• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,978 μηνύματα.
ενω εσυ που δεν κανεις το εμβολιο και εχεις πολυ μεγαλυτερο φορτιο εχεις κανει το χρεος σου προς τη κοινωνια :whatever:
Δεν νομιζω να εννοει τετοιο πραγμα. Απλα ειναι το λιγότερο αστειο να λεμε οι εμβολιασμενοι οτι δεν.κανουμε self test και δεν μας ενδιαφερει να κολλήσουμε τους αλλους γύρω μας. Σε αυτη την περιπτωση οι ανεμβολιαστοι εχουν λιγοτερες πιθανοτητες να κολλησουν καθως εκεινοι θα μπαινουν παντου με Rapid/ PCR test.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Τα τεστ σε εμβολιασμένους χωρίς συμπτώματα δεν έχουν νόημα, ειδικά αν μιλάμε για τα μη-μοριακά. Η ευαισθησία τους είναι μικρή to begin with, πόσο μάλλον όταν το ιικό φορτίο είναι μικρό, που φαίνεται πως έτσι είναι στους εμβολιασμένους. Καλύτερα να χρησιμοποιηθούν αλλού.
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Κι έτσι χωρίς τεστ θα μπορείς να κολλάς τους γύρω σου ανενόχλητος και να συνδράμεις στις μεταλλάξεις του ιού ως φορέας του...αλλά κατά τ' άλλα "έκανες το χρέος σου"!:whatever:
ενω εσυ θες να κανεις τα διαφορα τεστ ε? :whatever:
πιστεψε με εσυ συνδραμεις πιο πολυ στο προβλημα απο μενα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

https://www.skai.gr/news/greece/dek...io-sto-volo-anemvoliasto-to-70-tou-prosopikou
αχου μωρε οι αννουλες δε θελανε να κανουν το εμβολιο
παρτα τωρα που εγινες σοβαρος φορεας του ιου ..δικαστικα πρεπει να πανε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
ενω εσυ που δεν κανεις το εμβολιο και εχεις πολυ μεγαλυτερο φορτιο εχεις κανει το χρεος σου προς τη κοινωνια :whatever:
Εγώ κάνω τεστ και παίρνω τα μέτρα μου άρα ξέρω ότι είμαι υγιής, εσύ που από εδώ και στο εξής δεν κάνεις και κυκλοφορείς χωρίς μάσκα ασύδοτος δεν ξέρεις, άρα εσύ είσαι ο επικίνδυνος (και πολλά άλλα που δεν θα πω εδώ αφενός γιατί η κοινότητα έχει κάποιους κανόνες, αφετέρου γιατί θα πέσω στο επίπεδό σου και δεν το θέλω)...
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγώ κάνω τεστ και παίρνω τα μέτρα μου άρα ξέρω ότι είμαι υγιής, εσύ που από εδώ και στο εξής δεν κάνεις και κυκλοφορείς χωρίς μάσκα ασύδοτος δεν ξέρεις, άρα εσύ είσαι ο επικίνδυνος (και πολλά άλλα που δεν θα πω εδώ αφενός γιατί η κοινότητα έχει κάποιους κανόνες, αφετέρου γιατί θα πέσω στο επίπεδό σου και δεν το θέλω)...
ελα στειλε μου πμ αν θες δε θα σε αναφερω για να μιλησουμε μαλλον στο επιπεδο μου που ειναι του πατου οπως νομιζεις

νταξ εχεις βαλει καμερες και ξερεις οτι δε φοραω μασκα? μηπως δεν βαζω αντισυπτικο?
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα πρώτος και δεν απαντάς!;)
εγω για να ξερεις ( σου ειπα αν θες να πεις κατι και να μην φας αναφορα στειλε πμ) κανω σελφ τεστ μια φορα τη βδομαδα.... τωρα εφοσον ειμαι εμβολιασμενος γτ να παω να περιμενω με τοσο κοσμο για ενα ραπιντ
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
εγω για να ξερεις ( σου ειπα αν θες να πεις κατι και να μην φας αναφορα στειλε πμ) κανω σελφ τεστ μια φορα τη βδομαδα.... τωρα εφοσον ειμαι εμβολιασμενος γτ να παω να περιμενω με τοσο κοσμο για ενα ραπιντ
Τα self-test απ' όσο ξέρω δεν είναι αποδεκτή μέθοδος στους περιορισμούς που έχουν θέσει τελευταία, ούτε βγάζουν κάνα αποδεικτικό με υπογραφή γιατρού ή στέλνουν κάποιο SMS, άρα (πέρα από την ίδια την αξιοπιστία τους) το ότι όντως τα κάνεις και δε μας πουλάς φούμαρα είναι κι αυτό υπό συζήτηση...
Από εκεί και πέρα όσον αφορά το ποιος από τους δύο μας μεταδίδει περισσότερο: δεδομένου ότι είτε εμβολιασμένος είτε όχι κουβαλάς ιό και μεταδίδεις το ίδιο (μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου) από εκεί και πέρα μιλάμε για τα μέτρα προφύλαξης και κυρίως, τον τρόπο ζωής του καθενός...μιλάς μ' ένα μονογαμικό άνθρωπο 31 ετών που δεν συνωστίζεται, έχει κόψει κινηματογράφους θέατρα μπουζουκομάγαζα κ.λπ. έχει παρτίδες με πολύ συγκεκριμένους ανθρώπους και κάνει όλες σχεδόν τις μετακινήσεις του με το αυτοκίνητό του...θες να μου πεις ότι εσύ στα 24 σου έχεις πιο ασφαλή τρόπο ζωής από αυτόν;:rolleyes:
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
κοιτα και εγω παρτιδες με συγκεκριμενα ατομα εχω
επειδη περιμενω να ξεκινησω μαστερ δε δουλευω και βρισκομαι με την κοπελα μου και δυο τρεις φιλους μου
απλα τους βλεπω καθε μερα πλεον
τωρα που θα παω σε ενα προγραμμα στην ιταλια για καποιες μερες προφανως οταν γυρισω θα κατσω σε απομονωση για καποιες μερες και τοτε θα κανω Pcr
εγω ξερω οτι παντως δεν σου εκανα επιθεση και εσυ μου ειπες για το επιπεδο μου
εχεις χασει απο εκει
εχεις χτισει μια συγκεκριμενη εικονα για μενα χωρις να ξερεις οτι οντως προσεχω απλα τελευταια δεν κανω ραπιντ
α και η κοπελα μου ειναι γιατρος οποτε προφανως και δε μπορω να κρυφτω αν κολλησω
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερώτηση προς τους εμβολιασμένους.
Εχω εμβολιαστεί πλήρως με JJ και αντιμετωπίζω πρόβλημα γιατι στο διαμέρισμα δεν πιάνω 5g και κάθε φορά πρέπει να ανεβαίνω ταράτσα.
Πείτε μου αν εχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα με JJ.
Όσοι κάνατε και 2η δόση pfizer έχετε καλό σήμα;
Σας παρακαλώ μονο σοβαρες απαντησεις
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους εμβολιασμένους.
Εχω εμβολιαστεί πλήρως με JJ και αντιμετωπίζω πρόβλημα γιατι στο διαμέρισμα δεν πιάνω 5g και κάθε φορά πρέπει να ανεβαίνω ταράτσα.
Πείτε μου αν εχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα με JJ.
Όσοι κάνατε και 2η δόση pfizer έχετε καλό σήμα;
Σας παρακαλώ μονο σοβαρες απαντησεις
Φταίει η σκόνη ανάμεσα στα λέπια που απέκτησες. Καθάρισέ τα με χλωρίνη και θα έχεις σήμα καμπάνα.

katholou-diaforetikos-den-aisthanetai-o-asthenis-tou-emboliou-tis-oksfordis.jpg
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερώτηση προς τους εμβολιασμένους.
Εχω εμβολιαστεί πλήρως με JJ και αντιμετωπίζω πρόβλημα γιατι στο διαμέρισμα δεν πιάνω 5g και κάθε φορά πρέπει να ανεβαίνω ταράτσα.
Πείτε μου αν εχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα με JJ.
Όσοι κάνατε και 2η δόση pfizer έχετε καλό σήμα;
Σας παρακαλώ μονο σοβαρες απαντησεις
Θα σου πω. Εγώ δεν έχω κάνει ακόμα το εμβόλιο, θα κλείσω ραντεβού μέσα στις επόμενες μέρες. Όμως, έχω παρατηρήσει το εξής τρελό, όταν είμαι με φίλο που έκανε τη δεύτερη δόση pfizer: Δεν έχω καλύτερο σήμα, έχω όμως απεριόριστα δεδομένα στο κινητό και (για κάποιον τρελό λόγο) ελεύθερη πρόσβαση στα περισσότερα wifi από μαγαζιά που έχω πάει!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,978 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους εμβολιασμένους.
Εχω εμβολιαστεί πλήρως με JJ και αντιμετωπίζω πρόβλημα γιατι στο διαμέρισμα δεν πιάνω 5g και κάθε φορά πρέπει να ανεβαίνω ταράτσα.
Πείτε μου αν εχετε κι εσείς το ίδιο πρόβλημα με JJ.
Όσοι κάνατε και 2η δόση pfizer έχετε καλό σήμα;
Σας παρακαλώ μονο σοβαρες απαντησεις
Και εγώ το Johnson θα κανω!!😁😁
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,978 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Αύριο κλείνω ραντεβού. Εγώ που πιάνω ήδη 5G τι να περιμένω; Υπάρχει πιθανότητα να έχω και 6G μετά τον εμβολιασμό;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top