Οι οδηγικές μας γκάφες!

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο τίτλος τα λέει όλα.Μοιραστείτε μαζί μας τις γκάφες που έχετε κάνει ως οδηγοί!:D
Ξεκινάω με αυτό.
Εγω στα φορτε μου στην αρχη είχα χτυπησει μηχανακι που ηταν δεμενο με αλυσιδα πανω σε σιδερενια πορτα.Εκανα οπισθεν να παρκαρω σε ραμπα και δεν το ειχα δει απο την αρχη και πηγαινα,πηγαινα μεχρι που ακουσα το ντουπ.Ευτυχως δεν εσπασε τιποτα.Ειχαν βγει ολοι εξω και με κοιτουσαν καλα,καλα.
Στον πρώτο μήνα είχα ενα πρόβλημα με την όπισθεν.:P



*Δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο,αλλά αν υπάρχει παρόμοιο θέμα,και δεν το πήρα χαμπάρι, ξέρετε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
΄Μηχανικές γκάφες πιάνουν;

Το πρώτο μηχανάκι που οδήγησα ήταν μία 200αρα βέσπα του πατέρα μου, εκεί έμαθα να οδηγώ σαν καλό παιδί λοιπόν που είμουν νόμιζα ότι όλα τα μηχανάκια είναι σαν αυτό:redface:

Πάει λοιπόν ο αδερφός μου να΄παραδόσει μία πάπια που είχε ήδη πουλήσει, τον ρωτάω αν μπορώ να δοκιμάσω και γώ πρίν την δώσει, να κάνω μία τελευταία βόλτα, ο αδερφούλης καθώς βόδι και μη καταλαβαινοντας τι έκανε, δεν ήρθε μαζί μου αλλα με άφησε μόνη μου, μου εξηγεί τις διαφορές με την΄βέσπα και ξεκινάω, πατάω πρώτη και πάω ανεβαινω κανονικά ταχύτητες αλλα δεν μου είπε ότι στην τετάρτη πατάω το πίσω για να πάει απευθείας πρώτη και όχι νεκρά, πατάω λοιπόν το μπροστινό πάσω και το αποτέλεσμα ήταν το εξείς:

Σπινάρει το μηχανάκι, εγώ πάτησα γκάζι χαζέυοντας τις ταχύτητες και τα στουκάρω πάνω στο βουνό, με το χτύπημα έκανε ελαφρά κατολησθηση το βουνό και πέσαν τα χώματα πάνω σε εμενα και το μηχανάκι, περιτό να πώ ότι στράβωσα τον προφυλακτήρα και την ρόδα, έσπασε μία ακτίνα της μπροστηνής ρόδας και κάτι έπαθε αυτό που αλλάζουν ταχύτητες:redface:

Πούλησε το μηχανάκι τότε 150.000δρχ και οι ζημιές ήταν 70.000:redface: ο τύπος ήθελε το μηχανάκι του και ο αδερφός μου τον παρακαλούσε να του δώσει τα χρήματα πίσω και αυτός δεν ήθελε, έτσι βγήκε ζημιωμένος ο αδερφός μου και απο τότε έχω να πιάσω πάπακι στην ζωή μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και για μηχανάκια πιάνουν!

Εμ σε αφησε κι αυτός μονη σου με τη πάπια;:P
Παπάκια ουτε εγώ πιάνω.Πριν ποσο καιρο εγινε αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duffy

Νεοφερμένος

Η duffy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Προσωπικα δεν θυμαμαι να εχω κανει κατι(που δεν παιζει κατι τετοιο)αλλα ειχε γινει κατι με το δικο μου αμαξι.
Οτι εχω παρει το αμαξι,2 εβδομαδες,ολοκαινουριο κ εχουμε παει μ'ενα παιδι για κατι δουλειες.Ως νεα οδηγος τοτε κ καινουριο το αμαξι,αποφασισαμε να οδηγησει το παιδι.
Κ ενω ολα ωραια ολα καλα,του ηρθε η τελεια ιδεα να παρκαρει σε κατηφορα.Απο οτι καταλαβαινεται εκανε μεγια κ στο δικο μου κ στου χριστιανου μπροστα μας που ηταν παρκαρισμενος.:eek:Αφησε το χειροφρενο χωρις να παταει γκαζι καθολου!Αν ειναι δυνατον!
Οποτε νεοι οδηγοι,παρτε το τιμονι στα χερια σας κ μην φοβαστε τιποτα.Κ οι παλαιοι κανουν λαθη κ ως εμπειροι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λολ

εγώ στην 2η απόπειρα να οδηγήσω κατέστρεψα το αριστερό φτερό του αυτοκινήτου του μπαμπά μου και μέρος του μπροστά προφυλακτήρα :redface:

Είχα πάρει δίπλωμα (ετών 19) είχα οδηγήσει και 1 φορά με τους γονείς μέσα (και τα πήγα περίφημα :D) και στη 2η απόπειρα [4-5 μήνες μετά] είπαμε με το μπαμπά μου να πάμε μια βόλτα.
-"Κατέβα να βάλεις μπρος", μου λέει, "και έρχομαι"
η... οδηγάρα όμως (εγώ είμαι αυτή ντε :P) είπε να... εκπλήξει τα πλήθη και να ξεκινήσει να πηγαίνει κιόλας... Από την αλάνα που είναι μπροστά στο σπίτι μας για να βγεις πρέπει να κάνεις λίγο όπισθεν και μετά δεξιά και ευθεία ανάμεσα σε 2 τοιχάκια...
Ξεκινάει λοιπόν η οδηγάρα μόνη της και καταφέρνει την όπισθεν [τρελή χαρά εκεί δεν το συζητώ!] και ξεκινάει να κάνει τη μανουβρα να περάσει τα τοιχάκια... Ε το αριστερό τοιχάκι εγώ σε άλλη θέση το είχα υπολογίσει τώρα γιατί αυτό κινήθηκε και ήρθε και χτύπησε τον προφυλακτήρα στην άκρη και το φτερό ειλικρινά ακόμα και τώρα που έχουν περάσει 7 χρόνια δεν μπορώ να καταλάβω!!! :mad::P:P:P:P

Το αποτέλεσμα ήταν 550? ζημιά [λίγο λιγότερο βασικά αλλά με την ευκαιρία φτιάξαμε και κάτι άλλα μερεμέτια στο αμάξι], 5 μέρες η οικογένεια χωρίς αμάξι και εγώ 3 χρόνια με ... περιοριστικά μέτρα να μείνω μακρυά από το οικογενειακό αυτοκίνητο :P:P:P

Κατά τα άλλα δεν μπορώ να πω, δεν έχω κάνει τπτ άλλο κουλό. τρία τρακαρισματάκια στο δικό μου αμάξι με το καλημέρα σας (στους πρώτους 3 μήνες που το πήρα μαζεμένα :redface:) και έκτοτε [ σχεδόν 4 χρόνια μετά] ευτυχώς τπτ άλλο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
έχω καβαλήσει κράσπεδο την ώρα που έστριβα, έχω ξεκινήσει με την πίσω πόρτα ανοιχτή και τον επιβάτη να κρατιέται από το χερούλί της πόρτας (εεε αργούσε πολύ κι αυτός...) ...και το κορυφαίο..... Οδηγώ χωρίς φώτα μέσα στην πόλη και βρίζω έναν άλλο που δεν έχει φώτα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duffy

Νεοφερμένος

Η duffy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Α!!!!Αυτο με τα φωτα εχει τυχει κ σε μενα.
Ευτυχως που δεν ειμαι η μονη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και για μηχανάκια πιάνουν!

Εμ σε αφησε κι αυτός μονη σου με τη πάπια;:P
Παπάκια ουτε εγώ πιάνω.Πριν ποσο καιρο εγινε αυτό;

θα είμουν καμιά 13αριά; αλλα οδηγούσα 1 χρόνο βέσπα:redface: ασε ήταν πύρ και μανία μαζί μου, φωνές κακό, άστα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και γω την εχω κανει την πατατα με τα φωτα.Και ειχα νευριασει γιατι ο απο πισω προσπαθουσε να με προσπεράσει και κολλουσε απο πισω μου.
(Μανια αυτό το ειχα παει στην Ιαλυσο σε κατι στενακια:P)
Και επειδή ειμαστε οδηγάρες εχω ξεχάσει και τους προβολείς ανοιχτούς μεσα στην πόλη!:P
Επισης εχω καβαλήσει πεζοδρομιο το οποίο στην άκρη είχε κατι υπεριψωμένες τσιμεντένιες μπάλες επειδη είχε μπαρα για παρκινγκ,ήταν νυχτα και δεν το ειδα.Ξαφνικά ακουω εναν ωραίο θορυβο και το αμαξι δεν κουνιοταν.:P Το εβγαλα με την οπισθεν ,αλλα ευτυχως δεν ειχε γινει ζημια.
(Μανια αυτό το ειχα παει στην Ανάλυψη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βράδυ σε μονόδρομο ο μπροστινός του μπροστινού μου θέλει να παρκάρει, οπότε ο μπροστινός μου ξεκινάει να κάνει όπισθεν για να του αφήσει χώρο. Λέω και εγώ να κάνω όπισθεν για να αφήσω χώρο στον μπροστινό μου να αφήσει χώρο στον μπροστινό του (:P), κοιτάζω τον μεσαίο καθρέφτη με κλεφτή ματιά δεν βλέπω τίποτα και ξεκινάω. Δεν προλαβαίνω να κάνω 20 εκατοστά και ακούω το ντουκ :worry:

Ο τυπάς από πίσω μου, είχε κολλήσει τόσο πολύ στο αμάξι μου που δεν φαινόντουσαν τα φώτα του στους καθρέφτες :mad:

Το αποτέλεσμα ήταν να μην πάθει τίποτα το αμάξι μου, μιας και κοκάλωσα κατευθείαν αλλά όπως φαίνεται του από πίσω μου σηκώθηκε ελάχιστα το καπό. Αν και θεωρούσα ότι ότι είχε πάθει το έπαθε από άλλη φορά που χτύπησε, ήρθε η τροχαία και το θέμα το αναλάβανε οι ασφαλιστικές. :)

Αυξήθηκε η ασφάλιση του αυτοκινήτου μας και εγώ έμαθα ότι ποτέ δεν κάνουμε όπισθεν μόνο και μόνο γιατί κάποιος έρχεται κατά πάνω μας. Καλύτερα να μας χτυπήσει αυτός και να πληρώσει παρά να χτυπήσουμε εμείς κάποιον άλλο και να πληρώνουμε εμείς. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει και διανύσει 50 μέτρα με χειρόφρενο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει και διανύσει 50 μέτρα με χειρόφρενο!!!:D

αυτο κατι μου θυμιζει....:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ωωωωρε!! Για να οδηγήσουμε νατλίκα είμαστε εμείς!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κατι που θυμηθηκα(τις πρωτες μερες που ειχα παρει το διπλωμα)...
Παιρνω το τζιπακι του μπαμπα για πρωτη φορα με την αδερφη μου μεσα να παμε για ποτακι και θα περνουσαμε να μαζεψουμε και μια αλλη φιλη...
οκ..στην αρχη αυτη η αισθηση της θεσης οτι οδηγω καπως απο πιο ψηλα, μου ηταν καπως, το ξεπερασα ομως:P....ενγουει..φτανω κατω απο το σπιτι της φιλης, και λεω να παρκαρω γιατι θα αργουσε λιγο και απο πισω ερχοταν αυτοκινητο...προσπαθω η γυναικα να βαλω οπισθεν και αυτη να μη μπαινει...δοκιμαζω δυο τρεις φορες...τιποτα...νευριαζω (οπως παντα) και βαζω πρωτη και κανω το γυρο του τετραγωνου..
το ζωο η αδερφη μου να λεει οτι ειμαι αχρηστη και τετοια...τελος παντων κανω το γυρο του τετραγωνου και ξαναπροσπαθω να κανω οπισθεν για να παρκαρω η δικια σου...αλλα ελα που δεν εμπαινε....απο πισω παλι αυτοκινητο....τα παιρνω ανοιγω την πορτα και αφηνω το τζιπακι στη μεση να το αναλαβει η αδερφη μου...
το παρκαρει..βγαινει εξω και μου λεει το εξης κουφο..."ξεχασα να σου πω, οτι η οπισθεν στου μπαμπα το τουτου ειναι πατητη και πισω" :mad:
Ε..οκ...εφαγε μια μουντζα και ηταν ολη δικη της!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Δίνω εξετάσεις οδήγησης (πριν πολλά-πολλά χρόνια). Εξετάστριά μου η διευθύντρια του ΚΤΕΟ. Τρέμει το πόδι μου από το άγχος. Τελειώνω σχεδόν όλες τις εξετάσεις με επιτυχία και μένει μόνο ένα τελευταίο παρκάρισμα. Εκεί λοιπόν που κατεβαίνουμε μια κατηφόρα, μου λέει "να, εδώ πίσω αριστερά να παρκάρεις". Πίσω; Αριστερά; Κάνω να βάλω όπισθεν, σβήνει ο κινητήρας. Ξανά. Τα ίδια. Τρίτη φορά. Ξανασβήνει ο κινητήρας. Τέταρτη. Πέμπτη. Εκεί είναι που ανοίγω την πόρτα, χαιρετάω ευγενικά και τους λέω "θα τα πούμε στις επόμενες εξετάσεις". Με το άγχος που είχα και το πόδι μου να ανεβοκατεβαίνει από την τρομάρα, δεν υπήρχε περίπτωση να πάρει μπρος το αυτοκίνητο! Το άφησα εκεί, στη μέση του δρόμου και έφυγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει το θεϊκό: κάνοντας όπισθεν να βγω από το πάρκινγκ της προηγούμενης μου δουλειάς, δεν ξέρω πως τα καταφέρνω και στριμώχνω τ' αμάξι δίπλα στον τοίχο του κτιρίου γδέρνοντάς το. Λίγο πριν να πάρω σβάρνα τον καθρέφτη μου (δεν είμαι τόσο ξανθιά), συνειδητοποιώ πως έχω μπροστά μου άλλο παρκαρισμένο κι έτσι όπως έχω φέρει το αμάξι δεν μπορώ να πάω ούτε μπροστά, αν δεν φύγει αυτό. Πήρα τηλέφωνο την κυρία που το είχε, η οποία για δεκαπέντε ημέρες όποτε με έβλεπε μπροστά της, γέλαγε. Πολύ απλά δεν γινόταν αυτό που έκανα!

Επίσης έχω οδηγήσει χωρίς φώτα (μια φορά μόνο) ή με τα μικρά μόνο (καλά αυτό είναι μικρό κακό) και με ανεβασμένο χειρόφρενο και προσπαθούσα να καταλάβω γιατί όταν έβαλα δευτέρα φρέναρε τόσο πολύ στην αλλαγή! :redface::P

Τι άλλο; Α, ναι. Δεν υπολόγισα καλά ένα σταματημένο λεωφορείο και προσπαθώντας να σταματήσω μπροστά του περνώντας δίπλα του από αριστερά, έκανα κάτι ωραιότατες ..μπλε γρατζουνιές στο δικό μου αμάξι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εχμ... Έχω κάνει διάφορα κι εγώ σαν παιζί :redface::D

Κάθε φορά που παίρνω τα αυτοκίνητο βράδυ, βγαίνει η μαμά στο μπαλκόνι και φωνάζει "Τα φώταααα" :D
Ε, τη μία και μοναδική φορά που το θυμήθηκα, έβαλα κατα λάθος προβολείς για να πάω από το σπίτι μέχρι το Φάρο Ψυχικού... Το κατάλαβα όταν ρώτησα τη μαμά τι ήταν εκείνο το μπλε φωτάκι που δεν είχα ξαναδει να ανάβει στο ταμπλώ :clapup:

Επίσης, μία άλλη φορά, πήγαινα καμαρωτή καμαρωτή και ήταν λίγο ανηφορικός ο δρόμος. Σε κάποιο σημείο, έπρεπε να στρίψω αριστερά και για να το κάνω αυτό έπρεπε να πάω στον άξονα του δρόμου και να περιμένω να με αφήσουν από το αντίθετο ρεύμα. Ε και εκεί μου σβήνει! Ευτυχώς που είχα τη μαμά δίπλα γιατί το διπλό εγκεφαλικό δεν το γλίτωνα :whistle:

Τρίτο και καλύτερο! Αποφασίζω μία μέρα να γυρίσω το αγόρι μου σπίτι του. Έπρεπε να βγω Γαλατσίου κλπ κλπ.
Προσπερνώ το γεγονός ότι μου βγήκε ένα μηχανάκι που ήθελε να προσπεράσει τον αριστερό μου από τα δεξιά :confused:
Μετά όμως δεν ήξερα πώς να φύγω και φοβόμουν να ξαναπάω από τον ίδιο δρόμο, οπότε μου εξηγεί πώς θα βγω Αλεξάνδρας που το έβρισκα πιο εύκολο. Μου λέει "θα στρίψεις στα τελευταία φανάρια που βλέπεις, αριστερά και θα βγεις". Ε, εγώ συνειδητοποίησα ότι βρισκόμουν στα τελευταία φανάρια ενώ βρισκόμουν παρα πολύ κοντά, οπότε από τελείως δεξιά, όχι απλά πήγα τελείως αριστερά, αλλά έστριψα κιόλας! Πώς δεν αναποδογύρισε, ακόμα το αναρωτιέμαι... :D
Είμαι οδηγάρα όμως... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
ε αυτό που θυμάμαι είναι μετά το πρώτο μάθημα με τον δάσκαλο που αποφάσισα να οδηγήσω με τον μπαμπά σπίτι...ε στη πρώτη διασταυρωση παραλίγο να φάω τη μάντρα του γείτονα...:whistle: δε φταίω όμως εγώ....η μάντρα φταίει...ποιος της είπε να είναι εκεί...:mad::P

@ Καλυψώ καλά που μου το πες... δε πρόκειται να μπω σε αμάξι που οδηγείς να το ξέρεις... :whistle::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@ Καλυψώ καλά που μου το πες... δε πρόκειται να μπω σε αμάξι που οδηγείς να το ξέρεις... :whistle::P:D

Ενώ εγώ σε δικό σου θα μπω νομίζεις! :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ενώ εγώ σε δικό σου θα μπω νομίζεις! :confused::P
Μα γιατί αμφιβάλλεις για τις οδηγικές μου ικανότητες??:P Είμαι φοβερή οδηγός...απο αυτές που κολλάνε τη μούρη τους στο τζάμι και κρατάνε σφιχτά το τιμόνι μη τυχόν κ τους φυγει...αμέεε τι νόμιζες...??:D:P



μη σε επηρεάζουν αυτά που λέει ο Αποστόλης...συκοφαντίες είναι όλα!!
Ενδόμυχα με ζηλεύει γιατί ξέρει ότι ποτέ δε θα φτάσει το επίπεδό μου...:hehe::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top