Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 199)
  • Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα

    Ψήφοι: 26 13.1%
  • Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα

    Ψήφοι: 7 3.5%
  • Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία

    Ψήφοι: 102 51.3%
  • Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!

    Ψήφοι: 64 32.2%

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ψήφισα το 1 και είμαι μάλλον εξαίρεση όπως φαίνεται :P

Τέσπα...ΚΑΛΟΓΡΙΑ for ever διαλέγεις και παίρνεις βασικά...Βασικότατο όμως εγώ είμαι μέσα στην μουσική :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ κάπου τριγύρω. Αλλά στην καλογρια δεν είναι και τόσο νταμπαντούπα.
Αν γουστάρεις μουσική μέχρι και όταν φτάσεις στην ναύπακτο τράβα καταμαράν.
Αν δεν το ξέρεις ίσως το βρω στην googlliada
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το ξέρω...τελικά έχω πάει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το 3 το 3!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:

Το τρία με μια όμορφη κοπέλα!!!!:P

Μήπως το ξαναέγραψα αυτό ?:hmm:

Κουε μου μην ανυσηχείς δικό σου είναι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Το μόνο που θέλω είναι να έχει χώρο για να μπορώ να παίζω βόλεϊ oλα τα αλλά δεν με απασχολούν .
-Angel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
λοιπόν εγώ προτιμώ απόμερη παραλία μόνη με το αγόρι μου είναι ωραία να κάνεις μπάνιο όπως σε γέννησε η μαμα σου και να σε έχει αγκαλιά το μωρό σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Όσο πιο άδεια, τόσο το καλύτερο. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ θέλω μια παραλία χωρίς κανέναν άνθρωπο, να τρέχω στην άμμο γυμνούλης και να πήγαινουν δεξιά-αριστερά τα γεννητικά όργανα σαν του κεντέρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Θα ψήφιζα το 4ο, αλλά διάβασα για το νερό.

Θα προτιμούσα η παραλία να έχει πολύ λίγο κόσμο και στα 100m ένα κιόσκι που να πουλά και κανά νεράκι. Μουσικές, νταπαντούπα, ποτάκια, παιδάκια πολλά, ρακέτες κλπ μου τη σπάνε... Ας είναι τουλάχιστον μακριά μου. :mad: Και φυσικά απορρόπτονται οργανωμένες με ξαπλώστρες, ομπρέλες, καρέκλες, τυπάδες και τύπισες στην τσίτα για το πώς θα φανούν κλπ. Θέλω ΗΡΕΜΑ πράγματα...

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Εγώ θέλω μια παραλία χωρίς κανέναν άνθρωπο, να τρέχω στην άμμο γυμνούλης και να πήγαινουν δεξιά-αριστερά τα γεννητικά όργανα σαν του κεντέρη :P

[offtopic] Λωωωωλ! Μεγάλε! Καλά κάπως έτσι φανταζόμουν μικρότερη τον Αρχιμήδη όταν έκανε την ανακάλυψη για την άνωση! Βγήκε απ'την μπανιέρα και πηδούσε πάνω-κάτω με το μοχλό του (λωλ) να συμμετέχει στο γλέντι του χοροπηδηχτού, καθώς αυτός φώναζε χαρούμενα "Εύρηκα Εύρηκα". :laugh:
[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Θέλεται να κατεβάσουμε μια ομάδα να πάμε να τα σπάσουμε τα μαγαζιά που δεν αφήνουν χώρο για τους λουόμενος??? Αλλά μετά θα παίξουμε και ρακέτες!!!:D Σοβαρά για τις ρακέτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Mόνο εγώ διάλεξα μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από την θάλασσα; Χεχεχε Βασικά κι εγώ τόση απόσταση θέλω να κρατάω από την θάλασσα. Αγκαλίτσα με ένα βιβλίο και με το mp3-player. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Mόνο εγώ διάλεξα μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από την θάλασσα; Χεχεχε Βασικά κι εγώ τόση απόσταση θέλω να κρατάω από την θάλασσα. Αγκαλίτσα με ένα βιβλίο και με το mp3-player. :D
Αν δεις ένα group από γνωστούς άγνωστους του φόρουμ να τρέχει καταπάνω σου με πινακίδες και ρόπαλα μην ανησυχήσεις!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Βασικά δε μ'αρέσουν καθόλου οι οργανωμένες παραλίες και ειδικά όταν βάζουν τη μουσική στο τέρμα!
Μου αρέσει η παραλία να έχει όσο γίνεται λιγότερο κόσμο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
σορι θα ψηφισω την 4η επιλογη . οι παραλιες πρεπει να ειναι δημοσιες και δωρεαν . να μην πρηρωνουμε ουτε ενα euro απο την τσεπη μας. εξω οι επιχηρησεις απο τις παραλιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι ερημικές παραλίες, αλλά όχι συνέχεια. 1 beach bar 100-150 μέτρα μακριά δεν με πειράζει. Να κάτσω να χαρώ ήλιο και θάλασσα και μετά να πάω για μουσική και νεροπόλεμο. Πάντως δεν μου αρέσουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι πολύ θορυβώδεις παραλίες που ο 1 είναι πάνω στον άλλο, όπως κι αυτές που μαζεύουν παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βασικά δε μ'αρέσουν καθόλου οι οργανωμένες παραλίες και ειδικά όταν βάζουν τη μουσική στο τέρμα!
Μου αρέσει η παραλία να έχει όσο γίνεται λιγότερο κόσμο!!:)

Μονολύθι ας πούμε ε?:P

Εγώ ξενερώνω με τα μπαρ στις παραλίες.. ειδικά με αυτά τα "και καλά", με το ντάπα ντούπα στο τέρμα, τον τυπά με το κολιέ και τη σαγιονάρα και το μακρύ λουλουδάτο μαγιώ!:mad:
Ουφ..
Υπάρχουν όμως ορισμένα που είναι πολύ διακριτικά εναρμονισμένα με το φυσικό περιβάλλον, χωρίς υπερβολές και σίγουρα εξυπηρετούν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μονολύθι ας πούμε ε?:P

Εγώ ξενερώνω με τα μπαρ στις παραλίες.. ειδικά με αυτά τα "και καλά", με το ντάπα ντούπα στο τέρμα, τον τυπά με το κολιέ και τη σαγιονάρα και το μακρύ λουλουδάτο μαγιώ!:mad:
Ουφ..
Υπάρχουν όμως ορισμένα που είναι πολύ διακριτικά εναρμονισμένα με το φυσικό περιβάλλον, χωρίς υπερβολές και σίγουρα εξυπηρετούν.:)
Ναι και στο Μονολίθι να φανταστείς δε πάω εκεί με τη καντίνα που τα μεσημέρια είναι ο ένας πάνω στον άλλον και φοβάσαι να κολυμπήσεις γιατί θα πέσεις πάνω στον άλλον:mad:, αντίθετα διαλέγω σημεία με ελάχιστο κόσμο.

Πάντως δεν έχω πρόβλημα με τα μπαρ στις παραλίες αρκεί να έχουν τη μουσική σε λογική ένταση και να μην ενοχλεί αυτόύς που πάνε στη θάλασσα για να χαλαρώσουν και να κάνουν ησυχα ησυχα το μπανάκι τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μιας και κοντοζυγώνει η μέρα που θα αρχίσω να πηγαίνω στις παραλίες...

Στην παραλία μου αρέσει να έχω πάνω απ' όλα την ησυχία μου...δλδ να μην με ενοχλέι κανείς την ώρα που κάθομαι και κάνω ηλιοθεραπία!!!
Μου αρέσει να έχω ένα παγωμένο ποτό δίπλα μου...άφνονο Baby Oil...μουσικούλα...και να μπαινω-βγαίνω στην θάλασσα όταν νιώσω ότι ΚΑΙΓΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top