Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

Mrs Middle

Νεοφερμένος

Η Κάτια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τώρα τελευταία σιχαίνομαι αυτό το "αγαπούλα...πούλα!"... Εντάξει στην αρχή ήταν αστείο, το βλέπαμε, γελάγαμε ναι ναι.... Αλλά πόσο πια?? Ενταξει αυτη η αγαπούλα με τόσες πωλήσεις στο τέλος θα μπορέσει να σώσει την Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Το απαυτώσω , απαυτωθώ, και όλα τα συναφί. Τα μισώ μέχρι θανάτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
"Καλή φάση!"

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
"Μωρή χαμούρα! Σε φωνάζω!" Ότι χειρότερο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
οι φράσεις που περιεχουν βρισιες.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
"Δεν υπάρχει ρε συυυυυ"
"τυχαίο?" (λέει η πρώτη κότα) "δεν νομίζωωωω" (απαντάει η δεύτερη τραβώντας απ τα μαλλιά το ωμέγα)
"τα χω πάρει κρανίο"
"και μου κάνει.. και γυρνάω και του κάνω.."
"η γκόμενα είναι τούμπανο"
"σε όποιον αρέσουμε"
"είσαι του δε πόιντ.."
"ψιτ κοπελια"
"είναι Θεός/μορφή"

δεν είναι τόσο οι φράσεις που με ενοχλούν όσο ο τρόπος.. ειδικά οι "ουάου" κοπελίτσες που τραβανε τις τελευταίες συλλαβές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lollipopAF

Νεοφερμένος

Η lollipopAF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
βασικά εμένα μου τη σπάει όταν τα κορίτσια βρίζουν σαν τον Μπάμπη τον νταλικέρη.! :sick: :sick:



πιστεύω οτι δεν αρμόζει σε κορίτσια τέτοια συμπεριφορά.! :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πιστεύω οτι δεν αρμόζει σε κορίτσια τέτοια συμπεριφορά.!
σωστα..
οι γυναικες μπορουν να χτυπησουν με τα πολιτισμενα λογια πολυ πιο αγρια χωρις να χρειαστει να χρησιμοποιησουν πρωτογονες βρισιες οπως οι ανδρες που με το ζορι μιλαμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έτσι...."γλεντάει" το ΠΑΜΑΚ.
:wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
και επανέρχομαι με όλλλλα τα ομόριζα της λέξης ''φασώνομαι''.:sick::crazy::mastigio:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
η γνωστη φραση των γονεις μου:

"εμενα δεν θα μου μιλας οπως μιλας στους φιλους σου!!!"

ποσο μου τη δινει!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
"Μωρή χαμούρα! Σε φωνάζω!" Ότι χειρότερο. :/:

Ναι οντως,πολλοι το λενε...σπαστικο και δειγμα τι να πω...αμορφωτου ανθρωπου;;Ουτε!Και αυτοι που δεν εχουν παει σχολειο καλυτερα μιλανε!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
η φραση "αραξε ρε" πραγματικα τωρα τελευταια μου σπαει τα νευρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
η γνωστη φραση των γονεις μου:

"εμενα δεν θα μου μιλας οπως μιλας στους φιλους σου!!!"

ποσο μου τη δινει!!!:mad:

Και σε άλλες περιπτώσεις, "θέλω να με βλέπεις ως φίλη/φίλο σου" :look:
wtf? Αποφασίστε μαμά&μπαμπά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Πάω να διαβάσω ΑΟΔΕ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Και σε άλλες περιπτώσεις, "θέλω να με βλέπεις ως φίλη/φίλο σου" :look:
wtf? Αποφασίστε μαμά&μπαμπά.:redface:


χαχαχαχχ ακριβως το ιδιο!μου φαινεται ολοι τισ ιδιες ατακες εχουν!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Άμα κάτσουμε και μετρήσουμε όλες τις ατάκες που σιχαινόμαστε να μας λένε στο τέλος δε θα μπορεί να μιλάει κανείς.
Συμπέρασμα : πάντα κάτι που λέμε θα τη σπάει σε κάποιον
(μου τη σπάει οποιαδήποτε ατάκα λέγεται συνέχεια.Εκτός από αυτές που λέω εγώ:rolleyes:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
"τι κανεις κουουουκλααα μου;;;"μακροσυρτο ...κ ειδικα απο γυναικα:mad:
"κοιτα την παρτη σου"
"μου ειπε αυτο,κ εγινα....ε καταλαβαινεις"οχι δεν καταλαβαινω:hmm:...μηπως να τα πουμε στην νοηματικη;;
"εγω θελω το καλο σου"και αρχιζει η ομιλια απο τον αμβωνα:rtfm:
"αντε τι θα γινει θα σε παντρεψουμε;":offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
"τι κανεις κουουουκλααα μου;;;"μακροσυρτο ...κ

why???ωραια ατακουλα ειναι και δσυνηθως(για αγορια) ερχεται και φυσικα απο καρδιας:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
why???ωραια ατακουλα ειναι και δσυνηθως(για αγορια) ερχεται και φυσικα απο καρδιας:P:)

απο αντρα που το εννοει;) φυσικα κ μου αρεσει:D
αλλα σαν στερεοτυπη φραση....:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top