Οι πιο εκνευριστικές ατάκες "συμπαράστασης" για χωρισμό

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Δεν πειράζει, σε κεράτωνε με μένα άλλωστε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Toύς πάντρεψα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Να καλος ανθρωπος....:P

Το "ελα μωρε, πως κανεις ετσι για ενα μαλακα" το ειπαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εισαι πολη καλη για αυτον
δεν του αξιζεις:fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κνευριστικατες ειναι οι προσπαθειες φιλων να σου συμπαρασταθουν οι οποιοι με το που χωριζεις αρχιζουν να σου λενε τα χιλια μυρια κακα για τον αλλον.
Να τρωει δηλαδη το θαψιμο της ζωης της η κοπελα ή ο αλλος...
Ενταξει ειπαμε θες να συμπαρασταθεις αλλα με αυτο που κανεις με κανεις να αισθανομαι χειροτερα, ελεοc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
....Να με χωρισει χωρις να μου πει το λογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Η χειρότερη ατάκα που έχω ακούσει ήταν όταν αποφάσισα να δώσω εγώ τέρμα σε μία πολύχρονη σχέση...
Όπου σε παρέα φίλων εν μέσω κρασοκατάνυξης (για να πάνε τα φαρμάκια κάτω), φίλος γυρνά και μου λέει
: " Έχεις συνειδητοποιήσει τι έκανες..; Χάλασες την ισορροπία της παρέας! "

:confused::confused::confused:
Ω, συγνώμη, όταν θα θέλω να χωρίσω θα κάνω πρώτα συμβούλιο με την παρέα
να δω αν είναι σε καλή φάση να το δεχθούν ή πρέπει να το καθυστερήσω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Η χειρότερη ατάκα που έχω ακούσει ήταν όταν αποφάσισα να δώσω εγώ τέρμα σε μία πολύχρονη σχέση...
Όπου σε παρέα φίλων εν μέσω κρασοκατάνυξης (για να πάνε τα φαρμάκια κάτω), φίλος γυρνά και μου λέει
: " Έχεις συνειδητοποιήσει τι έκανες..; Χάλασες την ισορροπία της παρέας! "

:confused::confused::confused:
Ω, συγνώμη, όταν θα θέλω να χωρίσω θα κάνω πρώτα συμβούλιο με την παρέα
να δω αν είναι σε καλή φάση να το δεχθούν ή πρέπει να το καθυστερήσω....:P

Αχεμ. Δε νομίζω πως εννοεί αυτο ο δημιουργός του thread όταν λέει "Ατάκες Συμπαράστασης για Χωρισμό".:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
(πρέπει να επιβάλλω στον εαυτό μου να πιει πρώτα καφέ πριν αρχίσει να γράφει το πρωί...:redface: Σόρυ guyz)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria

Νεοφερμένος

Η ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
''θα βρεις αλλον καλυτερο''[ναι ρε τωρα που εχει και εκπτωσεις ] ''υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες α:worry::mad:υτη εβγαζε ξυνα πορτοκαλια''[μηπως να δοκιμασω life καλημερα] '
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
"Ελα μή κάνεις έτσι, εγώ έχω πάθει χειρότερα.. " ακολουθόμενο απο μια ιστορία χωρισμού που μπορεί κάλλιστα να είναι χειρότερη απο τη δικιά μου, αλλά δέ κάνουμε αγώνα ρε φιλε.
Καμιά φορά νομίζω οτι ό,τι και να πείς εκεινη την ώρα είναι άκυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''σου αξιζει κατι καλυτερο''


απο τη στιγμη που δεν μπορω να εχω αυτο πώς θα εχω το καλυτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
''σου αξιζει κατι καλυτερο''


απο τη στιγμη που δεν μπορω να εχω αυτο πώς θα εχω το καλυτερο?

Πάντως το παραπάνω ερμηνεύεται όπως:
"Σου αξίζει να σου φερθούν καλύτερα. Σου αξίζει να σε ερωτευτούν, να σε αγαπήσουν, να σου δωθούν ολοκληρωτικά, πράγμα το οποίο εγώ δεν μπορώ να σου δώσω."

Δεν είναι τόσο κακό.. :hmm:

Ό,τι και να πει πάντως κάποιος εκείνη τη στιγμή, εκνευριστικό θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Michelle δεν μας ειπες τι δεν σε εκνευριζει....:D;)
θα ηταν πολυ χρησιμο....

για μενα ο καλυτερος λογος θα ηταν οτι υπαρχουν περιπου εκατονταδες εκατομμυρια ανθρωποι του αντιθετου φιλου στον πλανητη..δεν σου εκατσε ενας θα βρεις καποιον αλλον ..λογικα ειναι αδυνατον να μην βρεις...

εκτος και αν εχεις πραγματικα πολυ χαμηλη αυτοεκτιμηση οποτε δε θελεις λογικη και επιχειρηματα αλλα ψυχολογο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Οι πιο εκνευριστικές ατάκες "συμπαράστασης" για χωρισμό
Μια είναι η θανατηφόρα ατάκα συμπαράστασης: ''Στα λεγα εγώ...'' :P:P
ειδικά αν είναι διανθισμένη με ένα ελαφρύ χαμόγελο στο πρόσωπο του συμπαραστάτη.

Επίσης με εκνευρίζει πολύ το να ''στολίζουν'' τον πρώην για να με κάνουν να νιώσω καλύτερα...ειδικά εκφράσεις τύπου ''τι τον θέλεις τον μ@λάκα'', ''σιγά το κελεπούρι'' και άλλα τέτοια χαριτωμένα. Εγώ έχω το δικαίωμα να τον βρίζω όσο θέλω, εσείς όχι...γκεγκε;; :pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι ανθρωποι ειναι σαν παζλ..δεν ταιριαζεις αρκετα με καποιον και χωριζεις..βρες καποιον αλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
"Μα καλά, πίστευες σοβαρά οτι είχες μέλλον με αυτόν;"

Όχι ρε μαμπιπ, περνούσα τον καιρό μου κάνοντας υποχωρήσεις και κλαίγοντας γιατί βαριόμουν και είπα να σκοτώσω την ώρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οι πιο εκνευριστικές ατάκες "συμπαράστασης" για χωρισμό
-Θα ξαναγυρίσει δικέ μου.


(Μ@λ@κ@ς είσαι ρε; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poyka

Νεοφερμένος

Η poyka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν νομιζω ότι έχει σημασία τι θα πουν οι αλλοι. Σημασια έχει πως το βιωνει ο καθένας ανάλογως του χαρακτήρα του. Το τι πληγώνει τον καθένα σηκωνει πολλή συζήτηση. Μακάρι ο καθενας να βρει στη ζωή του αυτο που θα κανει την ψυχή του να φτερουγίσει....... Εγω νομισα ότι τον βρήκα αλλά άνθρακες ο θησαυρός. Τουλάχιστον ένιωσα ακόμα και αν θεωρήθηκα χαζοχαρούμενη από τον πρώην. Η απόλυτη διάψευση..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top