Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Αλχεμιστ η θαλασσα σημερα ειναι πολυ γουτσου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9

Νεοφερμένος

Ο nikos9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
"Κοτσάνες λες"
"Τί κάνεις νινί"

Η φράση "έχω το μαλακομαγνήτη" από τις γυναίκες και γενικά άμα ακούω γυναίκες να βρίζουν (αντιαισθητικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρενακι

Νεοφερμένος

Η ρενακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αυτο το *οτι να ναι...ή εισαι οτι να ναι....τα νευρα μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγω καμια φραση δεν σιχαινομαι,αλλα ουτε και λεω τις φρασεις πο δεν μ'αρεσουν!
Οτι ακουω και δεν μ'αρεσει,απλα,δεν το λεω και εγω!

Μονο μια εξερεση υπαρχει σε εμενα:

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΖΩ :verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:

Ποιος ο λογος για να βαριεσε???
Αν βαριεσε που ζεις πανε αυτοκτονησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μου θυμίζει ένα παλιό σύνθημα στους τοίχους:
"Βαρέθηκα, σταματήστε τη γη να κατέβω" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τι άλλα, τι νέα;; (εφόσον σε έχουν ρωτήσει προηγουμένος το ίδιο πράγμα 45φορές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βγαίνω πριν καιρόοοο ραντεβού με έναν τύπο(το 2ο), κι εκεί που μιλάγαμε για διάφορα ξαφνικά μένει και με κοιτάει για κάποια λεπτά... τον ρωτάω λοιπόν, συμβαίνει κάτι? και μου απαντά μια φράση που βασικά την ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ !!! Δεν την έχω ακούσει ξανά, και με το που την άκουσα έπαθα σοκ !!! μου λέει... "καλά ε, είσαι ΤΟΥΜΠΑΝΟ" !!!!!!!!!!! ΕΛΕΙΝΌΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!:mad:
Aχού, τι κάφρος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
τι άλλα, τι νέα;; (εφόσον σε έχουν ρωτήσει προηγουμένος το ίδιο πράγμα 45φορές)
εγω τα χρησιμοποιω αυτα οταν δεν εχω τι αλλο να πω!!!!!αλλα οχι και 100 φορες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ξέρω ότι ακούγεται χαζό αλλά είναι η ''Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του'' :P :P

To έλεγε η μάνα μου όταν ήμουνα μικρή και δεν ήθελα να πάω να διαβάσω... Ψυχολογικά μου έχει δημιουργήσει σας λέω!!! xDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Όταν ήμουν σε άλλες ηλικίες , σε γενέθλια, γιορτές , πρωτοχρονιές,και όπου βρισκόταν αφορμή, ¨καλή πρόοδο¨....:sick:
Τώρα μια φράση love to hate είναι το ¨καλά μυαλά¨ (είναι η συνέχεια του ¨καλή πρόοδο¨) που ακούω συχνά-πυκνά (συχνά :P ), αλλά και αν σταματήσω και να το ακούω , θα ανησυχήσω ... (γέρασα;;;:/: παραιτήθηκα;;;:/: ξενέρωσα;;;:/: έγινα ¨καλό κορίτσι¨;;; :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
1. "Σ' αγαπάω!". Είναι κουραστικό να ακούς από μια "φίλη" αυτή την έκφραση κάθε φορά που της κάνεις μια χάρη. Μια μέρα που είχαμε βγει, το άκουσα 8 φορές από το ίδιο άτομο! "Αλίκη, μου πιάνεις την τσάντα μου; Σ' αγαπάω!" Άκυρο! Επίσης, είναι απαράδεκτο να το ακούς από αγόρι, και ενώ τα έχετε μόνο 1 βδομάδα. Πώς αγαπάς ρε;
2. "Και εις ανώτερα"... κάθε φορά που είχα μια σχολική επιτυχία.
3. "Καλή πρόοδο". Την ανέφερε και το Μαρινάκι πιο πάνω. Τί ευχή είναι αυτή η "καλή πρόοδος"; Υπάρχουν πολλοί οι οποίοι όταν θέλουν να σου ευχηθούν πετάνε ένα "σου εύχομαι καλή πρόοδο" μόνον. Και τί σημασία έχει η πρόοδος, αν δεν συνοδεύεται από ευτυχία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
πατάτες χαλκίδας 0,59 (δεν μαυρίζουν στο τηγάνι)

(και το 9 να μοιάζει με μηδέν).

στο διάολο, συγχύστηκα πάλι. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Θα σ'αγαπώ για πάντα.
και
Δε θα σε ξεχάσω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
και γενικά άμα ακούω γυναίκες να βρίζουν (αντιαισθητικό)

Amen to that.

Βέβαια τώρα θα πεταχτεί κάποια καλή γυναίκα, ένας καλός άνθρωπος, και θα πει "Ενώ όταν βρίζετε εσείς δεν είναι αντιαισθητικό, σωστά?".:P

Ε, νταξ, θα'χει κάποιο δίκιο, δε μπορώ να πω..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"Ενώ όταν βρίζετε εσείς δεν είναι αντιαισθητικό, σωστά?".:P
ναι,αλλα εμεις ειμαστε αντιαισθητικοι απο μονοι μας,οποτε δεν φαινεται η διαφορα οταν βριζουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
"Τα σπάει"

Έχει κουράσει πολύ αυτή η έκφραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bouturo

Νεοφερμένος

Η bouturo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
' Βγάλτε μια κόλλα χαρτί' και Έσύ τι μιλάς ?'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θέλω να μείνουμε φίλοι...


ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ!!!!!!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
"μη τρελαινεσαι!"

οταν μου το λενε πραγματικα μου γυριζουν τα λαμπακια και βγαζω καπνους απο τα αυτια μου! τωρα ειναι που τρελαινομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top