• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Και γιατί δεν μου είπες τίποτα όταν έλεγα ότι μπορεί να φορεθεί για περισσότερο από μια μέρα;
Μηπως γιατι εβλεπα τιβι;
Πλακα μου κανεις τωρα;Εδω πρεπει αν ειμαι απικο σε οτι γραφεις;Ελα μνι στον τοπο σου.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φοράς και όταν κοιμάσαι;

1640706415189.png
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Μηπως γιατι εβλεπα τιβι;
Πλακα μου κανεις τωρα;Εδψ πρεπει αν ειμαι αοιξκο σ εοτι γραφεις;Ελα μνι στον τοπο σου.
Θα ψάξω να βρω το μήνυμά που ανταλλάξαμε εδώ όταν μιλούσαμε για τιμές σχετικά πρόσφατα. Εκτός κι αν δεν θυμάμαι καλά.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Θα ψάξω να βρω το μήνυμά που ανταλλάξαμε εδώ όταν μιλούσαμε για τιμές σχετικά πρόσφατα. Εκτός κι αν δεν θυμάμαι καλά.
Τι λες; Οριστε;Και τι σχεση εχουν οι τιμες;
Σορυ,οτι οτι γνωριζω οτι οι περισσοτεροι την χρησιμοποιουν για παραπανω απο μια ημερα,σημαινει οτι το κανω και εγω,ή οτι θα πρεπει να τους κουνησω το δαχτυλο να μην το κανουν;
Ρε..πας καλα;
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.

Να τα χαιρόμαστε...


Πιστεύετε ότι υπάρχουν πολλά άτομα που αλλάζουν μάσκα φφπ2 κάθε μέρα; Just asking...

Εμένα μου φαίνεται περίεργο ότι υπάρχουν άτομα που ΔΕΝ αλλάζουν κάθε μέρα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Τι λες; Οριστε;
Σορυμ,τοι οτι γνωριζω οτι οι περισσοτεροι την χρησιθμοποιουν γθια παραπανω απο μια ημερα,σημαινει οτι το κανω και εγω,ή οτι θα πρεπει να τους κουνησω το δαχτυλο να μην το κανουν;
Ρε..πας καλα;
Δεν λέω αυτό. Απλά θα μπορούσε κάποιος, αν όχι εσύ συγκεκριμένα, να μου πει ότι δεν είναι για πανω από μια μέρα.
 

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άντε, ας βγάλουν τώρα τα κανονικά κρούσματα! Γελάσαμε, ωραία! :no:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Οι συγκεκριμένες μάσκες, απ’όσο ξέρω μπορούν να φορεθούν για 1 εβδομάδα η καθεμία.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Οι συγκεκριμένες μάσκες, απ’όσο ξέρω μπορούν να φορεθούν για 1 εβδομάδα η καθεμία.
Οχι
1640707025039.png

 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Δεν λέω αυτό. Απλά θα μπορούσε κάποιος, αν όχι εσύ συγκεκριμένα, να μου πει ότι δεν είναι για πανω από μια μέρα.
Τα εχουμε πει αυτα.Εσυ δεν το ηξερες; Εγω οταν τις πρωτοπηρα μαλιστα ειχα πει οτι η φαρμακοποιος μου μου ειχε πει οτι κανονικα ειναι για μια ημερα,απλα κρατα περισσοτερες ωρες αλλα καποιοι τις κρατουν για παραπανω χρησεις κανoντας το κολπακι με την εναlλακτικη μασκα.Και εγω της ειχα πει οτι ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΤΥΠΙΚΟ,,δηλαδη ΤΥΠΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ και οχι τι κανουν οι αλλοι γα να τους ερθει πιο φτηνα.Κια μου ειχε πει οτι σαφως ειναι μιας χρησης,

Και το ειχα γραψει καιε δω οτι εγω την τυπικη χρηση κανω εννοειται.


Τωρα σορυ αν δεν σου εστειλα και πμ να σου πω οτι ξες εγω εφαρμοζω την κανονικη χρηση της μασκας και οχι αυτην που κανουν οι τσιφουτηδες...βαλε μου μια απο αυτες τις συσκευες που εχουν οι γιατροι που τους ειδοποιουν για επειγοντα περιστατικα,οταν γραφεις κατι και ιδιως οταν ρωτας κατι να το βλεπω και να σου απαντω,
Σορυ γμτ.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Νομίζω οτι μας εμπαίζουν. Τί να μαζευτεί κόσμος σε κλαμπ, τί να μαζευτεί σε ρεβεγιόν σε σπίτια, το ίδιο δεν είναι; Από όσο είδα τον Γεωργιάδη το πρωί που πλακωνόταν με την Αναστασοπούλου, θέλουν να κρατήσουν λίγη εύνοια των ανθρώπων της εστίασης.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Οι συγκεκριμένες μάσκες, απ’όσο ξέρω μπορούν να φορεθούν για 1 εβδομάδα η καθεμία.
OXI OYTE KATA ΔΙΑΝΝΟΙΑ ΤΥΠΙΚΑ.Απλα οι εδω ελληνες φωστηρες ειπαμε το κολπακι.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗς ΚΑΙ μαλιστα ελεγε χτες γιατρος οτι αν εμπαινσε σε ΜΜΜ μετα θα την πεταγε και ας ειχε περασει μιση ωρα.Λογω τεραστιου ιικου φορτιου.
Αυτο το κυκλοφορησαν τα σαιτ και το ελεγαν και καποιοι φαρμακοποιοι αλλα το εκαναν τοτε για να την αγοραζουν και να μην φαινεται ακριβη Η ΜΑΣΚΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΤΟ αλλο ειναι το μπακαλιστικο λεμε,
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top