Οι γυναίκες θέλουν να εξουσιάζουν τους άνδρες...

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Από πότε ο "διαβολικός" έχει και θετική σημασία? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ακους εκει οι γυναικες διαβολικες..

θεωρεις το ιδιο και για τη μανα σου?;)
ή μονο για τις αλλες γυναικες,,οπως ακουω συχνα..
η γυναικα μπορει να γινει οσο διαβολικη μπορει να γινει και ενας ανδρας

Απωλέσατε το χιούμορ σας 'Αγγελε και Πατρεύ. Λυπάμαι, εγώ πέρασα καλά πάντως μαζί σας. Σήμερα εκεί που ήμουν πέρασα ακόμα καλύτερα βέβαια. 'Ημουν με μια διαβολικήν γυναίκα.
Πέτρο μαθαίνω - δεν γνωρίζω καλώς την καθαρεύουσα - μπορείς να με διορθώνεις όποτε θες, μου είναι ευχάριστον. Αι γυναίκες είναι το σωστόν. Διορθώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Απωλέσατε το χιούμορ σας 'Αγγελε και Πατρεύ. Λυπάμαι, εγώ πέρασα καλά πάντως μαζί σας. Σήμερα εκεί που ήμουν πέρασα ακόμα καλύτερα βέβαια. 'Ημουν με μια διαβολικήν γυναίκα.
δεν πειραζει
καπου εδω θα ειναι,
θα το ξαναβρουμε.παρεα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
δεν πειραζει
καπου εδω θα ειναι,
θα το ξαναβρουμε.παρεα..;)

'Aγγελε, επιστέγασμα

πρώτον το διαβολικές ήτο σε εισαγωγικά.
δεύτερον, είπα ότι μου αρέσουν πολύ οι γυναίκες
τρίτον, είπα ότι είναι οι καλύτεροι δάσκαλοί (θυμήσου το αξίωμα: από τον διαφορετικόν διδάσκεσαι, όχι από τον όμοιον).
τέταρτον, είπα ότι είναι οι πάρα πολύ πιο έξυπνες από τους άνδρες και πιο περίπλοκες.
πέμπτον, η μητέρα μου είναι αγία, εγώ το αντίθετον (εδώ το προσωποποιείς άρα αυτομειώνεσαι).
έκτον, είπα ότι εξουσιάζουν ενώ οι άνδρες κυριαρχούν (ο άνδρας έχει περισσότερο ανεπτυγμένο το θυμικόν, η γυναίκα περισσότερο την νοημοσύνη) και άλλα πολλά που δεν δώσατε σημασία ή παρμηνεύσατε ως συνήθως.

τέλος, μην γλύφετε. Σας καταλαβαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Εγραψα : "Eξουσιάζουν". Ο νηματοθέτης όμως έγραψε "νομίζουν ότι εξουσιάζουν, αλλά δεν είναι ικανές για αυτό". Η πρώτη πρόταση είναι γνώση που έχει καταγραφεί ανά τους αιώνες και έχει περάσει ακόμα και εις την λαικήν παράδοση. Η δεύτερη πρόταση είναι φαλλοκρατισμός, διότι λέει "δεν μπορούν". 'Εχει τεραστία διαφορά. 'Οποιος άνδρας νομίζει ότι η εξουσία του επάνω σε μια γυναίκα είναι ισχυρότερη από την εξουσία εκείνης, πρέπει να μην είχε ποτέ σχέση με γυναίκα. Και ομιλώ δια την συναισθηματική εξουσία που ομοιάζει με εκείνη που έχει η μήτηρ επί παντός άρενος υποσυνειδήτως (διαβάστε Φρόυντ να κάνετε μια καλή αρχή με τα βασικά). Οι άνδρες είναι ολιγότερον έξυπνοι και πονηροί από τις γυναίκες, πολύ ευθείς (straight πώς το λέμε) και την πατάνε. Παρακαλώ ας μπει η λέξη εξουσιάζουν σε εισαγωγικά, διότι μερικοί εδώ είναι πολύ γκάγκα φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Από πότε ο "διαβολικός" έχει και θετική σημασία? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πέμπτον, η μητέρα μου είναι αγία,
και πότε γιορταζει?:worry:
καμια γυναικα δεν ειναι αγια..;)
τέλος, μην γλύφετε. Σας καταλαβαίνουν.
σε μενα το λες?
εχω πλακωθει ουκ ολιγες φορες με τις φεμινιστριες του φορουμ του σχολιου μου και γενικα,,-μου εχουν πετάξει κατι κασετινες στο κεφαλι,βιβλια,,γενικα σπαω τα νευρα στις γυναικες..ακριβως επειδη δεν λεω αυτα που θελουν να ακουνε,,οπως κανουν αυτοι που ριχνουν ευκολα τις γυναικες..
και λεω απλα τη γνωμη μου..

ακριβως επειδη λεω τη γνωμη μου για τα αρνητικα των γυναικων και οτι εχουν αλλα δυνατοτητες απο τους ανδρες..

οποτε απο γλυψιμο,,δεν ξερω
αυτα που λεω τα πιστευω..

θελω τα δυο φύλα διαφορετικά..για να θελει το ενα το αλλο

αλλα ποτέ δεν θεωρησα κατώτερες ή ανώτερες τις γυναικες
οπως "Οι άνδρες είναι ολιγότερον έξυπνοι και πονηροί από τις γυναίκες" εσυ
ειναι απλα διαφορετικες, ανώτερες κάπου,,κατώτερες κάπου,,αλλα σαν συνολο ισες..

ΑΓΑΠΑΩ τις γυναικες,,ακρβως επειδη ειναι διαφορετικες απο μένα..
και τις εχω αναγκη,,τη μανα μου,,την αδελφη μου τις αλλες γυναικες..

και θα τις προστατευα ακομα και με τη ζωη μου..


strange love
μία θεωρεις τις γυναικες κακές διαβολικές μία ανώτερες πιο εξυπνες απο τους ανδρες..
λάθος και τα δυο,,

δειχνουν φοβο..για μενα..
και με αυτην τη νοοτροπια διαφωνω τελειως..


και για να μιλησω καθαρα,,
ισως για την αφελη ισως για σενα σταση μου φταιει οτι εχω μηδενικη εμπειρια απο γυναικες

αλλα αν αλλαξω στο μελλον,,δεν ξερω,,
αλλα τώρα αυτα πιστευω αυτα λεω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ο Αριστοτέλης είχε πεί για την γυναίκα "παρούσα η λειτουργία σκέψης της αλλά αδρανής".Πόσο πιό καθαρά να το πεί δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ε ναι αφου τοτε οι γυναικες είχαν το ρόλο ενος σκευους πώς να βρουν χώρο να εκδηλωσουν τις δυνατοτητες της σκεψης τους;

(καλα εγω τωρα γιατι ασχολουμαι;;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
για να δεις ciela ποσο φαλλοκρατης δεν ειμαι που με βαρατε

υπαρχουν και χειροτερα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι γυναίκες εξουσιάζουν.
Σας τρυπάνε και το προφυλακτικό και χωρίς να το καταλάβετε σας τυλίγουν τη θηλιά στο λαιμό.
Εκεί γύρω στα 32-35 να τις προσέχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οι γυναίκες θέλουν να εξουσιάζουν τους άνδρες...

Εξαρτάται πόσο ανοιχτόμυαλοι είναι και οι δύο στο κρεβάτι(ή οποιοδήποτε άλλο έπιπλο,ή μέρος εντός και εκτός σπιτιού την βρίσκουν)...
Can be real fun..you should try it sometime...and then reverse the roles:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οι γυναίκες εξουσιάζουν.
Σας τρυπάνε και το προφυλακτικό και χωρίς να το καταλάβετε σας τυλίγουν τη θηλιά στο λαιμό.
Εκεί γύρω στα 32-35 να τις προσέχετε.
Και μετα εσυ την κανεις με ελαφρα πηδηματακια και αφηνεις την εγκυο με την εξουσια της και ενα παιδι αγκαλια :D

Τρομαρα σας που μου θελετε και εξουσια.Αφου δεν ειστε ικανες να την εχετε,δεν εχετε ψυχραιμια,μυαλο και αποφασιστηκοτητα για να τα βγαλετε περα.

Χαρακτηριστικο γυναικων.Σε μια σχεση μακροχρονια, στον αντρα η γυναικα το παιζει εξουσια και αγριαδα και οταν ειναι σε αλλους αρχιζει τα γελακια,τα χαχανισματα και δωστου να καταλαβεις.Και με σενα ειναι Χιτλερ

Απαντηση στο τοπικ? Οι γυναικες απλα δεν ξερουν τι θελουν.Οποτε ακυρα ολα οσα λετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παιδες,,οσο μπορει να κοροιδεψει ο ανδρας μπορει και η γυναικα
ο ανδρας θα πουλησει σχεση για το πηδημα
και η γυναικα θα πουλησει σεξ για τη σχεση και το δεσιμο

ο καθενας οτι θελει
οσο απατεωνας μπορει να γινει ο ανδρας μπορει να γινει και η γυναικα
απλα με αλλους τροπους,,και αλλη ποιοτητα ψεματων..;)
ο ανδρας εχει ποσοτητα η γυναικα ποιοτητα..

Σας τρυπάνε και το προφυλακτικό και χωρίς να το καταλάβετε σας τυλίγουν τη θηλιά στο λαιμό.
Εκεί γύρω στα 32-35 να τις προσέχετε.
και με σκισμενο προφυλακτικο μπορει να μη γινει συλληψη
και με προφυλακτικο μπορει να γινει
ουτε ο ανδρας ουτε η γυναικα οριζει απολυτα τη φυση

οποτε πολλα που λεγονται απατη και οτι με τυλιξε τον τυλιξε κλπ μπουρδες,,
απλα συμβαινουν απο μονα τους,,και οι ανθρωποι προσπαθουν να κατηγορησουν καποιον αλλον γιαυτα..
ανωριμο και πολυ ανασφαλες για μενα..

οταν πας με μια γυναικα ειναι πιθανο να μεινει εγγυος,,ειτε το θελει ειτε οχι..
και αν γινει δεχεσαι τις συνεπειες,,χωρις να μυξοκλαις οτι με εξαπατησαν..
ηξερες τους κινδυνους..

ειναι σαν τους αστυνομικους που κλαινε οι συγενεις οταν σκοτωθουν και ζητανε ρεστα
οι κινδυνοι ηταν γνωστοι..

(μιλαω βεβαια εγω που δεν πηγα ποτέ με γυναίκα,,αλλα δεν βαριεσαι.:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,047 μηνύματα.
Οι γυναίκες εξουσιάζουν.
Σας τρυπάνε και το προφυλακτικό και χωρίς να το καταλάβετε σας τυλίγουν τη θηλιά στο λαιμό.
Εκεί γύρω στα 32-35 να τις προσέχετε.

Καλά λένε τελικά οτι το μεγαλύτερο θάψιμο για γυναίκες γίνεται από γυναίκες....:/:

Καλά κάνω που δεν έχω φίλες.

Βέβαια εγώ έχω κι ένα χρόνο ακόμα για να αρχίσουν να με...προσέχουν.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τι εξουσία λέμε? Να τους έχουν στο βρακί τους και να τους σέρνουν από τη μύτη? Αν λέμε αυτό, είναι πολύ βαρετό αν σου τύχει. Τι να τον κάνω να είναι άβουλο πλάσμα και να τον κάνω ο,τι θέλω? Από την άλλη, και το ανάποδο είναι χαζό. Βέβαια ανάλογα με την περίσταση πάντα κάποιος θα καταλήγει να έχει το πάνω χέρι, το θέμα είναι να μοιράζεται αυτό.
Εκτός κι αν δεν κατάλαβα την ερώτηση και εξουσία σημαίνει κάτι άλλο εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ή μάλλον να νομίζουν ότι εξουσιάζουν τους άνδρες.
Σχολιάστε....

Πραγματικα είμαι σε μια απορία.Δεν μπορω να καταλαβω τι σημαινει οτι οι γυναίκες θελουν να εξουσιάζουν τους Αντρες.Οι γυναικες με ποιο τροπο θα εξουσιάσουν τους Αντρες και θα τους έχουν υποχείριο τους.Δεν καταλαβαίνω αυτην την άθλια νοοτροπία.Πρωτον δεν νομίζω ότι υπάρχει Αντρας που να είναι μαλακας και να κάνει ολα τα χατίρια μιας γυναικας και ειδικα αν οι απαιτήσεις της γυναίκας είναι παραλογες.Δηλαδη ας πούμε ότι μια γυναικα τα εχει με κάποιον πλουσιο.Αν αρχίζει η γυναικα και ξοδεύει ασύστολα τα λεφτα του Αντρας της τοτε ο Αντρας λογικα θα πρεπει να της το κόψει.Τωρα αν η γυναικα ενοχληθει απο την απαγόρευση του Αντρα της και αποφασίσει να χωρίσει για αυτο το λόγο τοτε χεστηκε ο άλλος θα βρει αλλη γυναίκα.Επιπλεον αυτο το παράλογο που έχουν ορισμένες γυναίκες όταν τα φτιάχνουν με έναν Αντρα που είναι οικονομικα ευκατάστατος είναι ότι θελουν να πηγαίνουν με το αμάξι συνεχεια βόλτα.Δηλαδη να ζητουν ορισμένες γυναίκες απο τους Αντρες τους να τους πηγαίνουν σε διάφορα μερη ετσι ωστε να πουλησουν μούρη στις φίλες τους.Να δείξουν δηλαδη ότι αυτες ζουν στην χλιδή με τον πλουσιο τον Αντρα και οι αλλες που δεν εχουν την ίδια τυχη με αυτές είναι κατωτερες.Ορισμένες γυναικες δηλαδη θελουν να παινεύονται για τον πλουσιο Αντρα τους ωστε να αποδεικνυουν χωρίς λογο ότι είναι Ανώτερες.Αυτο το κόμπλεξ ειλικρινα δεν το καταλαβαίνω,αλλα περα απο αυτο οταν μια γυναίκα ζητάει κατι απο εναν Αντρα και δεν γίνεται κατανταει να γίνεται απότομα απαιτητικη και όταν ζητάει κατι να θέλει να γίνει εκείνη την στγμή.Μια τετοια συμπεριφορα απο την πλευρα ορισμένων γυναικων καταντάει εκνευριστικη σε σημείο να εκνευρίζει τον Αντρα της και να επέλθει ο χωρισμος.

Τωρα αν εχουν την εντύπωση οι γυναίκες οτι θα εξουσιάζουν τους Αντρες αυτο δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.Το λεω με υπογραφή.Ο Αντρας αν δει ότι κάποια συμπεριφέρεται ηλίθια χεστηκε ακομα και για το Αν χωρίσει.Εγω είμαι της αποψης ότι οι γυναίκες και όσες φυσικα είναι ωραίες και παινεύονται για την εμφάνιση τους να σταματουν να το παίζουν οτι είναι κάποιες την στιγμη που γνωρίζουν ότι δεν είναι οι μόνες και ας μάθουν πρώτα απο ολα να είναι Ανθρωποι και να μάθουν να σέβονται χωρις πρώτον να παίζουν με τα συναισθήματα του άλλου και δευτερον χωρις να είναι ασταθείς στις σκεψεις τους και στις αποφάσεις τους.Δεν μπορω να πω ότι ολες οι γυναίκες κοιτάζουν να εξουσιάζουν τους Αντρες ή και να εκμεταλλεύονται αλλα σε εναν ορισμένο αριθμο γυναικών που προσπαθουν με διαφορους τροπους να εκμεταλλεύονται τον Αντρα τους σε εναν απλο δεσμό ή τον σύζυγο τους καλο θα είναι να σταματήσουν αυτην την αρλουμπα που τους εχει βαρέσει στο κεφάλι και να σοβαρευτουνε,γιατι έτσι δεν θα αλλαξει κατι.Αυτο είναι δεδομένο.

Εξαλλου και μια γυναίκα ομορφη που μπορει να τραβαει την προσοχη των Αντρων αν πιστεύει οτι με την εμφανιση της μπορεί να έχει τον οποιονδήποτε και να τον κάνει ότι θέλει αυτο δεν ισχύει.Καλυτερο θα είναι λοιπον σε όσες γυναικες νομιζουν ότι μπορουν να εξουσιάζουν τους Αντρες να βγάλουν αυτην την σκεψη απο το μυαλο τους γιατι ετσι δεν βγαίνει ακρη.Αν η μαλακία που γίνεται στις Ανθρώπινες σχέσεις να προσπαθει η γυναικα να επιβάλλεται στον Αντρα και το αντίστροφο τοτε θα επερχονται χωρισμοί,θα διαλύονται οικογένειες και σε αρκετες περιπτωσεις θα είναι δυστυχισμένα τα παιδια.Τώρα αν το πηγα μακρια το θεμα και μίλησα και για την οικογενεια δεν είναι πρόβλημα αλλά ίσα ίσα πρέπει να επισημάνεται και αυτη η λεπτομέρεια,ωστε να γίνει σαφές οτι η γυναίκα σε οποια εποχη και αν είναι είτε είναι ελεύθερη,ειτε αρραβωνιασμένη,ειτε εχει κάνει γάμο και οικογένεια αν προσπαθει να εξουσιάζει και να επιβάλλεται στον Αντρα με την αγένεια τοτε θα οδηγήσει το ζευγάρι στον χωρισμό.

Καλο θα είναι ο Αντρας να είναι η κεφαλή της σχεσης.Πρώτον αυτο.Δεύτερον η γυναίκα θα πρέπει να σεβεται τον Αντρα.Τριτον και σπουδαίοτερο ο Αντρας θα πρεπει να νοιάζεται για την γυναικα και να της δείχνει ποσον ενδιαφερεται και την αγαπάει.Οχι εγωστικες αγάπες καί οχι να δινομαστε απολύτως σε μια γυναίκα.Αργα και σταθερά με προσοχή και απο τις δύο πλευρες.

Η γυναίκα πάντως είναι σαν το λουλούδι.Οπως φροντίζεις,διατηρείς και ποτίζεις το λουλουδι ετσι να φροντίζει ο Αντρας και να δίνει ολο και περισσότερη αγάπη στην γυναίκα.Οταν θα γίνει αυτό η γυναίκα δεν θα προσπαθει να εξουσιάζει,αλλα θα νιώθει ασφάλεια δίπλα στον Αντρα της.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι γυναικες με ποιο τροπο θα εξουσιάσουν τους Αντρες και θα τους έχουν υποχείριο τους.Δεν καταλαβαίνω αυτην την άθλια νοοτροπία.



Πρωτον δεν νομίζω ότι υπάρχει Αντρας που να είναι μαλακας και να κάνει ολα τα χατίρια μιας γυναικας και ειδικα αν οι απαιτήσεις της γυναίκας είναι παραλογες.

 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top