• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ο μέσος όρος ζωής στις ΗΠΑ είναι μακράν μεγαλυτερος απο αυτον της Κίνας... Η Κίνα με την καθυστέρηση της πληροφόρησης για τον κορονοιο διέπραξε ενα τεράστιο έγκλημα κατα της ανθρωπότητας.
Κανονικά έπρεπε αμέσως να δεχτεί εμπειρογνώμονες απο το εξωτερικο στο επίκεντρο του ιού στην ενδοχώρα της για να βοηθηθεί όσο το δυνατό πιο γρήγορα η επιστημονική κοινοτητα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Στις λαϊκές, στους χώρους εργασίας, στις εκκλησίες δεν τηρείτε το μέτρο της μάσκας. Τι σας κάνει να πιστεύετε ότι θα εφαρμοστεί στα σχολεία.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Τηρείται σίγουρα σε ενα βαθμό. Γι' αυτο και συνεχιζουμε να εχουμε ελαχιστα θύματα. Ακομα και σε σύγκριση με χωρες που εχουν μηδενικο τουρισμο...
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Ο κύριος Σύψας προτείνει να ανοίξουν τα σχολεία από τις 7 Σεπτεμβρίου, γιατί βιάζεται τόσο πολύ άραγε ο μαιτρ της τρομοκρατίας?

unnamed-file.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα δηλαδή αν ήταν ο ΣΥΡΙΖΑ θα ήταν καλύτερα τα πράγματα;;

Παγκόσμια ύφεση 5-6% φέτος να θυμίσουμε.
 

T20

Νεοφερμένος

Ο T20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή με έχει φάει το άγχος, μου μίλησε ένα άτομο χωρίς συμπτώματα από πολύ κοντά αλλά εγώ ήμουν με γυρισμένο το πρόσωπο (έβλεπε το δεξιο μου προφίλ) και μου μίλησε για 2 δευτερόλεπτα το πολύ χωρίς να έχω γυρίσει να είμαι face to face, αλλά ήταν πολύ κοντά, λέτε να με έχει κολλήσει;
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,627 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή με έχει φάει το άγχος, μου μίλησε ένα άτομο χωρίς συμπτώματα από πολύ κοντά αλλά εγώ ήμουν με γυρισμένο το πρόσωπο (έβλεπε το δεξιο μου προφίλ) και μου μίλησε για 2 δευτερόλεπτα το πολύ χωρίς να έχω γυρίσει να είμαι face to face, αλλά ήταν πολύ κοντά, λέτε να με έχει κολλήσει;
γρήγορα πάνε στον ψάλτη Τσιόδρα να σου δώσει με την λαβίδα την Θεία κοινωνία
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή με έχει φάει το άγχος, μου μίλησε ένα άτομο χωρίς συμπτώματα από πολύ κοντά αλλά εγώ ήμουν με γυρισμένο το πρόσωπο (έβλεπε το δεξιο μου προφίλ) και μου μίλησε για 2 δευτερόλεπτα το πολύ χωρίς να έχω γυρίσει να είμαι face to face, αλλά ήταν πολύ κοντά, λέτε να με έχει κολλήσει;
Είσαι ανίατη περίπτωση... Πλάκα κάνω...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή με έχει φάει το άγχος, μου μίλησε ένα άτομο χωρίς συμπτώματα από πολύ κοντά αλλά εγώ ήμουν με γυρισμένο το πρόσωπο (έβλεπε το δεξιο μου προφίλ) και μου μίλησε για 2 δευτερόλεπτα το πολύ χωρίς να έχω γυρίσει να είμαι face to face, αλλά ήταν πολύ κοντά, λέτε να με έχει κολλήσει;
Πωπω πραγματικά σε λυπάμαι. Τι δράμα τραβάς και εσύ
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο Σύψας είπε για ανοιγμα σχολείων στις 7 ο Μαγιορκίνης είπε 14


εχετε καταλάβει πως εκει στην επιτροπή λέει ο καθένας ότι του κατέβει .. και εσείς τους ακούτε..

Θεωρώ πως τα σχολεία θα ανοίξουν 14
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Σιγά την διαφωνία... Υπάρχει μια σχετική μείωση στα κρούσματα και κάποιοι πιστεύουν οτι μπορεί να ξεκινήσουν τα μαθήματα στις 7. Άλλοι δεν είναι τόσο σίγουροι για αυτή την μείωση και προτιμούν στις 14 Σεπτεμβρίου.
Σε όλα τα άλλα συμφωνούν. Η ιατρική άλλωστε δεν είναι θρησκεία... Και ευτυχώς δεν είναι.
Ας συνεδριασουν μετα απο τα νέα δεδομένα που έχουν και ας αποφασίσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Η Αμερική είναι σταθερή στα 35.000-45.000 για 2η εβδομάδα δηλαδή μειώνονται.Αντιθετα στην Ινδία είχαμε ρεκόρ με 79.270 κρούσματα.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Ο Σύψας είπε για ανοιγμα σχολείων στις 7 ο Μαγιορκίνης είπε 14


εχετε καταλάβει πως εκει στην επιτροπή λέει ο καθένας ότι του κατέβει .. και εσείς τους ακούτε..

Θεωρώ πως τα σχολεία θα ανοίξουν 14

Οι πιο σκληροί κορονομάχοι όπως ο Σύψας, το ίδιο και η Παγώνη είναι υπέρ της 7, να δούμε σε ποιον θα περάσει ο Κυριάκος θα αποφασίσει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
Σιγά την διαφωνία... Υπάρχει μια σχετική μείωση στα κρούσματα και κάποιοι πιστεύουν οτι μπορεί να ξεκινήσουν τα μαθήματα στις 7. Άλλοι δεν είναι τόσο σίγουροι για αυτή την μείωση και προτιμούν στις 14 Σεπτεμβρίου.
Σε όλα τα άλλα συμφωνούν. Η ιατρική άλλωστε δεν είναι θρησκεία... Και ευτυχώς δεν είναι.
Ας συνεδριασουν μετα απο τα νέα δεδομένα που έχουν και ας αποφασίσουν.

μείωση έχουμε κάθε ΣΚ και Δευτέρα γιατί δεν γίνονται πολλά tests αυτές τις μέρες.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

:D θυμάστε που σας είπα ότι κρύβουν κρούσματα στην Ελλάδα το bbc το είπε και εκείνο :D
Mας κατάλαβαν και οι Αγγλοι


με αυτόν τον τρόπο διασπείρεται ο ιός :d
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

:D θυμάστε που σας είπα ότι κρύβουν κρούσματα στην Ελλάδα το bbc το είπε και εκείνο :D
Mας κατάλαβαν και οι Αγγλοι
Η TUI είναι αγγλογερμανική εταιρεία. Η εταιρεία έπρεπε να προσέχει για την τήρηση των νόμων. Covidiots υπάρχουν παντού...
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

ο κύριος Γώγος λέει για 14
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
Το Ελληνικό κράτος δεν κρύβει κρούσματα. Απλά δεν κάνουν όσα tests θα έπρεπε να κάνουν αναλογικά του πληθυσμού μας. Στο πρώτο κύμα έξαρσης της πανδημίας αναλογικά με τον πληθυσμό στα tests ήμασταν στα ίδια επίπεδα με χώρες όπως Γκάνα, Ακτή Ελεφαντοστού κλπ. Στο δεύτερο υποτίθεται κάνουμε περισσότερα και μαζικότερα αλλά πάλι δεν αρκούν και φαίνεται αυτό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top