Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Μπορούν οι άντρες να φοράνε ροζ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 307)
  • Ναι, φυσικά!

    Ψήφοι: 248 80.8%
  • Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 59 19.2%

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Προφανώς μιλάμε για συγκεκριμένα τεμάχια του άνω μέρους του σώματος π.χ. μπλούζα, πουκάμισο κ.λπ.
Παντελόνι ή παπούτσι χωρίς την αντίστοιχη "υποστήριξη" τείνει να δείχνει γκεουλέξ!:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.


:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Γούστα ειναι αυτα. Και μενα για παράδειγμα δεν μπορω να πω πως μου αρεσει ιδιαίτερα να δω ενα άντρα με ροζ μπλουζα ή παντελονι. Αν ομως αρεσει στον ιδιο και νιωθει καλα γούστο του! Τωρα να συναντήσεις άντρα που ειναι ντυμένος απο πανω ως κατω στα ροζ νομιζω δεν ειναι και τοσο συχνο:P δεν ψήφισα γιατι δεν μ εκφράζει καμια απο τις 2 απαντήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loret

Νεοφερμένος

Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ταιριάζουν πραγματικά ωραία στους άνδρες τα ρόζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι-κη

Νεοφερμένος

Η φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ταιριάζουν πραγματικά ωραία στους άνδρες τα ρόζ

συγνωμη που επεμβαινω,
αλλα αυτο δεν ειναι ροζ:redface:


υγ. εχω ενα παρομοιο της-ερτ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Είναι δυνατόν, τον 21ο αιώνα να γίνονται τέτοιες ερωτήσεις του τύπου "Μπορούν να φοράνε οι άντρες ρόζ"; Δηλαδή υπάρχουν συγκεκριμένα χρώματα που είναι αντρικά και άλλα που είναι γυναικεία; Μέχρι και τα χρώματα τα ποτίσαμε με στερεότυπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cat-wtvr

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αφήστε τα κόμπλεξ σας και φορέστε ο,τι θέλετε επιτέλους!
Το μοβ και το ροζ δεν είναι γυναικεία χρώματα, όπως το μπλε δεν είναι αντρικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ότι υπάρχουν ακόμη άτομα το 2015 που θα χαρακτηρίσουν κάποιον άντρα "γκέι" απλά και μόνο λόγω του χρώματος της μπλούζας που θα φορέσει, με ξεπερνά.:blink::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν είναι να μη φοράνε ροζ οι άντρες, να μη φοράνε ούτε οι γυναίκες μπλε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transcendence

Νεοφερμένος

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ότι υπάρχουν ακόμη άτομα το 2015 που θα χαρακτηρίσουν κάποιον άντρα "γκέι" απλά και μόνο λόγω του χρώματος της μπλούζας που θα φορέσει, με ξεπερνά.:blink::baby:
Ποιός μίλησε μόνο για...μπλούζες? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Και μπλούζες, και παντελόνια και σακάκια. Αν ένας άντρας κομπλάρει να φορέσει ροζ αυτό κάτι σημαίνει... και όχι, δεν σημαίνει πως ξεχειλίζει από αντρίλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transcendence

Νεοφερμένος

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Και μπλούζες, και παντελόνια και σακάκια. Αν ένας άντρας κομπλάρει να φορέσει ροζ αυτό κάτι σημαίνει... και όχι, δεν σημαίνει πως ξεχειλίζει από αντρίλα :P
Αν έβγαζε το ροζ παντελόνι και φορούσε από κάτω ένα ροζ σλιπάκι, τι περίμενες ότι θα δεις, σκούρο μπλε....περιεχόμενο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Ο καθενας μπορει να φοραει οτι θελει ειτε σε χρωμα σχεδιο κλπ απο οτι φυλλο και να ειναι
μακρια απο στερεοτυπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια μου, ροζ παντελόνι δεν θα φορούσα.
Έχω βάλει κάτι μουσταρδιά κάτι μπορντό αλλά το ροζ πολύ χτυπητό για να το βάλει σε παντελόνι ο οποιοσδήποτε. Ακόμα και κοπέλα σαν την Minnie θα είναι δηλαδή.
Όπου ροζ εννοώ κάτι τέτοιο πάντα, σε πιο σκούρο εγώ το λέω μωβ αν και δεν ξέρω αν έτσι λέγεται όντως :confused:.
Σε μπλούζα έχω φορέσει και ροζ-μπλε έχω φορέσει και ροζ-γκρι. Άμα σου κάθεται με το σύνολο στο μάτι, κλάιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ένα χρώμα σαν όλα τα άλλα είναι και το ροζ, οπότε γιατί όχι ? Μπορούν και παραμπορούν να φοράνε ένα απαλό ροζ, αρκεί να τους πηγαίνει και να είναι σωστά συνδυασμένο με το υπόλοιπο σύνολο. Μιλάμε για ροζ κι όχι για έντονο φούξια, γιατί εκεί έχω ορισμένες, χμ..ενστάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
έχω ένα τέτοιο και έχω κάψει καρδιές :P



αν και προτιμώ το θανατί :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το 2ο πάει με πολύ συγκεκριμένους τύπους επιδερμίδας. Σε αποφεύγουν στο δρόμο; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οταν λεμε ροζ τι εννοουμε; Να ναι ενα τ σερτ ροζ οκ ή ενα πουκαμισο ή γραβατα οκ.. Αλλα ροζ σωβρακο ή ροζ καλτσα ή ροζ παντελονι ε ειναι ολιγον καπως τρατζικ. (ευγενικη ) Ουτε ροζ αμανικο κ γενικως οχι αμανικο! Μονο φανελες σε αμανικα επιτρεπουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top