Ο Στέφανος Κασελάκης νέος Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Βλέπεις και η Πλεύση Ελευθερίας έγινε το πρώτο ελληνικό κόμμα που απέφυγε να χαρακτηριστεί αριστερό ή δεξιό, ήθελε να κρατήσει μόνον ως ταυτότητα το «αντισυστημικό» κόμμα και με αυτή τη ρητορική έπιασε το πολυπόθητο 3% από ένα ανομοιογενές κοινό (την ψήφισαν και πολλοί που στις δεύτερες ψήφισαν Σπαρτιάτες).
Πλέον ακόμη και τα μικρότερα κόμματα, τα λεγόμενα αντισυστημικά, αποφεύγουν να αυτοπροσδιορίζονται ως δεξιά ή αριστερά, ακριβώς όπως τα κόμματα εξουσίας, ώστε να έχουν τη μεγαλύτερη δυνατή εισροή ψηφοφόρων, από πολλούς χώρους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,710 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,710 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Screenshot_2023-12-24-08-43-00-239_com.android.chrome.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,710 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.
Thread χωρίς "αριστερούς" "επαναστάτες" να μας εξηγούν γιατί οι BOSS σακούλες βοηθάνε την έλευση της δικτατορίας του προλεταριάτου;

Που έφτασε ο κόσμος!
 

camil

Πολύ δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Η Αχτσιόγλου πήγε για ψώνια. Συγκλονιστικό πραγματικά.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,391 μηνύματα.
Αυτή μόνιμα με νεύρα φαίνεται.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
Και εγώ με νεύρα θα φαινόμουν εάν ένας τυχάρπαστος από το πουθενά μου έπαιρνε μέσα απ' τα χέρια την ηγεσία του δεύτερου κόμματος στην Ελλάδα (όταν έγιναν οι εκλογές, τώρα μια είναι δεύτερο μια τρίτο).
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ με νεύρα θα φαινόμουν εάν ένας τυχάρπαστος από το πουθενά μου έπαιρνε μέσα απ' τα χέρια την ηγεσία του δεύτερου κόμματος στην Ελλάδα (όταν έγιναν οι εκλογές, τώρα μια είναι δεύτερο μια τρίτο).
Δημοκρατική όμως η κιουρια ..

Δεν με επιλέξατε; φεύγω και κάνω δικό ΜΟΥ κόμμα με ΕΜΕΝΑ αρχηγό, γιατί πάνω απ όλα ο αριστερός έχει γνώμονα το καλό του πολίτη :P

Αχ παππού μου πόσο δίκιο για τους αριστερούς...προφήτης!!!

Τον αριστερό έτσι και του δώσεις εξουσία μπορεί να γίνει ο χειρότερος όλων ...
Παιδί του Τσιπρα δεν ειναι η συγκεκριμένη, τι περιμέναμε... :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Ο ΣΥΡΙΖΑ, δημοσκοπικά τουλάχιστον, παλεύει με το ΚΚΕ για την τρίτη θέση.
1705059419678.png
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,525 μηνύματα.
Δύο φράσεις θα μου μείνουν από τον Κασσελάκη:

- Και ο Tyler μπορεί να προσφέρει πολλά….
- Προχωράμε στο φως…

Α,και το τριπλό «Δεν θα σας προδώσω ποτέ», που ακούστηκε σαν τη Μαρία Αλιφέρη με το
«Σας αγαπώ, σας αγαπώ,σας αγαπώ» :jumpy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top