• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.
Ε γιατι οχι ρε γμτ 18-29
εμεις στο πηγαδι εμβολιαστηκαμε?
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Επιδοτούμενο εμβόλιο πρώτη φορά βλέπω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ναι.Με χαρα κιολας.Στο λοκνταουν 7 μηνες δεν υπηρχε καταπατηση?
Είπε κάνεις το αντίθετο? Οσο παράνομο ειναι το ενα αλλο τοσο ειναι και το αλλο. Εκτος αν για εσενα η αξια του ανθρωπου μετριέται σε εμβολια.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Είπε κάνεις το αντίθετο? Οσο παράνομο ειναι το ενα αλλο τοσο ειναι και το αλλο. Εκτος αν για εσενα η αξια του ανθρωπου μετριέται σε εμβολια.
Μυτη δεν ανοιξε ομως στους 7 μηνες . Μυτη δεν θα ανοιξει και τωρα.Η αξια τους ανθρωπου μετριεται σε νοητικη κατασταση και οποιος αρνεται το εμβολιο ειδικα μεγαλος σε ηλικια οντως ειναι κατωτερο ον.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
οντως ειναι κατωτερο ον.
Μυτη δεν ανοιξε ομως στους 7 μηνες . Μυτη δεν θα ανοιξει και τωρα.Η αξια τους ανθρωπου μετριεται σε νοητικη κατασταση και οποιος αρνεται το εμβολιο ειδικα μεγαλος σε ηλικια οντως ειναι κατωτερο ον.

Κατώτερο ον?? Εσυ που γραφεις απο τον καναπε του Σπιτιού σου εισαι ανώτερος επειδή έκανες ενα εμβόλιο ε?? Μπα κατέβα απο το συνεφο σου και μαθε οτι η κοινωνικη σου θεση δεν άλλαξε λογω του εμβολιου.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Κατώτερο ον?? Εσυ που γραφεις απο τον καναπε του Σπιτιού σου εισαι ανώτερος επειδή έκανες ενα εμβόλιο ε?? Μπα κατέβα απο το συνεφο σου και μαθε οτι η κοινωνικη σου θεση δεν άλλαξε λογω του εμβολιου.
Ναι.Και ομως ηδη αλλαζει η κοινωνικη μου θεση.Πολιτες δυο ταχυτητων θα εχουμε αρεσει δεν αρεσει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ναι.Και ομως ηδη αλλαζει η κοινωνικη μου θεση.Πολιτες δυο ταχυτητων θα εχουμε αρεσει δεν αρεσει.
Ναι ε για πες μας που αλλαξε?? Εγινες πιο μορφωμένος? Βρηκες καμια καλη δουλειά με high pay salary; κέρδισες κανεναν σεβασμο?? Οχι. Μεχρι τωρα κερδισες μια καρτα 150€ για να πας στην Ακρόπολη ωστε να δεις κανενα αρχαιο αγαλμα. Δοξα τον θεο αυτο μπορουμε να το κανουμε ολοι μας.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Ναι ε για πες μας που αλλαξε?? Εγινες πιο μορφωμένος? Βρηκες καμια καλη δουλειά με high pay salary; κέρδισες κανεναν σεβασμο?? Οχι. Μεχρι τωρα κερδισες μια καρτα 150€ για να πας στην Ακρόπολη ωστε να δεις κανενα αρχαιο αγαλμα. Δοξα τον θεο αυτο μπορουμε να το κανουμε ολοι μας.
Θα εχω εισοδο σε γηπεδα και πανεπιστημια.Και ναι ειμαι πιο μορφωμενος απο εναν ψεκα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Θα εχω εισοδο σε γηπεδα και πανεπιστημια.Και ναι ειμαι πιο μορφωμενος απο εναν ψεκα.
Ναι είσοδο σε πανεπιστήμια όλοι θα έχουν άρα οκ. Τώρα δεν ξέρω ποιον έννοεις Ψεκα αλλα με αυτα που λες οχι πιο μορφωμένος δεν δείχνεις αλλα γελαμε ολοι μας. Μαθε οτι η μόρφωση μετριέται χρονια τωρα σύμφωνα με τα πτυχια, γενικες γνώσεις και το βασικότερο την ΚΑΛΛΙΈΡΓΕΙΑ ΨΥΧΉΣ. Δεν ειναι καποιος μορφωμένος επειδη εκανε ενα εμβόλιο και καθεται απο τον καναπε του σπιτιου του λέγοντας βλακειες επιβραβευοντας κινήσεις που ειναι ενάντια στο Σύνταγμα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Ναι είσοδο σε πανεπιστήμια όλοι θα έχουν άρα οκ. Τώρα δεν ξέρω ποιον έννοεις Ψεκα αλλα με αυτα που λες οχι πιο μορφωμένος δεν δείχνεις αλλα γελαμε ολοι μας. Μαθε οτι η μόρφωση μετριέται χρονια τωρα σύμφωνα με τα πτυχια, γενικες γνώσεις και το βασικότερο την ΚΑΛΛΙΈΡΓΕΙΑ ΨΥΧΉΣ. Δεν ειναι καποιος μορφωμένος επειδη εκανε ενα εμβόλιο και καθεται απο τον καναπε του σπιτιου του λέγοντας βλακειες επιβραβευοντας κινήσεις που ειναι ενάντια στο Σύνταγμα.
Εισοδος σε αει θα γινεται με πιστοποιητικο εμβολιασμου η αρνητικο μοριακο τεστ.Τα αλλα δεν χρειαζεται να απαντησω.2021 οποιος δεν εμποιστευεται την επιστημη και μενει προσκολλημενος σε συνομοσιες και στις θρησκειες δεν ειναι ισος με εμενα .Φιλακια και καλο νετφλιξ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:lol: Το freedom Pass πρακτικά είναι δωράκι προς συγκεκριμένες επιχειρήσεις αφού οι κάτοχοι θα διαλέγουν ότι θέλουν μέσα από λίστα.

Ένα μεγάλο ποσό από αυτά τα επιστρέφουν πίσω στο δημόσιο καθώς θα αφορούν δημοτικά event, συναυλίες και μουσεία. Η μαγκιά ήταν να σε άφηνει να αξιοποιήσεις τα 150 ευρώ όπως θες.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Α ωραία επιλογή το δεύτερο!! Μια χαρα, θα ενημερώσω και τους φιλους μου ωστε να ειναι ήσυχοι.
Πληρωνε 60 ευρω καθε εβδομαδα εσυ.Βασικα σπιτι θα εισαι στη μιζερια σου σιγα μη πατας σε σχολες και σε παρτι.Μιζεριαααααα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Πληρωνε 60 ευρω καθε εβδομαδα εσυ.Βασικα σπιτι θα εισαι στη μιζερια σου σιγα μη πατας σε σχολες και σε παρτι.Μιζεριαααααα
Είσαι τόσο εκτός τόπου και χρόνου που λες άσχετα πράγματα. Αγοράκι έχω κλείσει ραντεβού για εμβόλιο εγώ.
Αντέ τώρα να συνεχίσεις να γράφεις από τον καναπε σου γιατί δυστυχώς η κακία στην ψυχη που έχεις φαίνεται από χιλιόμετρα μακριά. Τι να κανείς το εμβόλιο αν είσαι κακός στην ψυχη?? Δυστυχώς δεν υπάρχει φάρμακο που να θεραπεύει την κακία.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Είσαι τόσο εκτός τόπου και χρόνου που λες άσχετα πράγματα. Αγοράκι έχω κλείσει ραντεβού για εμβόλιο εγώ.
Αντέ τώρα να συνεχίσεις να γράφεις από τον καναπε σου γιατί δυστυχώς η κακία στην ψυχη που έχεις φαίνεται από χιλιόμετρα μακριά. Τι να κανείς το εμβόλιο αν είσαι κακός στην ψυχη?? Δυστυχώς δεν υπάρχει φάρμακο που να θεραπεύει την κακίa
Ουτε και την ανθρωπινη βλακεια υπαρχει φαρμακο.Και οπως ειπα καλως η ΚΑΚΩΣ θα υπαρξουν πολιτες δυο ταχυτητων.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ουτε και την ανθρωπινη βλακεια υπαρχει φαρμακο.Και οπως ειπα καλως η ΚΑΚΩΣ θα υπαρξουν πολιτες δυο ταχυτητων.

Μαθε λοιπον οτι υπάρχουν ατομα που φοβούνται και δεν ειναι αντίεμβολιαστες επειδή ετσι σε συμφέρει. Οταν βλεπουν καθε μερα παρενέργειες τι θες να σου πουν? Να πανε με χαρα τρέχοντας?? Που ζεις??
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Μαθε λοιπον οτι υπάρχουν ατομα που φοβούνται και δεν ειναι αντίεμβολιαστες επειδή ετσι σε συμφέρει. Οταν βλεπουν καθε μερα παρενέργειες τι θες να σου πουν? Να πανε με χαρα τρέχοντας?? Που ζεις??
Δεκτο ρε φωτη.Να κατσουν σπιτι τους οσοι φοβουνται ξαναλεω.Το νετφλιξ εχει τρομερες σειρες.Να βγαινουν για τα απαραιτητα
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Ενώ κάποιος ανεμβολίαστος δεν έχει ελπίδες δηλαδή, μονόδρομος ο θάνατος;
Δεν μπορώ τις σοφιστείες. Ρώτησες για τους εμβολιασμένους, απάντησα και μού βάζεις λόγια στο στόμα που δεν έχω πει. Ο ανεμβολίαστος έχει τις πιθανότητες που έχει ως ανεμβολίαστος να κολλήσει κορονοϊό και έχει τις πιθανότητες που έχει αναλόγως το ιστορικό του και την ηλικία του για το πώς θα εξελιχθεί.

Αυτό δεν αποτελεί σημαντικό στοιχείο για ανάλυση της πορείας της «πανδημίας»;
Βάζεις βλέπω την πανδημία σε εισαγωγικά. Γιατί δεν περνάς από ένα νοσοκομείο covid να αρπάξεις τον "ίό" να μας πεις μετά αν πράγματι θέλουν ή δε θέλουν εισαγωγικά αυτές οι λέξεις; Να μας λύσεις την περιέργεια βρε!

Εχει ξανασυζητηθει το θεμα εμβολιο vs φυσικη ανοσια + επιτακτικοτητα αμεσων εμβολιασμων, αν ψαξεις παλαιοτερα ποστ θα βρεις καποιες απαντησεις ελπιζω:

post1
post2
post3
post4
Δε θέλει απαντήσεις βρε chester, να πει τη μαλακία του θέλει. Άστον να κάνει το νούμερό του και να ξεμπερδεύουμε και με αυτόν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top