Μπορεί να ζούμε σε ένα matrix; Για ποιόν λόγο;

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Εκεινο που δεν ξερεις, ειναι ότι είσαι σκλάβα του καταλοιπου συστηματος των Αννουνάκι που ηρθαν 465.000 χρονια πριν απο τον Νιμπίρου και μας έφτιαξαν γενετικά. Η πρώτη μανα μας και ουσιαστικα Θεα για τους Αιγυπτιους αλλα και τους Σουμεριους, ήταν μια επιστημονας Αννουνακι που κυοφόρησε τον πρωτο άνθρωπο με τη σημερινή του μορφή. Παλιά υπήρχε άλλη φυλή εδω πριν απο μας, σκλάβοι να εξορυσσουμε τον χρυσό για να τον πανε οι Αννουνακι στον Νιμπίρου να φτιαξουν την χαλασμενη ατμόσφαιρά τους.

Ζουμε χάρη στην διχογνωμία των Ενκι και Ενλιλ, οπου ο ένας ήθελε να σβησει την ανθρωποτητα απο το πρόσωπο της Γης, κι ο άλλος να μας σώσει.

Κόντυναν τα τελομερή μας, και πεθαινουμε πολύ πιο γρήγορα από πχ τους παλιούς ανθρωπους που ζουσαν 100 χιλιαδες χρόνια ή 200 χιλιαδες χρόνια. Ο Ενωχ νομίζω έζησε 1000 χρονια. Και τον ειχαν ανεβασει στο Μητρικό Αστροσκάφος των Αννουνάκι. Γκιλγκαμες, υβριδιο 2/3 Αννουνακι 1/3 άνθρωπος, 36.000 χρονια.
Ναι οκ....
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Εμένα πιο πολυ με ενδιαφέρουν οι ακόλουθες θεωρίες
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Εμένα πιο πολυ με ενδιαφέρουν οι ακόλουθες θεωρίες
ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Εμένα πιο πολυ με ενδιαφέρουν οι ακόλουθες θεωρίες
Δεν ειναι θεωρία, οι Ινδοι το ήξεραν ήδη απο πολυ παλια

Multiverse theory:

Τι εγινε πραγματικα στο δικό μας Σύμπαν και πόσο πισω πανε οι πολιτισμοί:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Δεν ειναι θεωρία, οι Ινδοι το ήξεραν ήδη απο πολυ παλια

Multiverse theory:

Τι εγινε πραγματικα στο δικό μας Σύμπαν και πόσο πισω πανε οι πολιτισμοί:
Ναι καλα..μαλακιες ειναι αυτα.Παιρνουμε μια θωρια και μετα την προσαρμοζουμε οπου θελουμε και ταιριαζει.ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ οταν θελουμε να τα βλεπουμε ετσι.
ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.
ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...και σορυ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ναι καλα..μαλακιες ειναι αυτα.Παιρνουμε μια θωρια και μετα την προσαρμοζουμε οπου θελουμε και ταιριαζει.ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ οταν θελουμε να τα βλεπουμε ετσι.
ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.
ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...και σορυ.
Στο άλλο σύμπαν νίκησαν οι Ναζί πάντως. Ο Philip K. Dick κατ επίσημη δήλωσή του, ήταν εκεί, το βίωσε και γι αυτο εγραψε και το Man in the High Castle.

Υπάρχει η εμπειρια απο καποιους ανθρωπους να πηδάνε αναμεσα στα σύμπαντα και να τα βιωνουν ολα αυτά.

Κάποιοι αλλοι μιλούν και για "μεγάλες επανεκιννήσεις" οτι ειχαν συμβει ολα αυτα στο δικό μας συμπαν και κατι επειδη πήγε τοσο πολύ στραβα, κάποιος που ελεγχει το "ματριξ" επανέφερε τον κόσμο σε αυτο που ζουμε σημερα αλλά κάποιοι θυμούνται πράγματα κι απο την άλλη πραγματικότητα βλ. Mandela Effect.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Τέτοια σκέφτομαι λίγο πριν πάω για ύπνο
 

ROM32

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ROM32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 279 μηνύματα.
Ναι..αλλα το σημαντικοτερο απο ολα ειναι ΠΟΙΟΣ διατυπωνει την υποθεση.Ο νεαντερνταλ της γειτονιας ...ο τραμπ ή οι επιστημονες; ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ;Κια βεβαια ότι δνε αποδεικνυεται ΑΚΟΜΑ δεν σημαινει οτι ΔΕΝ ισχυει.
Τελεία.

Το ποιος διατυπώνει την υποθεση έχει ελάχιστη σημασία, πολύς απλος κόσμος το επικαλείται και δεν είναι σωστό κριτήριο αυτό. Παράδειγμα, πριν από 7 χρόνια πέρασε ένα παράξενο αντικείμενο κοντά από τη Γη, κανένας επιστήμονας δεν ήξερε τι ήταν διότι δεν συμπεριφερόταν με ο,τι ήταν γνωστό, oumoumua ήταν το όνομα του. Ο αξιοσέβαστος καθηγητής του Harvard κύριος Avi Loeb θεωρητικός φυσικός ισχυριζόταν και συνεχίζει ακόμα κόντρα σε όλη την υπόλοιπη επιστημονική κοινότητα να ισχυρίζεται πως ήταν σκάφος εξωγήινο που το είχαν εγκαταλείψει και περιπλανιόταν στο διάστημα. Μια υπόθεση η οποία δεν αποδεικνύεται, εσύ τι λες; Να τον πιστέψουμε επειδή είναι ειδήμων;
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Θεωρώ πως δεν έχει πολύ νόημα να συζητάμε κάτι τέτοιο. Είναι θεματική τύπου υπάρχει η δεν υπάρχει Θεός. Δεν μπορεί να αποδειχθεί και λαμβάνει μεταφυσικές διαστασεις ως προς το θέμα της διάψευσης.

Δεν υπάρχει πιο σημαντική συζήτηση για να παρακολουθείς απ' αυτήν. Ακόμα και αν πιστεύεις πως δεν υπάρχουν αποδείξεις ούτε από τη μια ούτε από την άλλη πλευρά μπορείς να το ζυγίσεις το πράμα, να το πιθανολογήσεις.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
@Luke87 τι σημασια εχει;
το ξερεις οτι αν οντως ζουμε σε προσομοιωση, αυτοι που το σχεδιασαν ολο αυτο και μας "προγραμματισαν" εχουν σχεδιασει αυτην σου την ανησυχια/αφυπνιση ετσι; ολα ειναι μερος σχεδιου δλδ σε αυτη την περιπτωση, αρα δε βγαζει καπου η συζητηση
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πιο σημαντική συζήτηση για να παρακολουθείς απ' αυτήν. Ακόμα και αν πιστεύεις πως δεν υπάρχουν αποδείξεις ούτε από τη μια ούτε από την άλλη πλευρά μπορείς να το ζυγίσεις το πράμα, να το πιθανολογήσεις.
Εφόσον αυτή είναι η πιο σημαντική συζήτηση που υπάρχει, εντάξει.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Εχεις 2 αντικρουομενα πραγματα στην ιδια προταση.Συνομωσιολογια και επιστημη ΔΕΝ ΠΑΝΕ.
Οχι...δεν ειναι θεωρια συνομωσιας ειναι μια επιστημονικη θεωρια απο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ.Το αν ισχυει η οχι δεν το ξερουμε..αλλα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΘΕΩΡΙΑ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ.
Δηλαδη,,ελεος καπου.

Επίτηδες το έκανα. Για να τσιγκλήσω κάποιους που λένε ντάξει κανείς δε μας κυνηγάει κανείς πίσω απ' τη πλάτη μας μην ανησυχείτε καθόλου.
 

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Είναι η επικρατέστερη θεωρία συνομωσίας αυτή τη στιγμή.
Εκτός από αυτό, είναι και μια εκδοχή των αστοφυσικών.

Το παράδοξο του Fermi: Γιατί δεν έχουμε βρει εξωγήινους;
Περισσότερα εδώ

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Το ποιος διατυπώνει την υποθεση έχει ελάχιστη σημασία, πολύς απλος κόσμος το επικαλείται και δεν είναι σωστό κριτήριο αυτό. Παράδειγμα, πριν από 7 χρόνια πέρασε ένα παράξενο αντικείμενο κοντά από τη Γη, κανένας επιστήμονας δεν ήξερε τι ήταν διότι δεν συμπεριφερόταν με ο,τι ήταν γνωστό, oumoumua ήταν το όνομα του. Ο αξιοσέβαστος καθηγητής του Harvard κύριος Avi Loeb θεωρητικός φυσικός ισχυριζόταν και συνεχίζει ακόμα κόντρα σε όλη την υπόλοιπη επιστημονική κοινότητα να ισχυρίζεται πως ήταν σκάφος εξωγήινο που το είχαν εγκαταλείψει και περιπλανιόταν στο διάστημα. Μια υπόθεση η οποία δεν αποδεικνύεται, εσύ τι λες; Να τον πιστέψουμε επειδή είναι ειδήμων;
Eιναι απολυτα ασχετο αυτο που λεω εγω με αυτο που λες εσυ ομως,Κατι δεν καταλαβαινεις ή δεν θες να καταλαβεις.Εγω δεν ειπα οτι ισχυει.Ειπα οτι ειναι αλλο πραγμα καποιες υποθεσεις επιστημονων που εχουν ενα επιστημονικο υποβαθρο στις υποθεσεις που κανουν και αλλο πραγμα οι επιπεδιστες..που λενε οτι η γη ειναι επιπεδη και δεν ειναι βεβαια επιστημονες ειναι της θειας μου ο παραγιος.
Σαφεστατα το ποιος διατυοωνει την υποθεση εχιε την μεγαλυτερη σημασια...,το υποβαθρο του και βεβαια το ποσοι αλλοι ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ συμφωνουν μαζι του.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίτηδες το έκανα. Για να τσιγκλήσω κάποιους που λένε ντάξει κανείς δε μας κυνηγάει κανείς πίσω απ' τη πλάτη μας μην ανησυχείτε καθόλου.
Ή αλλιως εκανα την πατατα μου και παω να τα δικαιολογησω.
Νεξτ.
 

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
@Πουπουλίνα Αναρωτιέμαι γιατί η επίκληση της αυθεντίας ή της πλειονότητας ν' αποτελούν λογικά σφάλματα σε μαζικό επίπεδο και λογικά κριτήρια σ' επιστημονικό επίπεδο.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
@Luke87 τι σημασια εχει;
το ξερεις οτι αν οντως ζουμε σε προσομοιωση, αυτοι που το σχεδιασαν ολο αυτο και μας "προγραμματισαν" εχουν σχεδιασει αυτην σου την ανησυχια/αφυπνιση ετσι; ολα ειναι μερος σχεδιου δλδ σε αυτη την περιπτωση, αρα δε βγαζει καπου η συζητηση

Πάμε το speculation σε άλλο επίπεδο όμως ένας μπορεί να υποθέσει οτι, πχ υπάρχει μια αέναη μάχη μεταξύ παράδεισου και κόλασης.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Στο άλλο σύμπαν νίκησαν οι Ναζί πάντως. Ο Philip K. Dick κατ επίσημη δήλωσή του, ήταν εκεί, το βίωσε και γι αυτο εγραψε και το Man in the High Castle.

Υπάρχει η εμπειρια απο καποιους ανθρωπους να πηδάνε αναμεσα στα σύμπαντα και να τα βιωνουν ολα αυτά.

Κάποιοι αλλοι μιλούν και για "μεγάλες επανεκιννήσεις" οτι ειχαν συμβει ολα αυτα στο δικό μας συμπαν και κατι επειδη πήγε τοσο πολύ στραβα, κάποιος που ελεγχει το "ματριξ" επανέφερε τον κόσμο σε αυτο που ζουμε σημερα αλλά κάποιοι θυμούνται πράγματα κι απο την άλλη πραγματικότητα βλ. Mandela Effect.
Τι υπόθεση έχει το man in the high castle?το έχει διαβάσει κανείς?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο 15χρονος γιος μου ,μου έχει αναφέρει αυτή την θεωρία, οκ ολα μπορεί να συμβαίνουν...αλλά Υπάρχουν άπειρα κενά κ απορίες..

Έστω κ αποδεχόμαστε πως συμβαίνει 1 στο τρισσεκατομυυυριο

Πχ πριν ανακαλυφθεί το ίντερνετ υπήρχε η θεωρία του ότι υπάρχουν παράλληλα σύμπαντα, ... ακόμη υπάρχει η θεωρία αυτή..

Όλοι μας πιστεύω υπήρξε στιγμή στην ζωή μας που αναρωτήθηκαμε τι είναι αυτό που ζούμε γιατί ξεπερνούσε την λογική..ο πόνος η η καταστροφή πχ...

Πως γίνεται κ το ζουμε αυτο ...η έχουμε νιώσει πως το σώμα μας δεν είναι πχ δικό μας ,δεν το αναγνωριζμε , αλλά αυτό λέγεται αποπραγματωση και δυσμορφία...πιο πολύ μου κάνει ως θέμα του κάθε εγκεφαλου πάρα ενός τυπα που αποφασίζει πχ να με κάνει vegan επειδή δεν διασπαω την ζωική πρωτεΐνη μέσα μου .. too much detail ,ξέρω γω .

Δεν βγαζει νοημα ..τετοια λεπτομέρεια..
το εχω στο μυαλο μου σαν να,ειμαστε πχ οι Sims εμεις ... το θεωρω αδυνατο να ασχολείται καποιος με το αβαταρακι του σε τετοιο βαθος και λεπτομέρεια.. δεν εχουν ζωη ? Χεχε

Από την άλλη, κ γιατι να είμαι πχ ακατάστατη , (ετσι λέγεται?)
γιατί να ζωγραφίζω μα να μην περναω τις εξετάσεις στις καλών τεχνών..

πχ εφοσων δημιουργούμε μόνοι μας αποφάσεις και επιλογές πχ επαγγελματικές... σπουδές.. η ξυπνάμε κ πάμε σε άλλη χώρα στο ξεκάρφωτο και δημιουργουμε αλλη μοιρα στους εαυτους μας ...

Η πχ μας αρέσει να πίνουμε καφέ ντεκαφεινε με ξέρω γω γάλα βρώμης με σιρόπι Αγαύης και κακάο...

Αν ειμαστε αβαταρ ,ανθρωπάκι καποιου που παίζει μαζί μας ,πως γίνεται και παίρνουμε αποφάσεις για εμάς
 
Τελευταία επεξεργασία:

ROM32

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ROM32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 279 μηνύματα.
Eιναι απολυτα ασχετο αυτο που λεω εγω με αυτο που λες εσυ ομως,Κατι δεν καταλαβαινεις ή δεν θες να καταλαβεις.Εγω δεν ειπα οτι ισχυει.Ειπα οτι ειναι αλλο πραγμα καποιες υποθεσεις επιστημονων που εχουν ενα επιστημονικο υποβαθρο στις υποθεσεις που κανουν και αλλο πραγμα οι επιπεδιστες..που λενε οτι η γη ειναι επιπεδη και δεν ειναι βεβαια επιστημονες ειναι της θειας μου ο παραγιος.
Σαφεστατα το ποιος διατυοωνει την υποθεση εχιε την μεγαλυτερη σημασια...,το υποβαθρο του και βεβαια το ποσοι αλλοι ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ συμφωνουν μαζι του.

Τους επιπεδιστες και τους κάθε είδους επιπεδιστες τους έβαλες στην κουβέντα εσύ. Ποιος ασχολείται με αυτούς τους χρήσιμους ανόητους του συστήματος που τους χρησιμοποιούν για να επιβάλει την κατεστημένη του αυθεντια. Αυτοί είναι ελάχιστοι και τις τραβηγμένες ανοησίες τους τις καταλαβαίνει και ένα 5 χρόνο. Όλοι αυτοί είναι ακίνδυνοι. Το πρόβλημα είναι οι άλλοι, οι σοβαροί, διότι αυτοί καθορίζουν την ζωή σου. Τι θα γίνει με όλους αυτούς που εκτέθηκαν το 50, το 60 κλπ στο DTT? Που όλοι τότε οι επιστήμονες το υποστήριζαν ως το πιο αβλαβές χημικό που υπάρχει και ψεκαζε ο κοσμος μέχρι και τα παιδιά τους; ή επίσης η πίστη στην φρενολογια; Ο βιταλισμος; Η οργόνη του Ράιχ; ή τι επιπτώσεις έχει το 92% χαμηλής ποιοτητας έρευνα στην βιολογία όπως αποκάλυψε ο δικός μας ο Ιωαννίδης; Η κατάργηση των φυλών; Αυτοί είναι οι επικίνδυνοι, όχι οι επιπεδιστες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
@Πουπουλίνα Αναρωτιέμαι γιατί η επίκληση της αυθεντίας ή της πλειονότητας ν' αποτελούν λογικά σφάλματα σε μαζικό επίπεδο και λογικά κριτήρια σ' επιστημονικό επίπεδο.
Οτι δηλαδη τα λογια των επιστημονων σε ενα συγκερκιμενο θεμα του πεδιου τους εχουν την ιδια αξια με τον μαναβη της γειτονιας;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τους επιπεδιστες και τους κάθε είδους επιπεδιστες τους έβαλες στην κουβέντα εσύ. Ποιος ασχολείται με αυτούς τους χρήσιμους ανόητους του συστήματος που τους χρησιμοποιούν για να επιβάλει την κατεστημένη του αυθεντια. Αυτοί είναι ελάχιστοι και τις τραβηγμένες ανοησίες τους τις καταλαβαίνει και ένα 5 χρόνο. Όλοι αυτοί είναι ακίνδυνοι. Το πρόβλημα είναι οι άλλοι, οι σοβαροί, διότι αυτοί καθορίζουν την ζωή σου. Τι θα γίνει με όλους αυτούς που εκτέθηκαν το 50, το 60 κλπ στο DTT? Που όλοι τότε οι επιστήμονες το υποστήριζαν ως το πιο αβλαβές χημικό που υπάρχει και ψεκαζε ο κοσμος μέχρι και τα παιδιά τους; ή επίσης η πίστη στην φρενολογια; Ο βιταλισμος; Η οργόνη του Ράιχ; ή τι επιπτώσεις έχει το 92% χαμηλής ποιοτητας έρευνα στην βιολογία όπως αποκάλυψε ο δικός μας ο Ιωαννίδης; Η κατάργηση των φυλών; Αυτοί είναι οι επικίνδυνοι, όχι οι επιπεδιστες.
Τα ειπες ολα!Δεν συνηθιζω να σχολιαζω αχταρμαδες .Γελαω.
Αυτο που λεω ειναι οτι
Οτι δηλαδη τα λογια των επιστημονων σε ενα συγκερκιμενο θεμα του πεδιου τους εχουν την ιδια αξια με τον μαναβη της γειτονιας;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ και απο τους δυο πληζ.Διοτι εγω μονο αυτο ειπα.Εσεις;
 

ROM32

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ROM32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 279 μηνύματα.
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ και απο τους δυο πληζ.Διοτι εγω μονο αυτο ειπα.Εσεις;

Σαν τι θες να σου απαντήσουμε σε αυτό; Γιατί επιμένεις με την απλοϊκή πίστη; Εδώ μιλάμε για κάτι πιο λεπτό, διακριτικοτερο και ανώτερο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top