Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εμένα δεν μ' αρέσει να το βλέπω. Αν είναι προς το μοβ δεν με πειράζει, αλλά το ροζ της τσιχλόφουσκας το έχω συνδέσει με τη Barbie και ούτε εγώ δεν το φοράω. Γούστα είναι αυτά, αν και το καφέ μου φαίνεται το πιό άσχημο χρώμα. Από το να φοράει καφέ, καλύτερα ροζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Στον 21ο αιώνα είμαστε! Αν είναι δυνατόν δηλαδη! Ας φοράνε ό,τι θέλουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
χαχα δικαιολογώ το θέμα λόγω χρονιάς που γραφτηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bouhaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γιατί???????????
Απαγορεύεται???????? χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μωρε <<<<<<μοδα>>>> και το μοδα με πολλα εισαγωγικα προσπαθουν να το κανουν για να τους λουλευσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αντρας ειναι αυτος με την τριχα να ξεπεταγεται, το μουστακι να παιρνει στροφη και τα ρουχα μαυρα και μονο.:P

Υπαρχουν ανθρωποι που δν φορανε ροζ γτ ειναι ''γυναικειο''?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
δεν με νοιάζει,ότι θέλει.σε μερικούς πάει πολύ..............είναι περίεργο;
εμένα π.χ. το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μπλε.πρέπει να με λοξοκοιτάνε όταν το λέω,όταν το φοράω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν έχω αναλύσει το θέμα φιλοσοφικά. Όμως, ποτέ μου δεν έχω φορέσει ροζ, ούτε και σκέφτομαι να φορέσω στο μέλλον. Δεν ξέρω αν είναι προκατάληψη, αλλά πολύ απλά δεν θα μου άρεσε. (Λιθοβολήστε με)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μου αρέσει καθόλου το ροζ στον αντρα.Πιστεύω δεν κολακεύει κανέναν τους.Προσωπικά, όσους έχω δεί μου φαίνονται σαν να είναι "έξω απο τα νερά τους".
(Λιθοβολήστε και μένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
το ροζ δε με χαλά καθόλου σε μπλουζάκι ή πουκάμισο! αντιθέτως μπορεί να είναι πολύ ωραίο και σε έναν άντρα και δεν πρόκειται να το παρεξηγήσω σε καμία περίπτωση.. σε παντελόνι - βερμούδα ή μπουφάν ναι θα με χαλούσε.:P





πάντως οκ δεν παει σε όλους.. πρέπει να μπορεί να το υποστηρίξει και να ξέρει να το συνδυάσει σωστα.
Ο Brad τόλμησε σε πιο παστελ απόχρωση και πέτυχε πολύ κομψό αποτελεσμα :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παίδες μην κολλάτε, εννοείται πως μπορεί ένας άντρας να φοράει ροζ, παρόλο που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου. Μου έχουν φέρει δώρο ροζ μπλουζάκια και πουκάμισα και τα έχω πάει για αλλαγή :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μπορούν, αλλά δεν τους πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Ροζ πουκάμισο ναι (όχι το έντονο ροζ)
Ροζ μπλουζάκια ναι (αλλά όχι πολύ γκεουλίστικο)
Ροζ παντελόνια οχι... ε μετά είμαστε για μύκονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εμένα με πάει και φοράω!! Ειδικά το καλοκαίρι με μαυρισμένο σώμα με πάνε πιο πολύ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Εμένα με πάει και φοράω!! Ειδικά το καλοκαίρι με μαυρισμένο σώμα με πάνε πιο πολύ!:P

:P
Και για αβαταρ καλο ειναι το ροζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσει σε πολύ λίγους μόνο.
Γενικά σαν χρώμα δεν μου αρέσει αλλά κάποιους άνδρες τους πάει αρκετά. Πιο πολύ μπορώ να πω από τις γυναίκες που συνήθως αυτές που το προτιμούν έντονα μοιάζουν με μικρές μπάρμπυ. (μπλιαχμπλιαχ)
^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ειδικα οταν βγαινω καποια βραδια και αντικρυζω αυτο το πραμα (ντουκι+φουξια μπλουζι+ηλιθια σταμπα)

το οπτικο μου νευρο νιωθω τραυματιζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βασικά και γω νιώθω μια τέτοια ξεραήλα που λες, έτσι πως το λες.
Αλλά εδώ παίζει και πολύ η φάτσα. Αυτή εδώ είναι καρά ηλίθιου.
Μα τέτοιο στυλ με μπρατσα και άφθονα τατού είχε κάποτε ένας κριτικός που γόυσταρα και μόνο ηλίθια φάτσα δεν σου έβγαζε. Οπότε και φορφωριζε να φόραγε, ούτε καν ροζ, εσύ πάλι ξερή μπορούσες να πέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
βασικά αυτός και μπλε να φορούσε πάλι κάγκουρας θα φαινόταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ειδικα οταν βγαινω καποια βραδια και αντικρυζω αυτο το πραμα (ντουκι+φουξια μπλουζι+ηλιθια σταμπα)

το οπτικο μου νευρο νιωθω τραυματιζεται
είναι σίγουρα στις πρώτες θέσεις με τις πιο αστείες εμφανίσεις ενός άντρα...
ειδικά όταν είναι πρωινές ώρες για καφέ!!! (ναι στην Λάρισα είναι πάρα πολύ συχνό φαινόμενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top