Ομοφυλόφιλη αδερφή

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
πλακα πλακα,οταν ενας αντρας φτιαχνεται με το να κοιταει λεσβιες ειναι επειδη εχει βλεψεις και για τον εαυτουλη του κι οχι γιατι σκεφτεται "κοιτα αδερφακι μου τι ερωτευμενες και ευτυχισμενες που φαινονται...."

αν δηλαδη μια λεσβια εφτυνε εναν που της την επεφτε κι ετρεχε και φιλιοταν με την συντροφο της,δε θα χαλιοταν αγρια ο αντρας?:/:
Και η πλάκα είναι οτι κατα πάσα πιθανότητα αυτό θα γινόταν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
κατά πάσα πιθανότητα

δλδ σίγουρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Οπως εχω πει και σε καποιο αλλο post μου (το οποιο τωρα δεν βρισκω αλλα τεσπα) δεν ξερω αν οντως το να δεις δυο οποιεσδηποτε ομοφυλοφιλες κοπελες να φιλιουνται ειναι ερεθιστικο θεαμα. Νομιζω οτι οι αντρες το εχουν συνδεσει πρωτον με οτι οι κοπελες δεν ειναι αυστηρα λεσβιες αλλα θα εκαναν και κατι με αντρες (=μαζι τους) και κατα δευτερον με οτι αυτο που κανουν ειναι ειδους "πειραματισμου" μεταξυ τους, κατι παρανομο και πρωτογνωρο(=ερεθιστικο) ;) :)
Ακριβώς! Γι'αυτό το λόγο και οι γυναίκες δε βρίσκουν ερεθιστικά τα gay ζευγάρια (απ'όσο ξέρω τουλάχιστον)... αλλά ο "πειραματισμός", όταν το κάνεις για πλάκα δηλαδή, έχει άλλη φάση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Βασικά θα την βοηθούσα να το έλεγε, να την αλλάξωδ εν θα μπορούσα παο την στιγμή που ήταν η φύση της αλλά και οι γονείς μου πιστεύω αθ τ δέχονταν γιατί είναι ανοιχτοί άνθρωποι.

Μου τα είχε ρίξει ζευγάρι με λεσβίες προπερσι όταν δούλευα:sick: , ένιωσα κάπως εκείνη την στιγμή για να μην τις κάνω να νιώσουν άσχημα, πάντως 1000 φορές να στα ρίχνει άντρας είναι πιο εύκολο να αντιδράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Ζευγάρι κιόλας; :confused: Ποια είναι η πιθανότητα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Ζευγάρι κιόλας; :confused: Ποια είναι η πιθανότητα; :hmm:

Δεν ξέρω ποια είναι η πιθανότητα πάντως ήταν πολύ παράξενα τα συναισθήματα μου.
Πλάκα είχε γιατί στην αρχή πήγα να πάρω παραγγελία και ήταν μόνο η μια και μου λέει έλα σε λίγο που θα έρθει και η φίλη μου(εγώ κατάλαβα η κολλητή της όχι η κοπέλα της)
και μετά που ήρθε και τις είδα να χαίδευει η μια την αλλη και να φιλιούνται. Δεν μπορούσα να το αποφύγω να μην πάω γιατί δεν υπήρχε άλλος σερβιτόρος εκείνη την στιγμή και άρχισαν να μου λένε τα δικα τους, πάντως δεν μπορώ να πω ήταν πολύ ευγενικές με κάλεσαν να πάμε και οι 3 διακοπές και θα περνούσαμε ωραία, τους άρεσαν τα δάχτυλα μου(γιατί άραγε??) και τα μάτια μου, δεν μπορούσε κάποιος να με φωνάξει εκείνη την στιγμή??:mad:
Δεν θα ήθελα να μου ξανατύχει:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Δε νομίζω να ισχύει αυτό, καθώς για να μπω και στο μυαλό σου και σύμφωνα με το τρόπο που πιστεύω πως βλέπεις τα πράγματα στο συγκεκριμένο θέμα, υπάρχουν λεσβίες που φαίρονται πολύ ''άγρια'' ''σαν άντρες'' και -γιατί όχι- ντύνονται και αντίστοιχα... αυτό δε θα σου χάλαγε οπτικά την αισθητική; [φαντάσου το και μη στέκεσαι στις λεσβίες που βλέπεις σε πορνοταινείες κτλ ;) ]. Επίσης όπως είπαν και οι παραπάνω, αν ήταν λεσβίες και οι φίλες της δε θα υπήρχε περίπτωση να επιδοθείς σε ομαδικές νύχτες. :P [άλλωστε για πιο λόγο τις λένε λεσβίες αν πηγαίνουν και με άντρες;].
Όσο για το πρώτο περί του ομοφυλόφιλου αδελφού... ασχολίαστο- μη ξεχνάς όμως πως μπορεί να σε κρέμαγε πρώτος αυτός. ;)

Η δική μου άποψη σχετικά με το θέμα: Θα τη στήριζα και θα τη βοηθούσα να το αποκαλύψει στους γονείς ή διαφορετικά θα διαφύλαγα το μυστικό της εφόσον είναι επιλογή της να μη το αποκαλύψει σε κανέναν. :)

1) Οχι, δε μου χαλάνε την αισθητική.
2) Ασε με να ξέρω κάτι παραπάνω από ένα παιδί για το τι κάνούν στο κρεβατι τους. :P
3) Δε θα με κρέμαγε εκείνος πρώτος, ξέρεις γιατί?? Γιατί θα προτιμούσε να με μαχαιρώσει πισώπλατα;) Ο λαός δεν είπε τυχαία τη φράση "*****ης άνθρωπος" :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να υποθέσω οτι τα 3 χρόνια διαφοράς σου με τον Πέτρο κάνουν αυτόν παιδί κι εσένα ενήλικα? :rolleyes:
Το να χαρακτηρίζεις τον Πέτρο παιδί το μόνο που δείχνει είναι έλειψή επιχειρημάτων οπότε αντί να προσπαθείς να απαντήσεις σε αυτά που λέει προσπαθείς (ανεπιτυχώς) να μειώσεις τον ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ενώ τους άντρες ομοφυλόφιλους τι τους ξεχωρίζει πέρα απο τις σεξουαλικές προτιμήσεις? :confused: Κάτι μου λέει οτι δεν έχεις γνωρίσει και πολλούς και κρίνεις απο τα κακέκτυπα που προβάλλει η τηλεόραση... :/:

Αν κρινω απ οσα ξερω για σενα και την προσωπικη σου ζωη απο γνωστους σου, εσυ εκτος απο ομοφυλοφιλους και 2-3 ακομη δε πρεπει να εχεις γνωρίσει γενικα κοσμο, οποτε χαλαρα πίστευε ο,τι θες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Να υποθέσω οτι τα 3 χρόνια διαφοράς σου με τον Πέτρο κάνουν αυτόν παιδί κι εσένα ενήλικα? :rolleyes:
Το να χαρακτηρίζεις τον Πέτρο παιδί το μόνο που δείχνει είναι έλειψή επιχειρημάτων οπότε αντί να προσπαθείς να απαντήσεις σε αυτά που λέει προσπαθείς (ανεπιτυχώς) να μειώσεις τον ίδιο.

Σου ζητώ συγγνωμη που εχω κανει περισσοτερο σεξ απο σενα και τον μικρο. δε φταίω εγώ, θα κάνω αποχη για να επανορθώσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Σου ζητώ συγγνωμη που εχω κανει περισσοτερο σεξ απο σενα και τον μικρο. δε φταίω εγώ, θα κάνω αποχη για να επανορθώσω :)
Συχωρεμένος καλέ, ότι πεις διαφώνισε κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πωπω τώρα έχω και κατάσκοπο στο κρεβάτι μου :rofl:
Οκ, Psixotis, είμαι κλεισμένη σε ένα κλουβί και δεν ξέρω πως είναι η ανθρώπινη φάτσα. Νομίζω έχει 1 μάτι και 2 στόματα, καλά θυμάμαι ε? :)

Εκτός απο off-topics έχεις να πεις τίποτα άλλο επι του θέματος? :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
1) Οχι, δε μου χαλάνε την αισθητική.
2) Ασε με να ξέρω κάτι παραπάνω από ένα παιδί για το τι κάνούν στο κρεβατι τους. :P
3) Δε θα με κρέμαγε εκείνος πρώτος, ξέρεις γιατί?? Γιατί θα προτιμούσε να με μαχαιρώσει πισώπλατα;) Ο λαός δεν είπε τυχαία τη φράση "*****ης άνθρωπος" :P;)

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Σου ζητώ συγγνωμη που εχω κανει περισσοτερο σεξ απο σενα και τον μικρο. δε φταίω εγώ, θα κάνω αποχη για να επανορθώσω :)
Μόνο με όσα γράφεις περι δίχνεις τι άποψη έχεις για το sex. Θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο που έχεις κάνει sex ενώ παράλληλα, επειδή πέρασες την ηλικία των 18, άρχιζεις να υποτιμάς του άλλους για την ηλικία τους.
Δε βρίσκω λόγο απο τη στιγμή που δεν έχεις κάποιο επιχείρημα να καλυφθείς, να επιτίθεσαι προσωπικά στους άλλους. :confused: :| Σου έχουν απαντήσει και άλλοι λέγοντας στο περίπου με ακριβώς αυτά που σου προ-είπα εγώ και εσύ πιάστηκες απο το δικό μου post μόνο και μόνο για να ειρωνευτείς όσα λέω διαψεύοντας τα με την ηλικία μου. :whistle: :|
Πάντως μικρέ, ελπίζω κάποτε να μαγαλώσεις, και όσο αφορά τη φράση που ανέφερες: πάντα υπήρχαν καφροί στη κοινωνία και πάντα θα υπάρχουν- θα το μάθεις κι αυτό με τα χρόνια μην ανυσηχείς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
και *****ηδες δυστυχως θα υπάρχουν... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πωπω τώρα έχω και κατάσκοπο στο κρεβάτι μου :rofl:
Οκ, Psixotis, είμαι κλεισμένη σε ένα κλουβί και δεν ξέρω πως είναι η ανθρώπινη φάτσα. Νομίζω έχει 1 μάτι και 2 στόματα, καλά θυμάμαι ε? :)

Εκτός απο off-topics έχεις να πεις τίποτα άλλο επι του θέματος? :yawn:

Μονη σου λες οτι τα εχεις με ανηλικο... λολ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
So? :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,874 μηνύματα.
Δυστηχώς psixotis το μόνο που ξέρεις να κάνεις είναι να ειρωνεύεσαι μια που δε ξέρεις να ''μιλάς'' και όλο γράφεις ασυνάρτητα πραγματα... συζήτηση χωρίς διάλογο δε γίνεται. :|
Αν μάθεις ποτέ να γράφεις και κυρίως να επικοινωνείς- γράψε μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
αχ....νεολέα κάνεις λίγο σεξ στα 19 σου και το φωνάζεις, πίνεις και κανένα τσιγαρίλικι κριτικάρεις και όλους τους άλλους χωρίς να τους ξέρεις και ξάφνικά.............. τα-τα έγινες ΜΟΥΡΗ!!!

:offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
αχ....νεολέα κάνεις λίγο σεξ στα 19 σου και το φωνάζεις, πίνεις και κανένα τσιγαρίλικι κριτικάρεις και όλους τους άλλους χωρίς να τους ξέρεις και ξάφνικά.............. τα-τα έγινες ΜΟΥΡΗ!!!

:offtopic:
Κάτσε βρε Σκουληκάκι, έτσι παίρνει η μπόρα όλα τα άτομα 19 ετών. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top