• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω εκλεισα ραντεβου στο εμβολιαστικο της κοπελας μου
τζονσον
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
O Μητσοτάκης σε λίγες μέρες θα πεις συγχαρητήρια στου 18 - 30 για την θέληση τους να εμβολιαστούν και ότι βάζουν τα γυαλιά στους 30 - 40.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Εντύπωση μου κάνει, λέγαν ότι μέσα Ιούνη θα άνοιγε το Johnson για τους 20αρηδες.
Ας ελπίσουμε αντιστοίχως νωρίτερα να δοθεί η επιλογή για κλείσιμο με οποιοδήποτε.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
υπάρχει και μία κατηγορία, η οποία είναι έξω απο όλους τους υπολογισμούς

σε αυτή την κατηγορία, ανήκουν όλοι όσοι νόσησαν ή όχι και έχουν αντισώματα

Εδώ είναι και η ερώτηση μου σε εσένα.

Γιατί εγώ να είμαι υποχρεωμένος σε μία άθλια ζωή;

Ούτε την γνώμη μου δεν μπορώ να εκφράσω δίχως τις βλ....ίες που ακούω εδώ μέσα.

Κάνοντας εμβόλιο, αποκτάς αντισώματα.

Γιατί δεν μας λένε πόσα;

Απο κάπου πληροφορήθηκα οτι τα αντισώματα που έχω μετά απο 7 μήνες απο την ίαση μου απο τον ιό, είναι τρεις φορές περισσότερα απο εμβολιασμένο με της Pfizer.

Για κάνε μου και μία καλή ανάλυση, όπως αυτή που μου είπες ποιο πάνω!!!

Να συγκρίνω και να δω τι με συμφέρει. Δεν είμαι και χαζός.
Αντιεμβολιαστή με λέτε και όχι χαζό. Αν με λέγατε χαζό, θα το σκεφτόμουν λίγο.
Μάξιμε πότε το είχες περάσει εσύ?
Τον χειμώνα-ανοιξη θα έχεις αντισώματα? για τότε μόνο αν πρέπει να το σκεφτείς να το κάνεις.

Τον εαυτό σου το καλό σου και μόνο κοίτα και άσε τι λέει ο καθένας
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Εντύπωση μου κάνει, λέγαν ότι μέσα Ιούνη θα άνοιγε το Johnson για τους 20αρηδες.
Ας ελπίσουμε αντιστοίχως νωρίτερα να δοθεί η επιλογή για κλείσιμο με οποιοδήποτε.
Έχουν μειωθεί τα ραντεβού από τις μεγαλύτερες ηλικιακές ομάδες και έτσι το άνοιξαν νωρίτερα.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Επειδη μονο σε αυτο το θεμα υπαρχει κινηση, να ρωτησω: υπαρχει κανενας ανω των 18 που καταφερε να κλεισει ραντεβου στη θεσσαλονικη; Αν ναι , τι ταχυδρομικο κωδικα εβαλε γιατι προσπαθω αλλα τζιφος
δεν εχω κλεισει ραντεβου αλλα μου βγαζει ολα τα γνωστα νοσοκομεια διαθεσιμα, οποτε λογικα οποιο ΤΚ και να βαλεις στο νομο θεσσαλονικης και τριγυρω θα στα βγαλει διαθεσιμα με johnson
Εγω πχ εβαλα 54635 για κεντρο
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Καλά γενικά έχουν πέσει λίγο οι εμβολιασμοί (7η μέρα κάτω από 100k βλέπω) και προβλέπω ότι θα συνεχίσουν να πέφτουν όσο καλοκαιριάζει.
Μες στο Μάη είχαμε ~1εκ νέους πλήρως εμβολιασμένους, να δούμε πως θα πάει και ο Ιούνης και με johnson στο παιχνίδι.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
δεν εχω κλεισει ραντεβου αλλα μου βγαζει ολα τα γνωστα νοσοκομεια διαθεσιμα, οποτε λογικα οποιο ΤΚ και να βαλεις στο νομο θεσσαλονικης και τριγυρω θα στα βγαλει διαθεσιμα με johnson
Εγω πχ εβαλα 54635 για κεντρο
Έκλεισα για Αθήνα τελικά
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δεν εμβολιαστεί το 70% του παγκόσμιου πληθυσμού, ΔΕΝ πρόκειται να δούμε άσπρη μέρα. Αυτό αναφέρει ο ΠΟΥ, και από ότι αντιλαμβάνεται κανείς, δεν απαντούν με σιγουριά αν θα το κάνουμε κάθε χρόνο ή όχι
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μάξιμε πότε το είχες περάσει εσύ?
Τον χειμώνα-ανοιξη θα έχεις αντισώματα? για τότε μόνο αν πρέπει να το σκεφτείς να το κάνεις.

Τον εαυτό σου το καλό σου και μόνο κοίτα και άσε τι λέει ο καθένας
Είναι υπό εξέταση ο Μάξιμος ....μέχρι στιγμής έρευνες λένε ότι η φυσική ανοσία πιθανός να είναι μακράν καλύτερη των εμβολίων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Εντύπωση μου κάνει, λέγαν ότι μέσα Ιούνη θα άνοιγε το Johnson για τους 20αρηδες.
Ας ελπίσουμε αντιστοίχως νωρίτερα να δοθεί η επιλογή για κλείσιμο με οποιοδήποτε.
Με μπέρδεψες εδώ.
Και αυτό γιατι κάποτε αυτούς που έκλειναν ή ότι φανταστείς, με οποιαδήποτε, τους έλεγαν σ..β..ρογ ....ες.
Θα μου πεις και τί έχει αλλάξει στον άνθρωπο;
Στα ζόρια του, τρώει και... τί να σου πω τώρα;
Ανεγκέφαλος ο homo today man.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
1622239349144.png
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Στο τέλος θα είμαστε πιο ασφαλής τελικά μιας και δεν θα έχουμε τουρίστες να φέρνουν μεταλλάξεις
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μάξιμε πότε το είχες περάσει εσύ?
Τον χειμώνα-ανοιξη θα έχεις αντισώματα? για τότε μόνο αν πρέπει να το σκεφτείς να το κάνεις.

Τον εαυτό σου το καλό σου και μόνο κοίτα και άσε τι λέει ο καθένας
3 Νοέμβρη βγήκα θετικός, παρά τις συμβουλές του γιατρού μου, ΔΕΝ έμεινα άπρακτος.
Οτι μπορείς και δεν μπορείς να φανταστείς το έκανα.
Μέχρι και εγκαύματα στο στήθος μου απο ιώδιο 2% και μέλι. Το κρατούσα με το χέρι μου και ήταν αρκετό να γίνει αυτό. Παράλληλα όμως με το έγκαυμα,(δυο κοκκινίλες που έφυγαν σε τρεις μέρες) έκανε και την δουλειά του.
Εισπνοές με οινόπνευμα, με πρόπολη, τέσσερις φορές την ημέρα, μπούκωνα τα ρουθούνια μου με βιξ.
Φρούτα και σούπες σε αφθονία. Καλό φαγητό και λίγο. Πολύ ύπνο και με δύο διπλά παπλώματα. Επίσης μία ακόμα κουβέρτα διπλή και αυτή και η θερμοκρασία ήταν 25.5 βαθμούς κελσίου.
Μόλις ξάπλωνα, έτρεμα σαν κομπρεσέρ.
Πυρετό 37 με 37,9. Επίσης, είχα και λόγω απνοιών οξυγόνο. Ισως αυτό να έκανε την δουλειά του.
Ανοιγαν τα ρουθούνια μου μόλις ξάπλωνα, όσο και αν έκλειναν.
Στις δέκα ημέρες είχα δυνατό βήχα και ο γιατρός μου είπε να κάνω ακτινογραφία θώρακος.
Τρεις εστίες βρογχοπνευμονίας και με πλάκωσε στην αντιβίωση.
Σε δέκα ακόμα ημέρες είχα τελειώσει το θέμα του ιού και άρχισα να βλέπω τα πράγματα απο άλλη σκοπιά.
Αυτή που σου δίνει εμπιστοσύνη. Οχι απόλυτα στον εαυτό σου. Και σε άλλα πράγματα.

Τον Δεκέμβριο έκανα το πρώτο τεστ αντισωμάτων και μόνο ένας είχε περισσότερα αντισώματα.
Το είδα και αυτό. Μη με πιάνετε εμένα όσοι αμφιβάλλετε, υπάρχουν και άλλοι.

Και εδώ μέσα, δεν μιλώ για να βγάλω μεροκάματο.
Μιλώ γιατι με καίει. Δύο φορές είπα: μάγκα μου την πάτησες. Θα φύγεις.

Και γιατί να μη πω και κάτι απολύτως ανθρώπινο.

Κλάμα φίλε μου, μέσα απο την ψυχή μου. Ενα βουβό να μη με καταλάβουν.


Οπότε, εξοικειωμένος είμαι με τα πράγματα και δεν περπατώ στον αέρα. Ούτε και φοβάμαι τον ιό.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Στο 0:55 ο παππούς ενημερωμένο τον βλέπω .....της σωστής ενημέρωσης
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Άνοιξαν τα μονοδοσικα της Johnson για όλους των 18+.
Ντροπη τους,ακομα μυαλο δεν βαζουν.Ηδη 2 εχουμε με τζινσον,που ειναι και τα εμβολια τα λιγοτερα που εχουν γινει.
Και ειναι γνωστο οτι ειναι της ιδιας τεχνολογιας με αστρα που εχουν το προβλημα με τις θρομβωσεις.Δηλαδη δεν δινουν το αστρα κατω απο τα 30 και δινουν 18+ με τζονσον,αντι να τους δωσουν επιλογη mrna;

Για πολυ ξυλο γμτ.
Να τα θυμομαστε αυτα στην ψηφο μας,ποσο εγκληματιες ειναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν εχω κλεισει ραντεβου αλλα μου βγαζει ολα τα γνωστα νοσοκομεια διαθεσιμα, οποτε λογικα οποιο ΤΚ και να βαλεις στο νομο θεσσαλονικης και τριγυρω θα στα βγαλει διαθεσιμα με johnson
Εγω πχ εβαλα 54635 για κεντρο
Θα σου ελεγα να περιμενεις να σου ανοιξει ολα τα εμβολια,αλλα εσυ αποφασιζεις.
 

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγω παντως θα έλεγα σε νέους 18-29 ετών κυρίως άντρες να αποφύγουν τα RNA..τα δεδομένα απο ΗΠΑ και Ισραήλ ειναι ανησυχητικά (παραλύσεις,μυοκαρδίτιδες κλπ)..εξαιρούνται φυσικά όσοι είναι ευπαθείς ομάδες ή έχουν θρομβοφιλια
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.
εγω παντως θα έλεγα σε νέους 18-29 ετών κυρίως άντρες να αποφύγουν τα RNA..τα δεδομένα απο ΗΠΑ και Ισραήλ ειναι ανησυχητικά (παραλύσεις,μυοκαρδίτιδες κλπ)..εξαιρούνται φυσικά όσοι είναι ευπαθείς ομάδες ή έχουν θρομβοφιλια
Γιατί;
 

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top