Ο ιδανικός αριθμός μελών μιας διασκεδαστικής παρέας

Ποιος είναι κατά τη γνώμη σας;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Όσοι και όσες έχετε καταλήξει σε συγκεκριμένους αριθμούς, καλείστε να ψηφίσετε και να σχολιάσετε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
4. 'Οπως στο "Sex and the City" (δεν το επέλεξαν τυχαία). :rolleyes:

Πάντως καλύτερα ζυγός αριθμός.
Για να διατηρείται η ισορροπία.:)
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Στη φάση που βρίσκομαι προτιμώ μια παρέα τουλάχιστον 10 ατόμων διαφορετικών απόψεων και αντιλήψεων!
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Και να παίζεις και μπιριμπα 😉
Πες τα πεθερούλα μου.

Ουτε ενα χαρτόμουτρο δε μπορούμε να βρουμε για παρεα πια. Ο ένας σερβάιβορ στην τιβί, κι ο άλλος οργωνει τη Μήτση την μασαμπουκίτση.

Στρώστε καμια τσόχα ρε ανωμαλοι να φυγει το τραπέζι στον τοίχο.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,848 μηνύματα.
Για εμένα η ιδανική παρέα περισσότερο είναι αυτή που έχει αγόρια και κορίτσια, γιατί υπάρχει ποικιλία στο τρόπο σκέψης, χιούμορ και γενικά έχει πιο πολύ πλάκα. Αριθμό από 4 έως 6 νομίζω.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα έλεγα 8 max. Πάνω από 8 μου ακούγεται πως θα χάνεστε στις συζητήσεις και γενικά θα υπάρχει πολλή βαβούρα όταν μαζεύεστε. Εξαρτάται και το bond βέβαια αλλά ρεαλιστικά σε τόσο μεγάλες παρέες δύσκολα υπάρχει δέσιμο με όλους. Έτσι είναι εύκολο κάποιος να νιώθει και στην απ’έξω ώρες ώρες.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,052 μηνύματα.
O εαυτός μου και οι φωνές στο κεφάλι μου
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πες τα πεθερούλα μου.

Ουτε ενα χαρτόμουτρο δε μπορούμε να βρουμε για παρεα πια. Ο ένας σερβάιβορ στην τιβί, κι ο άλλος οργωνει τη Μήτση την μασαμπουκίτση.

Στρώστε καμια τσόχα ρε ανωμαλοι να φυγει το τραπέζι στον τοίχο.
Πες μου ότι παίζεις και μπιριμπα ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Και να παίζεις και μπιριμπα 😉
Και πόκερ ή πόκα. :rolleyes:
726411.gif
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
διασκεδαστικές παρέες θυμάμαι πριν τα 28 μου. 4-5-6-7-8 ατομα. αντρες και γυναικες. ημουν κι εγω διασκεδαστικος τοτε. πριν το πρωτο mental breakdown και τον πολεμο* που ακολουθησε. those were the dayz... μετά σοβάρεψα, οι ενοχες αλλά και οι πληγες μου με εκαναν, βαρυ, καχυποπτο, παρανοϊκο. :bee:


*
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Θα έλεγα 8 max. Πάνω από 8 μου ακούγεται πως θα χάνεστε στις συζητήσεις και γενικά θα υπάρχει πολλή βαβούρα όταν μαζεύεστε. Εξαρτάται και το bond βέβαια αλλά ρεαλιστικά σε τόσο μεγάλες παρέες δύσκολα υπάρχει δέσιμο με όλους. Έτσι είναι εύκολο κάποιος να νιώθει και στην απ’έξω ώρες ώρες.
Πάνω από 8 δεν είναι παρέα, αλλά τύπου ποδοσφαιρική ομάδα. :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πάνω από 8 δεν είναι παρέα, αλλά τύπου ποδοσφαιρική ομάδα. :P
Στην παρέα μου είμαστε 8 άτομα. Δεν βλέπομαι με όλους κάθε μέρα βέβαια. Είναι η μεγαλύτερη που είχα ποτέ και δεν μπορώ να φανταστώ να είμαστε ούτε λιγότεροι, ούτε περισσότεροι :hehe: It’s just right.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Στην παρέα μου είμαστε 8 άτομα. Δεν βλέπομαι με όλους κάθε μέρα βέβαια. Είναι η μεγαλύτερη που είχα ποτέ και δεν μπορώ να φανταστώ να είμαστε ούτε λιγότεροι, ούτε περισσότεροι :hehe: It’s just right.
δηλαδή αν γνώριζες άλλα 2 άτομα με χιούμορ και θετική προσωπικότητα , τι θα τους έλεγες , "συγνώμη δεν χωράτε άλλοι κλέισαμε"..

όλοι οι καλοί χωράνε λέω εγώ και όσο πιο πολλοί τόσο πιο ενδιαφέρουσα γίνεται η παρέα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
δηλαδή αν γνώριζες άλλα 2 άτομα με χιούμορ και θετική προσωπικότητα , τι θα τους έλεγες , "συγνώμη δεν χωράτε άλλοι κλέισαμε"..

όλοι οι καλοί χωράνε λέω εγώ και όσο πιο πολλοί τόσο πιο ενδιαφέρουσα γίνεται η παρέα.
Ε όχι δα. Απλά είναι αυτό που είπα και πιο πάνω. Θεωρώ δεν θα ήμασταν το ίδιο δεμένοι.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
4. 'Οπως στο "Sex and the City" (δεν το επέλεξαν τυχαία). :rolleyes:

Πάντως καλύτερα ζυγός αριθμός.
Για να διατηρείται η ισορροπία.:)
Κι εγώ αρχικά έβαλα τρία άτομα. Μετά κατάλαβα ότι δεν είχα μετρήσει τον εαυτό μου :P
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ε όχι δα. Απλά είναι αυτό που είπα και πιο πάνω. Θεωρώ δεν θα ήμασταν το ίδιο δεμένοι.
Επειδή σίγουρα θα έχεις και παρεξηγιάριδες που μπορεί να φύγουν στην μέση της συζήτησης .. γιαυτό βάζω 10 :bye2:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα.
αναπλήρωση των απωλειών... δεν σου έχει τύχει σε παρέα να παρεξηγηθεί κάποιος και να σηκωθεί να φύγει επειδή δυσανασχέτησε με την σταση ή τα λεγόμενα κάποιου άλλου?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top