Ο Στέφανος Κασελάκης νέος Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Έζησε και στο εξωτερικό και στο εσωτερικό.
Όπως παρά πολλοί ομογενείς. Πολλοι συγγενείς μου ομογενείς αυτό κάνουν. Τα ταξίδια αλλωστε είναι πολύ πιο εύκολα, γρηγορότερα και φθηνοτερα από ότι στις παλαιότερες δεκαετίες.
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Πολλοί Έλληνες έφυγαν στο εξωτερικό και πλούτισαν ή βελτίωσαν την οικονομική τους κατασταση. Η Κανέλλη, αντίθετα, είναι στην Εκάλη χωρίς να φύγει στο εξωτερικό... Και δηλώνει κομμουνίστρια :P
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Παραλείψατε το "αυτοδημιούργητος", εγγενές στοιχείο της Ελληνικής πολιτικής!

Και η συντρόφισσα Κανέλλη, αυτοδημιούργητη;
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.
Πολλοί Έλληνες έφυγαν στο εξωτερικό και πλούτισαν ή βελτίωσαν την οικονομική τους κατασταση. Η Κανέλλη, αντίθετα, είναι στην Εκάλη χωρίς να φύγει στο εξωτερικό... Και δηλώνει κομμουνίστρια :P

Ο Τσίπρας από Διόνυσο είναι και αυτός, και ο ΓΑΠ και ο Μητσοτάκης όλοι από εκεί τα βόρεια προάστεια.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,710 μηνύματα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,912 μηνύματα.

Εχω αρχίσει να τον συμπαθω τον Κασελακη.

Πουλο σε όλους τους τοξικους. Μπας κ φτιάξουν το κόμμα.

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω είσαι σε ένα κόμμα που εκλέχθηκε ένας Πρόεδρος τον οποίο δε γουστάρεις σήκω κ φυγε ρε φίλε.

Δείξε αξιοπρέπεια κ πες εγώ θεωρώ ότι ο κόσμος του ΣΥΡΙΖΑ έκανε λάθος τέλος κ θα το δουν στο μέλλον κ επειδή δεν μπορώ να κάθομαι να παιρνω διαταγές κ κατευθύνσεις από έναν άνθρωπο τον οποίο δεν εκτιμώ κ δεν σέβομαι διαγράφομαι μόνος μου.

Τι πατε στα πρωινάδικα μωρε μαλακες κ κλαιγεστε να πουμε. Σας κοροιδευουν και δεν το καταλαβαίνετε.

Η λυση ειναι απλή με μια λιτή ανακοίνωση ο καθένας από το φατσοβιβλιο του φευγει απο το κόμμα.

Εκεί να σε παραδεχτω. Ένας κυκλος έκλεισε. Τέλος.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,710 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Θέλουν να μείνουν σαν Δούρειοι ίπποι...
 

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.

Εχω αρχίσει να τον συμπαθω τον Κασελακη.

Πουλο σε όλους τους τοξικους. Μπας κ φτιάξουν το κόμμα.

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω είσαι σε ένα κόμμα που εκλέχθηκε ένας Πρόεδρος τον οποίο δε γουστάρεις σήκω κ φυγε ρε φίλε.

Δείξε αξιοπρέπεια κ πες εγώ θεωρώ ότι ο κόσμος του ΣΥΡΙΖΑ έκανε λάθος τέλος κ θα το δουν στο μέλλον κ επειδή δεν μπορώ να κάθομαι να παιρνω διαταγές κ κατευθύνσεις από έναν άνθρωπο τον οποίο δεν εκτιμώ κ δεν σέβομαι διαγράφομαι μόνος μου.

Τι πατε στα πρωινάδικα μωρε μαλακες κ κλαιγεστε να πουμε. Σας κοροιδευουν και δεν το καταλαβαίνετε.

Η λυση ειναι απλή με μια λιτή ανακοίνωση ο καθένας από το φατσοβιβλιο του φευγει απο το κόμμα.

Εκεί να σε παραδεχτω. Ένας κυκλος έκλεισε. Τέλος.
Κάπως έτσι.
Είναι η σωστή κίνηση και θα είναι σωστή ακόμα και αν καταλήξουν στο 5%. Αν καταλήξουν εκεί θα είναι επειδή θα έχει αποδειχθεί φελός όχι για τον Φίλη, τον Βίτσα και τον Σκουρλέτη. Αν κατεβάσουν όλοι αυτοί κόμμα παίζει ούτε βουλή να μην μπουν.
Σου λέει ο κόσμος στις εσωκομματικές εκλογές ψήφισε αυτό που πρεσβεύω εγώ όχι αυτό που πρεσβεύεις εσύ.
Κάτσε να ακολουθήσεις την κομματική γραμμή ή τράβα σπίτι σου.

Αυτό ήταν το λάθος του Τσίπρα το 2019. Ή έπρεπε να φύγει τότε ή αφου έμεινε έπρεπε να μην αφήνει τον καθένα να βγαίνει να λέει τα δικά του στα κανάλια λες και είναι ριάλιτι.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,688 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top