Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

YannisYannos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης Γιάννος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πιστεύω οτι δεν μπορούν! Εντάξει, κάποιοι μοντέρνοι τηνέιτζερς ή κάποιοι της σώουμπιζ, αλλά φανταστείτε έναν γιατρό, δικηγόρο, εκπαιδευτικό, τραπεζικό ή και νταλικέρη, μπετατζή, ταξιτζή, υδραυλικό! :D
Θα αγοράζατε προϊόντα από έναν πλασιέ ντυμένο στα χρώματα της Μπάρμπι; Ή θα εμπιστευόσασταν τη φορολογική σας δήλωση σε έναν λογιστή που εμφανίζεται σαν ροζ μπουμπουνιέρα; :P

Συγγνώμη, αλλά για αυτόν ακριβώς τον λόγο υπάρχουν οι κώδικες ντυσίματος στα επαγγέλματα. Το χρώμα είναι προσωπική άποψη του καθενός. Τώρα αν μιλάς για λογιστή με ροζ λινό κουστούμι, τότε ναι, πιο πολύ για baby cupid πάει, παρά για λογιστή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εννοείται πως φοράμε ροζ...τρομερό χρώματα ειδικά το καλοκαίρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πιστεύω οτι δεν μπορούν! Εντάξει, κάποιοι μοντέρνοι τηνέιτζερς ή κάποιοι της σώουμπιζ, αλλά φανταστείτε έναν γιατρό, δικηγόρο, εκπαιδευτικό, τραπεζικό ή και νταλικέρη, μπετατζή, ταξιτζή, υδραυλικό! :D
Θα αγοράζατε προϊόντα από έναν πλασιέ ντυμένο στα χρώματα της Μπάρμπι; Ή θα εμπιστευόσασταν τη φορολογική σας δήλωση σε έναν λογιστή που εμφανίζεται σαν ροζ μπουμπουνιέρα; :P
άλλο να φοράει κάποιος μια ροζ μπλούζα κι άλλο να είναι ντυμένος αποκλειστικά στα ροζ. έχει μεγάλη διαφορά, μην πηγαίνεις το θέμα στο άλλο άκρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
να φοράν κάτι ρόζ αλλα σε μικρή ποσότητα!! το να φοράς ροζ μπλούζα,ρόζ παντελόνι κοντό,ρόζ παπούτσια και η θήκη του κινητού να ειναι φούξξξξ!!!!! OMG :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν τα ροζ, αλλά μου αρέσουν τα βυσσινί. Δεν ξέρω αν μετράει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ροζ, μόνο αν είναι polo.
Κάπως σαν κι αυτό:


Π.χ, αυτό δεν θα το φορούσα με καμία κυβέρνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Κι όμως το δεύτερο που έβαλες είναι πολύ ωραίο. Το έχω δει φορεμένο (όχι το ίδιο ακριβώς, αλλά παρόμοιο) και είναι σούπερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πριν διαβάσω μερικές απόψεις σ' αυτό το θέμα, δεν περίμενα πώς κάποιοι έχουν τόσο μεγάλο θέμα με το ροζ στους άνδρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κι όμως το δεύτερο που έβαλες είναι πολύ ωραίο. Το έχω δει φορεμένο (όχι το ίδιο ακριβώς, αλλά παρόμοιο) και είναι σούπερ.
Ε, είναι και θέμα γούστου, νομίζω :P

Πριν διαβάσω μερικές απόψεις σ' αυτό το θέμα, δεν περίμενα πώς κάποιοι έχουν τόσο μεγάλο θέμα με το ροζ στους άνδρες.
off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Δεν υπάρχει θέμα ..άλλωστε πιστεύω πως αν είναι και μελαχρινοί τους πάει κιόλας!! ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Joaquín:
Ροζ, μόνο αν είναι polo.
Κάπως σαν κι αυτό:

Α εγώ θα προτιμούσα καλύτερα το πουκάμισο
Κάπως σαν αυτό

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Προσωπικα απεχθανομαι να φορεσω ροζ ρουχα αλλα εχω δει αντρες π.χ. με ενα ροζ μπλουζακι ή πουκαμισο που δεν εκανε μπαμ πανω τους..δηλαδη ειναι και το στυλ του ατομου που παιζει ρολο.Αμα εγω αυριο φορεσω και το πιο διακριτικο ροζ ρουχο που υπαρχει θα φαω τρελο κραξιμο απο αντρες/γυναικες/παιδια :P επειδη πολυ απλα δεν ειναι το στυλ μου/δεν με εχουν συνηθισει με τετοια χρωματα.Γενικοτερα παντως δεν θα σχηματισω καποια αρνητικη γνωμη για καποιον επειδη φοραει ροζ/κιτρινο ή οτι αλλο δεν αρεσει σε μενα προσωπικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ρε παιδια καλημερα... τι εχετε να πειτε για τον τελευταιο χρονο που βγηκε στην μοδα να φορανε κ οι αντρες ροζ κ μοβ?:confused:

Ροζ οκ.Έχω δει πολλούς να φοράνε.Μοβ πρώτη φορά ακούω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.
Όλα τα χρώματα δεκτά. Αρκεί να ξέρουν/μπορούν να τα υποστηρίξουν.

Ροζ, μόνο αν είναι polo.
Κάπως σαν κι αυτό:

Π.χ, αυτό δεν θα το φορούσα με καμία κυβέρνηση.


Ωραία κομάτια, αλλά δεν είναι ακριβώς ροζ. Τουλάχιστον το πρώτο, είναι φούξια. Ροζ συνηθίζουμε να αποκαλούμε το πιο ανοιχτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Παντού στερεότυπα ρε παιδί μου, δηλαδή και τι έγινε αν φορέσει και το ροζ μπλουζάκι ο άλλος, γκέι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
εννοειται :) γιατι να μην φορανε...χρωμα ειναι οπωσ ολα τα αλλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
65 ατομα στο poll ηταν κατα του ροζ. Ελεος. Το ροζ δεν προοριζεται μονο για τις barbie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Που το κακό στο να φοράνε ροζ;Δηλαδή υπάρχουν χρώματα για γυναίκες και χρώματα για άνδρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,810 μηνύματα.
Γιατι να μην φορουν;; Τι στερεοτυπικες αντιληψεις εχετε..νεοι ανθρωποι στο 2014.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top