Παίζετε κάποιο μουσικό όργανο;

Porcelain

New member

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Παίζω κιθάρα όποτε κολλάω με κάποιο κομμάτι..

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Εγω τον σεπτεμβιρο θα αρχισω κιθαρα! Γουσταρω πολυ! Θα ηθελα και μπασο αλλα θα δουμε... ενα ενα...

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
εγω εδώ και χρόνια παίζω με cd players & mixers!!!

Rattlehead

New member

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Παίζω κιθάρα. Ξεκίνησα με κλασσική πριν 10 χρόνια και εδώ και 2-3 χρόνια παίζω μόνο ηλεκτρική (σε 2 συγκροτήματα). Επίσης παίζω και μπάσσο σε ένα συγκρότημα (και πριν μερικούς μήνες είχα παίξει session σε ένα μεγάλο συγκρότημα της Σαλονίκης :P - πωπω πολύ έχω ψωνιστεί τελευταία).. Α και καμία φορά παίζω ντραμς αλλά για πλάκα, δεν ξέρω να παίζω κανονικά :P

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
φυσαρμονικα

και πιανο

δυστηχως οχι ταυτοχρονως...

nv

New member

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μάθαινα πιάνο καμια δεκαριά χρόνια... Αλλά με πίεζε τόσο η καθηγήτρια που μια μέρα τα παράτησα και από τότε δεν το έχω ξαναγγίξει....

Corpse Bride

New member

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
επαιζα βιολι, αλλα παει καιροοοος..

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
επαιζα βιολι, αλλα παει καιροοοος..
:inlove: :jumpy: :redface: :) :thumbsup:
Μετά την κιθάρα, το αγαπημένο μου όργανο. Παλιότερα είχα ψύχωση...

Corpse Bride

New member

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
για βιολοντσελο το πηγαινα, αλλα λογω χωρου το γυρισα στο βιολι, μη νομιζεις :p
παντως πολυ ζορι, γι'αυτο και το παρατησα..(και χμ, το μετανιωσα)

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Πω πω κρίμα...
Είναι κορυφαίο :))))

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Εγω ρε παιδιά δεν παίζω κάποιο όργανο
Και ούτε είχα ποτέ τέτοια τάση :/

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Προφανώς δεν είχες μουσικές δημιουργικές τάσεις... Τι να σου κάνω; Να σου βάλω Level 3 Implant Musical Intrument Passion? :rofl:

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Προφανώς δεν είχες μουσικές δημιουργικές τάσεις... Τι να σου κάνω; Να σου βάλω Level 3 Implant Musical Intrument Passion? :rofl:
Τί είναι αυτό? :/ :blink:

]ifrit[

New member

bunny217

New member

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
ΑΑΑΑ δε ντρέπεσαι γιομα?? :redface: :tongue:
Εσένα το μυαλό σου πήγε σε άλλο πράγμα από αυτό που εννοούσα :) :rofl:

bunny217

New member

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εσένα το μυαλό σου πήγε σε άλλο πράγμα από αυτό που εννοούσα :) :rofl:
Με τέτοιο σχήμα τί να φανταστώ ??:tongue:

trelokotsidou

New member

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Με τέτοιο σχήμα τί να φανταστώ ??:tongue:
Εκτός από το σχήμα σημασία έχει και το μέγεθος...και αυτό είναι μικρότερο και απο τα γαριδάκια που περιγράφονται σε άλλο topic..πάντως bunny είδες που παέι η τεχνολογία? μέχρι και δονητή με πλακετούλα που φαίνεται έβγαλαν, για να την βλέπεις και να έχεις extra ορεξούλες...:whatever:

bunny217

New member

Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou :
Εκτός από το σχήμα σημασία έχει και το μέγεθος...και αυτό είναι μικρότερο και απο τα γαριδάκια που περιγράφονται σε άλλο topic..πάντως bunny είδες που παέι η τεχνολογία? μέχρι και δονητή με πλακετούλα που φαίνεται έβγαλαν, για να την βλέπεις και να έχεις extra ορεξούλες...:whatever:

Δεν μου χρειάζονται δονητές έχω κάποιον άλλον και με υπερκαλύπτει σεξουαλικά ;)
οπότε ας το πάρει καμιά άλλη που το έχει ανάγκη ;)

trelokotsidou

New member

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αν κάτι δεν το πιάνουμε με την πρώτη ανάγνωση καλό είναι να προχωρούμε και σε δεύτερη :smoke:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...