Πειράγματα στο δρόμο

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
χαχαχα...τι σου πε καλε :P??

Κανενας χασοδικης Δικηγορος ηταν και αυτο:hmm:? ....γιατι ξερω εναν τετοιο, που ειναι πολυ ...ερμ..αχμ...:whistle::redface:


Αν ήταν δικηγόρος και μίλησε έτσι αλλάζω αμέσως κλάδο σπουδών...
Α δεν μπορώ να πω τι είπε, θα με κυνηγήσουν οι μοντ.......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Αν ήταν δικηγόρος και μίλησε έτσι αλλάζω αμέσως κλάδο σπουδών...
Α δεν μπορώ να πω τι είπε, θα με κυνηγήσουν οι μοντ.......:redface:

Ε οχι και αλλαζεις κλαδο σπουδων ... αφου σου παει λεμε :)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Μου πάει μου πάει...

Αλλά που να δεις πόσο μου πάει η Στρατιωτική Δικαιοσύνη που θέλω...
Τότε να δω αν θα τολμήσουν να με πειράξουν στο δρόμο (μοχθηρό χαμόγελο που ακολουθείται από χιχιχιχι!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
(ε θα την πω την κακια μου)

Δικηγορος και αντι να σε χαστουκισει αυτος, τον χαστουκισες εσυ ; :P:P

(εφυγα ! γεια σας !
)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μου πάει μου πάει...

Αλλά που να δεις πόσο μου πάει η Στρατιωτική Δικαιοσύνη που θέλω...
Τότε να δω αν θα τολμήσουν να με πειράξουν στο δρόμο (μοχθηρό χαμόγελο που ακολουθείται από χιχιχιχι!!!)

Μην χασεις την θυληκοτητα σου ομως ...Αλλο τι ειμαστε κ τι κανουμε στον επαγγελματικο μας χωρο και αλλο τι ειμαστε εξω απο αυτον, καλο ειναι να αποβαλλουμε λιγο την καθημερινοτητα μας και να χαλαρωνουμε :D!

Θελουμε εμεις οι γυναικες τα πειραγματα... ΕΙναι πολυ σημαντικο πλεονεκτημα μια γυναικα να ξερει οτι αρεσει στο αντιθετο φυλο :clapup:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Η άποψη μου:

Αν κάποιος κάνει ένα χυδαίο, ή 'ασχήμο' τέλος πάντων, πείραγμα προς μία κοπέλα (εννοώ μέχρι λόγια, και όχι πράξη) ίσως εκείνη τη στιγμή 'προσβληθεί' αλλά θα της αρέσει, δηλαδή λίγες ώρες αργότερα που θα βρεθεί μπροστά στον καθρέφτη και θα αναρρωτιέται αν ανάβει έναν άντρα, σίγουρα θα σκεφτεί εκείνο το χυδαίο σχόλιο που άκουσε απο εκείνον τον αγενέστατο τύπο καθώς περνούσε απο μπροστά του.

Α! Κι επίσης, περισσότερο πιστεύω οτι τα χυδαία σχόλια ακούγονται σε προκλητικό ντύσιμο ή έντονο κούνημα, ανάλογο βλέμμα κτλπ. Υπάρχουν βέβαια κι εξαιρέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ποτε...:redface:
Δεν μπορω να πειραξω ή να φλερταρω κοπελα στο δρομο...ειδικα λεκτικα...
Μπορω να την κοιταξω (εαν μου προκαλεσει τον θαυμασμο) και να χαμογελασω (κι αυτο οχι τοσο ευκολο) αλλα μεχρι εκει.
Ειμαι αρκετα ντροπαλος σε τετοια θεματα...σε αλλες καταστασεις παλι ειμαι πιο απελευθερωμενος.
Αλλα γενικα ντρεπομαι μωρεεεεε.....νι!:redface:
(αλλο αν η εμφανιση μου και το γενικοτερο στυλ μου (ντυσιμο κτλ κτλ) δειχνει εντελως τ'αντιθετο...ειμαι περιεργη φαση τι να εξηγω τωρα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
(ε θα την πω την κακια μου)

Δικηγορος και αντι να σε χαστουκισει αυτος, τον χαστουκισες εσυ ; :P:P

(εφυγα ! γεια σας !
)


Καλέ εγώ είμαι δυνάμει δικηγόρος...ακόμα αναζητώ κάποιον να μου δώσει το πτυχίο μου:redface:
Αφού ήθελε να με πειράξει λούστηκε τις συνέπειες...;)


Δεν είναι μόνο εξαιτίας ντυσίματος της κοπέλας αλλά και καλλιέργειας πνευματικής του άλλου/παρατηρητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Suspiria υπαρχει κατι που δεν εχεις, λεγοντας αυτα.
Αδικο.

Καλέ εγώ είμαι δυνάμει δικηγόρος...ακόμα αναζητώ κάποιον να μου δώσει το πτυχίο μου
Ε νταξει, σφαλιαρα τωρα, νοσοκομειο οταν παρεις το πτυχιο ! Θα ειναι και με το νομο :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάλι... πειράζω όλο το κόσμο και παντού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Suspiria υπαρχει κατι που δεν εχεις, λεγοντας αυτα.
Αδικο.

absolutely confused.

έχω άδικο ή δεν έχω άδικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Δίκιο καλέ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
οk, είμαι λίγο 'εκτός κλίματος' τελευταία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παρε μια βαθεια suspiria να χαλαρωσεις (με προλαβε η ghelly) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ θα συμφωνήσω με Kajira. Πείραγμα στο δρόμο δεν είναι μόνο οι χυδαίοι, αλλά κι αυτοί που θα σου μιλήσουν ευγενικά. Σε αυτούς πάντα θα χαμογελάσω, κι αν προσπαθήσουν να μου πιάσουν κουβέντα με καλό τρόπο δεν θα το αρνηθώ. Ποιά είμαι, η πριγκίπισσα των πάγων;:P Μέχρι και ραντεβού έχω βγει με 2 με αυτό τον τρόπο (ο ένας δε ήταν ο ομορφότερος άντρας που έχω δει ποτέ, γι'αυτό.:redface: Αλλά μυαλό κουκούτσι!:P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, το μεγάλο γέλιο, στο οποίο την πατούσα στην αρχή, είναι το πώς την πέφτουν οι Αφρικανοί...
Είναι χαρακτηριστικό...
Με την ιδιαίτερη προφορά τους, το έθνικ στιλάκι... με το που θα δουν "αιθέρια" ύπαρξη (δηλαδή προτιμούν τις ξανθιές, τα κοριτσάκια), πάνε χύμα στο κύμα...

hallo, hallo, pleaaseIwantto, wantto talk to you.
A mean a saw you and cannot belive myeyes, youre likean angel youare...
go drink withme. We go drink a coffa and I only wannaknow you betta...
com, com, you are fora reasan in ma life, yougotta gimme a chance you...

Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου, δεν έπεσα από τον ουρανό, από το Άδελε έρχομαι και πέρασα από εδώ να κάνω ένα μάστερ...

Τίποτα, εκεί, το ίδιο ρεπερτόριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
To γίδι έχει πάρα πολύ δίκιο!
Είναι πιστή μεταφορά πεσίματος black brother! Διαβάζοντας τα ένιωσα κατευθείαν το ambient. Έχει πλάκα όμως, γιατί κουνιέσαι στο ρυθμό τους.

Εγώ, ως μεγάλος νάρκισσός, νιώθω τρομερά αυτάρεσκα με τα πειράγματα στο δρόμο και γενικώς, και πεθαίνω στα χαμόγελα, ενώ αν γίνει ενοχλητικό μπορώ να γίνω δηλητηριώδης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Στάσου....
Μύγδαλα !!!!!

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τα απεχθανομαι οταν ειναι αγαρμπα,προσβλητικα και υποτιμιτικα.
Μου αρεσουν οταν ο αλλος θα πει κατι εξυπνο ή κατι αστειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τα απεχθανομαι οταν ειναι αγαρμπα,προσβλητικα και υποτιμιτικα.
Μου αρεσουν οταν ο αλλος θα πει κατι εξυπνο ή κατι αστειο.
Ναι,οντως..με νευριαζουν παρα πολυ οι δηθεν ''εξυπναδες''που λενε...:mad: πες και κατι πιο πρωτοτυπο,τοσο δυσκολο ειναι???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top