Μπορεί να κλαίει ένας άντρας;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
"Στον ισολογισμό της καρδιάς το Ενεργητικό θα ισούται πάντα με το Παθητικό" -ΑΣΟΕΕ σπουδάζω στο Λο-Χρη τι περίμενες :P - (για αισθηματικές περιπτώσεις)

Γεια σου μελλοντικέ συνάδελφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Όταν θα εξασκήσεις το επάγγελμα θα καταλάβεις πως στην λογιστική όπως και στη ζωή την διαφορά την κάνουν οι μεταβατικοί λογαριασμοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ωπα! Λογίστρια;; ΕΤΣΙΙΙΙΙΙ!!! ΔΥΝΑΜΗΗΗΗ!!!!! :clapup: Δίνω στις 15 Λογιστική αλλά τα βασικά. Ισολογισμός, ΚΑΧ, μέθοδος αποτίμισης LIFO, γενικό καθολικό κλπ.

Να φτιάξω μήπως ξεχωριστό θέμα να εκθέσω εκεί όλες τις απορίες μου μπας και το περάσω; :(

ΥΓ: Ναι ξέρω βγήκα εκτός θέματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ωπα! Λογίστρια;; ΕΤΣΙΙΙΙΙΙ!!! ΔΥΝΑΜΗΗΗΗ!!!!! :clapup: Δίνω στις 15 Λογιστική αλλά τα βασικά. Ισολογισμός, ΚΑΧ, μέθοδος αποτίμισης LIFO, γενικό καθολικό κλπ.

Να φτιάξω μήπως ξεχωριστό θέμα να εκθέσω εκεί όλες τις απορίες μου μπας και το περάσω; :(

ΥΓ: Ναι ξέρω βγήκα εκτός θέματος!
Ναι κανένα πρόβλημα
.Αδιανόητο ολόκληρος άρχοντας να μην μπορεί να τα βγάλει πέρα με ένα Ε.Γ.Λ.Σ..Μην μασάς η λογιστική είναι απλούστατη(δεν αστειεύομαι) δεν καταλαβαίνω γιατί σας ψαρώνουν έτσι(δεν υπονοώ κάτι για σένα).Πάντως εγώ τα πάντα τα έμαθα στη δουλειά θεωρητικά μου φαινόντουσαν βουνό.Αν έχεις οποιαδήποτε απορία στείλε pm.
__________________
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Θα διαβάσω εγω καλά τις σημειώσεις το Σ/Κ και όσα μείνουν έστω 2-3 πράγματα ως απορίες, θα σου στείλω απο δευτέρα πμ αν είναι! Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

ΥΓ: Συγνώμμη για τα οφ-τοπικ. Αν θέλετε το διαχωρίζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εμενα προσωπικα με συγκινει πολυ ενας αντρας οταν κλαιει γιατι δεν ειναι σημαδι αδυναμιας οπως πολλοι πιστευετε πανω απ ολα ειναι ανθρωπος και εχεις και ο αντρας μια καρδια που θα ερθει η στιγμη να ραγισει και αυτη..
εχει κλαψει αντρας για μενα μετα απο χυλοπιτα και με συγκινησε παρα πολυ.ηταν η πιο γλυκια εικονα που εχω δει.δεν ειναι ντροπη να κλαις.οι ψυχολογοι λενε οτι ειναι το πιο νορμαλ πραγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Werther

Νεοφερμένος

Ο Werther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Έμπορος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βεβαίως και μπορεί να κλάψει. Αν του πατήσετε το πόδι με ένα μικρό αντικείμενο (π.χ. πιάνο με ουρά ή θερμοσίφωνα) θα αρχίζει να κλαίει και να οδύρεται, να χτυπιέται, να πλαντάζει και να ξορκίζει θεούς και δαίμονες για να σηκώσετε αυτό που έπεσε στο πόδι του.

Επίσης, σε κάποια ηλικία, κλαίει γιατί θέλει να θηλάσει, μια συνήθεια που τον κατατρέχει σε ολόκληρη τη ζωή του ως άρρεν, και για το οποίο θα μπορούσε να σας μιλήσει καλύτερα κάποιος φροϋδιστής.
Αν έχει επίσης κλάψει σε σημαντικά γεγονότα της ζωής του (π.χ. η ομάδα του έχασε από τα άνω Πετράλωνα) τότε δείχνει ένα ιδιαίτερο επίπεδο ευαισθησίας και καλό είναι να του προσφέρετε ως καλές γυναίκες το στήθος για να θηλάσει για παρηγοριά, όπως τω καιρώ εκείνω.

Τέλος, θα μπορούσαμε να πούμε ότι το καθάρισμα κρεμμυδιών και η βρώση καυτού τσίλι (chili con carne ;)) είναι ιδιαίτερα δακρυβόρες διαδικασίες, και στις οποίες επιδίδονται συναισθηματικοί άντρες (π.χ. οι Μεξικανοί, δεινοί εραστές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Werther:
Βεβαίως και μπορεί να κλάψει. Αν του πατήσετε το πόδι με ένα μικρό αντικείμενο (π.χ. πιάνο με ουρά ή θερμοσίφωνα) θα αρχίζει να κλαίει και να οδύρεται, να χτυπιέται, να πλαντάζει και να ξορκίζει θεούς και δαίμονες για να σηκώσετε αυτό που έπεσε στο πόδι του.

Επίσης, σε κάποια ηλικία, κλαίει γιατί θέλει να θηλάσει, μια συνήθεια που τον κατατρέχει σε ολόκληρη τη ζωή του ως άρρεν, και για το οποίο θα μπορούσε να σας μιλήσει καλύτερα κάποιος φροϋδιστής.
Αν έχει επίσης κλάψει σε σημαντικά γεγονότα της ζωής του (π.χ. η ομάδα του έχασε από τα άνω Πετράλωνα) τότε δείχνει ένα ιδιαίτερο επίπεδο ευαισθησίας και καλό είναι να του προσφέρετε ως καλές γυναίκες το στήθος για να θηλάσει για παρηγοριά, όπως τω καιρώ εκείνω.

Τέλος, θα μπορούσαμε να πούμε ότι το καθάρισμα κρεμμυδιών και η βρώση καυτού τσίλι (chili con carne ;)) είναι ιδιαίτερα δακρυβόρες διαδικασίες, και στις οποίες επιδίδονται συναισθηματικοί άντρες (π.χ. οι Μεξικανοί, δεινοί εραστές).
Σωστή και χιουμοριστική η οπτική σου γωνία αλλά ότι άνοιγα το thread είχα στο μυαλό μου είχα τις περιπτώσεις που αφορούν συναισθηματικές κορυφώσεις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Επι του θέματος, οχι οτι έχεις και πουθενά άδικο. Πολλοί/ές θα θέλανε να δούν τις/ους πρώην τους σε μια στιγμή φόρτισης/λυγίσματος. Είναι αυτό που λέμε, "γεύσου κι εσυ λίγο απ τη γλύκα και την πίκρα της ζωής" και δεν είναι κακία.

Μέχρι πριν 4 μέρες θα συμφωνούσα μαζί σου.... Πρόσεξε......
Μέχρι προσφάτως, το μόνο που επιθυμούσα, ήταν να δω τον πρώην που με πλήγωσε, με τσάκισε και μ'έκανε ερείπιο, να σέρνεται στα πόδια μου, να κλαίει και να με παρακαλάει και εγώ (νόμιζα) ότι θα έπαιρνα την εκδίκησή μου ρίχνοντάς του μια "κλοτσιά" και αφήνοντάς τον να χτυπιέται, θα έφευγα πανηγυρικά.
Αμ δε..... Όταν όλα τα παραπάνω συνέβησαν (ωωω ναι! γύρισε μετανοιωμένος) το μόνο που δεν άντεχα να βλέπω ήταν το μωρό μου να κλαίει..... Ότι και αν μου είχε κάνει, ξεχάστηκε μονομιάς. Δεν είχα το κουράγιο να τον βλέπω να πονάει και να ξέρω ότι ευθύνομαι εγώ γι'αυτό.
Τι έκανα? Τον αγκάλιασα και έκλαψα μαζί του.....
Γι'αυτό σου λέω, δεν ξέρω αν τελικά πολλοί θα ήταν αυτοί που θα άντεχαν σε μία τέτοια σκηνή, ακόμα και αν μέχρι εκείνη τη στιγμή πιθανώς να την αποζητούσαν κιόλας! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:D :) Η προσωπική μου γνώμη είναι, πως το κλάμα είναι ένα ξέσπασμα συναισθηματικό..., γι΄ αυτό και θεωρώ ότι είναι μεγάλο πλεονέκτημα, να μπορεί να κλάψει κάποιος, ήτε αυτός είναι άντρας, ήτε είναι γυναίκα... ;) ;) ;)

:) Όσο βέβαια πιο σπάνια γίνεται, τόσο μεγαλύτερη αξία έχει και για εκείνον που κλαίει, αλλά και γι΄ αυτούς που το βλέπουν..., ή το αντιμετωπίζουν... ;)

Γιατί, υπάρχουν περιπτώσεις, που κάποιος "έχει τα δάκρυα στο τσεπάκι του..." και αυτό δεν είναι καθόλου ευχάριστο για τους άλλους, διότι το κάθε τι, χάνει το νόημά του, όταν το παρακάνουμε..., όσο και αν είναι ανακουφιστικό γι΄ αυτόν που το κάνει... :/:

Όσο τώρα για τον άντρα, συγκεκριμένα, δεν πιστεύω πως το κλάμα, είναι κάτι που του στερεί την σοβαρότητά του ή τον αντρισμό του..., όταν βέβαια υπάρχει εκ των προτέρων... :whistle: :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου lilith αλλα αυτά τα γράμματα με στράβωσαν βρε παιδί μου! :P Πολύ μεγάλα είναι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Θεωρώ την ερώτηση: "Μπορεί να κλαίει ένας άντρας" λίγο άκυρη. Βεβαίως και μπορεί.
Το θέμα είναι πόσο συχνά.. Προσωπικά, κλαίω πάρα πολύ σπάνια -δυστυχώς υπάρχουν στιγμές που θέλω και δεν μπορώ- με αποτέλεσμα να τα κρατάω όλα μέσα μου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ω ποσό σε καταλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Θεωρώ την ερώτηση: "Μπορεί να κλαίει ένας άντρας" λίγο άκυρη. Βεβαίως και μπορεί.
Το θέμα είναι πόσο συχνά.. Προσωπικά, κλαίω πάρα πολύ σπάνια -δυστυχώς υπάρχουν στιγμές που θέλω και δεν μπορώ- με αποτέλεσμα να τα κρατάω όλα μέσα μου... :/:


Από ότι βέβαια καταλαβαίνετε, αυτή η επιδημία..., δεν έχει ηλικίες..., χτυπάει αδιακρίτως..., ή το αντίθετο... :)


Πράγματι είναι μεγάλη ανακούφιση, να μπορείς να κλάψεις..., όταν το θέλεις..., όταν ξέρεις πως έτσι, θα μπορούσες να ξελαφρώσεις..., από ένα βάρος που κάθεται στο στήθος... και δεν φεύγει με τίποτα...!!! :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δεν είναι και προς θάνατον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Δεν είναι και προς θάνατον...



Σουρρρρρρρρρρρρρ...!!!!!!!!!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
όπως είπε και o bone οι αντρες δεν είναι ρομποτ για να μην κλαίνε. συμφωνώ και με κάποιον (δεν θυμαμαι ποιος) που είπε ότι είνα πολύ τρυφερο να κλαιει ένας άντρας. και εμενα προσωπικά δεν με νοιάζει για το τι θα πει ο κόσμος για κάθε θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οποισδήποτε έχει συναισθήματα και "πονά" κλαιει...
Ποτέ δεν ντραπηκα γι' αυτο και ουτε προκειτε.Ξερω πολλούς που υποστηρίζουν οτι για έναν αντρα είναι ντροπή να κλαίει, αλλα προσωπικά για τα συναισθήματα μου και την όποια εκφραση παίρνουν αυτα δεν θα ντραπώ ποτέ.;)
Μποεί βέβαια να κλαίω πολύ σπάνια, αλλα βουρκώνω και δακρύζω εύκολα...:redface:
είμαι πολυ συναισθηματικός ανθρωπος τι να κάνουμε...!:redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
*

Πιστεύω πως το κλάμα, είναι ένα συναισθηματικό ξέσπασμα...,
το οποίο όσοι νιώθουν έντονα συναισθήματα, το έχουν ανάγκη!!! :hmm:



Θα πρέπει όμως, να διευκρινίσουμε και το εξής...

Και αυτό, όπως και οποιαδήποτε άλλη συναισθηματική εκδήλωση, καλό είναι να γίνεται με κάποιο μέτρο..., με κάποια σοβαρότητα...

Γιατί στην περίπτωση που κάποιος το έχει στο τσεπάκι...,
γίνεται κουραστικό... και τελικά μπορεί να φθάσει στο σημείο, που χάνει την αξία του...


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μια απ τα ίδια κι εδω! :redface:

Πάντως εγω θεωρώ οτι είναι φυσιολογικό για εναν άντρα να κλαίει. Σιγά και τι έγινε; Αρκεί να αξίζει να κλαίς γιατί αν δεν αξίζει δεν είσαι ευαίσθητος αλλά μ@λ@κας με περικεφαλαία! :P

*
Και αυτό, όπως και οποιαδήποτε άλλη συναισθηματική εκδήλωση, καλό είναι να γίνεται με κάποιο μέτρο..., με κάποια σοβαρότητα...

Γιατί στην περίπτωση που κάποιος το έχει στο τσεπάκι...,
γίνεται κουραστικό... και τελικά μπορεί να φθάσει στο σημείο, που χάνει την αξία του...
.

Το τι αξίζει όμως είναι σχετικό και πάντα καθορισμένο από τον εαυτό μας!Δλδ αν κάποιος κλαίει γιατί συγκηνήθηκε και ο άλλος όχι αυτό δεν σημαίνει ότι ένας είναι πιο κάτι από τον άλλον!Απλά έχουν διαφορετικά μέτρα σημαντικότητας!

Και επίσης η εκδήλωση του εσωτερικού μας ψυχισμού είναι και αυτή υποκειμενική για τον καθένα! Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί επειδή η πλειοψηφία εκδηλώνει τον ψυχισμό της με κλάμα πχ, όποιος δεν το κάνει είναι γαιδούρι και περιέργος! Εγώ μπορώ να σας πω ότι μπορεί να είναι και πολύ περισσότερο ευαισθητοποιημένος απλά ελέγχει καλύτερα τον εαυτό του!

Τώρα βέβαια υπάρχει και ο κόσμος που απλά κλαίει χύμα, χρησιμοποιώντας τις ενοχές σαν μέσο επιβολής θέλησης ή λύπησης! Αυτοί οι άνθρωποι είναι για τα μπάζα!Period!

Γενικά για μένα άνθρωποι που κλαίνε εύκολα(ειδικά μπροστά σε άλλους) σε καταστάσεις πιέσεως θέλουν πολύ δουλειά με τον ευατό τους, και γενικά δεν τους έχω σε υψηλή εκτίμηση! ΤΟ λέω αυτό γιατί μικρός έκλαιγα και εγώ ευκολα ώσπου μια μέρα απλά πάλεψα και κοντραρίστικα με την δυσκολία και ανεξαρτήτως αν την ξεπέρασα ή όχι την αποδέχθηκα και τι να κάνουμε!
Από τότε νομίζω έχει γίνει 2 φορές και εκ των υστέρων η δεύτερη μάλλον δεν άξιζε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Μου έχει τύχει να κλάψω με λυγμούς:P, άλλα στη ζωή μου ως μεγάλο παιδί και οχι σαν μωρό παιδι!, έγινε 2 φορές και ηταν καθαρά ερωτικοί λόγοι.Δεν έχω κλάψει ούτε στη κηδεία του παππού μου που του είχα υπερ μεγάλη αδυναμία από μικρός.Και γενικά δεν θυμάμαι τον εαυτό μου να κλαίει ούτε σαν παιδί..έχουν έρθει καποιες φορες που συγκινούμαι ή απλώς μπορεί να κυλίσει ενα δάκρυ...Πάντως παραδέχομαι οτι δεν έχω τα κότσια να κλάψω μπροστά σε κόσμο...και ειδικά σε γυναίκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top