• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τι σας ελεγα πριν κανα 5αμηνο ε? Με τον Νικ τον τρομολαγνο κανενας δεν εχασε:P


1620850358025.png

1620850704191.png


1620850451178.png


---------------------------------------------------------------------------------------------

@akikos .....εδω λενε ταξιδια με self test ....πιο πολυ ασφαλης θα ειμαι με τον τουριστα τελικα παρα με τον ελληνα
 

Samuel

Νεοφερμένος

Ο Samuel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ινδία κ Ιράν έχουν ισχυρή ανοδική πορεία. Η Ιταλία με τόσους νεκρούς ανά εκατομμύριο πληθυσμού...
Καιρός ήτανε γιατι αμα συνέχιζε το ίδιο χάλια, θα ήταν για Γκίνες ρεκόρ.
Η Υποσαχάρια Αφρική από την άλλη δεν έχει πλέον πολλά κρούσματα παρά τα χαμηλά ποσοστά εμβολιασμού.Οαντως γενικά οι Αφρικανικής καταγωγής άτομα σε Υποσαχάρια Αφρική και Καραϊβική είναι πιο ανθεκτικοί σε ασθενείς από ότι οι κάτοικοι της Δυτικής Ευρώπης.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,490 μηνύματα.



1620855944758.png
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λέει; Ποιο εμβόλιο κράζουμε σήμερα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μολις
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,627 μηνύματα.
Αυτοί που κάνουν εμβολιο γιατί δεν κάνουν και PCR; Έτσι και αλλιώς μεταφέρουν τον ιό
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τι λέει; Ποιο εμβόλιο κράζουμε σήμερα;
Σήμερα είναι η μέρα που θα πρέπει να κράξουμε τους Γάλλους γιατι καταψήφισαν το κορονοπιστοποιητικό!!!
ΟΥΑΟΥ!!!
Τώρα, αν καθίσω και κρίνω το ΕΛΛΑΣ - ΓΑΛΛΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, θα είμαι αναγκασμένος να διαπιστώσω ρήξη.

Και λέω ρήξη, γιατι ΕΛΛΑΣ πιστοποιητικο ΥΠΕΡ!!! ΓΑΛΛΙΑ πιστοποιητικό ΚΑΤΑ!

Αντιγράφοντας εμπνευσμένα την ΑΒΕΡΚΙΝΑ, θα πω : προσθέτωντας το μόνο το Σ, τί Σ - ΚΑΤΑ κάνουμε τελικά;

Να δω ποιες δυνάμεις μάχονται σε αυτό το επίπεδο; μπορώ; και αν δεν μπορώ, με ποιον τρόπο θα υποστηρίξω κάτι;

Μήπως να αρχίσω να φωνάζω όπως ο συγχωρεμένος Παπαγιαννόπουλος, Γκόορτζός, Γκόορτζός, Γκόρτζος.....................

Και μέχρις εδώ, όλα καλά! ΟΚ ρε φίλε, τι φωνασκείς;

Ναι, αλλά, πώς θα πούμε στον Γκόρτσο οτι ΔΕΝ διόρισε τον ... στην ΔΕΗ, ΔΕΝ, ΔΕΝ, ΔΕΝ,,,.....

ΟΥΦ, παρατάτε με όλοι...

Εγώ, θέλω μόνο ένα τώρα. Να πάω ελεύθερος στο νησί, να δω τα εγγονάκια μου τώρα που μπορώ να τα σηκώσω στην αγκαλιά μου.

ΚΥΡΙΟΙ ΓΚΟΡΤΖΙΔΕΣ,,,... γιατί μου κάνετε την ζωή μου τόσο δύσκολη:::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Και, ΝΑΙ, κύριοι ΓΚΟΡΤΖΙΔΕΣ, ακόμα δεν αγανακτώ! Και αυτό γιατι δάκρυσα κύριοι Γκόρτζιδες.

Τι νομίζετε, οτι είμαι και απο σίδερο;;;;;;;;;;;
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΟΥΦ, παρατάτε με όλοι...

Εγώ, θέλω μόνο ένα τώρα. Να πάω ελεύθερος στο νησί, να δω τα εγγονάκια μου τώρα που μπορώ να τα σηκώσω στην αγκαλιά μου.

ΚΥΡΙΟΙ ΓΚΟΡΤΣΙΔΕΣ,,,... γιατί μου κάνετε την ζωή μου τόσο δύσκολη:::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Γεια σου κυρ Μάξιμε. Σου εύχομαι να τα δεις το συντομότερο τα εγγονάκια :)
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αυτοί που κάνουν εμβολιο γιατί δεν κάνουν και PCR; Έτσι και αλλιώς μεταφέρουν τον ιό
Ελλάδα είσαι μαν ....τυχεροί είμαστε που τους επιβάλουν και pcr (και τίποτα άλλο 🤦🏼‍♂️)

*Αν ερθουν

Ο Μάιος και ο Ιούνιος από τουριστική άποψη έχει χαθεί

Η συνεντευξη του θεοχαρη στο BBC ....γιναμε ρομπα σε παγκοσμιο επιπεδο και τα Ελληνικα ΜΜΕ δεν το αναφερουν


Δειτε στο 2:00 πως του τα χωνει επι 20 λεπτα ο δημοσιογραφος με στοιχεια για εμβολιασμους και πολλα αλλα ...σαν να του λεει Τι μας λες ρε φιλαράκι;; και Που πας ρε Καραμήτρο;;

Δημ= Δεν εχετε γρηγορο ρυθμο εμβολιασμυο στην ΕΕ
Χαρης=Οχι ,θα διαφωνισω
Δημ= Μα ειστε στις 5 χωρες της ευρωπης απ το τελος...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Ευτυχώς τα γραπτά μένουν.

View attachment 80785
Το αντιεμβολιαστικό κίνημα είναι τόσο μεγάλο που η κυβέρνηση δεν θέλει να πάρει το πολιτικό κόστος να τους περιορίσες. Τα γυμναστήρια δεν πρόκειται να ανοίξουν μόνο για εμβολιασμένους ούτε και για λίγο.

Φαίνεται ότι στην επιτροπή, περνάει ότι θέλει η κυβέρνηση.

Τα μέτρα θα είναι πολύ χαλαρά. Θα μπορείς να πας σε νησιά απλώς με rapid test τα οποία ότι και λένε είναι τελείως αναξιόπιστα. Κανονικά έπρεπε με pcr test και πλήρως εμβολιασμένοι μόνο. Μετά τις 12:30 θα έχουμε απαγόρευση κυκλοφορίας.

Περιμένω τέλη Ιουλίου να ακουστούν τα πρώτα καμπανάκια.
Ε οχι να διαχωρίζεις τους πολιτες με το εμβολιο κανεις δεν μπορει να αναγκασει κανεναν να εμβολιαστεί.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ε οχι να διαχωρίζεις τους πολιτες με το εμβολιο κανεις δεν μπορει να αναγκασει κανεναν να εμβολιαστεί.
Η κυβέρνηση εξετάζει να βγάλουν την μάσκα οι εμβολιαζόμενοι.

Εγώ, ρωτώ.

Οσοι έχουν νοσήσει και αποδεδειγμένα έχουν υψηλά αντισώματα. Τι θα κάνουν;
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,635 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Ο καθενας αναλαμβανει την ευθυνη των πραξεων του.
Εεε ναι δεν ξερω που τα εχεις δει αυτα το εμβολιο δεν ειναι και δεν μπορει να ειναι υποχρεωτικό. Τωρα αν εσυ πιστευεις κατι αλλο υπάρχουν κατι ωραιες χωρες τυπου Βορεια κορεα.

Ολα αυτα απο ενα ατομο που θα κανει εμβολιο ομως μην πεταμε και μαλακιες.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,635 μηνύματα.
Εεε ναι δεν ξερω που τα εχεις δει αυτα το εμβολιο δεν ειναι και δεν μπορει να ειναι υποχρεωτικό. Τωρα αν εσυ πιστευεις κατι αλλο υπάρχουν κατι ωραιες χωρες τυπου Βορεια κορεα.

Ολα αυτα απο ενα ατομο που θα κανει εμβολιο ομως μην πεταμε και μαλακιες.
Συμφωνω μαζι σου δεν γινεται να υπαρχουν πολιτες β κατηγοριας και να υπαρχει διαχωρισμος.Απλα λεω ο καθενας θα υποστει τις συνεπειες των επιλογων του.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εεε ναι δεν ξερω που τα εχεις δει αυτα το εμβολιο δεν ειναι και δεν μπορει να ειναι υποχρεωτικό. Τωρα αν εσυ πιστευεις κατι αλλο υπάρχουν κατι ωραιες χωρες τυπου Βορεια κορεα.

Ολα αυτα απο ενα ατομο που θα κανει εμβολιο ομως μην πεταμε και μαλακιες.
Φωτη ολοι θα εμβολιαστουν ειτε το θελει καποιος ειτε οχι .Απλα δεν μπορουν να το κανουν τωρα λογω των δοσεων, το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εμβολιαστουν ολοι . Πρεπει να προοσαρμοστουμε σε αυτο

Το twitter κανει παρτι μετα την συνεντευξη του Υπουργου μας στους αγγλους....λιστα πετσα και για εξωτερικο παρακαλω :P

Οι αισιοδοξια που ελεγα
1620903964471.png
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Προχθές έκανα πρώτη δόση Pfizer
Κούραση και πεσμένη διάθεση για κάνα 15ωρο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Προχθές έκανα πρώτη δόση Pfizer
Κούραση και πεσμένη διάθεση για κάνα 15ωρο.
Πες μας αν θες και τη συνεχεια,αν θα προστεθει κατι ,πχ πυρετος ή οχι.Το κανω την αλλη Πεμπτη απογευμα.

ΥΓ.Εσυ δεν ελεγες οτι εκανες της αστρα;
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Πες μας αν θες και τη συνεχεια,αν θα προστεθει κατι ,πχ πυρετος ή οχι.Το κανω την αλλη Πεμπτη απογευμα.

ΥΓ.Εσυ δεν ελεγες οτι εκανες της αστρα;
Είχα πει ότι μπήκα να δηλώσω της άστρα όταν άνοιξε για του άνω των 30 και μου έβαλαν με pfizer.

3η μέρα σήμερα τίποτα απολύτως.
Νομίζω οι πιο πολλοί στην 2η δόση ανεβάζουν πυρετό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top