Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Πριν: 18_21_4---Kite_web.jpg

Μετα:Λαμπρινη-καθαρη δευτερα2.jpg

Μοντελο: Λαμπρινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ας ανεβάσω και εγώ την τελευταία φωτογραφία μου από το θέμα "Φωτογραφίες που τραβήξαμε", να την δείτε πριν τις χρωματικές αλλαγές...

πριν
View attachment 37568

μετά




υγ: δεν μπορώ να ανεβάσω την ίδια φωτογραφία σε διαφορετικά topics?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για πέταμα την είχα και είπα να τη σκαλίσω λίγο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Lady-before.jpg
    Lady-before.jpg
    122.9 KB · Εμφανίσεις: 234
  • Lady-after.jpg
    Lady-after.jpg
    293 KB · Εμφανίσεις: 241

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Για να κάνουμε λοιπόν μια δοκιμή, όπως μας πρότεινε η δεσποινίς Μάρω (:P):

Το πριν εδώ.

Και να και το μετά:
DSCN2327 (1).JPG

Καλύτερα; :hmm:

εδιτ:
Και μια δεύτερη εκδοχή με διαφορετικό περίγραμμα:
DSCN2327 (2).JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μπράβο αδερφούλα! :)

Νομίζω πως βλέπεις και μόνη σου την διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
arxikes.jpg
πριν
dokimes.jpg
μετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
@VVV στη προηγούμενη με το τριαντάφυλλο, έχεις επεξεργαστεί την αντίθεση ή κάτι τέτοιο;

ΥΓ.
Πιο ωραία δείχνει επεξεργασμένη γιατί δε την έχεις πειράξει πολύ και δε φαίνεται μεγάλη διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
@VVV στη προηγούμενη με το τριαντάφυλλο, έχεις επεξεργαστεί την αντίθεση ή κάτι τέτοιο;

ΥΓ.
Πιο ωραία δείχνει επεξεργασμένη γιατί δε την έχεις πειράξει πολύ και δε φαίνεται μεγάλη διαφορά.

Δεν εχω κανενα τριαντάφυλλο εγώ...αυτη η φωτογραφία που περιγράφεις είναι της Myrtle....;)

Ποιο το νόημα αυτής της επεξεργασίας; Τι ήθελες να δείξεις;
Υπερφώτιση και αντιστροφή χρωμάτων έκανα και μετα επέλεξα την ασπρομαυρη εικόνα....
Τίποτε παραπάνω από την αντιστροφή του ασπρου μαυρου.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δεν εχω κανενα τριαντάφυλλο εγώ...αυτη η φωτογραφία που περιγράφεις είναι της Myrtle....;)

:redface: Excuse me.
Δε φτάνει που κοιμάμαι όρθια και δε βλέπω τι γράφω(ήθελα να σχολιάσω κ τη δική σου), κολλάει κ το νετ.
Anywayz, thanks.


ΟΝ: Ήθελες να το κάνεις να φαίνεται σαν σκίτσο, υποθέτω. Πώς όμως? Με Photoshop?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Υπερφώτιση και αντιστροφή χρωμάτων έκανα και μετα επέλεξα την ασπρομαυρη εικόνα....
Τίποτε παραπάνω από την αντιστροφή του ασπρου μαυρου.....;)

Μωρέ ναι, αλλά ρωτάω το γιατί. Η αυθεντική είναι πολύ καλύτερη και το νόημα της επεξεργασίας είναι να κάνεις μια εικόνα να φαίνεται καλύτερη από ό,τι είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
το νόημα της επεξεργασίας είναι να κάνεις μια εικόνα να φαίνεται καλύτερη από ό,τι είναι

ή και διαφορετική. Δεν είναι άσχημο το αποτέλεσμα(όχι τόσο όμορφο όσο το original), αλλά είναι διαφορετικό.

PS. Θενκ γιουυυ VVV! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
@VVV στη προηγούμενη με το τριαντάφυλλο, έχεις επεξεργαστεί την αντίθεση ή κάτι τέτοιο;

ΥΓ.
Πιο ωραία δείχνει επεξεργασμένη γιατί δε την έχεις πειράξει πολύ και δε φαίνεται μεγάλη διαφορά.

Ναι, τα χρώματα έχω πειράξει μόνο, ελάχιστο κροπάρισμα και το πλαίσιο. μου άρεσε σαν φωτογραφία πολύ (το θέμα της δηλαδή), αλλά μου είχε βγει πολύ ξεπλυμένη, οπότε με αυτό την έκανα από αδιάφορη, πιο έντονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
deigma.jpg

deigma11.jpg

deigma111.jpg

Την τελευταία θα μου άρεσε να την έβλεπα σε Free Press!:redface::P
Να συνοδεύει κάποιο ρεπορτάζ!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
View attachment 45012

View attachment 45013
Αυτη ηταν η αρχικη και οι δυο πιο πανω ειναι οι επεξεργασμενες.
View attachment 45014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δοκίμασε να κάνεις μόνο ένα κροπ στην αρχική εικόνα, και νομίζω θα έχεις ένα θαυμάσιο αποτέλεσμα !
Αν μου επιτρέπεις να σου δείξω μία εκδοχή !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Δοκίμασε να κάνεις μόνο ένα κροπ στην αρχική εικόνα, και νομίζω θα έχεις ένα θαυμάσιο αποτέλεσμα !
Αν μου επιτρέπεις να σου δείξω μία εκδοχή !

Δειξε δειξε.
Ποσο κροπ, γιατι εμενα μ'αρεσει να φαινεται και το γυρω γυρω το μαυριδερο καπως για να φαινεται το βαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κοίταξε αυτή την εκδοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • hfsklgfd.jpg
    hfsklgfd.jpg
    238.7 KB · Εμφανίσεις: 200

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ας ποστάρω αυτό το οποίο το λάτρεψε και ο καθηγητής μου όταν το είδε.


Είχα ένα θεματάκι με το χέρι και τα μαλλιά αλλά show mercy, ήταν αρχές ακόμη. :P

Έχω και άλλα, πολλά, θα τα στείλω κάποια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top