• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ναρκωτικά και εξαρτήσεις

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,823 μηνύματα.
Στο θεαγενειο και Δελφών και προς τα εκεί μια χαρά από όλα έχετε και εκεί στα ανατολικά
Τούμπα επίσης έχω δει και Βούλγαρη
Έχουν απλωθεί παντού πια.

Αμπελόκηπους κλαιν μαιν
Καλά μην το λες για να με θίξεις τα ανατολικά. Πρώτον, δεν μένω στα ανατολικά. Δεύτερον, αν στο μέλλον έρθω μέσα στη πόλη (αμήν Παναγία μου) είτε Βαρδάρη θα έρθω είτε δυτικά. Ξεκάθαρα.

Περιστατικά παντού γίνονται. Και στη Καλαμαριά έχουν βγει μαχαίρια κλπ. Όμως τα δυτικά θεωρώ σε εγκληματικότητα είναι λίγο χειρότερα από ανατολικά. Καμμία σχέση όμως με το κέντρο των Αθηνών. Παράδεισος είναι τα δυτικά μπροστά στο χάος που έκαναν την Αθήνα.
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εδω ρε παιδία πουλάνε νόμιμο μπάφο σε περίπτερα και μίνι μάρκετ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στη Ξηροκρήνη έχουν πάει κυρίως αλλοδαποί και το έχουν μετατρέψει σε hood. Τα παγκάκια είναι μοιρασμένα και παίζει πραγματικά να φας άγριο ξύλο μέχρι και μαχαίρωμα αν καθίσεις σε παγκάκι που έχει μαρκάρει ως δικό της κάποια ομάδα.
Γιατί δεν εκπλήσσομαι?
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,974 μηνύματα.
Ναι, αυτό πρέπει να είναι.
Καλά μην το λες για να με θίξεις τα ανατολικά. Πρώτον, δεν μένω στα ανατολικά. Δεύτερον, αν στο μέλλον έρθω μέσα στη πόλη (αμήν Παναγία μου) είτε Βαρδάρη θα έρθω είτε δυτικά. Ξεκάθαρα.

Περιστατικά παντού γίνονται. Και στη Καλαμαριά έχουν βγει μαχαίρια κλπ. Όμως τα δυτικά θεωρώ σε εγκληματικότητα είναι λίγο χειρότερα από ανατολικά. Καμμία σχέση όμως με το κέντρο των Αθηνών. Παράδεισος είναι τα δυτικά μπροστά στο χάος που έκαναν την Αθήνα.
Δικά μου περιστατικά:
Βαρδάρης, προχωρούσα ο ηλίθιος κατά τις 10 το βράδυ μόνος και πήγαινα προς Λαγκαδά. Ένας γύφτος μου ζητάει τσιγάρο, τον δίνω, έπειτα σκάει άλλος ένας και μου ζητάνε λεφτά. Λέω δεν έχω, βγάζουν μαχαίρια και τρέχω σαν τον Κεντέρη (δεν κάνεις μαγκιές σε τέτοια.)
Κέντρο, δύο πρεζάκια μου ζητήσαν λεφτά, δεν έδωσα και έβγαλε ο άλλος κλειδί, είχε κόσμο όμως και έφυγαν.

Σε φίλο τώρα, εκεί στο Ιπποκράτειο κοντά του βγάλανε σύριγγα, αυτός έδωσε 1-2 ευρώ (τόσα είχε) και τον αφήσανε να φύγει.
 

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ας πούμε πως ένα παιδί έχει πατέρα αλκοολικό ή τοξικομανή που όπως λες δεν έχουν τον θεό μέσα τους και κάθε μέρα το σαπίζει στο ξύλο ή το βιάζει, αυτό το παιδί λοιπόν ευθύνεται οπως λες για το κακό που του συνέβη και είναι επειδή δεν είχε τον θεό μέσα του;
Κατά τη γνώμη μου η θρησκευτική πίστη μπορεί να σχετίζεται με ώριμους μηχανισμούς άμυνας όπως η θετικότητα και η στοχοπροσήλωση, οι οποίοι ενίοτε δρουν προστατευτικά απέναντι στην αποδιοργάνωση. Από την άλλη, οικογενειακά περιβάλλοντα σαν αυτά που περιγράφεις αναμφισβήτητα χρήζουν κρατικής μέριμνας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,823 μηνύματα.
Δικά μου περιστατικά:
Βαρδάρης, προχωρούσα ο ηλίθιος κατά τις 10 το βράδυ μόνος και πήγαινα προς Λαγκαδά. Ένας γύφτος μου ζητάει τσιγάρο, τον δίνω, έπειτα σκάει άλλος ένας και μου ζητάνε λεφτά. Λέω δεν έχω, βγάζουν μαχαίρια και τρέχω σαν τον Κεντέρη (δεν κάνεις μαγκιές σε τέτοια.)
Κέντρο, δύο πρεζάκια μου ζητήσαν λεφτά, δεν έδωσα και έβγαλε ο άλλος κλειδί, είχε κόσμο όμως και έφυγαν.

Σε φίλο τώρα, εκεί στο Ιπποκράτειο κοντά του βγάλανε σύριγγα, αυτός έδωσε 1-2 ευρώ (τόσα είχε) και τον αφήσανε να φύγει.
Στο Ιπποκράτειο άκουσα και εγώ περιστατικό με μαχαίρι. Παντού μπορεί να γίνει, απλά μερικές περιοχές όπου μένουν ξένοι και κάτι ημεδαπά καλόπαιδα μιας συγκεκριμένης νομαδικής φυλής είναι να αποφεύγονται αν δεν έχεις μαζί σου καμιά δεκαριά άτομα οπλισμένα χδ.

Μια φορά είχα περάσει από Δενδροπόταμο 11 και το βράδυ. Νέκρα παντού. Τάμα έκανα να γυρίσω πίσω ζωντανός.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
Καλά μην το λες για να με θίξεις τα ανατολικά. Πρώτον, δεν μένω στα ανατολικά. Δεύτερον, αν στο μέλλον έρθω μέσα στη πόλη (αμήν Παναγία μου) είτε Βαρδάρη θα έρθω είτε δυτικά. Ξεκάθαρα.

Περιστατικά παντού γίνονται. Και στη Καλαμαριά έχουν βγει μαχαίρια κλπ. Όμως τα δυτικά θεωρώ σε εγκληματικότητα είναι λίγο χειρότερα από ανατολικά. Καμμία σχέση όμως με το κέντρο των Αθηνών. Παράδεισος είναι τα δυτικά μπροστά στο χάος που έκαναν την Αθήνα.
Όχι ρε τι να σε θίξω αφού το έχουμε ξανά πει οτι και εσυ προτιμας δυτικά, απλά αυτά τα ανατολικά ώρες ώρες τα έχουν θεοποιήσει τόσο και τα δυτικά τα θεωρούν για τους χωριάτες.

Κυριολεκτικά είχα μια τέτοια συζήτηση με μια γυναίκα, όχι πολύ μεγάλη γύρω στα 45, κι μιλούσε για τα δυτικά λες και είναι δεν ξέρω και εγώ τι 🤷🏼‍♀️

Παντού έχει θετικά και αρνητικά
Αθήνα δεν εμενα πουθενά ούτε με σφαίρες.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,974 μηνύματα.
Μια φορά είχα περάσει από Δενδροπόταμο 11 και το βράδυ. Νέκρα παντού. Τάμα έκανα να γυρίσω πίσω ζωντανός.
Όταν έδινα για δίπλωμα μηχανής, έπαιρνα το 9 (αστικό για Δενδροπόταμο.) Είχα πάντα τη φοβία μη μείνει το λεωφορείο και αναγκαστώ να περιμένω εκεί.
Παντού έχει θετικά και αρνητικά
Αθήνα δεν εμενα πουθενά ούτε με σφαίρες.
Ναι, πλέον όμως ούτε Θεσσαλονίκη είναι να μένεις, ζούγκλα γίναμε και εδώ. Χίλιες φορές σε μία μικρή κωμόπολη, όπου έχω ζήσει και ειλικρινά κυκλοφορούσα ανεμίζοντας (που λέει ο λόγος) χρήματα στο χέρι μετά από ανάληψη από ΑΤΜ.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
Όταν έδινα για δίπλωμα μηχανής, έπαιρνα το 9 (αστικό για Δενδροπόταμο.) Είχα πάντα τη φοβία μη μείνει το λεωφορείο και αναγκαστώ να περιμένω εκεί.

Ναι, πλέον όμως ούτε Θεσσαλονίκη είναι να μένεις, ζούγκλα γίναμε και εδώ. Χίλιες φορές σε μία μικρή κωμόπολη, όπου έχω ζήσει και ειλικρινά κυκλοφορούσα ανεμίζοντας (που λέει ο λόγος) χρήματα στο χέρι μετά από ανάληψη από ΑΤΜ.
Κοίταξε εγώ που είμαι από εύοσμο ψηλά δεν έχω ζήσει τέτοιο κίνδυνο.

Τώρα που ζω προς κέντρο, το βράδυ φοβάμαι λίγο, αλλά δεν έχω νιώσει αυτό το πνίξιμο της Αθήνας ακόμα. 🤷🏼‍♀️
Επίσης δεν είμαι άτομο που κυκλοφορεί ιδιαίτερα αργά μόνο του σε στενά κτλ

Οι μικρές πόλεις είναι όντως πολύ ωραίες ειδικά αν είναι και κοντά σε μεγάλες πόλεις για να έχεις και τις ανέσεις.
Ακόμα κι σε μεγάλα χωριά, που το δικό μου είναι και μεγάλο και κοντά Θεσσαλονίκη, έμενα άνετα.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Εγώ πάντως που ζω ανατολικά δεν αισθάνομαι φόβο, οποια ώρα και αν κυκλοφορήσω. Το ίδιο ισχύει και για το κέντρο.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
Αυτό είναι ο ναργιλές 😂
Βασικά όντως είναι και ναρκωτικό, το λένε και "κοκαΐνη των φτωχών", το έλεγαν στις ειδήσεις έτσι δηλαδή. Εγώ νόμιζα πως γίνεται βέβαια λόγος για τη φαιντανύλη, αλλά η σίσα είναι πιο πρόσφατη.
Η σίσα είναι η ουσία που διαπιστώθηκε πως σκότωσε την 16χρονη που είχε μπλέξει με εκείνο το κύκλωμα αν θυμάστε.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,826 μηνύματα.
Αυτό είναι ο ναργιλές 😂
Είναι και ένα ναρκωτικό που αποτελείται από χημική ουσία της μπαταρίας και το ανακατεύουν και δεν ξέρω τι, αλλά το πουλάνε πολύ φθηνά, είναι το υποκατάστατο της ηρωινής.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Και σε αυτό μπορεί να υπάρξουν χημικές ουσίες μπαταρίας
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Εδω ρε παιδία πουλάνε νόμιμο μπάφο σε περίπτερα και μίνι μάρκετ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γιατί δεν εκπλήσσομαι?

Τόσο χαμηλά πέσαμε σαν ανθρωπότητα;; Πουλάμε ναρκωτικά στα Mini markets μόνο και μόνο για να δείχνουμε progressives χωρίς να σκεφτόμαστε τις συνέπειες που έχουν αυτές οι ουσίες στους ανθρώπους.

• Canada’s current situation due to drugs addiction.


• The Netherlands is on the similar way.


Δυο χώρες όπου μερικά ήδη ναρκωτικών είναι νόμιμα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Τόσο χαμηλά πέσαμε σαν ανθρωπότητα;; Πουλάμε ναρκωτικά στα Mini markets μόνο και μόνο για να δείχνουμε progressives χωρίς να σκεφτόμαστε τις συνέπειες που έχουν αυτές οι ουσίες στους ανθρώπους.

• Canada’s current situation due to drugs addiction.


• The Netherlands is on the similar way.


Δυο χώρες όπου μερικά ήδη ναρκωτικών είναι νόμιμα.
Συγκρινεις το χορτο με την φεντανυλη :whatever: ? Ξαναλεω περιμενε να ακολουθησουν και αλλες χωρες το παραδειγμα της γερμανιας και ο progressive Κουλης θα το φερει και εδω. Να δω μετα τι θα λες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Συγκρινεις το χορτο με την φεντανυλη :whatever: ? Ξαναλεω περιμενε να ακολουθησουν και αλλες χωρες το παραδειγμα της γερμανιας και ο progressive Κουλης θα το φερει και εδω. Να δω μετα τι θα λες.

Να φανταστώ ότι είσαι υπέρμαχος την νομιμοποίησης μερικών ναρκωτικών καθώς θέλεις να κάνεις προσωπική χρήση σωστά;; :whatever: :whatever:

Όσο για τον Κουλη αν το φέρει πολύ απλά θα είμαι κατά όπως κατά ήμουν και στο νόμο για τους μετανάστες που έφερε. Αρα το να μου πετάς σαν επιχείρημα « Μα και ο Κούλης θα το φέρει κάποια στιγμή» δεν στέκει και πολύ.
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Τόσο χαμηλά πέσαμε σαν ανθρωπότητα;; Πουλάμε ναρκωτικά στα Mini markets μόνο και μόνο για να δείχνουμε progressives χωρίς να σκεφτόμαστε τις συνέπειες που έχουν αυτές οι ουσίες στους ανθρώπους.
Κι όμως ναι. Εδώ πριν μήνες ένας 18 χρονος είχε πάθει κάτι σαν δηλητηρίαση επειδή είχε φάει κάτι ζελεδάκια μπάφου, η κάτι αντίστοιχο :whatever:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Να φανταστώ ότι είσαι υπέρμαχος την νομιμοποίησης μερικών ναρκωτικών καθώς θέλεις να κάνεις προσωπική χρήση σωστά;; :whatever: :whatever:

Όσο για τον Κουλη αν το φέρει πολύ απλά θα είμαι κατά όπως κατά ήμουν και στο νόμο για τους μετανάστες που έφερε. Αρα το να μου πετάς σαν επιχείρημα « Μα και ο Κούλης θα το φέρει κάποια στιγμή» δεν στέκει και πολύ.
Θα μου πεις τη γνωμη σου για τα κρατικα εσοδα της ολλανδιας απο τη βιομηχανια κανναβης? Και δεν εχω δοκιμασει κανενα ναρκωτικο . Εκτος αμα εξαιραισουμε το τσιγαρο και το αλκοολ που πουλιεται ελευθερα χρονια τωρα;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσο για τον Κουλη αν το φέρει πολύ απλά θα είμαι κατά όπως κατά ήμουν και στο νόμο για τους μετανάστες που έφερε. Αρα το να μου πετάς σαν επιχείρημα « Μα και ο Κούλης θα το φέρει κάποια στιγμή» δεν στέκει και πολύ.
για τους γκει ησουν υπερ δηλαδη?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Θα μου πεις τη γνωμη σου για τα κρατικα εσοδα της ολλανδιας απο τη βιομηχανια κανναβης? Και δεν εχω δοκιμασει κανενα ναρκωτικο . Εκτος αμα εξαιραισουμε το τσιγαρο και το αλκοολ που πουλιεται ελευθερα χρονια τωρα;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


για τους γκει ησουν υπερ δηλαδη?

Και τα όπλα έχουν τεράστια έσοδα, θέλεις να δώσουμε από ένα όπλο στον καθένα ώστε να αυξήσουμε το ΑΕΠ της χώρας;; Λες και δεν έχει αλλά έσοδα η Ολλανδία και συντηρείται από τα ναρκωτικά που πουλάει, τώρα βαπτίζουμε τις progressive βλακείες δυνητικά έσοδα για το κράτος.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Και τα όπλα έχουν τεράστια έσοδα, θέλεις να δώσουμε από ένα όπλο στον καθένα ώστε να αυξήσουμε το ΑΕΠ της χώρας;; Λες και δεν έχει αλλά έσοδα η Ολλανδία και συντηρείται από τα ναρκωτικά που πουλάει, τώρα βαπτίζουμε τις progressive βλακείες δυνητικά έσοδα για το κράτος.
Δηλαδη θα σε χαλαγε η ελλαδα να αποκτησει βιομηχανια παραγωγης στρατιωτικων οπλων? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ . Ελα φωτη εκτιθεσαι. Ασε τους τουρκους να τα φτιαχνουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top