Ο ιδανικός αριθμός μελών μιας διασκεδαστικής παρέας

Ποιος είναι κατά τη γνώμη σας;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Με εξοντώνουν-εξαντλούν οι συνεχόμενες μεγαλομαζώξεις 5+ ατομα.

2-3 πυρήνας βασικων φίλων και σποραδικα οι άλλοι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
αναπλήρωση των απωλειών... δεν σου έχει τύχει σε παρέα να παρεξηγηθεί κάποιος και να σηκωθεί να φύγει επειδή δυσανασχέτησε με την σταση ή τα λεγόμενα κάποιου άλλου?
Σε εμένα όχι. Το έχω δει να συμβαίνει όμως ναι. Έχεις ένα point.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Πάνω από 8 δεν είναι παρέα, αλλά τύπου ποδοσφαιρική ομάδα. :P

Τι λες! Ειδικά σε σπίτια για φαγητο η σε μεζεδοπωλεια! Πολυ ωραια σκηνικά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αναπλήρωση των απωλειών... δεν σου έχει τύχει σε παρέα να παρεξηγηθεί κάποιος και να σηκωθεί να φύγει επειδή δυσανασχέτησε με την σταση ή τα λεγόμενα κάποιου άλλου?

Πόσο ήταν αυτός ο κάποιος ;;;; 20 χρονών ;😃
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Πόσο ήταν αυτός ο κάποιος ;;;; 20 χρονών ;😃
όταν γράφω σκέφτομαι τις παρέες και τις εξόδους μου στην ηλικία των 20-25 . Επείδή ήταν χρόνια με πολύ έντονη κοινωνική ζωή και έχω ωραίες αναμνήσεις. Τώρα δεν έχω παρέα των 10 !!! Το πολύ 3 - 4 ...
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 296 μηνύματα.
5-6, ειδικά όταν πρόκειται για παρέα 3x3 (3 αγόρια και τρία κορίτσια), έχει μεγάλο ενδιαφέρον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top