• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 220)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Θα μιλήσουν πρώτα οι ευρωπαϊκοί μηχανισμοί ελέγχου. Αυτούς περιμένουμε όλοι.

Το 30% των Βρετανών έχει ήδη εμβολιαστεί. Και πάνω από έντεκα εκατομμύρια με το Αστραζενεκα. Το πήρε χαμπάρι κανείς;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Θα μιλήσουν πρώτα οι ευρωπαϊκοί μηχανισμοί ελέγχου. Αυτούς περιμένουμε όλοι.

Το 30% των Βρετανών έχει ήδη εμβολιαστεί. Και πάνω από έντεκα εκατομμύρια με το Αστραζενεκα. Το πήρε χαμπάρι κανείς;
Για αυτό υπάρχει το EUA άμα είναι προβληματικό το αποσύρουν (γελάμε εδώ αλλά οκ ) .....στην φάση 4 είσαι τώρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
προσωπικα εμβολιαστηκα με το εμβολιο της pfizer χωρις κανενα προβλημα σε καμια απ τις δυο δοσεις
καποιοι συναδελφοι μετα τη δευτερη δοση εμφανισαν πυρετο
παρ ολο που μελη της οικογενειας τους βγηκαν θετικοι,οι ιδιοι συνεχιζουν να βγαινουν αρνητικοι στα PCR.
Το μεγαλυτερο μερος των συναδελφων μου εμβολιαστηκε χωρις ιδιαιτερα προβληματα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Ε και; Που είναι το πρόβλημα;
Μπορουν αμα θελουν να βγάλουν εκτός παιχνίδιου εμβόλια προβληματικά


Στην φάση 4 είσαι ,ακόμα στις δοκιμές αλλά προς το παγκόσμιο πληθυσμό ..... προφανώς άμα η άστρα κριθεί αρνητική βγαίνει εκτός παιχνίδιου ( τα πολιτικά που λέγετε πιο πάνω για επιθέσεις υπέρ της Αγγλίας που είναι εκτός ΕΕ)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Δεν είπα ότι αποσύρθηκε κάτι ....υπάρχει το ενδεχόμενο είπα όσο τα εμβόλια ειναι στην φάση 4
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Θα μιλήσουν πρώτα οι ευρωπαϊκοί μηχανισμοί ελέγχου. Αυτούς περιμένουμε όλοι.

Το 30% των Βρετανών έχει ήδη εμβολιαστεί. Και πάνω από έντεκα εκατομμύρια με το Αστραζενεκα. Το πήρε χαμπάρι κανείς;
Εσυ δεν περιμενεις τιποτα.Εσυ εχεις ηδη βγαλει συμπερασμα ξεκαθαρα.Απο την πρωτη στιγμη!

Εμεις περιμενουμε,που ειπαμε απο την αρχη οτι τα σοβαρα κρατη αναστελλουν και περιμενουν τις ερευνες.Εσυ αγαπουλη ελεγες για συνομωσιολογιες,για κρατη που εχθρευονται την αγγλία,για ολλανδιες που θα βγαλουν αντιπαλο εμβολιο κλπ.Ενταξει εχουμε δει ποσο χαμαιλεοντας εισαι...αλλα εγω θα σου υπενθυμιζω το τι ελεγες και τι λες καθε φορα.

Εσυ λοιπον δεν περιμενεις τιποτα,εισαι σιγουρος σαν μεγας επιστημονας που εισαι.

Εμεις που λεμε οτι τα σοβαρα κρατη αναστελλουν και περιμενουν ερευνες ενω η ελλαδα σαν κλοουν που περιμενει τας τουριαστας τον μαιο ειπε θα κανω εμβολια και δεν γαμιεται βρε...περιμενουμε τας ερευνας.
:whatever: Αλλα εισαι τοσο κομμ ατοσκυλο που ακριβως επειδη η ελλαδα δεν εχει σταματησει τον εμβολιασμο,επιμενεις οτι δεν τρεχει καστανο και ολη η υπολοιπη ευρωπη τρελαθηκε!

Μην τα αλλαζεις αγαπουλη αυτα που λες αναλογα με το τι κανουν τα κρατη.Ελεγες πριν οτι γαλλια και γερμανια δεν κανουν κατι διοτι δεν εχουν λογο,τωρα εκαναν και αυτα,.τα αλλαζεις και συ.
Λιγη αξιοπρεπεια δεν βλαφτει ομως.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Εσυ δεν περιμενεις τιποτα.Εσυ εχεις ηδη βγαλει συμπερασμα ξεκαθαρα.Απο την πρωτη στιγμη!
Με τα δεδομένα που έχω και που έχουμε, ναι. Ειναι αμελητεα τα περιστατικά θρόμβωσης.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Εγω μόνο το @fockos εμπιστεύομαι εδώ μέσα πρώτο που αναλύει τα θέματα με βάση την δική του κριτική σκέψη και όχι τα ΜΜΕ(να παραθέσω οτι σε ότι έχει πει ,έχει πέσει μέσα )
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Με τα δεδομένα που έχω ναι.
Ετσι,σωστη η αυτογνωσια σου.Διοτι ως μεγας επιστημον εχεις και δεδομενα τρομαρα σου,ενω τα μισα κρατη της ευρωπης ειπαν να αυτοκτονισουν! :hehe:
Εγω απο την αρχη λεω τα σοβαρα κρατη αναστελλουν και περιμενουν τα αποτελεσματα.Εσυ αντιθετα εβρισκες συνομωσιες κατα της βρετανιας και της αστρα! Ευγε! :whatever:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Ετσι,σωστη η αυτογνωσια σου.Διοτι ως μεγας επιστημον εχεις και δεδομενα τρομαρα σου,ενω τα μισα κρατη της ευρωπης ειπαν να αυτοκτονισουν! :hehe:
Εγω απο την αρχη λεω τα σοβαρα κρατη αναστελλουν και περιμενουν τα αποτελεσματα.Εσυ αντιθετα εβρισκες συνομωσιες κατα της βρετανιας και της αστρα! Ευγε! :whatever:
Ελπίζω να συμφωνήσεις με την απόφαση του ΕΟΦ
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Ελπίζω να συμφωνήσεις με την απόφαση του ΕΟΦ
Θα κανω οτι μου λεει η λογικη μου και λογαριασμο δεν θα σου δωσω ΛΟΓΑΡΑΣΜΟ ...αν μου επιτρεπεις. :whatever:Και δεν περιμενω τον ΕΟΦ.Θα κοιταξω ολους τους οργανισμους τους υπευθυνους για τετοια θεματα και οχι εναν ΕΟΦ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Θα κανω οτι μου λεει η λογικη μου και λογαριασμο δεν θα σου δωσω...αν μου επιτρεπεις. :whatever:Και δεν περιμενω τον ΕΟΦ.Θα κοιταξω ολους τους οργανισμους τους υπευθυνους για τετοια θεματα και οχι εναν ΕΟΦ
Πρόβλημά σου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Καλά, αμα θες να γραψεις τον ΕΟΦ στα παλια σου τα υποδήματα, δε με χαλά... Πιστεύω ομως οτι θα τον λάβουν υπ' οψιν και οι άλλες χώρες και σύντομα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top