Ο Στέφανος Κασελάκης νέος Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,094 μηνύματα.
Θα ηθελα μια εμπεριστατωμενη απαντηση στο γιατι οχι.Την εχεις ;;;ή λεμε και καμια μαλακια να περνα η ωρα;
Θες και «εμπεριστατωμένη απάντηση» ενώ κάνεις παράθεση τη γνώμη κάποιου.
Λέω πως το βλέπω, ότι η Γεροβασίλη δεν μου κάνει ρε παιδί μου, δεν νομίζω ότι θα έχει απήχηση. Μπορεί να κάνω και λάθος, βέβαια, και να κερδίσει τον Κασσελάκη.
Όπως και να έχει, θεωρώ ότι είναι θεατράκι εντυπώσεων, μιας και ο Κασσελάκης στηρίχτηκε έμμεσα από τον Τσίπρα για να βγει, τώρα και καλά έγιναν αντίπαλοι. Πιστεύω ότι γίνεται για να πάρει νέα ψήφο εμπιστοσύνης και να τελειώσουν οι αμφισβητήσεις για την πάρτη του.
Αυτά.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.
Θα ηθελα μια εμπεριστατωμενη απαντηση στο γιατι οχι.Την εχεις ;;;ή λεμε και καμια μαλακια να περνα η ωρα;
Ναι λες και αμα βγει η γεροβασιλη, θα κλασει κανα αρχιδι στον κουλη. Νεκρο κομμα ειναι πλεον τσαμπα ασχολουμαστε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχαχα αχαχαχαχα
Τι έγινε; Νοθεία στη ψήφο των μελών;
Μήπως να ξαναμαζευτούμε συντρόφια να ψηφίσουμε; :hehe:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.
Ειναι που ηταν σιγουρος για την νικη του ο στεφαν.Αρχιδια καπαμα.Επαιξε ενα θεατρακι και μαλιστα πολυ κακο επειδη ηξερε και βεβαια υπεθαλψε τους συνεδρους να μην ψηφισουν εκλογες.Οποιος ειδε την ομιλια του μιλαμε πιό Ξανθοπουλος πεθαινεις..αν ειναι δυνατον! Μαρθα κλαψα και λιγα λεω.Εγω σας αγαπω πολυ...πιο πολυ απο εσας..κλαψ...,στασου μυγδαλα....η αγαπη αργησε μια μερα κλαψ...Καραγκιοζ μπερτε λεμε/Κια απιστευτα χειραγωγος.Προτιμω να ψηφισω κουλη παρα αυτο το βδελλυγμα μα την αγια παντοφλα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,410 μηνύματα.
Μπορούν και απλοί πολίτες (αν γραφτούν ως μέλη) να βάλουν υποψηφιότητα για πρόεδροι;

Ξέρετε τι μου πέρασε απο το μυαλο ναι;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Μπορούν και απλοί πολίτες (αν γραφτούν ως μέλη) να βάλουν υποψηφιότητα για πρόεδροι;

Ξέρετε τι μου πέρασε απο το μυαλο ναι;
Πρόεδρος Κόμματος Ανασύστασης Βυζαντινής Αυτοκρατορίας ο Valder :lol:. Έτσι θα μετονόμαζες τον ΣΥΡΙΖΑ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,410 μηνύματα.
Πρόεδρος Κόμματος Ανασύστασης Βυζαντινής Αυτοκρατορίας ο Valder :lol:. Έτσι θα μετονόμαζες τον ΣΥΡΙΖΑ
Come on dude. Δεν ειμαι meme όπως ο Κατακουζηνος με το Βυζαν.

Σοβαρά. Πατριωτική αριστερά θα το κανα. Απο το λαό, με το λαό, για τον λαό.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
ΣΥΡΙΖΑ: Το πρώτο σχόλιο από το περιβάλλον Τσίπρα μετά την απόφαση του συνεδρίου (msn.com)
Το σχόλιο αυτό, σύμφωνα με την ΕΡΤ, έρχεται από το περιβάλλον του Αλέξη Τσίπρα στον απόηχο των όσων συνέβησαν από την Πέμπτη μέχρι και σήμερα, οπότε και ολοκληρώθηκαν οι εργασίες του Συνεδρίου με αρκετούς να σχολιάζουν ότι η απόφαση του συνεδρίου να επιβεβαιώσει την εμπιστοσύνη του στον Στέφανο Κασσελάκη αποτελεί σαφή ήττα για τον «παλιό ΣΥΡΙΖΑ» και την πλευρά Τσίπρα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,163 μηνύματα.
Κάποιοι θέλουν να χρεώσουν σε εμένα την αποτυχία των ευρωεκλογών. Εμείς τι κάνουμε απέναντι σε αυτούς τους λίγους, που θεωρούν τους εαυτούς τους καθοδηγητές;”.

Αυτοί το έχουν και σίγουρο πως θα αποτύχουν στις ευρωεκλογές. Ή του ύψους ή του βάθους. Ή θα λένε βλακείες πως έχουν άνετη νίκη (2019,2023) ή τώρα λένε στους ψηφοφόρους τους έμμεσα ε θα πατώσουμε που θα πατώσουμε εσείς ψηφίστε μας.

Αυτό το κόμμα έγινε καρικατούρα και πραγματικά είναι κρίμα να το ψηφίσει κανείς. Στηρίξτε το ΜέΡΑ25 ή στη χειρότερη αν θέλετε να αυξηθούν τα ποσοστά μίας όποιας αντιπολιτεύσεως στηρίξτε ΠΑΣΟΚ. Απλά δεν βγάζει νόημα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Αυτό το κόμμα έγινε καρικατούρα και πραγματικά είναι κρίμα να το ψηφίσει κανείς. Στηρίξτε το ΜέΡΑ25 ή στη χειρότερη αν θέλετε να αυξηθούν τα ποσοστά μίας όποιας αντιπολιτεύσεως στηρίξτε ΠΑΣΟΚ. Απλά δεν βγάζει νόημα.
Έχω καταλήξει στο ότι όποιος κεντρώος/κεντροαριστερός δεν εκφράζεται από τη ΝΔ, μάλλον πρέπει να καταφύγει είτε σε ΠΑΣΟΚ μπας και δει καμία άνοδο στα ποσοστά η αξιωματική αντιπολίτευση και αποδυναμωθεί κάπως η ΝΔ ή οι πιο ρομαντικοί αριστεροί να πάνε προς ΜΕΡΑ25, μήπως και πιάσει κάνα 3. Από την άλλη δεξιοί απογοητευμένοι από τη ΝΔ, μάλλον προς Λύση θα κινηθούν μαζικά, η οποία με τα τωρινά δεδομένα αγγίζει διψήφιο, δημοσκοπικά ξεπερνά πλέον ποσοστά ΧΑ πριν το 2019 ή προς Νίκη οι πιο συντηρητικοί για να περάσει με σχετική άνεση το 3. Νομίζω ψήφος προς Σπαρτιάτες, Νέα Αριστερά και ίσως Πλεύση είναι λίγο χαμένη ψήφος. Η τελευταία έχει ελπίδες να μπει, αν και θα δυσκολευτεί νομίζω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Eπίσης όποιος Συριζαίος δεν εκφράζεται από τον Σύριζα λόγω του πολέμου του κομματικού του μηχανισμού σε έναν γκέι που ψηφίστηκε με δημοκρατικές διαδικασίες, ας ψηφίσει Ν.Δ για να τους κάνει σπάσιμο.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Αυτό έγινε και στις φετινές εκλογές και στις εκλογές του 2019
Screenshot_2024-02-25-20-23-44-467_com.android.chrome.jpg
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.
Eπίσης όποιος Συριζαίος δεν εκφράζεται από τον Σύριζα λόγω του πολέμου του κομματικού του μηχανισμού σε έναν γκέι που ψηφίστηκε με δημοκρατικές διαδικασίες, ας ψηφίσει Ν.Δ για να τους κάνει σπάσιμο.
Γιατί ανάγεται όλο αυτό στον σεξουαλικό προσανατολισμό ενός ανθρώπου και όχι στις ικανότητές του να πείσει και να εμπνεύσει το ίδιο του το κόμμα;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.
Γιατί ανάγεται όλο αυτό στον σεξουαλικό προσανατολισμό ενός ανθρώπου και όχι στις ικανότητές του να πείσει και να εμπνεύσει το ίδιο του το κόμμα;
Ρώτα τους ίδιους τους Συριζαιους που από την αρχή του έκαναν επίθεση χωρίς να υπάρχει αύριο. Δεν δέχτηκαν καν τα αποτελέσματα της δημοκρατικής διαδικασίας βάση της οποιας εξελέγη. Τόσο μίσος καιρό είχαμε να δούμε σε οποιοδήποτε κομμα. Και τόσο γρήγορα. Στο τέλος θα μου γίνει συμπαθής επειδή δέχεται όλο αυτόν τον καθημερινό οχετό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,179 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top