• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.
Δεν βλέπω σχέση Πισπιρίγκου με κορονοιό και μάσκες, και ανησυχώ. :wacko:
Περιμένω από μέρα σε μέρα αποκλειστικό είτε ότι είναι ανεμβολίαστη είτε ότι το εμβόλιο της προκάλεσε ψυχολογικά προβλήματα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Καλό αυτό. Πάει να πει ότι δεν το κάναμε τζάμπα.
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Δεν έχω έρθει σε επαφή ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ άνθρωπο εκτός της μάνας μου για ενα μηνα τωρα! Δεν εχω μπει σε ΜΜΜ. Και εχω δέκατα και νοιωθω αδυναμία. Η μανα μου ενημερώθηκε 1 βδομάδα πριν πως η γιαγιά που προσεχε οπως και ολο της το σοι εχουν κορονοιο και σταματησε να πηγαινει για να μην κολλησει. Η μανα μου ειανι μια χαρα. Ε τι αλλο μπορει να εχω εκτός απο κορονοιο ; Αν ήταν κατι αλλο θα χε συμπτωματα η μανα μου.
Εκανα μονη ενα ραπιντ ειναι αρνητικό ομως. Να παω να κανω PCR ;
Το απίστευτο η μανα μου με κόλλησε (ό,τι και να έχω) και φοβάται μην την κολλήσω !!!! Της λεω πας καλα αφου δεν εχω έρθει σε επαφή με κανέναν εσυ με κόλλησες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Booster μετά από ούτε τρίμηνο από νόσηση, λογικά "χα" θα κάνω και θα βγαίνει αντίσωμα μετά.
(Και λογικά θα με γαμήσει κιόλα, αλλά τιακανς).
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Επειδή είμαι πολύ κοντά στο να κλείσω ραντεβού για να εμβολιαστώ καθώς δεν έχω κατά της COVID 19 το πιστοποιητικό από ποτέ θα ισχύει ;
Εννοώ αφού έχω κάνει μία ή και τις δυο δόσεις ;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Επειδή είμαι πολύ κοντά στο να κλείσω ραντεβού για να εμβολιαστώ καθώς δεν έχω κατά της COVID 19 το πιστοποιητικό από ποτέ θα ισχύει ;
Εννοώ αφού έχω κάνει μία ή και τις δυο δόσεις ;

μετά από 14 ημέρες... Από τη δευτερη.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Εγώ που εμβολιαστηκα το καλοκαίρι αμέσως ενεργοποιήθηκε.

Εγώ είμαι παλιος... Πέρυσι Ιουλιο η δευτερη δόση. Τώρα έκανα τη τρίτη... Σήμερα έχω πυρετο 38 αλλά εδώ βγει έξω με κοντομάνικο ειμαι θα πάμε για ένα μεζεδακι με τα παιδια σε λίγο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ είμαι παλιος... Πέρυσι Ιουλιο η δευτερη δόση. Τώρα έκανα τη τρίτη... Σήμερα έχω πυρετο 38 αλλά εδώ βγει έξω με κοντομάνικο ειμαι θα πάμε για ένα μεζεδακι με τα παιδια σε λίγο.
Κι εγώ κάπως έτσι .
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
μετά από 14 ημέρες... Από τη δευτερη.
Και αφού κανεις την πρώτη μετά από πόσες μέρες μπορείς να κανεις τη δεύτερη ;
Και στο ενδιάμεσο κανεις ραπιντ ;
Επίσης Pfizer j&j ποιο είναι πιο αξιόπιστο ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
~6 ώρες μπόλι κι ίσα που to νιώθω το χέρι, βλέπουμε πως θα πάει κι αύριο.
Μακάρι να βγει σοφτ δις ταιμ 🙏.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Είχε κάποια συμπτώματα μετά ; Ναυτίες και τέτοια γιατί δε τα μπορώ
Eγω τιποτα δεν ειχα.Απλα λιγο πονο στο μπρατσο και στη 2η δοση λιγη ατονια.Τιποτα αλλο απολυτως!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

~6 ώρες μπόλι κι ίσα που to νιώθω το χέρι, βλέπουμε πως θα πάει κι αύριο.
Μακάρι να βγει σοφτ δις ταιμ 🙏.
Ετσι ηταν και εμενα ακριβως η 3η.Ετσι θα σε παει πιστευω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Eγω τιποτα δεν ειχα.Απλα λιγο πονο στο μπρατσο και στη 2η δοση λιγη ατονια.Τιποτα αλλο απολυτως!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ετσι ηταν και εμενα ακριβως η 3η.Ετσι θα σε παει πιστευω.
Αλήθεια? Εγώ μετά τη δεύτερη ήμουν χάλια 39 πυρετό 😢😢😢.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Αχ, τι γλυκό, το θέλω για κατοικίδιο. Τέλειο θα είναι, δεν θα μαδάει κιόλας.
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Εκανα μονη ενα ραπιντ ειναι αρνητικό ομως. Να παω να κανω PCR ;
Σου περισσεύουν; Αν όχι, δεν βλέπω λόγο να πας για PCR. Αν όντως έχεις κολλήσει κορωνοϊό, το πιθανότερο είναι ότι σε μερικές μέρες θα δείξει το ράπιντ. Μπορεί όμως να έχεις κολλήσει το οτιδήποτε, δεν κυκλοφορεί μόνο κορωνοϊός. Όπως και να έχει, περαστικά!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top