• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Η προβλεψεις της αγγλιας μετα το Στεπ4 (ανοιγμα ιουνιου) με βαση τα εξης

1) Μεταδοτικοτητα ιου 10% λογω των εμβολιων
2) Αν ΔΕΝ εχουν μεταλλαξεις (χαχα)- Η επιτροπη τους δεν κοιμουνται τα βραδια γιατι εχουν τρομερο αγχος(click me))
3)Αν εμβολιασουν τους κατω των 50 σε ποσοστο 90%
4)Αν δεν εχει εισερχομενα κρουσματα απο τον τουρισμο

Με βαση τα παραπανω τα κρουσματα τους μετα το ανοιγμα θα μειωθουν Ιουνιο(2022)!!!!

1620982827015.png




Η ελλαδα τωρα που ανοιγει μονο με εμβολια ,φιλοτιμο να τηρηθουν τα μετρα .... συμβουλη μου κρατηστε στις επαφες το 13033 ,θα μας χτυπησει γρηγορα την πορτα ξανα
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.
Η προβλεψεις της αγγλιας μετα το Στεπ4 (ανοιγμα ιουνιου) με βαση τα εξης

1) Μεταδοτικοτητα ιου 10% λογω των εμβολιων
2) Αν ΔΕΝ εχουν μεταλλαξεις (χαχα)- Η επιτροπη τους δεν κοιμουνται τα βραδια γιατι εχουν τρομερο αγχος(click me))
3)Αν εμβολιασουν τους κατω των 50 σε ποσοστο 90%
4)Αν δεν εχει εισερχομενα κρουσματα απο τον τουρισμο

Με βαση τα παραπανω τα κρουσματα τους μετα το ανοιγμα θα μειωθουν Ιουνιο(2022)!!!!

View attachment 80856



Η ελλαδα τωρα που ανοιγει μονο με εμβολια ,φιλοτιμο να τηρηθουν τα μετρα .... συμβουλη μου κρατηστε στις επαφες το 13033 ,θα μας χτυπησει γρηγορα την πορτα ξανα
Εχουμε ηλιο τουλαχιστον.Αυτοι συννεφια και μιζερια.Ο ουρανος ειναι μπλε<3
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Καποια τουριστικα νησια μπαινουν στο βαθυ κοκκινο απο οτι ειδα στην τιβι διοτι εχουν πλεον παρα πολλα κρουσματα.Θα γινουν ανακοινωσεις.
Ενα απο αυτα ,το πρωτο στη λιστα βασικα ειναι η κερκυρα.

Οι περισσοτεροι ειδαμε το Πασχα στην τιβι τις εικονες με το εθιμο των μποτηδων,στην Κερκυρα.Εκει ηταν πληθος κοσμου,ο ενας κυριολεκτικα πανω στον αλλο και χωρις μασκες!

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.Ευχομαι να μην ανοιξουν ακομα τουριστικα μεχρι να πεσουν τα κρουσματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α..επισης ελεγε πριν οτι στην Μ.Βρετανια υποαρχει ανησυχια εντονη καθως ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ σε καποιες περιοχες εξω απο το Μαντσεστερ,με την ΙΝΔΙΚΗ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ.
Εξεταζουn το φαινομενο.
Να θυμησω οτι στη Μ.Βρεττανια οι μπερισσοτεροι εμβολιαζονται με αστρα,που δενε χει σε καμια περιπτωση την ιδια αποτελεσματικοτητα στος μεταλαξεις απο τα εμβολια mRNA
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Καποια τουριστικα νησια μπαινουν στο βαθυ κοκκινο απο οτι ειδα στην τιβι διοτι εχουν πλεον παρα πολλα κρουσματα.Θα γινουν ανακοινωσεις.
Ενα απο αυτα ,το πρωτο στη λιστα βασικα ειναι η κερκυρα.

Οι περισσοτεροι ειδαμε το Πασχα στην τιβι τις εικονες με το εθιμο των μποτηδων,στην Κερκυρα.Εκει ηταν πληθος κοσμου,ο ενας κυριολεκτικα πανω στον αλλο και χωρις μασκες!

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.Ευχομαι να μην ανοιξουν ακομα τουριστικα μεχρι να πεσουν τα κρουσματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α..επισης ελεγε πριν οτι στην Μ.Βρετανια υποαρχει ανησυχια εντονη καθως ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ σε καποιες περιοχες εξω απο το Μαντσεστερ,με την ΙΝΔΙΚΗ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ.
Εξεταζουn το φαινομενο.
Να θυμησω οτι στη Μ.Βρεττανια οι μπερισσοτεροι εμβολιαζονται με αστρα,που δενε χει σε καμια περιπτωση την ιδια αποτελεσματικοτητα στος μεταλαξεις απο τα εμβολια mRNA
Ότι έγινε έγινε τώρα . Καθίστε στον καναπέ με τα ποπ κορν να δούμε τι αποτελέσματα έχουν τα εξής : εμβολιαστειτε , δεν μπορούμε άλλο λοκ ντάουν , εμβολιαστε ότι νάνε κατηγορίες ατόμων

:popcorn:
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Έχω καιρό να γράψω εδώ και υπόσχομαι (μπέσα) ότι αυτό θα είναι το τελευταίο ποστ μου σε αυτό το θέμα. Με αφορμή το σημερινό άνοιγμα θα αναμεταδώσω μια ερώτηση ενός τικ τοκ σταρ και επιφανούς συναδέλφου: "Καραντινάκηδες πονάτε;;;"

Aight, it's been real. bovid19 out.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Μπήκα στο σύστημα μόλις και (1) έχουν ανοιξει τα Γενικά Νοσοκομεία (ενω πριν με πέταγε για Κεντρα υγειας και άστρα), αλλά δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ κέντρο, ΚΑΝΕΝΑ ραντεβου για 2 εβδομαδες!

(2) Και πλέον δεν μου βγαζει καν τα Κέντρα Υγειας οπως πριν.

Τι έχει γινει ρε φιλε, ξέμειναν απο εμβόλια Φάιζερ (1) και δε θα παραλάβουν άλλα ΑΖ; (2)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,561 μηνύματα.
Καταργήθηκε το μήνυμα στο 13033 και νιώθω μία απίστευτη αίσθηση ελευθερίας :lol:

Τι περίεργο, να βγαίνεις έξω χωρίς έγκριση!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Ότι έγινε έγινε τώρα . Καθίστε στον καναπέ με τα ποπ κορν να δούμε τι αποτελέσματα έχουν τα εξής : εμβολιαστειτε , δεν μπορούμε άλλο λοκ ντάουν , εμβολιαστε ότι νάνε κατηγορίες ατόμων

:popcorn:
Εξαιρετικα ανωριμη η σταση σου στην πανδημια γενικοτερα.
Πολυ λαιτ στο λεω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπήκα στο σύστημα μόλις και (1) έχουν ανοιξει τα Γενικά Νοσοκομεία (ενω πριν με πέταγε για Κεντρα υγειας και άστρα), αλλά δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ κέντρο, ΚΑΝΕΝΑ ραντεβου για 2 εβδομαδες!

(2) Και πλέον δεν μου βγαζει καν τα Κέντρα Υγειας οπως πριν.

Τι έχει γινει ρε φιλε, ξέμειναν απο εμβόλια Φάιζερ (1) και δε θα παραλάβουν άλλα ΑΖ; (2)
Μη μασας.Θα μπαινεις καθε μερα και ανα διαστηματα θα ανανεωνεις τη σελιδα εκει που θες.Για πφαιζχερ δηλαδη.Στανταρ καθε μερα συνεχως ακυρωνονται ραντεβου,καποιοι επειδη βρισκουν νωριθτερα,παλι λογω ακυρωσεων.Ετσι θα βρεις.Εγω 3 φορες το αλλαξα για να ερθω πιο κοντα.Μετα το συστημα σε μπλοκαρει για 15 μερες,εννοω αν υπερβεις τις 3 ακυρωσεις.

Αλλα ετσι σιγουρα θα βρεις.Θελει ομως λιγο επαγρυπνηση.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εξαιρετικα ανωριμη η σταση σου στην πανδημια γενικοτερα.
Πολυ λαιτ στο λεω.
Δεν πειραζει....οπως ειπα τωρα θα δουμε τι αποτελεσμα θα βγαλει το πλανο που ολοι στηριζεται :)

(Ηδη εχεις κανει ενα πισογυρισμα εσυ...αναμενω και τους αλλους να προσγειωθουν :P)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Δεν πειραζει....οπως ειπα τωρα θα δουμε τι αποτελεσμα θα βγαλει το πλανο που ολοι στηριζεται :)

(Ηδη εχεις κανει ενα πισογυρισμα εσυ...αναμενω και τους αλλους να προσγειωθουν :P)
Δεν ξερω για ποιο πισωγυρισμα μιλας,μαλλον το μυαλο σου πισωγυριζει αλλα να μην το κανουμε και θεμα.
Για πες μου λοιπον για ποιο πισωγυρισμα μιλας;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δεν ξερω για ποιο πισωγυρισμα μιλας,μαλλον το μυαλο σου πισωγυριζει αλλα να μην το κανουμε και θεμα.
Για πες μου λοιπον για ποιο πισωγυρισμα μιλας;
Καποια τουριστικα νησια μπαινουν στο βαθυ κοκκινο απο οτι ειδα
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.Ευχομαι να μην ανοιξουν ακομα τουριστικα μεχρι να πεσουν τα κρουσματα.

Για αυτα εδω μιλαω ....πριν απο 2-3 μηνες ελεγα οτι ετσι οπως το παμε δεν θα ειμαστε καλα και ως γνωστον βγηκα αντιεμβολιαστης ,τρομολαγνος ,fake news κλπ :)

Η λυση ειναι μια (οπως στηριζω απο παλια) χοντρα χοντρα .... Αρχικα μετρα και μετα εμβολια(οτι εκανε η πορτογαλια ) .Μονο ετσι κατι κανουμε
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Για αυτα εδω μιλαω ....πριν απο 2-3 μηνες ελεγα οτι ετσι οπως το παμε δεν θα ειμαστε καλα και ως γνωστον βγηκα αντιεμβολιαστης ,τρομολαγνος ,fake news κλπ :)

Η λυση ειναι μια (οπως στηριζω απο παλια) χοντρα χοντρα .... Αρχικα μετρα και μετα εμβολια(οτι εκανε η πορτογαλια ) .Μονο ετσι κατι κανουμε
Για τσεκαρε λιγο το μυαλουδακι σου.Τι ακριβως πισωγυριζω εγω;

Τα νησια αυτα,δεν τηρησαν ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΤΡΟ το Πασχα και στοιβαχτηκαν ο ενας πανω στον αλλο ,χωρις μασκες χωρις τιποτα.Εχω πει εγω οτι δεν επρεπε να εχουμε μετρα;
Προσεχε τις μαλακιες που λες πληζ,ειδικα οταν με βαζεις στο στομα σου.Παντα υποστηριζα και υποστηριζω τα μετρα.
Στην κερκυρα επισης,και στα υπολοιπα νησια δεν εχει εμβολιασμενους.Νησι μεγαλυτερο
ειναι..ανεμβολιαστοι ειναι.Σε νησια πολυ μικρα εχουν εμβολιαστει.Τωρα θα ξεκινησει ο εμβολιασμος στα μεγαλυτερα νησια.ΤΩΡΑ.

Επισης ξαναλεω,παντα ειμαι υπερ των μετρων.
Οποτε σταματα τα φεηκ νιους,ειδικα οσον αφορα ΕΜΕΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ.
ΥΓ Αυτες τις μαλακιες λες συνεχως και κανενας δεν σε υπολογιζει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Για τσεκαρε λιγο το μυαλουδακι σου.Τι ακριβως πισωγυριζω εγω;

Τα νησια αυτα,δεν τηρησαν ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΤΡΟ το Πασχα και στοιβαχτηκαν ο ενας πανω στον αλλο ,χωρις μασκες χωρις τιποτα.Εχω πει εγω οτι δεν επρεπε να εχουμε μετρα;
Προσεχε τις μαλακιες που λες πληζ,ειδικα οταν με βαζεις στο στομα σου.Παντα υποστηριζα και υποστηριζω τα μετρα.
Στην κερκυρα επισης,και στα υπολοιπα νησια δεν εχει εμβολιασμενους.Νησι μεγαλυτερο
ειναι..ανεμβολιαστοι ειναι.Σε νησια πολυ μικρα εχουν εμβολιαστει.Τωρα θα ξεκινησει ο εμβολιασμος στα μεγαλυτερα νησια.ΤΩΡΑ.

Επισης ξαναλεω,παντα ειμαι υπερ των μετρων.
Οποτε σταματα τα φεηκ νιους,ειδικα οσον αφορα ΕΜΕΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ.
ΥΓ Αυτες τις μαλακιες λες συνεχως και κανενας δεν σε υπολογιζει.
Α τωρα ξεκιναμε εμβολιασμους που η πορτογαλια παιζει μπαλα μονη της στην ευρωπη? Σημερα που ανοιξαμε τον τουρισμο ? Τους υπολοιπους μηνες τι καναμε ,παιζαμε ακορντεον ?


Και χωρις τα εμβολια τωρα επρεπε να ειχαμε 0 κρουσματα και θανατους και ΜΕΘ !

ΥΓ1. Ακομα δεν εχουν εμβολιαστει οι εργαζομενοι στα ξενοδοχεια ....αλλα εχουμε εμβολιασει τα ατομα που καθονται μεσα και νεους

ΥΓ2.Μα δεν σε χαρακτηρισα κατι :P
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,391 μηνύματα.
Α τωρα ξεκιναμε εμβολιασμους που η πορτογαλια παιζει μπαλα μονη της στην ευρωπη? Σημερα που ανοιξαμε τον τουρισμο ? Τους υπολοιπους μηνες τι καναμε ,παιζαμε ακορντεον ?


Και χωρις τα εμβολια τωρα επρεπε να ειχαμε 0 κρουσματα και θανατους και ΜΕΘ !


ΥΓ.Μα δεν σε χαρακτηρισα κατι :P
Και βεβαια εγραψες για μενα φεηκ νιους.ΟΤΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΑ.Πηγαινε δες το.Τιποτα δεν πισωγυρισα.Λοιπον το στοματακι σου για μενα ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ.
Τελεία.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν πειραζει....οπως ειπα τωρα θα δουμε τι αποτελεσμα θα βγαλει το πλανο που ολοι στηριζεται :)

(Ηδη εχεις κανει ενα πισογυρισμα εσυ...αναμενω και τους αλλους να προσγειωθουν :P)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top