• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Μαν έτσι λειτουργεί ο κόσμος. Στο τιτανικό αυτοί που πλήρωσαν ακριβό εισιτήριο είχαν προτεραιότητα στις βαρκούλες.

Έχω εναλλακτική.
Πήγαινε φτιάξε το φάρμακο που θα δώσουν στον Ιερώνυμο και δώστο δωρεάν σε όλο το πλανήτη με μεταφορικά έξοδα δικά σου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά δείτε την μεγάλη εικόνα

Αυτό το καπιταλιστικό σύστημα που όλοι βρίζετε και το κίνητρο για κέρδος έφερε ανάπτυξη στην ιατρική και στις μεθόδους θεραπείας που πριν έναν αιώνα ήταν επιστημονική φαντασία. Ακόμα και αυτός που δεν πληρώνει καθόλου εισφορές έχει πολύ καλύτερη περίλθαψη σε σχέση με λίγες δεκαετίες πριν.
Καλά ενταξει .....εγώ πάντως έχω στο περιβάλλον μου ανθρώπους που είχαν πάει για σοβαρή εγχείρηση σε νοσοκομείο και χωρίς φακελάκι δεν εγινεε τίποτα ....όποτε αν αυτό είναι καλύτερη περίθαλψη τι να πω ....είναι αυτό που είπες αν έχεις χρήματα είσαι μια χαρά αλλά όχι και ότι υπάρχει βελτίωση στην ιατρική περίθαλψη μην τρελαθούμε ....
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Καλά ενταξει .....εγώ πάντως έχω στο περιβάλλον μου ανθρώπους που είχαν πάει για σοβαρή εγχείρηση σε νοσοκομείο και χωρίς φακελάκι δεν εγινεε τίποτα ....όποτε αν αυτό είναι καλύτερη περίθαλψη τι να πω ....είναι αυτό που είπες αν έχεις χρήματα είσαι μια χαρά αλλά όχι και ότι υπάρχει βελτίωση στην ιατρική περίθαλψη μην τρελαθούμε ....
Μαν ακόμα και φακελάκι να δώσεις θα είναι 1000 ευρώ το πολύ. Είναι αστείο ποσό σε σχέση με το κόστος μια εγχείρησης και όσο και αν το κράζουμε είναι ένας θεσμός που δίνει κίνητρα σε ένα ικανό ιατρό που βγάζει δουλειά να μείνει στο ΕΣΥ.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Μαν ακόμα και φακελάκι να δώσεις θα είναι 1000 ευρώ το πολύ. Είναι αστείο ποσό σε σχέση με το κόστος μια εγχείρησης και όσο και αν το κράζουμε είναι ένας θεσμός που δίνει κίνητρα σε ένα ικανό ιατρό που βγάζει δουλειά να μείνει στο ΕΣΥ.
Αστείο για σένα, άλλος δεν έχει!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,981 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Φίλος μου στην Ελλάδα κόλλησε κορονοιο με όλα τα συμπτώματα και δεν πήγε να κάνει τεστ για να μην μπει καραντίνα και συνέχισε να κυκλοφορεί έξω και να διασπείρει τον θάνατο. Εύγε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,981 μηνύματα.
Μαν ακόμα και φακελάκι να δώσεις θα είναι 1000 ευρώ το πολύ. Είναι αστείο ποσό σε σχέση με το κόστος μια εγχείρησης και όσο και αν το κράζουμε είναι ένας θεσμός που δίνει κίνητρα σε ένα ικανό ιατρό που βγάζει δουλειά να μείνει στο ΕΣΥ.
Να φυγει απο την σιγουρια του δημοσιου ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ και να πάει σε μια ιδιωτική κλινικη. Αλλα θα μου πεις κ αυτο που λεω μαλακια ειναι γιατι ο γιατρος πρέπει να ειναι καλος ειτε στο δημοσιο ειτε στον ιδιωτικο.... ειναι λειτουργημα πρωτιστως μετά επαγγελμα. Αλλα θα μου πεις.... λεφτά για να πριμοδοτουν τους ιατρους δεν έχουν... τα κρατάνε για τους βουλευτες... ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ... μπαρουφακηδες.... και αλλους να λένε μαλακιες στα καναλια να τσακωνονται και να πληρωνονται. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΕΙΔΟΣ.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.

Μέρχι το 2010 λάμβανε κανονικά. Έγινε σάλος τότε και έβαλαν εισοδηματικά κριτήρια. Η ουσία δεν αλλάζει είχε ειδική μεταχείριση όπως όλες οι άγαμες θυγατέρες στρατιωτικών σε σχέση με τους άλλους πολίτες.
Μόνος σου με την απάντησή σου αποδεικνύεις ότι δεν υπήρξε παρανομία (όπως ύπουλα υπονόησες) της Ακρίτα. Περαστικά.

λήψη22.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,981 μηνύματα.
Φίλος μου στην Ελλάδα κόλλησε κορονοιο με όλα τα συμπτώματα και δεν πήγε να κάνει τεστ για να μην μπει καραντίνα και συνέχισε να κυκλοφορεί έξω και να διασπείρει τον θάνατο. Εύγε.
Οι περισσοτεροι ειναι ζώα και γιδια τι ψάχνεις... εδω ο αλλος ο μαλακας ο προεδρος του δικηγορικου συλλογου εκανε πάρτι και μετα βγηκε και έδωσε τους συγγενεις του οτι αυτοι εφταιγαν κ πηγαν απο μονοι τους. Κι αυτο το ατομο ειχε πειραχτει επειδη η Εισαγγελεας στη δικη της Τοπαλουδη ειπτε οτι οι συνηγοροι υπερασπισης περιεπαιζαν το δικαστηριο.... εχει γεμισει ο τοπος με ΓΙΔΙΑ Κ ζωα με κοστουμια. Τοσο απλά. Ντροπη σε ολους τους κοσμος πεθαινει.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Αστείο για σένα, άλλος δεν έχει!
Έχει την επιλογή να ψάξει να βρει κάποιον που να μην παίρνει φακελάκι. Αλλά συνήθως ψάχνουν τα ονόματα που για να τους τους χειρουργήσουν με το νόμιμο τρόπο πρέπει να περάσουν μήνες ή και χρόνια.

Μόνος σου με την απάντησή σου αποδεικνύεις ότι δεν υπήρξε παρανομία της Ακρίτα. Περαστικά.

Γιατί είπα ότι έκανε παρανομία; Όλες οι άγαμες θυγατέρες στρατιωτικών ειδική μεταχείριση έχουν (ή είχαν καθώς δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα για τα χαμηλά εισοδήματα).
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Φίλος μου στην Ελλάδα κόλλησε κορονοιο με όλα τα συμπτώματα και δεν πήγε να κάνει τεστ για να μην μπει καραντίνα και συνέχισε να κυκλοφορεί έξω και να διασπείρει τον θάνατο. Εύγε.
Περιττό να πω ότι πλέον δεν είναι φίλος μου. ✖️
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,981 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τους παπάδες. Η δυσφήμιση που γίνεται εις βάρος της εκκλησίας κάνει αρκετούς από αυτούς να κρύβουν ότι είναι άρρωστοι και να μην πηγαίνουν νοσοκομείο όταν δεν έχουν άλλη επιλογή. Δεν είναι ατομική ευθύνη αλλά κυβερνητική καθώς έπρεπε να βάλει stop στα δημοσιεύματα από νωρίς.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τι σχέση έχει αυτό που έγραψε η Ακρίτα το οποίο είναι σωστό με το αν έπαιρνε σύνταξη; Ότι να ναι. Δηλαδή λέμε κάτι σωστό και το επιχείρημα μας να το αντικρουσουμε είναι η σύνταξη; Δεν πάτε καλα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,981 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τους παπάδες. Η δυσφήμιση που γίνεται εις βάρος της εκκλησίας κάνει αρκετούς από αυτούς να κρύβουν ότι είναι άρρωστοι και να μην πηγαίνουν νοσοκομείο όταν δεν έχουν άλλη επιλογή. Δεν είναι ατομική ευθύνη αλλά κυβερνητική καθώς έπρεπε να βάλει stop στα δημοσιεύματα από νωρίς.

Ορισμενοι παπάδες ειναι ετσι κ αλλιως αμορφωτοι και σκοταδιστες. Οποτε οτι και αν κανει η κυβερνηση με αυτους γιατρεια δεν υπάρχει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,555 μηνύματα.
Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τους παπάδες. Η δυσφήμιση που γίνεται εις βάρος της εκκλησίας κάνει αρκετούς από αυτούς να κρύβουν ότι είναι άρρωστοι και να μην πηγαίνουν νοσοκομείο όταν δεν έχουν άλλη επιλογή. Δεν είναι ατομική ευθύνη αλλά κυβερνητική καθώς έπρεπε να βάλει stop στα δημοσιεύματα από νωρίς.
Δεν θα γίνουν φιλοι μου... Πολύ χειρότεροι απο τον πρωην φιλο της Νελιελ...
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.
Ποια δυσφήμηση; Το ότι μαζεύονται 200 χιλιάδες άτομα για προσκυνήματα ή για τελετουργες ταφής, ότι ο άλλος ειναι σε ΜΕΘ ενώ δεν την χρειαζεται; Ότι βγαίνουν πολλοι απ αυτους δημόσια και λενε ο κορωνοιος δεν υπάρχει;; Μόνοι τους κάνουν δυσφήμηση, καποιοι απ αυτους ψόφησαν, ο υπόλοιπος λαός τι φταιει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ορισμενοι παπάδες ειναι ετσι κ αλλιως αμορφωτοι και σκοταδιστες. Οποτε οτι και αν κανει η κυβερνηση με αυτους γιατρεια δεν υπάρχει.
Σ αυτο να πάρουν ένα παράδειγμα από τους Καθολικούς/Προτεστάντες. Δεν μπορεί να ειναι τόσο γίδια οι δικοί μας, αλλά να που μπορούν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Τι σχέση έχει αυτό που έγραψε η Ακρίτα το οποίο είναι σωστό με το αν έπαιρνε σύνταξη; Ότι να ναι. Δηλαδή λέμε κάτι σωστό και το επιχείρημα μας να το αντικρουσουμε είναι η σύνταξη; Δεν πάτε καλα
Κατηγορεί τον αρχιεπίσκοπο ότι έχει ειδική μεταχείριση όταν και αυτή ανήκει σε μια κατηγορία που λαμβάνει ειδική μεταχείριση. Θα έκανε την ίδια δήλωση αν στη θέση του Αρχιεπισκόπου ήταν ο Θεοδωράκης;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποια δυσφήμηση;
Μαν έχεις δει κανένα ΜΜΕ να αναφέρουν κρούσματα από συμμετέχοντα που ήταν στην πορεία του πολυτεχνείου ή από την φιέστα της καταδίκης της ΧΑ; Δεν υπάρχουν νομίζεις; Όταν στην Θεσσαλονίκη το 30% το τεστ βγαίνουν θετικά ότι δείγμα και να πάρεις από οποιαδήποτε κατηγορία ανθρώπων θα έχει πολλά θετικά.
 

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.
Μην φέρνεις την συζήτηση εκτός θέματος.

Μιλησα για συγκεκριμένο πράγμα. Η εκκλησία σαν φορέας με μεγαλη επιρροή στην χώρα αυτή, κάνει τα παραπάνω αίσχη. Αποτελούν άλλοθι οι πορείες του Πολυτεχνείου ή η καταδίκη της ΧΑ για τα παραπάνω απαράδεκτα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top