• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Για να έρθεις Ελλάδα από Ευρώπη ξέρουμε λίγο τί γίνεται με τα τέστ αν είσαι εμβολιασμενος; Ισχύει το rapid test 24h ή τό κατήργησαν;
Από όσο ξέρω θέλουν τεστ pcr από όλους ανεξάρτητα αν έχουν εμβολιαστεί η όχι.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν είχαν βγάλει κάτι καί για rapid?
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μάλιστα ο Σαρηγιάνννης στη πρόταση που κατέθεσε στη Βουλή αναφέρει ως εγκληματική την δια ζώσης εξεταστική για τα άτομα που φοιτούν στο α εξάμηνο στα πανεπιστήμια.
Μήπως αυτό σήμαινει και εξ αποστάσεως μαθήματα από του χρόνου;
Νομιζω τα εξ αποστάσεως μαθήματα έπρεπε να τα περιμένουμε.Θεωρω μόνο τα εργαστηριακά θα γίνουν δια ζώσης και αυτά σε σχολές από ιατρικές, χημικά κτλ.Αν πάνε πάλι το καλοκαίρι,θα είναι τραγικό,γιατί θα πάνε πίσω οι πρακτικές και τα πτυχία μας.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ειναι ο μονος σοβαρος μεσα στην επιτροπη (που εχουν και κοινες γραμμες με flatod)....αλλα δυστυχως 2 χρονια τωρα δεν υπολογιζουν τα μαθηματικα -αποψη του για το τι πρεπει να γινεται (και αυτο ισως επειδη δεν ειναι ιατρος)
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Νομιζω τα εξ αποστάσεως μαθήματα έπρεπε να τα περιμένουμε.Θεωρω μόνο τα εργαστηριακά θα γίνουν δια ζώσης και αυτά σε σχολές από ιατρικές, χημικά κτλ.Αν πάνε πάλι το καλοκαίρι,θα είναι τραγικό,γιατί θα πάνε πίσω οι πρακτικές και τα πτυχία μας.
Όσο και αν δεν μου αρέσει η εξ αποστάσεως εξεταστική γτ είναι εύκολο 10 φοβάμαι ότι είναι η μόνη λύση.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ο ιος κανει γλεντι παντου στον κοσμο τωρα και εσυ μας λες οτι δεν θες λοκ νταουν .....συγγνωμη αλλα αυτο ειναι ή υποκρισια ή εισαι και εσυ αρνητης του ιου αψηφώντας το τι γινεται ....

-----------------------------------------
Θα σας παω λιγο πισω......για να δειτε τι σκεπτικο εχουμε
View attachment 90234
Πως γίνεται το 73% (!!!!) δλδ οι 3 στους 4 (!) Έλληνες να πιστεύαν ότι εμείς θα "καθαρίζαμε" σε 2-3 μήνες, αλλά οι ξένοι θα τραβιούνται 4-12?
ρε Νίκο σοβαρά τώρα ,σου λένε και να γίνει λοκνταουν,που λογικά θα γίνει,ΔΕ ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΊ.Τι δε μπορείς να καταλάβεις από αυτό;λες θα έπρεπε να είναι όπως στην Ασία.ΜΑ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΌΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ.Μαζι μιλάμε χωρια συνεννοούμαστε;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Screenshot_2021-12-22-15-40-52-499_com.android.chrome.jpg

Εγώ βρήκα αυτό καί έχω μπερδευτεί
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ειναι ο μονος σοβαρος μεσα στην επιτροπη (που εχουν και κοινες γραμμες με flatod)....αλλα δυστυχως 2 χρονια τωρα δεν υπολογιζουν τα μαθηματικα -αποψη του για το τι πρεπει να γινεται (και αυτο ισως επειδη δεν ειναι ιατρος)
Α καλά κρασιά.Ο Σαρηγιάννης σοβαρός που έτσι και έπαιζε στον ιππόδρομο θα έχανε όλη του τη περιουσία,όλο κουβά έτρωγε.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ ΘΑ ΈΧΟΥΜΕ 10.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ.Που είναι αυτά τα κρούσματα??
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσο και αν δεν μου αρέσει η εξ αποστάσεως εξεταστική γτ είναι εύκολο 10 φοβάμαι ότι είναι η μόνη λύση.
Ίσως και να είναι λύση ανάγκης,προσωπικά ούτε εγώ είμαι υπέρ των διαδικτυακών μαθημάτων και εξεταστικής.Περυσι πέρασε και η Κούτση Μαρία μαθήματα που ούτε στα όνειρα της θα περνούσε με αποτέλεσμα να έχουν ects για να τους πάρουν σε υψηλή θέση σε πρακτικές από άτομα που όντως προσπαθούσαν και απλά δεν πολυασχοληθηκαν λόγω αυτού του τρόπου εξέτασης.Τρα γι κο
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Συγνωμη Γιοτια ,επετρεψε μου να μην συμφωνισω .Υπαρχουν οικογενειες (25% του πληθυσμου μας) που ζουν απ τον τουρισμο.Δεν μπορω να σκεφτω καν οτι τα παιδια τους θα δυσκολευονται να τα μεγαλωσουν επειδη καποιοι θελουν παρτι και state of mind ελευθεριας .....
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Συγνωμη Γιοτια ,επετρεψε μου να μην συμφωνισω .Υπαρχουν οικογενειες (25% του πληθυσμου μας) που ζουν απ τον τουρισμο.Δεν μπορω να σκεφτω καν οτι τα παιδια τους θα δυσκολευονται να τα μεγαλωσουν επειδη καποιοι θελουν παρτι και state of mind ελευθεριας .....
Ωραία λοιπόν λοκνταουν μέχρι να δύσει ο ήλιος και επίδομα για ψυχιατρική και ψυχολογική υποστήριξη.Αχ δε σας μπορώ άλλο, αποχωρώ,τα λέμε πάλι όταν γίνει λοκνταουν.Ραντεβου στις 15/1.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
@Εχέμυθη
Εγω παντου αυτο βλεπω να λενε:
Με PCR (μοριακό) τεστ 72 ωρών είτε με rapid test 24 ωρών
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Θα σου έλεγα να πας σε νοσοκομείο αλλά δε ξέρω αν θα σου κάνουν αν δεν έχεις συμπτώματα.
Στην Ολλανδία ξέρω που μπορώ να κλείσω δωρεάν ραπιντ που στο κάνουν είτε έχεις σύμπτωματα είτε όχι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Εχέμυθη
Εγω παντου αυτο βλεπω να λενε:

Ουυυυυυυυυφ ωραία! Γενικά αυτές τις μέρες είμαι ένα άγχος με πόδια. Ευχαριστώ
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
@Εχέμυθη
Εγω παντου αυτο βλεπω να λενε:

Συγνώμη τα άρθρα του ποτε είναι;
Δεν ρωτάω επιθετικά.
Απλά αλλάζουν κάθε τρεις και λίγο τα μέτρα
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Συγνώμη τα άρθρα του ποτε είναι;
Δεν ρωτάω επιθετικά.
Απλά αλλάζουν κάθε τρεις και λίγο τα μέτρα
17/12, 17/12 και 16/12
πιο προσφατα δε βλεπω κατι

Νομιζω αυτη η νεα οδηγια αρχισε να ισχυει απο τη δευτέρα 20/12
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top