Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Tάπα, άουτς...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μας φάγανε τις γυναίκες οι πούστηδες...:/:
Αν κάποιος φοράει ροζ πουκάμισο είναι ομοφυλόφιλος;; Χαχαχαχαχαχ :P Άλλαξε τρόπο σκέψης και μην ονομάζεις τους ομοφυλόφιλους π0000δες.. Υπάρχει ωραιότατη λέξη που δεν προσβάλλει τους ανθρώπους με διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις στο κρεβάτι.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ροζ και φούξια σε άντρα...χαλαρα! και είναι και πολύ σεξυ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
...Ήταν. :rant: Όταν γράφτηκε το μήνυμα.

Και βέβαια σε αφορά. Θα το καταλάβεις όταν κάποιος αντιμετωπίσει τις απόψεις σου με τον τρόπο που το έκανες εσύ και θα σε χαρακτηρίσει κομπλεξική για κάτι που έκανες ή πίστευες στο παρελθόν... Η λεκτική βία -και μάλιστα εκεί που δεν χρειάζεται- δεν είναι λιγότερο βια από τη σωματική. Κι αν για εκείνον δεν ξέρουμε αν εφάρμοσε βια ή όχι, για σένα το ξέρουμε σίγουρα.

Γι' αυτό σου συνιστώ να φοράς περισσότερο ροζ. Μελέτες έχουν δείξει πως συγκεκριμένες αποχρώσεις του ροζ, μειώνουν την επιθετικότητα και τη μυϊκή δύναμη. :D
καλα οκ ο,τι πεις..δεν θα το συνεχισω γιατι δεν βγαζει πουθενα η συζητηση και δεν θελω να βγω οφ τοπικ.. εγω σχολιαζω αυτο που ειπε και εσυ μου λες για μελετες και μυικη δυναμη:Dο,τι να 'ναι !Αμα τον πειραξει πια τοσο πολυ το σχολιο μου που πολυ αμφιβαλλω θα μου το πει αυτος γιατι αυτον αφορα ουτως η αλλως . ;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μπορει το ροζ να εχει αποτυπωθει ως κοριτσιστικο χρωμα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να το φορανε οι αντρες...σε πολλους μαλιστα τους πηγαινει πολυ..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ένα χρώμα είναι! Αμάν πια με αυτές τις αηδίες... Μία ροζ μπλούζα ή μία μοβ πάνω σε έναν άντρα, δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει απαραίτητα να τον χαρακτηρίζει ομοφυλόφιλο...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Οχι μονο μπορουν αλλα τους παει και παρα πολυ! Επιτελους, ας ξεπεραστει αυτο το θεμα με το ροζ! Ειναι γελοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μπορούνε, δεν είναι αυτό το θέμα...
αλλά τόσα ωραία χρώματα υπάρχουν, γιατί να διαλέξεις το ροζ; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ελα μωρε.Ειναι σε μερικους που τους παει.Εξαρταται κι ολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
φυσικάάά...και μάλιστα το ροζ/φούξια είναι και πολύ σέξι σε έναν άνδρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ροζ γραβάτα φόραγες τότε που με χώραγες
αγκαλιά μου και λαχτάρα ίδια πίναμε τσιγάρα.
Ροζ γραβάτα κι έλιωνα με φιλί θα τέλειωνα
την κουβέντα μας για πάντα
με φιλί θα τα'γραφα όλα ροζ.:whistle::whistle::whistle::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
γιατί όχι;; δεν υπάρχουν γυναικεία και αντρικά χρώματα....αρκεί αυτό που φοράς να σ' αρέσει και συνεπώς να μπορείς να το υποστηρίζεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παλαιοτερα ειχα μια ροζ μπλουζα...μου αρεσε τοσο πολυ που την ελιωσα απο τα πολλα πλυσιματα και τωρα δεν βλεπετε....Οποτε ναι στο Ροζ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
φυσικάάά...και μάλιστα το ροζ/φούξια είναι και πολύ σέξι σε έναν άνδρα ;)
Δηλαδή αν δεις εσυ εναν αντρα να φοραει ροζ καλτσες και παπουτσια θα σου φανει σεξυ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Τυπικά, ναι φυσικά.

Πρακτικά, εξαρτάται τα στερεότυπα της εκάστοτε εποχής/κοινωνίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εμεναα μου αρεσει πολυ το ροζ στους αντρες...τους κανει γλυκουληδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εδώ στη δουλειά,στο γραφείο έχω βάλει 2-3 φορές ροζ κολλητό πουκάμισο flashy με μωβ γραβάτα και πηρά πολύ θετικά σχόλια.Για την ακρίβεια μου δώσατε ιδέα να τα ξαναβάλω μετά τις διακοπές :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Φυσικά και μπορούν να φοράνε ροζ. Συμφωνώ ότι δεν υπάρχουν γυναικεία κ αντρικά χρώματα! Σε ορισμένους μάλιστα τους πάει κ το ροζάκι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
εδώ στη δουλειά,στο γραφείο έχω βάλει 2-3 φορές ροζ κολλητό πουκάμισο flashy με μωβ γραβάτα και πηρά πολύ θετικά σχόλια.Για την ακρίβεια μου δώσατε ιδέα να τα ξαναβάλω μετά τις διακοπές :redface:

Ἐκεῖ στὴν Ἀγγλία ποὺ εἶσαι, λογικὸ εἶναι νὰ ἀπέσπασες θετικὰ σχόλια :P

(πλακίτσα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top