Ολική καταστροφή στη Μόρια

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,363 μηνύματα.
Γιατί είχα την εντύπωση ότι χρηματοδοτεί και μάλιστα πολύ καλά, η ΕΕ γι' αυτό; :hmm:
Και πάλι δεν είμαστε υποχρεωμένοι οι ευρωπαίοι πολίτες να πληρώνουμε για να φιλοξενούμε λαθρομετανάστες στην Ευρώπη.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,868 μηνύματα.
Και πάλι δεν είμαστε υποχρεωμένοι οι ευρωπαίοι πολίτες να πληρώνουμε για να φιλοξενούμε λαθρομετανάστες στην Ευρώπη.
Λόγω του γεγονότος των ανθρωπίνων δικαιωμάτων (βλ. Έκθεση Γ' λυκείου Φωτάκο :P), πολύ φοβάμαι ότι είμαστε.
Αλλά δεν το λες και φιλοξενία αυτό.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,363 μηνύματα.
Λόγω του γεγονότος των ανθρωπίνων δικαιωμάτων (βλ. Έκθεση Γ' λυκείου Φωτάκο :P), πολύ φοβάμαι ότι είμαστε.
Αλλά δεν το λες και φιλοξενία αυτό.
Θα συμφωνήσω για τις συνθήκες διαβίωσης όμως πιστεύω ότι δεν είμαστε υποχρεωμένοι βλεπε στην Αυστραλία που δεν τολμαει κανείς να πατήσει το πόδι του παράνομα.Οποτε έγινε αυτό οι αυστραλιανές αρχές βύθισαν τις βάρκες ώστε να κρατήσουν την χώρα τους ασφαλής.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,868 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω για τις συνθήκες διαβίωσης όμως πιστεύω ότι δεν είμαστε υποχρεωμένοι βλεπε στην Αυστραλία που δεν τολμαει κανείς να πατήσει το πόδι του παράνομα.Οποτε έγινε αυτό οι αυστραλιανές αρχές βύθισαν τις βάρκες ώστε να κρατήσουν την χώρα τους ασφαλής.
Το θέμα δεν είναι τι κάνει η Αυστραλία, αλλά το αν τα ανθρώπινα δικαιώματα είναι τελικά προνόμιο μερικών ανθρώπων κι όχι όλων, δηλαδή. Ας βρει λοιπόν λύση η ΕΕ σε αυτό κι ας γίνουν μεγαλύτερες χρηματοδοτήσεις, αφού πρώτα δημιουργηθεί μια αρχή ότι τα χρήματα σπαταλιούνται αποτελεσματικά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,363 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι τι κάνει η Αυστραλία, αλλά το αν τα ανθρώπινα δικαιώματα είναι τελικά προνόμιο μερικών ανθρώπων κι όχι όλων, δηλαδή.
Κοιτά η κατάσταση έχει ξεφύγει με τους πρόσφυγες κάθε μέρα από το 2015 έρχονται συνέχεια βάρκες.Δεν μπορεί η Ευρώπη να τους πάρει όλους αυτούς είδη δεν προσαρμόζονται.Στην Σουηδία το 80% των βιασμών έγινε από μετανάστες πέρσι.Στην Χίο παίζουν ξύλο μεταξύ τους κάθε μέρα και πολλές φορές έχουν μαχαιρωθεί.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Και πάλι δεν είμαστε υποχρεωμένοι οι ευρωπαίοι πολίτες να πληρώνουμε για να φιλοξενούμε λαθρομετανάστες στην Ευρώπη.
και εγω δεν θα ηθελα να ειμαι υποχρεωμενη να συνυπαρχω στον ιδιο κοσμο με ανθρωπους που σταρχιδια τους οι ζωες των αλλων ανθρωπων εφοσον δεν καιγεται η δικη τους η γουνα γιατι ΕΤΥΧΕ να ειναι αρκετα κωλοφαρδοι ωστε να μην αναγκαστουν να μπουν στη διαδικασια να γινουν οι ιδιοι λαθρομεταναστες (ως τωρα τουλαχιστον γιατι ποτε δεν ξερεις λεω εγω τωρα- it's a flip of a coin εξαλλου), αλλα ελα που εχουν και αυτοι δικαιωματα και στην τελικη ειναι περισσοτερες οι ομοιοτητες μας απ' οτι οι διαφορες μας, οποτε οπως καταλαβαινεις δεν μπορουμε να τους αποκλεισουμε σε μια αλλη διασταση μακρια απο τη δικη μας, θα λεγα κυριως με σκοπο να μην σπαταλιεται ετσι τοσο οξυγονο αλλα θα γινω μισαλλοδοξη και θα χασω το δικιο μου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,363 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι τι κάνει η Αυστραλία, αλλά το αν τα ανθρώπινα δικαιώματα είναι τελικά προνόμιο μερικών ανθρώπων κι όχι όλων, δηλαδή. Ας βρει λοιπόν λύση η ΕΕ σε αυτό κι ας γίνουν μεγαλύτερες χρηματοδοτήσεις, αφού πρώτα δημιουργηθεί μια αρχή ότι τα χρήματα σπαταλιούνται αποτελεσματικά.

Δεν μπορουν ολες οι συζητησεις να γινονται με γνωμονα μονο τα ανθρωπινα δικαιωματα. Εντάξει εχεις δικαιωματα σαν άνθρωπος αλλα οταν εισαι παλιάνθρωπος και κλεβεις , βιάζεις και προκαλεις εμπρησμους η συζητηση αυτη ειναι απλα θεωρητική. Προσωπικα πλεον δεν υποστηριζω κανεναν που δεν ξέρω. Αν εχει ενα σωστο προφιλ λοιπον και ειναι εργατικος και σοβαρος μπορει να παραμεινει. Οι υπολοιποι λος πουλος άρμος με το συμπάθειο. Και δεν με ενδιαφέρει αν οι φιλοσοφοι του πληκτρολογιου με περάσουν για ακροδεξιο. Αλλωστε αν ηταν στο δικο τους το... το αγγουρι και καθε μέρα φοβοντουσαν να βγουν απο το σπιτι θα έλεγαν άλλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάτσε τώρα θα βρουν εργασία όλοι αυτοί και θα αρχίσουν να πληρώνουν φόρους.😆😆

Ξέρεις γιατι γινονται ολα αυτα; γιατι ο αριθμος των προσφυγων υπερέβει κατα πολύ το μεγεθος των χρηματων που μας δινουν. Λογικο αφου οταν ειχαμε ΣΥΡΙΖΑ οι μισοι κανανε μπιζνες με τις ΜΚΟ.

2 σημεια κλειδια...

1. ΠΡΟΦΙΛ
2. ΟΡΙΟ

Προφιλ του καθενος -> τι τυπος ειναι , και οριο ο αριθμος αυτων που μπορουν να ικανοποιηθουν με βάση τους χωρους και τα κονδυλια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,868 μηνύματα.
Γιατι τελικά τα λεφτά της ΕΕ μπροστά σε ολους αυτους που έχουν έρθει ειναι ψιχουλα.
Ξέρεις γιατι γινονται ολα αυτα; γιατι ο αριθμος των προσφυγων υπερέβει κατα πολύ το μεγεθος των χρηματων που μας δινουν. Λογικο αφου οταν ειχαμε ΣΥΡΙΖΑ οι μισοι κανανε μπιζνες με τις ΜΚΟ.
Εφόσον ξέρεις τα οικονομικά στοιχεία, θα ήθελα λίγο να με διαφωτίσεις ώστε να έχω κι εγώ άποψη.
Πόσα περίπου μας δίνουν και πόσα σπαταλάμε; Θα ήθελα και τις πηγές σου :yes:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εφόσον ξέρεις τα οικονομικά στοιχεία, θα ήθελα λίγο να με διαφωτίσεις ώστε να έχω κι εγώ άποψη.
Πόσα περίπου μας δίνουν και πόσα σπαταλάμε; Θα ήθελα και τις πηγές σου :yes:


Δεν τα ξέρω. Τα υποθέτω - με μεγάλη πιθανοτητα να πέφτω μέσα.

Οταν έχεις 1000 ανθρωπους σε μια δομή που ειναι για 500 άτομα σημαινει πως δεν έχεις άλλους πορους να φτιάξεις νέες. Αλλιως δεν θα ρισκαρες την πολιτικη σου εικονα εδω και στο εξωτερικο.

Ο καθε δημοσιογράφος και ο καθε πολιτικος αντιπαλος ειναι στην ΓΩΝΙΑ και σε περιμενει. Κατι να πεις να το παρερμηνευσουν και να σε κράζουν οπως έγινε προσφατα και με τον Κυρανάκη. Ετσι ειναι ο κοσμος. Εδω βλέπουμε κλικες και αντιπαλοτητες ακομη και στο σάιτ σου Πέτρο. Που ουσιαστικα κανεις δεν έχει κανενα συμφερον να την πει στον άλλον και αν εξαιρεσεις κάποια μέλη που κάνουνε παρέα και εκτος οι υπολοιποι δεν γνωριζομαστε κάν. Γυρευε τι συμβαινει στη πολιτικη που παιζονται καρέκλες, εξουσια , δοξα και λεφτά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,363 μηνύματα.
Σήμερα είχαμε και άλλους παράνομους μετανάστες στα νησιά παιδιά;;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σήμερα είχαμε και άλλους παράνομους μετανάστες στα νησιά παιδιά;;

Εγω το άλλο φοβάμαι, μην γινει καμια στραβή με τον Ερντογάνιο και δεις αρετους "κακομοιρους" να βγάζουν τις χατζάρες στο εσωτερικο και να επιτίθονται εις βάρος μας.

Που να ξέρω εγω τι ειναι ο καθενας για να τον υποστηριξω;

Να έρθεις στη χωρα εφοσον εισαι κατατρεγμένος , να σε βοηθησω ναι, αλλα θα ξέρω ποιος εισαι , και τι διαθέσεις έχεις. Εμεις εδω ανοιξαμε και σας περιμένουμε και ΝΑ τα αποτελεσματα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,868 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να αφήσουμε αυτούς τους ανθρώπους να πεθάνουν στη θάλασσα κι αυτό για μένα δεν χωράει συζήτηση. Δεν είναι θεωρητική συζήτηση τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αν θέλουμε να βρούμε λύση στο πρόβλημα ας στραφούμε σε μέτρα ανακούφισης (απαίτηση χρημάτων από ΕΕ, αποτελεσματική εκμετάλλευση της χρηματοδότησης) και στη ρίζα του προβλήματος (κυρώσεις ΕΕ προς Τουρκία για τις τακτικές της ώστε να σταματήσει).
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
και εγω δεν θα ηθελα να ειμαι υποχρεωμενη να συνυπαρχω στον ιδιο κοσμο με ανθρωπους που σταρχιδια τους οι ζωες των αλλων ανθρωπων εφοσον δεν καιγεται η δικη τους η γουνα γιατι ΕΤΥΧΕ να ειναι αρκετα κωλοφαρδοι ωστε να μην αναγκαστουν να μπουν στη διαδικασια να γινουν οι ιδιοι λαθρομεταναστες (ως τωρα τουλαχιστον γιατι ποτε δεν ξερεις λεω εγω τωρα- it's a flip of a coin εξαλλου), αλλα ελα που εχουν και αυτοι δικαιωματα και στην τελικη ειναι περισσοτερες οι ομοιοτητες μας απ' οτι οι διαφορες μας, οποτε οπως καταλαβαινεις δεν μπορουμε να τους αποκλεισουμε σε μια αλλη διασταση μακρια απο τη δικη μας, θα λεγα κυριως με σκοπο να μην σπαταλιεται ετσι τοσο οξυγονο αλλα θα γινω μισαλλοδοξη και θα χασω το δικιο μου.
Κοίτα όλοι άνθρωποι είμαστε και η ανθρώπινη ζωή πιστεύω ότι είναι το πιο σημαντικό πράγμα στον κόσμο.Ερχονται "πρόσφυγες" ή μάλλον λαθρομετανάστες σε μια χώρα που δεν έχει να θρεψει τους δικούς της ανθρώπους όμως προσπαθεί με κάποια βοήθεια να τους προσφέρει βασικά αγαθά.Αυτοι αντί να σεβαστούν ότι έχουμε κάνει για αυτούς (και ας μην είναι το καλύτερο όμως εμείς τόσο μπορούμε) αυτοί είναι υπεύθυνοι για εμπρισμους, μαχαιρώνουν κόσμο,κλεβουν,βιάζουν,δεν σέβονται την θρησκεία μας ,καταστρέφουν ναούς κλπ κλπ Θα μιλησω από προσωπική μου εμπειρία μένω στην επαρχία οι αποστάσεις ειναι μικρές και η δομή είναι έξω από την πολη.Η περιοχή που μένω είναι περίπου 1 ωρα μακριά από την δομή με τα ποδια.Οι "πρόσφυγες" έχουν κλέψει όλα τα ποδήλατα της περιοχής η αστυνομία δεν μπορεί να κάνει τίποτα!Εχουν γίνει τουλάχιστον 2 απόπειρες βιασμού όμως δεν έχουν γίνει γνωστές(το έμαθα από έγκυρη πηγή) έχουν καταστρέψει μια εκκλησία κ.α.Επισης κυκλοφορούν πολλοί από αυτούς με ταξί!Εχουν από 7 και πάρα πάνω παιδιά για να περνούν επιδόματα.Τελος ο στρατός τους πάει φαγητό ,δεν τους αρέσει και απαιτούν να τους παραγγείλουν fast food.Τα συμπεράσματα δικά σας.....:swoon2::swoon2:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να αφήσουμε αυτούς τους ανθρώπους να πεθάνουν στη θάλασσα κι αυτό για μένα δεν χωράει συζήτηση. Δεν είναι θεωρητική συζήτηση τα ανθρώπινα δικαιώματα. Αν θέλουμε να βρούμε λύση στο πρόβλημα ας στραφούμε σε μέτρα ανακούφισης (απαίτηση χρημάτων από ΕΕ, αποτελεσματική εκμετάλλευση της χρηματοδότησης) και στη ρίζα του προβλήματος (κυρώσεις ΕΕ προς Τουρκία για τις τακτικές της ώστε να σταματήσει).

Δεν θα τους αφήσεις να πεθάνουν στη θάλασσα Πέτρο. Απλά θα τους κρατησεις σε ενα προσωρινο κέντρο και θα εξετάσεις την διαθεσιμοτητα.

Θεωρητικη ειναι γιατι οταν κάποιος ειναι αλήτης δεν εχει δικαιωματα που έχει ενας σωστος εγω δεν θα τους εξισώσω ολους. Μιλάνε ολοι για ανθρωπους που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ειναι αγγελουδια ενω μερικοι καμια σχέση δεν έχουν με αυτο. Εγω θα αισθανομουν κοροιδο να μιλάω για κάποιον υποστηρικτα ο οποιος επροκειτο να έρθει εδω κ να επιχειρησει να κλέψει να βιάσει και να λεηλατησει περιουσιες.

Πλεον δεν μιλάω για κανεναν που δεν ξέρω. Οι περισσοτεροι μπορει να ειναι αχάαριστοι και κάποια μέρα θα επιτεθουν σε αυτον που τους βοηθησε. Το χουμε δει και σε πιο απλά πράγματα.
 

Rene2004

Νεοφερμένος

Η Rene2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Το αστείο είναι ότι σε συζητήσεις παραθέτεις τόσα γεγονότα και στο τέλος οι υποστηρικτές των μεταναστών καταλήγουν να σε αποκαλούν ρατσιστή!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,363 μηνύματα.
Το αστείο είναι ότι σε συζητήσεις παραθέτεις τόσα γεγονότα και στο τέλος οι υποστηρικτές των μεταναστών καταλήγουν να σε αποκαλούν ρατσιστή!
Αν για τους υποστηριχτές των προσφύγων θεωρούν ρατσιστή όποιον δεν θέλει βιασμούς,φωτιές κτλ από πρόσφυγες τότε ναι είμαι ρατσιστής.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το αστείο είναι ότι σε συζητήσεις παραθέτεις τόσα γεγονότα και στο τέλος οι υποστηρικτές των μεταναστών καταλήγουν να σε αποκαλούν ρατσιστή!

Εγω πλέον στα 33 μου εχω κοψει να κάνω κουβεντες με ανθρωπους που βλέπω οτι δεν ειναι διατεθειμενοι να ακουσουν και μια διαφορετικη αποψη. Οπως βλέπεις ο καθενας θα πει τα δικά του. Στο τέλος θα τσακωθειτε κιολας. Επομενως δεν λές τιποτα, οπου μπορεις να κανεις κινηση για το συμφέρον σου την κανεις και τελειωνει το πράγμα.

Πχ αν εγω ειχα ζημιές απο τους προσφυγες , θα έβαζα εναν δικηγορο και θα έλεγα τράβα μια αγωγη στο κράτος να με αποζημιώσει. εΓΩ ΦΤΑΙΩ ΣΕ τιποτα να μου κλέβουν και να μου καταστρέφουν την περιουσια; με ρωτησε εμενα κανεις οταν έπαιρνε τις αποφάσεις; OXI. Άντε γειά. Και αστους να χοροπηδάνε να ειναι απο το πρωι ως το βράδυ στα κανάλια και να λένε τις θεωριες τους.

Ναι συμφωνοι δικαιωματα... αποζημιωστε και μενα που ειναι δικαιωμα μου να εχω ακεραιοτητα στην περιουσια μου και ολα οκ.
 

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
και εγω δεν θα ηθελα να ειμαι υποχρεωμενη να συνυπαρχω στον ιδιο κοσμο με ανθρωπους που σταρχιδια τους οι ζωες των αλλων ανθρωπων εφοσον δεν καιγεται η δικη τους η γουνα γιατι ΕΤΥΧΕ να ειναι αρκετα κωλοφαρδοι ωστε να μην αναγκαστουν να μπουν στη διαδικασια να γινουν οι ιδιοι λαθρομεταναστες (ως τωρα τουλαχιστον γιατι ποτε δεν ξερεις λεω εγω τωρα- it's a flip of a coin εξαλλου), αλλα ελα που εχουν και αυτοι δικαιωματα και στην τελικη ειναι περισσοτερες οι ομοιοτητες μας απ' οτι οι διαφορες μας, οποτε οπως καταλαβαινεις δεν μπορουμε να τους αποκλεισουμε σε μια αλλη διασταση μακρια απο τη δικη μας, θα λεγα κυριως με σκοπο να μην σπαταλιεται ετσι τοσο οξυγονο αλλα θα γινω μισαλλοδοξη και θα χασω το δικιο μου.

Μακάρι και οι μετανάστες να έτρεφαν για εμάς την ίδια αγάπη που τρέφεις εσύ γι αυτούς. Πιστεύεις ειλικρινά ότι οι άνθρωποι αυτοί μπορούν να ενσωματωθούν στη δικιά μας κουλτούρα?? Η κουλτούρα τους είναι τόσο διαφορετική από την Ευρωπαϊκή που όχι μόνο δεν θα ασπαστούν την ευρωπαϊκή κουλτούρα αλλά θα διατηρήσουν τη δικιά τους εντός ευρωπαϊκών συνόρων, πράγμα επικίνδυνο. Εδώ δε μιλάμε για 100 άτομα που θέλουν να περάσουν στην Ευρώπη. Μιλάμε για εκατοντάδες χιλιάδες και ίσως δυνητικά εκατομμύρια ανθρώπους που στην πλειοψηφία τους δεν έχουν κάποια εκπαίδευση/δεξιότητες σε κάτι και που κουβαλάνε επικίνδυνες για το ευρωπαϊκό οικοδόμημα απόψεις και κουλτούρα. Πες μου ένα βιώσιμο πλάνο γι αυτούς εντός ευρωπαϊκής ένωσης σε παρακαλώ.

Και επίσης όταν λες ότι μπορεί να γίνουμε κι εμείς λαθρομετανάστες τι εννοείς? Εξήγησε μου το σε παρακαλώ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top