• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Eμ παλι θα πω εδω οτι τα ε΄λεγα οτι της μοντερνα ειναι το καλυτερο!

Γμτ και δεν εχουμε εδω που ειμαι.Τωρα εκανα πφαιζερ ουτως η αλλως.
κοιτα παρομοια τεχνολογια εχουν. RNA.. και τα sputnik-j&j-astra αδενοιο ο οποιος επίσης ειναι λιγο διαφορετικος απο τον απενεργοποιημένο ιο ή τον ιικο ελικα των σκευασμάτων της γριπης(ενδεικτικά το σκεύασμα της glaxosmith που εχουμε κανει 4-5 φορες τα τελευταια 10 χρονια για τον Η1Ν1 εχει ενοχοποιηθει για εγκεφαλιτιδα,παραλυση,μυελιτιδα,θρομβωσεις,αποβολες σε εγκυους,ναρκοληψια και συνδρομο guillian bairre..ξαφνικα τα εμβολια του κοβιντ φαινονται ακινδυνα!).Κατ'εμε ο κοσμος δε πρεπει να φοβαται οτι ειναι καινουργια τεχνολογια...δηλαδη όταν σταμάτησαν να χρησιμοποιούν χλωροφόρμιο στις επεμβάσεις για αναισθησία και το αντικατέστησαν με "νεα μέθοδο" δεν ηταν καλύτερα;;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ελλαδα - Ουγγαρια
1621677889812.png

1) H ΟΥΓΓΑΡΙΑ ηταν η μοναδικη και πρωτη χωρα που δεχτηκε το ρωσικο και κινεζικο εμβολιο για να κανει μαζικο εμβολιασμο και δειτε τι αποτελεσματα εχει
2) Η ΕΛΛΑΔΑ παρουσιαζει μεγαλυτερο ευρος στους θανατους και δειχνει μια σταθεροτητα στην καμπυλη (πολυ κακο...απ το πασχα μεχρι και σημερα εχουν πεθανει 1150 ατομα ....φυσιολογικο νουμερο τα εχουμε δεδομενα αυτα πλεον)

Αυτο σημαινει ενα πραγμα .....Εμβολια + χωρις μετρα = Ουγγαρια(ακα ελλαδα)


Ελλαδα-Πορτογαλια
1621678457303.png

1621679300287.png


Ναι μεν εχουμε ιδιο ποσοστο εμβολιασμων με την πορτογαλια ....ΑΛΛΑ

Πορτογαλια= εμβολιασε σχεδον ολες τις ευπαθεις ομαδες +μετρα (προχωραει αργα αργα με τους νεους αφου δεν καιγονται)
Ελλαδα= Χαιρεται που δεν εχει εμβολιασει ευπαθεις ομαδες ενω εμβολιαζει νεους + δεν εχει μετρα

Πορτογαλια= 400 κρουσματα -7 θανατους....ειναι αισιοδοξοι για τον τουρισμο&οικονομια και το πετυχαινουν
Ελλαδα= 2000 κρουσματα - 56 θανατους..... ειναι αισιοδοξοι για τον τουρισμο&οικονομια και ΔΕΝ το πετυχαινουν

Θα τα πουμε ξανα το Φθινόπωρο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,438 μηνύματα.
κοιτα παρομοια τεχνολογια εχουν. RNA.. και τα sputnik-j&j-astra αδενοιο ο οποιος επίσης ειναι λιγο διαφορετικος απο τον απενεργοποιημένο ιο ή τον ιικο ελικα των σκευασμάτων της γριπης(ενδεικτικά το σκεύασμα της glaxosmith που εχουμε κανει 4-5 φορες τα τελευταια 10 χρονια για τον Η1Ν1 εχει ενοχοποιηθει για εγκεφαλιτιδα,παραλυση,μυελιτιδα,θρομβωσεις,αποβολες σε εγκυους,ναρκοληψια και συνδρομο guillian bairre..ξαφνικα τα εμβολια του κοβιντ φαινονται ακινδυνα!).Κατ'εμε ο κοσμος δε πρεπει να φοβαται οτι ειναι καινουργια τεχνολογια...δηλαδη όταν σταμάτησαν να χρησιμοποιούν χλωροφόρμιο στις επεμβάσεις για αναισθησία και το αντικατέστησαν με "νεα μέθοδο" δεν ηταν καλύτερα;;
Ναι το ξερω οτι ειναι παρομοιας τεχνολογιας,δεν ειναι ομως τα ιδια ακριβως.Και το γεγονος οτι εχει τις λιγοτερες σοβαρες παρενεργειες για εμενα ειναι κομβικο!
 

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ναι το ξερω οτι ειναι παρομοιας τεχνολογιας,δεν ειναι ομως τα ιδια ακριβως.Και το γεγονος οτι εχει τις λιγοτερες σοβαρες παρενεργειες για εμενα ειναι κομβικο!
ιδια όχι όντως. Αν θυμαμαι καλα το Moderna εχει διπλη δοσολογια...αλλα γενικα αυτα τα 2 ειναι τα καλυτερα..της Pfizer ειναι το πιο καλα μελετημενο όσον αφορα τα παιδια,τις έγκυες και τις μεταλλάξεις(τις πιανει ολες σε ποσοστο 85%+). Εγω προσωπικα μολις ανοιξει η πλατφορμα θα κανω οποιο μου βγει (ειμαι 24). Εσεις γενικά έχετε στον κύκλο σας πολλους εμβολιασμένους; Εγω εχω εντυπωσιαστει. Οι 2 γονεις μου,2 θειες μου , η γιαγιά μου,ο πατέρας της κοπέλας μου με pfizer και η μητερα της,2 θειοι μου και η αλλη θεια μου με αστρα..ολοι καλα ευτυχως!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
ΝΔ ειμαι ομως εδω η σταση του Μητσοτακη ηταν απάνθρωπη.

Ποιος Μητσοτάκης μωρε αυτός είναι μιστερ Bean οπότε τονε βλέπω γελάω. Πήγε κ έχωσε τα κομματόσκυλα σε θέσεις και τσέπωνουν χιλιάρικα κ μας παριστανει τον δίκαιο κ άριστο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@fockos ξερεις αν γινονται σε νοσκομεια εξεταση T-λεμφοκυτταρων για τον sars-cov2?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,438 μηνύματα.
ιδια όχι όντως. Αν θυμαμαι καλα το Moderna εχει διπλη δοσολογια...αλλα γενικα αυτα τα 2 ειναι τα καλυτερα..της Pfizer ειναι το πιο καλα μελετημενο όσον αφορα τα παιδια,τις έγκυες και τις μεταλλάξεις(τις πιανει ολες σε ποσοστο 85%+). Εγω προσωπικα μολις ανοιξει η πλατφορμα θα κανω οποιο μου βγει (ειμαι 24). Εσεις γενικά έχετε στον κύκλο σας πολλους εμβολιασμένους; Εγω εχω εντυπωσιαστει. Οι 2 γονεις μου,1 θεια μου , η γιαγιά μου,ο πατέρας της κοπέλας μου με pfizer και η μητερα της,2 θειοι μου και η αλλη θεια μου με αστρα..ολοι καλα ευτυχως!
Η αδελφη μου θα κανει,ο πατερας μου θελει,η μανα μου τον επηρεαζει,τους εχω κλεισει ραντεβου 2 φορες,την πρωτη δεν πηγαν...η μανα μου δεν θελει και μετα απο αυτα δεν νομιζω να κανει.Με πφαιζερ τους εχω κλεισει.Στην τελικη αν δεν πειστουν θα τους πω εστω να κανουν την 1η δοση πφαιζερ που δεν εχει παρενεργειες,εστω να εχουν μια κάποια προστασια,αλλα η μανα μου ειναι τοσο κόπανος,διοτι κόιπανος ειναι γενικοτερα,που ουτε αυτο θα το κανει.Ας το κανει ο πατερας μου τουλαχιστον,διοτι η μανα μου ειναι ακρως χειριστικος τυπος.
Οι συναδελφοι μου το κανουν οι περισσοτεροι,εχουμε ομως και μαλακες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και εχεις τον αρχιμαλακα Βασιλακοπουλο να λεει σημερα το πρωι,οτι οκ οι θρομβωσεις απο το αστρα ειναι αντιμετωπισιμες....στο θεο σας! Η 44χρονη ειχε παει πολυ εγκαιρα στο νοσοκομειο,πριν καν παθει εγκεφαλικο,μαλιστα ηταν αυτη που ελεγαν οτι ηταν ελαφρια! Μια μουτζα ειναι λιγη για αυτον τον μαλακα,κομματοσκυλο.

1621681317196.png
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
photo by fockos.
IMG_2546.png
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Aπό αυτά καταλαβαίνω ότι οι φίλοι μας οι Αλβανοί και οι φίλοι μας οι Τούρκοι δεν θα μπορούν να έρθουν Ελλάδα για διακοπές.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,438 μηνύματα.
Στα αλλα καναλια ακομα δενε χω ακουσει τιποτα,στον αντεννα τωρα στα ψιλα γραμματα για την κατασταση της 44χρονης.
Η ξεφτυλα του ΚΡΑΤΟΥΣ σε ολο του το μεγαλειο.

Συν του οτι εκαναν τον κοσμο εσκεμενα να πιστεψει,με διαφορα δημοσιευματα και απο τα καναλια οτι την αστρα την πολεμουν γιατι ειναι το φθηνο εμβολιο.Βλεπουμε σε ολο του το μεγαλειο εκ του αποτελεσματος οτι οχι μονο δεν το πολεμησαν αλλα το προωθησαν ακριβως με αυτες τις μαλακιες,γιατι το προπληρωσαμε και προπαραγγελιλαμε κατα εκατομμυρια και επρεπε να καταναλωθει!
Ολα στο βωμο του κερδους και του τουρισμου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,438 μηνύματα.
Ε,,,τωρα το μεγκα το λεει και μπραβο του πρωτη ειδηση.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Στα αλλα καναλια ακομα δενε χω ακουσει τιποτα,στον αντεννα τωρα στα ψιλα γραμματα για την κατασταση της 44χρονης.
Η ξεφτυλα του ΚΡΑΤΟΥΣ σε ολο του το μεγαλειο.
Το αντίθετο βλέπω. Συνέχεια λένε για την 44χρονη και γι' αυτούς που είναι θύματα παρενεργειών των εμβολίων και ειδικά του AstraZeneCa. Για τα θύματα covid που είναι 50 - 100 κάθε μέρα δεν ακούγεται τίποτα με αποτέλεσμα η μάζα να έχει την εντύπωση ότι πεθαίνουν μόνο γέροι με υποκείμενα νοσήματα.

Ο δημοσιαγραφικός πόλεμος εναντίον του AstraZeneCa φέρνει ένα boost στα μοριακά εμβόλια. Φτάσανε στο 68% στο 70 - 79 χρονών (1 δόση).

ggg.png

Είμαι σίγουρος ότι οι <50 θα έχουν πολύ χαμηλότερη συμμετοχή από τους μεγαλύτερους.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,438 μηνύματα.
Το αντίθετο βλέπω. Συνέχεια λένε για την 44χρονη και γι' αυτούς που είναι θύματα παρενεργειών των εμβολίων και ειδικά του AstraZeneCa. Για τα θύματα covid που είναι 50 - 100 κάθε μέρα δεν ακούγεται τίποτα με αποτέλεσμα η μάζα να έχει την εντύπωση ότι πεθαίνουν μόνο γέροι με υποκείμενα νοσήματα.

Ο δημοσιαγραφικός πόλεμος εναντίον του AstraZeneCa φέρνει ένα boost στα μοριακά εμβόλια. Φτάσανε στο 68% στο 70 - 79 χρονών (1 δόση).

View attachment 81401
Είμαι σίγουρος ότι οι <50 θα έχουν πολύ χαμηλότερη συμμετοχή από τους μεγαλύτερους.
Μαλλον αλλη τιβι βλεπεις εσυ .

Στο μεταξυ εχουν σπασει, λεει τα τηλεφωνα στα φαρμακεια με το που ανοιξε η πλατφορμα για ολα τα εμβολια για τους 40πλας, για να αλλαξουν απο αστρα σε πφαιζερ ή μοντερνα,επισης και στο σαιτ εμβολιο χαμος με τα mrna! Και δικαιολογομενα βεβαια.

Απο την αλλη βδομαδα να δειτε τι θα γινετε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το βρηκα μπροστα μου το κειμενακι και ηθελα να το μοιραστω :thumbup:

Απο το Fb

Γεωργία Κούκη

2 Δεκεμβρίου 2020 ·
Να εκτιμάς.
Αν έμπαινες μια μέρα στην εντατική θα εκτιμούσες. Θα αναθεωρούσες τις αξίες σου. Θα άλλαζε ο τρόπος που ελέγχεις και αντιμετωπίζεις την ζωή σου. Θα έβλεπες πως είναι να ζεις χωρίς την υγεία σου, να ζεις και να πεθαίνεις μόνος, να ζεις με την βοήθεια μηχανημάτων.
Αν έμπαινες μια μέρα στην εντατική θα εκτιμούσες. Θα εκτιμούσες που αισθάνεσαι, που μιλάς, που κινείσαι, που είσαι σε θέση να κάνεις ότι αγαπάς. Το κάνεις? Αν έμπαινες θα έβλεπες ανθρώπους που το μόνο που θέλουν είναι να τους σφίξεις το χέρι κι να τους πεις μια γλυκιά κουβέντα. Εσύ για πιο λόγο γκρίνιαξες και στεναχωρήθηκες τελευταία φορά? Μη ξεχνάς, εσύ εκεί έξω έχεις το σπίτι σου, το φαγητό σου, καθαρό νερό, βλέπεις ακόμα το ηλιοβασίλεμα και τα αστέρια , δεν πονάς, βρίσκεσαι με τους αγαπημένους σου ανθρώπους και είσαι σε θέση να αποφασίσεις για το πως θα ζήσεις, ποια δουλειά θα κάνεις, τι ενδιαφέροντα θα έχεις, είναι όλα στο χέρι σου. Μπορείς να φτιάξεις την ευτυχία σου. Το κάνεις? Τι σε κρατάει πίσω? Η ζωή είναι απλή. Εσύ την κάνεις περίπλοκη. Εσύ αποφασίζεις πόσο σημασία θα δώσεις σε ότι εμφανίζεται μπροστά σου. Εσύ αποφασίζεις αν θα αγαπήσεις τα προβλήματα και τα ελαττώματα σου.
Αν έμπαινες μια μέρα στην εντατική θα εκτιμούσες. Ένα οικογενειακό τραπέζι, ένα γλέντι, μια βόλτα στην παραλία, μια αγκαλιά. Πάψε να ζεις με την ίδια μιζέρια και μετριότητα. Πάψε να αναζητάς την ευτυχία σε υλικά αγαθά. Η ευτυχία βρίσκεται σε μη μετρήσιμα πράγματα. Άφησε λοιπόν πίσω όλες τις συνήθειες που σε σκοτώνουν. Πάρε ένα ρίσκο. Η ζωή δεν θα σε περιμένει. Γιατί αν έμπαινες μια μέρα στην εντατική θα εκτιμούσες.
Να εκτιμάς.
Γεωργία Κούκη - Νοσηλεύτρια Μεθ
129280823_3876815459016484_389244005973264979_n.jpg


( Στην φωτογραφία φαίνεται η φίλη μου η Μαρίτα να χαμογελά..λίγο πριν χωριστούμε και μπούμε μέσα σε δύο απέναντι τμήματα μεθ στο Σωτηρία βγάζαμε φωτογραφία η μια την άλλη. Μάθαμε να εκτιμάμε την κάθε στιγμή. Την εκτιμώ αφάνταστα και την στηρίζω... Όπως και εκείνη. Η δημοσίευση αυτή είναι αφιερωμένη στην Μαρίτα και σε όλους όσους αγωνίζονται ή θα ξεκινήσουν να αγωνίζονται σήμερα..ο καθένας με τον τρόπο του) Μαρίτα Κιρκιγιάννη
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,438 μηνύματα.
Αυτα λεμε τοσο καιρο αλλα δεν ιδρωνει το αυτι στους ανοητους.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ας μου απαντησει καποιος τα εξης για την ινωση γιατι δεν ξερω
1) Τι ποσοστο των ατομων παθαινει ινωση ?
2) Ποιες ηλκιες το παθαινουν συχνοτερα ?
3) Το παθαινουν ολοι οσοι κολλησαν τον ιο ή μονο η βαρια νοσουντες στις ΜΕΘ (και τι ποσοστο ειναι αυτο )?

(*Το μονο σιγουρο ειναι οτι την ινωση δεν θα την αναπτυξουν ολοι οσοι κολλησαν )
-------------------------------------------------------------------------------------

Εν τω μεταξυ βλεπω εναν δικτη , την ευτυχια σε παγκοσμια κλιμακα(με το #1 να ειναι η καλυτερη χωρα σε ευτυχια). Η Ελλαδα ειναι στην θεση 89/140

Απορω τι ακριβως ζηταμε απ την παλια κανονικοτητα που μας λειπει τοσο πολυ μιας και δεν ειμασταν ευτυχισμενοι.....να πω για την φινλανδια που ειναι 1η να πω οκ περνουσαν καλα και θελουν κανονικοτητα ...εμεις ?
1621708185762.png

(
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γύρισα μετά από το 8ωρο που μου έθεσαν αναγκαστικά ως υπεύθυνο εμβολιασμού καμία ενημέρωση... επίσης να τονίσω πως Σαββιατάτικα δε με πληρώσαν και εκτός αυτού δε μου είχαν ούτε ένα μπουκαλάκι νερού. Σε αυτό το χρονικό διάστημα έπαιρνα ιστορικά αντιμετώπισα καταστάσεις που έγιναν εκείνη την στιγμή. Είδα περίπου 80 εμβολιαζόμενους (ήμουν 1/4 την βράδιας συνολικά 330 περάσανε). ΕΙμσταν 2 ιατροι μέσα οποτε υποθέτω ότι είδα 80..

Επίσης νοσηλευτές και γραμματείς καθόντουσαν και πέρνανε τους εμβολιαζόμενους να έρθουν πιο πριν για να φύγουν πιο γρήγορα, απαράδεκτη πρακτική που εφαρμόζεται σε πολλά εμβολιαστικά κέντρα και ο μοναδικός λόγος που το κάνουν είναι για να φύγουν πιο γρήγορα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Γύρισα μετά από το 8ωρο που μου έθεσαν αναγκαστικά ως υπεύθυνο εμβολιασμού καμία ενημέρωση... επίσης να τονίσω πως Σαββιατάτικα δε με πληρώσαν και εκτός αυτού δε μου είχαν ούτε ένα μπουκαλάκι νερού. Σε αυτό το χρονικό διάστημα έπαιρνα ιστορικά αντιμετώπισα καταστάσεις που έγιναν εκείνη την στιγμή. Είδα περίπου 80 εμβολιαζόμενους (ήμουν 1/4 την βράδιας συνολικά 330 περάσανε). ΕΙμσταν 2 ιατροι μέσα οποτε υποθέτω ότι είδα 80..

Επίσης νοσηλευτές και γραμματείς καθόντουσαν και πέρνανε τους εμβολιαζόμενους να έρθουν πιο πριν για να φύγουν πιο γρήγορα, απαράδεκτη πρακτική που εφαρμόζεται σε πολλά εμβολιαστικά κέντρα.
Δουλειά και δουλεία, σε ένα πράγμα διαφέρουν. Μόνο στον τονισμό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top