Παρακολουθήσεις και υποκλοπές

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.

Κι εγώ μπορώ να ισχυριστώ ότι παρακολουθούν το τηλέφωνό μου. Το θέμα είναι τι μπορώ να αποδείξω.

Στην περίπτωση του Κοριάκου έχουμε επίσημη παραδοχή. Δεν υπάρχει καμία απολύτως αντιστοιχία ανάμεσα στις 2 περιπτώσεις. Ελπίζω να γίνεται κατανοητό.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,702 μηνύματα.

Κι εγώ μπορώ να ισχυριστώ ότι παρακολουθούν το τηλέφωνό μου. Το θέμα είναι τι μπορώ να αποδείξω.

Στην περίπτωση του Κοριάκου έχουμε επίσημη παραδοχή. Δεν υπάρχει καμία απολύτως αντιστοιχία ανάμεσα στις 2 περιπτώσεις. Ελπίζω να γίνεται κατανοητό.

Ας αποφασίσει όμως ο τύπος τι έγινε . Διπολική διαταραχή λέγεται αυτό και είναι σοβαρή. 😉😉

 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφέρει αν πάσχει απο διπολική διαταραχή ο τύπος. Δεν είναι φίλος ούτε μέλος της οικογένειάς μου. Είπε μια πίπα που δεν μπορεί προφανώς να αποδείξει και υπήρξε αναδίπλωση μετέπειτα. Κάτι περί της ομολογίας Κούλη για τις παρακολουθήσεις έχετε να πειτε;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Για τον Ανδρουλάκη που είναι δεδομένο ότι τον παρακολούθησαν δε σας είδα να αντιδράτε. Αφού λοιπόν δε σας πειράζει κάτι τέτοιο πως ξαφνικά νοιαστηκατε? Τα κομματοσκυλα κάνουν μπαμ από μακριά.
Στέλνει ο άλλος άρθρο χωρίς να έχει διαβάσει ότι διαψεύδει ό, τι λένε τα ΝΔ τρολ. Όσο για τον λαφαζανη αν βρεθούν αποδείξεις μετά χαράς να το καταδικασουμε. Αλλα ο τυπάς επικαλείται ότι τον παρακολούθησαν όχι μια αλλά 4 υπηρεσίες και δεν έχει ένα τεκμήριο.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι εκείνος το είχε πει 😉😉



Διασπορά Fake News. Αν σε ενδιέφερε η αναζήτηση και προώθηση της αλήθειας θα γνώριζες ότι στο άρθρο που παρέθεσες γράφονται τα εξής:

Ο κ. Βαρουφάκης, απαντώντας στο ερώτημα που του έθεσε ο πρωθυπουργός αν το τηλέφωνό του παρακολουθείτο επί κυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ, ανέφερε ότι «ισχύει κάθε λέξη που έχω καταθέσει στη Βουλή και έχω γράψει στο βιβλίο μου και δεν ισχύουν τα λόγια που τα τρολς της ΝΔ έβαλαν στο στόμα μου».

«Ποτέ δεν είπα ότι με παρακολουθούσε ο Τσίπρας ή ο ΣΥΡΙΖΑ.
Ναι, είναι αλήθεια ότι το τηλέφωνό μου παρακολουθείτο από το 2015 έως και τουλάχιστον το 2020, κυρίως από την NSA -κάτι που έχει αποδειχθεί με αδιάσειστα στοιχεία στα ισπανικά δικαστήρια[...]Ο λόγος που εγκάλεσα δημοσίως τον τότε επικεφαλής της ΕΥΠ, ήταν για διασπορά ψευδών ειδήσεων σε βάρος μου


Η NSA είναι από τις ΗΠΑ...

Επίσης η iefimerida αυτοβούλως συνδέει τον ΣΥΡΙΖΑ και το 2015 (κατά το οποίο και μέχρι -τουλάχιστον- το 2020 παρακολουθήθηκε όπως είχε δηλώσει άλλοτε, αλλά όχι από την ΕΥΠ) με την συγκεκριμένη δημοσίευση του Βαρουφάκη. Πουθενά δεν ανέφερε αυτούς τους όρους. Και δεν έγραψε ότι έπεσε θύμα του ίδιου λογισμικού...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η παρακολούθηση Κουκακη και Ανδρουλάκη ήταν νόμιμη. Η κυβέρνηση έχει πει ότι δεν χρησιμοποιεί το predator. Είναι απλό, κάποιος ακόμα προσπαθεί να τους παρακολουθήσει. Η να αποδείξουν ότι η κυβέρνηση έχει χρησιμοποιήσει το predator, πράγμα που δεν βγάζει νόημα γιατί και στις δύο περιπτώσεις έχουν κάνει νόμιμες επισυνδεσεις με την υπογραφή εισαγγελέα.
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Τρία πουλάκια κάθονταν και πλεκανε πουλόβερ
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
Ως γνωστόν, ό,τι είναι νόμιμο είναι σωστό και ηθικό 🤡
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αυτό που πάντα με εξεπλητε είναι να μη δέχεσαι να δεις την αλήθεια όχι για λόγους υλικούς αλλά επειδή νομίζεις ότι ότι υποστηρίζεις είναι τέλειο. Ακόμα και ζαιοι πράκτορες (λολ) να είναι όλοι όσοι γράφουν για το θέμα, τουλάχιστον το κάναν για τα λεφτά. Κέρδισαν κάτι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Πρώτον, δεν μπορείς να ξέρεις αν ήταν νόμιμη από τη στιγμή που τόσο ο ΠΘ όσο και ο Γεραπετρίτης δηλώνουν ότι "κανείς δεν ξέρει τον λόγο" για τον οποίο παρακολουθούνταν το τηλέφωνο του Ανδρουλάκη. Όσο για το αρπαχτικό, ψυχραιμία και όλα θα ξεκαθαρίσουν. Σατανική σύμπτωση πάντως που μετά το τέλος της "νόμιμης επισύνδεσης", επήλθε η προσπάθεια παγίδευσης του τηλεφώνου του με το κακόβουλο λογισμικό.

Επίσης, για να τελειώνουμε μια και καλή. Η διαδικασία που ακολουθούσε η ΕΥΠ με Ανδρουλακη και λοιπούς παρακολουθούμενους ήταν απλώς νομότυπη, αλλά όχι νόμιμη. Ο σκοπός της νομοθετικής διάταξης βάσει της οποίας απαιτείται έγκριση ανώτατου δικαστικού λειτουργού για την άρση του τηλεφωνικού απορρήτου ορισμένου προσώπου είναι να υπάρχουν τα εχέγγυα αμεροληψίας, ανεξαρτησίας και πως η επέμβαση σε ένα τόσο θεμελιώδες δικαίωμα, όπως αυτό της ιδιωτικότητας και του απορρήτου των επικοινωνιών θα γίνεται με τη μεγαλύτερη δυνατή φειδώ. Η εν λόγω Εισαγγελέας, όμως, με μια πρόχειρη διαίρεση (αριθμός άρσεων διά ημέρες υπηρεσίας της στην ΕΥΠ), πρέπει να ενέκρινε περί τις 62 (!!!!!) άρσεις την ημέρα! Κατα τα διαδάγματα της κοινής πείρας και λογικής είναι φύσει αδύνατον να εξέταζε τη νομιμότητα των αιτημάτων που δεχόταν για "νόμιμες επισυνδέσεις". Προφανώς, είχε υποβιβάσει το έργο της σε επίπεδο απλής επικύρωσης. Την κάνω εικόνα στο μυαλό μου να κάθεται βαριεστημένη και να υπογράφει όποιο χαρτί της έφερναν. Ο υπάλληλος μιας δημόσιας υπηρεσίας σε ένα πρωτόκολλο είμαι σίγουρος πως περισσότερη προσοχή δίνει στα έγγραφα που του δίνουν, πρωτού τα πρωτοκολλήσει! Απορώ γιατί η συγκεκριμένη κυρία έχει βγει εκτός κάδρου τελείως. Πού βρίσκεται; γιατί δεν έχει περάσει ήδη πειθαρχικό; να θυμίσω ότι η συγκεκριμένη έχει πλούσιο παρελθόν με την "αφηρημάδα" που τη δέρνει (ξέχασε επί μια πενταετία να υποβάλει δήλωση "πόθεν έσχες" και της είχε επιβληθεί η ποινή της προσωρινής αργίας). Επίσης, τοποθετήθηκε στη θέση της στην ΕΥΠ με οριακή πλειοψηφία του ΑΔΣ (6 ψήφοι έναντι 5).Δεν φαίνεται, δηλαδή, να χαίρει και απεριόριστης εκτίμησης από το ίδιο της το συνάφι. Αλλά θα μου πείτε, αν ήταν καμιά αδέκαστη, θα την έβαζε σε αυτή τη θέση η ΝΔ;
Αυτά περί νομιμότητας της όλης διαδικασίας, γιατί μας βγήκαν τα μάτια εδώ μέσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πρώτον, δεν μπορείς να ξέρεις αν ήταν νόμιμη από τη στιγμή που τόσο ο ΠΘ όσο και ο Γεραπετρίτης δηλώνουν ότι "κανείς δεν ξέρει τον λόγο" για τον οποίο παρακολουθούνταν το τηλέφωνο του Ανδρουλάκη. Όσο για το αρπαχτικό, ψυχραιμία και όλα θα ξεκαθαρίσουν. Σατανική σύμπτωση πάντως που μετά το τέλος της "νόμιμης επισύνδεσης", επήλθε η προσπάθεια παγίδευσης του τηλεφώνου του με το κακόβουλο λογισμικό.

Επίσης, για να τελειώνουμε μια και καλή. Η διαδικασία που ακολουθούσε η ΕΥΠ με Ανδρουλακη και λοιπούς παρακολουθούμενους ήταν απλώς νομότυπη, αλλά όχι νόμιμη. Ο σκοπός της νομοθετικής διάταξης βάσει της οποίας απαιτείται έγκριση ανώτατου δικαστικού λειτουργού για την άρση του τηλεφωνικού απορρήτου ορισμένου προσώπου είναι να υπάρχουν τα εχέγγυα αμεροληψίας, ανεξαρτησίας και πως η επέμβαση σε ένα τόσο θεμελιώδες δικαίωμα, όπως αυτό της ιδιωτικότητας και του απορρήτου των επικοινωνιών θα γίνεται με τη μεγαλύτερη δυνατή φειδώ. Η εν λόγω Εισαγγελέας, όμως, με μια πρόχειρη διαίρεση (αριθμός άρσεων διά ημέρες υπηρεσίας της στην ΕΥΠ), πρέπει να ενέκρινε περί τις 62 (!!!!!) άρσεις την ημέρα! Κατα τα διαδάγματα της κοινής πείρας και λογικής είναι φύσει αδύνατον να εξέταζε τη νομιμότητα των αιτημάτων που δεχόταν για "νόμιμες επισυνδέσεις". Προφανώς, είχε υποβιβάσει το έργο της σε επίπεδο απλής επικύρωσης. Την κάνω εικόνα στο μυαλό μου να κάθεται βαριεστημένη και να υπογράφει όποιο χαρτί της έφερναν. Ο υπάλληλος μιας δημόσιας υπηρεσίας σε ένα πρωτόκολλο είμαι σίγουρος πως περισσότερη προσοχή δίνει στα έγγραφα που του δίνουν, πρωτού τα πρωτοκολλήσει! Απορώ γιατί η συγκεκριμένη κυρία έχει βγει εκτός κάδρου τελείως. Πού βρίσκεται; γιατί δεν έχει περάσει ήδη πειθαρχικό; να θυμίσω ότι η συγκεκριμένη έχει πλούσιο παρελθόν με την "αφηρημάδα" που τη δέρνει (ξέχασε επί μια πενταετία να υποβάλει δήλωση "πόθεν έσχες" και της είχε επιβληθεί η ποινή της προσωρινής αργίας). Επίσης, τοποθετήθηκε στη θέση της στην ΕΥΠ με οριακή πλειοψηφία του ΑΔΣ (6 ψήφοι έναντι 5).Δεν φαίνεται, δηλαδή, να χαίρει και απεριόριστης εκτίμησης από το ίδιο της το συνάφι. Αλλά θα μου πείτε, αν ήταν καμιά αδέκαστη, θα την έβαζε σε αυτή τη θέση η ΝΔ;
Αυτά περί νομιμότητας της όλης διαδικασίας, γιατί μας βγήκαν τα μάτια εδώ μέσα.
Προφανώς ο πρωθυπουργός δεν ξέρει. Αυτή είναι δουλειά της εισαγγελέως. Όσο παράξενο και αν σας φαίνεται, σε μια δημοκρατία ΔΕΝ ξέρει τα πάντα ο πρωθυπουργός και δεν θα έπρεπε να τα ξέρει. Θεωρείς ότι πχ ο Μακρόν γνωρίζει όλους όσους παρακολουθούν οι Γαλλικές αρχές; Αυτό θα ήταν καταπάτηση διαχωρισμού των εξουσιών.

Όσον αφορά την εισαγγελέα, ωραία επίθεση στο πρόσωπο της κάνετε. Ένας εισαγγελέας πρέπει να αφήνεται να κάνει τη δουλειά του και να την σεβόμαστε. Αυτό δεν λέγατε με την Τουλουπάκη; Ή μήπως τώρα ακολουθείτε τακτική "στην πυρά".
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Άσε, ρε Τζόνι, δεν σώζεται. Χειρότερο το κάνεις.

Δεν ξέρει ο ΠΘ;;;;;; Αλήθεια; εγώ νόμιζα ότι το 2019 το πρώτο του νομοθέτημα ήταν να υπάγει ΕΡΤ και ΕΥΠ στην άμεση εποπτεία του (πρωτοφανές στα χρονικά κάτι τέτοιο).
Την Τουλουπάκη την τρέχουν σε ειδικό δικαστήριο επειδή δεν διαβίβασε αμελλητί στη Βουλή ένα κωλόχαρτο του ΠΑΣΟΚ. Εδώ έχουμε ένα σκανδαλώδες πειθαρχικό παράπτωμα (ίσως και ποινική ευθύνη, αλλά αυτό θα φανεί στην πορεία) της Βλάχου κι εσύ μου τσαμπουνάς σεβασμούς και "να την αφήσουμε να κάνει τη δουλειά της". Όχι, αγόρι μου. Αν είναι να την κάνει έτσι, δλδ 62 άρσεις την ημέρα χωρίς να ελέγχει, τότε να μην την κάνει. Πειθαρχικό και σπιτάκι της.

Υ.Γ. Οι δικαστικοί λειτουργοί δεν εξαιρούνται από την άσκηση κριτικής. Αν εσύ το κρίνεις ως επίθεση ότι τολμάμε να πούμε τα αυτονόητα, είναι θέμα δικό σου.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άσε, ρε Τζόνι, δεν σώζεται. Χειρότερο το κάνεις.

Δεν ξέρει ο ΠΘ;;;;;; Αλήθεια; εγώ νόμιζα ότι το 2019 το πρώτο του νομοθέτημα ήταν να υπάγει ΕΡΤ και ΕΥΠ στην άμεση εποπτεία του (πρωτοφανές στα χρονικά κάτι τέτοιο).
Την Τουλουπάκη την τρέχουν σε ειδικό δικαστήριο επειδή δεν διαβίβασε αμελλητί στη Βουλή ένα κωλόχαρτο του ΠΑΣΟΚ. Εδώ έχουμε ένα σκανδαλώδες πειθαρχικό παράπτωμα (ίσως και ποινική ευθύνη, αλλά αυτό θα φανεί στην πορεία) της Βλάχου κι εσύ μου τσαμπουνάς σεβασμούς και "να την αφήσουμε να κάνει τη δουλειά της". Όχι, αγόρι μου. Αν είναι να την κάνει έτσι, δλδ 62 άρσεις την ημέρα χωρίς να ελέγχει, τότε να μην την κάνει. Πειθαρχικό και σπιτάκι της.

Υ.Γ. Οι δικαστικοί λειτουργοί δεν εξαιρούνται από την άσκηση κριτικής. Αν εσύ το κρίνεις ως επίθεση ότι τολμάμε να πούμε τα αυτονόητα, είναι θέμα δικό σου.
Τι να κανς αγάπη μου πρέπει να λένε ότι δεν ήξερε για να τον περνάμε απλώς για ταγάρι εναλλακτικά να αποδεχτούμε ότι είμαστε λίγο Βόρεια Κορέα.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,935 μηνύματα.
Πόσο γελοίο κόμμα έχει καταντήσει η ΝΔ του Κούλη. Μετά το χώσιμο Καραμανλή για τις επισυνδέσεις στην εκδήλωση μνήμης του Κεφαλογιάννη, το πρωτοπαλίκαρο Γιάννης Κουρτάκης ο εκδότης των «Παραπολιτικών» έγραψε:

1662070648544.png

Τι σκατά εκεί στο Μαξίμου, ούτε λάσπη δεν ξέρουν να φτιάχνουν. Φαγωθείτε ρε μεταξύ σας να γελάμε. :hehe:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,287 μηνύματα.
Ώπα τί έχουμε εδώ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι οι παρακολουθησεις δεν είναι τωρινό φαινόμενο. Υπήρχαν από πάντοτε. Και στις προηγούμενες κυβερνήσεις και πάει λέγοντας.
Ομως τώρα έσκασε ως είδηση.
Δεν είναι κάτι νέο.
Και η πρεσβεία των ΗΠΑ παρακολουθήσεις κάνει θέλω να πω μας καταγράφουν εν άγνοια μας όχι μόνο η ευπ.
Επομένως δεν είναι κάτι καινούργιο.
Για μένα όλοι έχουν ευθύνη και συνενοχή. Όλοι.
Μην πιάσουμε το θέμα εισαγγελείς γιατί αυτοί κι αν είναι πιο λερωμενοι από τους πολιτικούς.
Ο βόθρος ειναι πολύ βαθύς για να καθαριστεί με ένα και μόνο περιστατικό παραδικαστικου ή δύο που έγιναν γνωστά. Και γενικά.
Μην πέφτετε από τα συννεφάκια σας.
Είπαμε παράλληλα με το κράτος υπάρχει και το παρακράτος το ξέρουν μέχρι και οι πέτρες.
Και στην Αμερική και σε όλον τον κόσμο τα ίδια γίνονται και χειρότερα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,702 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι οι παρακολουθησεις δεν είναι τωρινό φαινόμενο. Υπήρχαν από πάντοτε. Και στις προηγούμενες κυβερνήσεις και πάει λέγοντας.
Ομως τώρα έσκασε ως είδηση.
Δεν είναι κάτι νέο.
Και η πρεσβεία των ΗΠΑ παρακολουθήσεις κάνει θέλω να πω μας καταγράφουν εν άγνοια μας όχι μόνο η ευπ.
Επομένως δεν είναι κάτι καινούργιο.
Για μένα όλοι έχουν ευθύνη και συνενοχή. Όλοι.
Μην πιάσουμε το θέμα εισαγγελείς γιατί αυτοί κι αν είναι πιο λερωμενοι από τους πολιτικούς.
Ο βόθρος ειναι πολύ βαθύς για να καθαριστεί με ένα και μόνο περιστατικό παραδικαστικου ή δύο που έγιναν γνωστά. Και γενικά.
Μην πέφτετε από τα συννεφάκια σας.
Είπαμε παράλληλα με το κράτος υπάρχει και το παρακράτος το ξέρουν μέχρι και οι πέτρες.
Και στην Αμερική και σε όλον τον κόσμο τα ίδια γίνονται και χειρότερα.
Προφανώς και δεν είναι κάτι καινούργιο απλά τώρα το πασοκ και ο Σύριζα το κάνουν θέμα μπας και πάρουνε καμία ψήφο. Αντίστοιχα το ίδιο θα έκανε η ΝΔ αν έσκαγε το σκάνδαλο στα χέρια του Σύριζα ως κυβέρνηση.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Προφανώς και δεν είναι κάτι καινούργιο απλά τώρα το πασοκ και ο Σύριζα το κάνουν θέμα μπας και πάρουνε καμία ψήφο. Αντίστοιχα το ίδιο θα έκανε η ΝΔ αν έσκαγε το σκάνδαλο στα χέρια του Σύριζα ως κυβέρνηση.
Συμφωνώ. Είναι τι θα βγει κάθε φορά στη φόρα και πόσο ντόρο θα κάνει.
Και ποιος θα το εκμεταλλευτει βεβαίως.
Όπως το κίνημα δεν πληρώνω τότε εκμεταλλευτηκε μια υπάρχουσα επιβαρυντική κατάσταση.
Και όχι μόνο αυτό.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
Ώπα τί έχουμε εδώ;
Πάντως ο ιός Μητσοτάκης ακολουθεί την πορεία του πατήρ Μητσοτάκη. Είναι μάλλον οικογενειακή συνήθεια οι παρακολουθήσεις.

Η Μποκογιάννα από την άλλη, σαν μαφιόζα και μεγάλη αδελφή της οικογένειας βγήκε και απείλησε πως όποιος μιλήσει θα φάει δέκα χρόνια φυλακή. Μάλιστα.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.
Η λέξη μαφια είναι πολύ λίγη για να περιγράψει την κυβέρνηση Κούλη.
Υπομονή, κάθε Καθεστώς έχει ένα τέλος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πάντως ο ιός Μητσοτάκης ακολουθεί την πορεία του πατήρ Μητσοτάκη. Είναι μάλλον οικογενειακή συνήθεια οι παρακολουθήσεις.

Η Μποκογιάννα από την άλλη, σαν μαφιόζα και μεγάλη αδελφή της οικογένειας βγήκε και απείλησε πως όποιος μιλήσει θα φάει δέκα χρόνια φυλακή. Μάλιστα.
Κάτσε να αποφύγει το ειδικό δικαστήριο ο αδερφουλης της πρώτα. Ο πατερουλης έπεσε σε μεγαλοθυμο πολιτικό. Ο Κούλης ελπίζω ότι δεν θα έχει την ίδια τύχη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top