Οδηγείτε ποδήλατο;

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Οχι, κυρίως γιατί είμαι ένα ατσούμπαλο πλάσμα. Αν ανεβώ σε δύο ρόδες γίνομαι δημόσιος κίνδυνος....:D

θα υπερβάλλεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freepepsi

Νεοφερμένος

Η Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Απο την Α' Λυκειου, που αγορασα με ο,τι οικονομιες ειχα ενα μωβ bmx,μεχρι και περυσι ασχολιομουν καθε μερα και ασταματητα με την λατρεια μου.Βεβαια,λογω υποχρεωσεων,πλεον το εχω παρατησει το σπορ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Απο την Α' Λυκειου, που αγορασα με ο,τι οικονομιες ειχα ενα μωβ bmx,μεχρι και περυσι ασχολιομουν καθε μερα και ασταματητα με την λατρεια μου.Βεβαια,λογω υποχρεωσεων,πλεον το εχω παρατησει το σπορ...:(
Εγω ακομα βγαινω καμια φορά αλλα στα κρυφά. :P
Δεν ειναι και πολύ ωραίο οι συνομήλικοι μου να εχουν αμάξια μηχανές και εγω ΒΜΧ.. :/:
Παρόλο που μ'αρεσει νιώθω άβολα...τουλάχιστον τωρα που πέρνω το δίπλομα αυτοκινήτου και το ξέρουν πως εχω και αμάξι..θα ειναι αλλιώς να βγαίνω με το ποδήλατο,τοτε κανένα πρόβλημα...Παντως εγω με λεωφορεία κυκλοφορώ αλλα δε με βολεύει πολύ το ωράριό τους (τελευταίο δρομολόγιο και η συχνότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosf

Νεοφερμένος

Ο thanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μα τι λες τώρα, είναι δυνατόν να νιώθεις άβολα για το ποδήλατο?
Μακάρι να κυκοφορούσαν όλοι με ποδήλατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οδηγάω απ'το δημοτικό,αλλά απο πέρσι που έφαγα τα σαμάρια μου στη μάντρα το διέκοψα.Ήθελα να ξαναρχίσω το καλοκαίρι,αλλά ο πατέρας μου δεν έτυχε να πάει να μου φουσκώσει τα λάστιχα,ούτε μου ανέβασε τη σέλα.Οπότε έκανα εξάσκηση στης ξαδερφούλας μου της μικρής (ναι,έχουμε 26άρι και οι 2 και αυτή πάει Τετάρτη δημοτικού :'( ) όποτε πήγαινα σπίτι της.Τώρα βέβαια το ψιλοτρέμω,αλλά θα ξεκινήσω να κάνω το καλοκαιράκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coy0te

Νεοφερμένος

Ο Wile E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έκανα συνέχεια μέχρι πριν κανα δυο χρόνια αλλά τώρα το όχημα σαπίζει στο εξοχικό μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Έχω ένα αλλά ο αδερφός μου μου χάλασε τις ρόδες...το πήγε μέσα σε τριανταφυλλιές:mad: Οπότε πλέον δεν έχω ποδήλατο....Μέχρι το καλοκαίρι πέρυσι το χρησιμοποιούσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΝΑΙ!!!! το ποδηλατο το αγαπω, δεν απλα ενα διτροχο, ειναι τροπος ζωης!!! βολευει παρα πολυ, χαλαρωνει, γυμναζει(!), διασκεδαζει..ειναι τελειο. μακαρι οι νεοι να ειχαν λιγο παραπανω μυαλο κ να μην πηγαιναν κατευθειαν για αυτο το χαζοδιπλωμα αυτοκινητου..παρτε ποδηλααααααατο ρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εννοείται!!! Είναι φοβερό! Ενα Σάββατο, να φανταστείτε,το πήρα απο Ανω Πατήσια μέχρι Κηφισσιά με το μη μηχανοκίνητο δικυκλάλι μου! Μετά βέβαια γύρισα ξεθεωμένη αλλα μου άρεσε:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ναι!
Μακράν το καλύτερο "όχημα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Επιτέλους φτιάχνει ο καιρός, να πάρουμε τα ποδήλατα! Είδα ότι και στον Ταύρο έβαλαν σταθμούς δωρεάν κοινόχρηστων ποδηλάτων, άντε και σε όλη την Ελλάδα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εμάς βροχές έχει γ***ο άντε να φτιάξει να πάω πρώτα να φτιάξω τα λάστιχα και να κάνω καμιά βόλτα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ αγαπώ το ποδήλατο :happy: Ειδικά τα καλοκαίρια, όλο έξω βόλτα είμαι! Πέρυσι κάθε μέρα με την παρέα μου, παίρναμε τα ποδήλατα και πηγαίναμε για ώρες πολλές βόλτες! Μακράν από τα πιο χρήσιμα μεταφορικά μέσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχα να το χρησιμοποιήσω πολύ καιρό και ειχα ξεχάσει οτι εχει και ένα κάρο προβλήματα. Σαμπρέλες, κάτι σπασμένα γρανάζια στο σασμάν φαγωμένα παπουτσάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το χειμώνα συνήθως πάω με τα πόδια, αλλά το καλοκαίρι κάθε μέρα με το ποδήλατο. Τώρα που κάνει καλό καιρό ωραία θα ήταν να το χρησιμοποιούσα :hmm:, αλλά πρέπει να του φουσκώσω τα λάστιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το χειμώνα συνήθως πάω με τα πόδια, αλλά το καλοκαίρι κάθε μέρα με το ποδήλατο. Τώρα που κάνει καλό καιρό ωραία θα ήταν να το χρησιμοποιούσα :hmm:, αλλά πρέπει να του φουσκώσω τα λάστιχα.
Φώναξε κανένα συνεργείο για να σου το φουσκώσει ρε, δεν είναι ευκολό πράγμα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Φώναξε κανένα συνεργείο για να σου το φουσκώσει ρε, δεν είναι ευκολό πράγμα :hmm:

Καλά που μου το θύμισες. Πρέπει να πληρώσω και την express service για το ποδήλατό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Στην Ελλάδα όχι...το θεωρώ λιγο ριψοκινδυνο...όμως μου αρέσει πάρα πολύ το ποδηλατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Στην Ελλάδα όχι...το θεωρώ λιγο ριψοκινδυνο...όμως μου αρέσει πάρα πολύ το ποδηλατο...

Μην το λες, υπάρχουν μέρη για να κάνει κάποιος ποδήλατο. Φτάνει να θέλει να ..ξεκολλήσει από την καρέκλα. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top