• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,898 μηνύματα.
Κιαν δεν φοβάσαι τον ιό, οι "συμβουλές", έρχονται.
Μόλις σήμερα άκουσα οτι απο τα τριάντα θα ξεκινήσουν τα πρόστιμα σε περίπτωση που δεν εμβολιάζονται.
Ακόμα και να μην αληθεύει, δείχνει την τάση για σκλήρυνση των μέτρων.

Το σίγουρο είναι πως θα μάθουμε τον Σεπτέμβρη.
Εκλογές έρχονται, μέτρα έρχονται...
Δεν πειράζει,ας τρώω πρόστιμο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ωχ Θεέ μου 200 χρόνια επιστήμη στην ιατρική/ φαρμακευτική πάνε περίπατο σε ένα thread.🥳🥳
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,898 μηνύματα.
Ωχ Θεέ μου 200 χρόνια επιστήμη στην ιατρική/ φαρμακευτική πάνε περίπατο σε ένα thread.🥳🥳
Πάνε περίπατο επειδή δεν γουστάρω την τρομοκρατία και την τιμωρία? Χριστέ μου, 2.000+ χρόνια δημοκρατίας πάνε περίπατο... Η χώρα της δημοκρατίας σου λέει
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Πάνε περίπατο επειδή δεν γουστάρω την τρομοκρατία και την τιμωρία? Χριστέ μου, 2.000+ χρόνια δημοκρατίας πάνε περίπατο... Η χώρα της δημοκρατίας σου λέει
Ποιος σου είπε ότι έκανα το εμβόλιο για τρομοκρατία;; Έκανα 2 δόσεις επειδή ήθελα να είμαι ασφαλής από τον Covid, 3η δόση δεν έχω κάνει.

Η δημοκρατία είναι καλή αλλά όχι μόνο εκεί που μας συμφέρει, δημοκρατία είναι να μην θέλεις να κανείς το εμβόλιο, δημοκρατία όμως είναι να ακούμε τους επιστήμονες και όχι τους ψεκασμένους του pro news.😉😉
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,898 μηνύματα.
δημοκρατία είναι να μην θέλεις να κανείς το εμβόλιο
Ναι, οπότε δεν θα μου πεις ΕΣΥ τι θα κάνω και πρωτίστως δεν θα ειρωνεύεσαι τις επιλογές μου. Κάπου χαλαρώστε λίγο. Όπως δεν με νοιάζει εμένα πόσες δόσεις θα κάνεις έτσι να μη νοιάζει και εσένα τι θα κάνω εγώ! Και προφανώς υπάρχει τρομοκρατία όταν αναγκάζεις έναν άνθρωπο να πληρώνει 100€ τον μήνα! Όταν τον διώχνεις από την δουλειά του! Αν δεν το βλέπετε, πρόβλημα σας
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ναι, οπότε δεν θα μου πεις ΕΣΥ τι θα κάνω και πρωτίστως δεν θα ειρωνεύεσαι τις επιλογές μου. Κάπου χαλαρώστε λίγο. Όπως δεν με νοιάζει εμένα πόσες δόσεις θα κάνεις έτσι να μη νοιάζει και εσένα τι θα κάνω εγώ! Και προφανώς υπάρχει τρομοκρατία όταν αναγκάζεις έναν άνθρωπο να πληρώνει 100€ τον μήνα! Όταν τον διώχνεις από την δουλειά του! Αν δεν το βλέπετε, πρόβλημα σας
Από την μια φοβάσαι την σκιά σου λόγω covid και από την άλλη απαξιώνεις τις διαθέσιμες θεραπείες / προλήψεις που υπάρχουν. Κάτι δεν πάει καλά 😉😉
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,898 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Εγω θεωρώ πάντως μεγάλη μαλακία να μην κάνεις το εμβόλιο μετά από σχεδόν δύο χρόνια που έχει βγει και έχεις δει ότι στο 99% των περιπτώσεων είναι αποτελεσματικό έστω και για 5 μήνες...οκ δεν λέω κολλάς αλλά συνήθως και ανάλογα με τον οργανισμό νοσείς αρκετά ήπια! Αν κάποιος εμβολιασμένος νοσήσει βαριά σημαίνει ότι χωρίς το εμβόλιο ίσως πέθαινε! Εγώ προσωπικά εμπιστεύομαι την επιστήμη και όχι τον βελόπουλο και τον κάθε βελόπουλο που λεει για τσιπάκια και 5G κλπ...
Τρίτη δόση δεν έχω κάνει αλλά θα κάνω λίγο πριν τον Σεπτέβρη για να είμαι ασφαλής!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν φοβάμαι τίποτα, σκασιλα μου πλέον.
πως τα λες έτσι τα ανέκδοτα...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Εγω θεωρώ πάντως μεγάλη μαλακία να μην κάνεις το εμβόλιο μετά από σχεδόν δύο χρόνια που έχει βγει και έχεις δει ότι στο 99% των περιπτώσεων είναι αποτελεσματικό έστω και για 5 μήνες...οκ δεν λέω κολλάς αλλά συνήθως και ανάλογα με τον οργανισμό νοσείς αρκετά ήπια! Αν κάποιος εμβολιασμένος νοσήσει βαριά σημαίνει ότι χωρίς το εμβόλιο ίσως πέθαινε! Εγώ προσωπικά εμπιστεύομαι την επιστήμη και όχι τον βελόπουλο και τον κάθε βελόπουλο που λεει για τσιπάκια και 5G κλπ...
Τρίτη δόση δεν έχω κάνει αλλά θα κάνω λίγο πριν τον Σεπτέβρη για να είμαι ασφαλής!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


πως τα λες έτσι τα ανέκδοτα...


Και εγώ το Σεπτέμβριο θα κάνω γ δόση pfizer, άσε τους άλλους να λένε για τσιπάκια Apple/ Microsoft και να τρώνε πρόστιμα.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Και εγώ το Σεπτέμβριο θα κάνω γ δόση pfizer, άσε τους άλλους να λένε για τσιπάκια Apple/ Microsoft και να τρώνε πρόστιμα.
σωστος...οχι είμαι χαζός να κάνω ράπιντ τέστ και να πληρώνω περίπου 80 ευρώ κάθε μήνα γιατι εμπιστεύομαι τον βελόπουλο...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Εντάξει, δε θα φοράω κράνος όταν είμαι με μηχανή ή ζώνη με αυτοκίνητο γιατί έχω βαρεθεί. Να βελτιωθεί το σύστημα υγείας.
τελειως ακυρο παραδειγμα, συγκρινεις τις πιθανες επιπτωσεις που θα εχει καποιος απο ενα αυτοκινητιστικο δυστυχημα με τον κορονοιο.. τεσπα εγω εχω κανει και τις 3 δοσεις και δεν προκειται να κανω αλλη ποτε ξανα simple as that βαρεθηκα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
τελειως ακυρο παραδειγμα, συγκρινεις τις πιθανες επιπτωσεις που θα εχει καποιος απο ενα αυτοκινητιστικο δυστυχημα με τον κορονοιο.. τεσπα εγω εχω κανει και τις 3 δοσεις και δεν προκειται να κανω αλλη ποτε ξανα simple as that βαρεθηκα
3 δόσεις είναι μια χαρά, το θέμα είναι εκείνοι που δεν έχουν κάνει καμία επειδή ακούν τον βελόπουλο με τα τσιπάκια. Τόσα χρόνια η ιατρική έχει σώσει εκατομμύρια ζωές όμως εν έτη 2022 ακούμε τον βελόπουλο και τον κάθε άσχετο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,898 μηνύματα.
Εγω θεωρώ πάντως μεγάλη μαλακία να μην κάνεις το εμβόλιο μετά από σχεδόν δύο χρόνια που έχει βγει και έχεις δει ότι στο 99% των περιπτώσεων είναι αποτελεσματικό έστω και για 5 μήνες...οκ δεν λέω κολλάς αλλά συνήθως και ανάλογα με τον οργανισμό νοσείς αρκετά ήπια! Αν κάποιος εμβολιασμένος νοσήσει βαριά σημαίνει ότι χωρίς το εμβόλιο ίσως πέθαινε! Εγώ προσωπικά εμπιστεύομαι την επιστήμη και όχι τον βελόπουλο και τον κάθε βελόπουλο που λεει για τσιπάκια και 5G κλπ...
Τρίτη δόση δεν έχω κάνει αλλά θα κάνω λίγο πριν τον Σεπτέβρη για να είμαι ασφαλής!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


πως τα λες έτσι τα ανέκδοτα...
Και εγώ ήπια το πέρασα, κοιτάξτε τον εαυτό σας και αφήστε τον κόσμο ήσυχο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

3 δόσεις είναι μια χαρά, το θέμα είναι εκείνοι που δεν έχουν κάνει καμία επειδή ακούν τον βελόπουλο με τα τσιπάκια. Τόσα χρόνια η ιατρική έχει σώσει εκατομμύρια ζωές όμως εν έτη 2022 ακούμε τον βελόπουλο και τον κάθε άσχετο.
Αρχικά ποιος ακούει Βελόπουλο?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Και εγώ ήπια το πέρασα, κοιτάξτε τον εαυτό σας και αφήστε τον κόσμο ήσυχο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αρχικά ποιος ακούει Βελόπουλο?

Ότι γουστάρω κάνω , εσεις όμως μην λέτε ότι από την μια φοβάστε και απο την άλλην δεν κάνεις εμβόλιο χωρίς να υπάρχει κάποιος λόγος.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Και εγώ ήπια το πέρασα, κοιτάξτε τον εαυτό σας και αφήστε τον κόσμο ήσυχο
Δεν ενοχλούμε κανέναν απλά λέμε πόσο ΧΑΖΟ είναι να μην κάνεις εμβόλιο και να πληρώνεις 80*12=960 ευρώ το χρόνο για να κάνεις ράπιντ τέστ...ενώ μπορείς ακόμα να κάνεις το εμβόλιο εντελώς δωρεάν!! & να προφυλάξεις τον εαυτό σου καλύτερα από το ράπιντ!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Οτι ελεγα χτες.
Δεν εχουμε δεδομενα για την 4η δοση...αλλα αμμα φοβαστε καντε το βρε...σιγα..,ειπε η Γκαγκα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Οτι ελεγα χτες.
Δεν εχουμε δεδομενα για την 4η δοση...αλλα αμμα φοβαστε καντε το βρε...σιγα..,ειπε η Γκαγκα.
Δεν κάνω 4η δόση για να κάθονται οι γιατροί στα νοσοκομεία χαλαροί και η κυβέρνηση να μην ενισχύει το σύστημα υγείας. Έκανα 2 δόσεις, λογικά θα κάνω και την 3η Σεπτέμβριο πριν ανοίξουν τα πανεπιστήμια αλλά μέχρι εκεί. Εμείς κάναμε το καθήκον μας σαν πολίτες, εμβολιαστήκαμε και φοράμε μάσκα σε εσωτερικούς χώρους με συνωστισμό, ας αναλάβουν και εκείνοι τώρα τις ευθύνες τους ενισχύοντας το σύστημα υγείας και οι γιατροί να μην βγαίνουν κάθε μέρα στα κανάλια λες και είναι η Britney Spears και ο Johnny Depp αλλά να είναι στο νοσοκομείο και να βοηθάνε την κατάσταση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top