Ουκρανία Σκάνδαλο : 8 Χρόνη σε σχέση με 13 χρόνο

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Εσείς τι πιστεύετε σύμφωνα με τις αποφάσεις της μητέρας ?

DISCLAIMER:ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΘΕΙ ΥΠΕΡ Ή ΚΑΤΆ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Εσείς τι πιστεύετε σύμφωνα με τις αποφάσεις της μητέρας ?

DISCLAIMER:ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΘΕΙ ΥΠΕΡ Ή ΚΑΤΆ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ
Τουλαχιστον προβληματικο
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Εγώ νομίζω έπαιζα κρυφτό σε εκείνη την ηλικία
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.

Εσείς τι πιστεύετε σύμφωνα με τις αποφάσεις της μητέρας ?

DISCLAIMER:ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΘΕΙ ΥΠΕΡ Ή ΚΑΤΆ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ
Η άλλη είναι 8 και έχει ήδη σχέση αλλά εγώ είμαι 18 προς 19 και είμαι μπακουρι....
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,298 μηνύματα.
Η άλλη είναι 8 και έχει ήδη σχέση αλλά εγώ είμαι 18 προς 19 και είμαι μπακουρι....
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ +1 και από εμένα.

Όσο για το θέμα. Εντάξει τι να πει κανείς. Εγώ στα 8 μου ( και στα 13 μου :P ) έπαιζα ακόμα με lego και Playmobil και έβλεπα τα όπως τα αποκαλούσαμε όλοι τότε " Μίκυ Μαους ". Προβληματικό κυρίως από τους γονείς των δύο παιδιών που το επιτρέπουν.
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
"Σε μία ανάρτησή της στο Instagram, η οποία μετά την κατακραυγή διαγράφηκε, το κορίτσι ενημερώνει τους 486.000 followers της ότι είναι σε σχέση με τον 13χρονο blogger Pasha Pai. Μάλιστα στα stories τους και τα δύο παιδιά δηλώνουν τον έρωτά τους ενώ σε αρκετές φωτογραφίες φιλιούνται και κοιμούνται ακόμα και στο ίδιο κρεβάτι! Σύμφωνα με το RT στο Instagram του αγοριού υπάρχουν ακόμα και φωτογραφίες που δείχνουν τη μικρή να βουρτσίζει τα δόντια της φορώντας το εσώρουχό της."
Μήπως εγώ, ο κακός και καχήποπτος τζον, να πώ ότι ίσως η μαμά το κάνει επίτηδες για τους χιλιάδες followers, likes και συνεπως $$$? ;)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ +1 και από εμένα.

Όσο για το θέμα. Εντάξει τι να πει κανείς. Εγώ στα 8 μου ( και στα 13 μου :P ) έπαιζα ακόμα με lego και Playmobil και έβλεπα τα όπως τα αποκαλούσαμε όλοι τότε " Μίκυ Μαους ". Προβληματικό κυρίως από τους γονείς των δύο παιδιών που το επιτρέπουν.
Και απο το 13χρονο. Αμα ελκυεται απο τα 8χρονα τωρα, στα 17 θα βγαινει με 12χρονα; Τοτε θα ονομαζεται και επισημως παιδοφιλος.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.
Είπαμε ο έρωτας δε βλέπει ηλικία αλλά μην υπερβάλλουμε :lol:

Με το ζόρι είναι για σχέση ο 13χρονος, η 8χρονη τι κάνει; Πείτε με οπισθοδρομικό αλλά κάτι πάει στραβά εδώ. Και η μητέρα δεν προστατεύει την κόρη της αλλά δίνει την ευχή της; Κάτι δεν κολλάει.

Και απο το 13χρονο. Αμα ελκυεται απο τα 8χρονα τωρα, στα 17 θα βγαινει με 12χρονα; Τοτε θα ονομαζεται και επισημως παιδοφιλος.
Και δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με αυτό!
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Εξέλιξη. Κι εγώ είχα σχέση με μια 13χρονη* . Ήμουν παιδεραστής;

*
όταν ήμουνα 14

pv_Sex_For_Kids (2).jpg
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ειχα παει σε ενα καλοκαιρινο προγραμμα οταν ημουν 9 και ειχα γνωρισει εκει αλλο ενα 9χρονο
καναμε το ζευγαρι για ενα ολοκληρο καλοκαιρι αλλα φιλιομασταν και στο στομα και με επαιρνε ολη την ωρα αγκαλια... ισως ειμαι περιεργος και δεν το ηξερα χαχαχ
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.


Ξέρετε που οδηγεί μελλοντικά αυτό ε ? Πρέπει να κατέβουμε επειγόντως απ' τα ροζ συννεφάκια και να σταματήσουμε την ιδεολογία του ανοιχτομυαλου και να θεωρούμε φυσιολογικό ότι μας πλασάρουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top