Πειράγματα στο δρόμο

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πειράζεται τις γυναίκες στο δρόμο και πώς αντιδρούν?:)

Εγώ τις πειράζω συνέχεια και αντιδρούν κάθε μια με τον τρόπο της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
"Πειρασμοί";;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγωψ παλι αν πειραξω γυναικα στο δρομο το πολυ πολυ να με βρισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
"Πειρασμοί";;;;;:hmm:

πές το όπως θές, πειράγματα, όπως θές έβαλα ότι μοιυ ήρθε?
Βέβαιαι το θέμα αφορά τους άντρες κυρίως , εκτός και εαν πειράζεται και εσείς τους άντρες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
εγωψ παλι αν πειραξω γυναικα στο δρομο το πολυ πολυ να με βρισει

ναι εε , και δε σαρέσει αυτό?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
να με βρισει χωρις λογο γιατι θα της πω κατι ωραιο βρε μαλλι με μαλλι υθα πιαστουμε κ θα την στειλω κ στο νοσοκομειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tι εννοεις πειραγμα;
Καμακοπειραγμα ή να περπαταω με μια φιλη ή την κοπελα μου και να την πειραζω για να γελαμε;
Και στις δυο περιπτωσεις παντως οχι.:redface:
Αν μιλαμε για το καμακο-πειραγμα δεν το κανω γιατι δεν μου αρεσει καθολου να γινεται υπο τετοιες συνθηκες (sorry αλλα προσωπικα ετσι οπως το κατλαβαινω το "πειραζω στο δρομο" το θεωρω καγκουρικο.) και οσν αφορα το περπαταω με μια κοπελα και να την πειραζω, σιγουρα οχι μιας και το να βλεπεις εναν μαντραχαλο 25αρη να πειραζει την φιλη τοιυ και να χασκογελανε μεσ τη μεση του δρομου ειναι καπως ακυρο....Το εκανα στα 15 μου 16...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Άλλαξα λίγο τον τίτλο, σε κάτι ακριβέστερο. Go on..

Αλήθεια ποιο από τα δύο είδη πειραγμάτων, που αναφέρει ο Μάριος, εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
εγωψ παλι αν πειραξω γυναικα στο δρομο το πολυ πολυ να με βρισει

Με ποιό τρόπο πειράζεις γυναίκες στο δρόμο;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Απ' ότι κατάλαβα μιλάμε για καμακοκαταστάσεις στο δρόμο σε άγνωστα άτομα..
Προσωπικά δεν πειράζω ούτε άντρες, ούτε γυναίκες αν και αν δω κάποιον που θα μου αρέσει συνήθως κουνάω το κεφάλι σαν να λέω εγκρίνεσαι, very nice κτλ..μου βγαίνει αυθόρμητα, can't help it..
Και την ωραία γυναίκα θα τη θαυμάσω και αν είμαι με παρέα θα κάνω κάποιο σχόλιο του τύπου '' ωραία κοπέλα'' αλλά φυσικά δεν κάνω καμία απολύτως κίνηση γιατί δεν υπάρχει και κανένας λόγος..:P

Τώρα όταν με πειράζουν στο δρόμο δεν αντιδρώ καθόλου συνήθως και δεν δίνω καμία σημασία εκτός αν το σχόλιο είναι αισχρό και τα πάρω που όμως και πάλι δε θα πω κάτι αλλά θα δείξω ότι σπάστηκα. Πρόσφατα ένας τύπος γυρνάει και μου λέει '' να σε βάλω κάτω μωρό μου να σου πετάξω τα μάτια έξω''..οκ τι σκ**α να ασχοληθείς με κάτι τέτοιους?
Μία φορά μόνο γέλασα πολύ γιατί ήταν πραγματικά πολύ έξυπνο το πείραγμα αλλά δε σας το λέω θα με περάσετε για ψωνάρα..:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Με ποιό τρόπο πειράζεις γυναίκες στο δρόμο;;; :hmm:

χαχα το μονο απλο πραγμα τισ σφυραω της λεω κανενα α ρε μανα μου τι κεφια εχεισ σημερα κ τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
χαχα το μονο απλο πραγμα τισ σφυραω της λεω κανενα α ρε μανα μου τι κεφια εχεισ σημερα κ τετοια

:confused: :confused: :blink: :blink: :wacko: :wacko: .....χμμμμ......Κάτι δεν έχω καταλάβει εγώ εδώ...... Ladycat, πειράζεις γυναίκες στον δρόμο???? Με σκοπό τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
οχι βρε παιδια αν της πειραζα τι θα ελεγα οχι οτι τωρα το κανω αυτο!!!!!!!!!!!! μονο αγορακια πειραζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
οχι βρε παιδια αν της πειραζα τι θα ελεγα οχι οτι τωρα το κανω αυτο!!!!!!!!!!!! μονο αγορακια πειραζω

Είπα και γω!!!!!
:)

(όχι ότι είναι κακό, αλλά δεν είχα καταλάβει κάτι τέτοιο και απόρησα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το θεωρω γελοιο, και εκνευριζομαι απιστευτα απο τα αισχρα (πραγματικα αιχρα ομως..)πειραγματα που κανουν μερικοι. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ε ναι, αυτα που γινονται ειναι πραγματικα γελεια και εντελως χυδαια κατα την αποψη μου, εαν θες να πεις κατι ρε φιλε πηγαινε και πες το σαν ΑΝΤΡΑΣ οχι σαν κοτα.



και με αυτο το 555 μυνημα μου σας καληνυχτιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έτσι πως περπατάω εγώ είναι αδύνατον να πειράξω κάποιον στον δρόμο ή να δώσω βάση στο τι μου λένε. Το πιο πιθανό είναι να σκοντάψω πάνω τους έτσι αφηρημένη που περπατάω :redface: :redface: :redface: πάντα κάπου τρέχει ο λογισμος μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Tι εννοεις πειραγμα;
Καμακοπειραγμα ή να περπαταω με μια φιλη ή την κοπελα μου και να την πειραζω για να γελαμε;
Και στις δυο περιπτωσεις παντως οχι.:redface:
Αν μιλαμε για το καμακο-πειραγμα δεν το κανω γιατι δεν μου αρεσει καθολου να γινεται υπο τετοιες συνθηκες (sorry αλλα προσωπικα ετσι οπως το κατλαβαινω το "πειραζω στο δρομο" το θεωρω καγκουρικο.) και οσν αφορα το περπαταω με μια κοπελα και να την πειραζω, σιγουρα οχι μιας και το να βλεπεις εναν μαντραχαλο 25αρη να πειραζει την φιλη τοιυ και να χασκογελανε μεσ τη μεση του δρομου ειναι καπως ακυρο....Το εκανα στα 15 μου 16...:P

μόνο καγκούρικο δεν έιναι:) να βλεπές πως νατιδρούν οι περισσότερες. χαχαχαχ πολύ γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
δεν ξέρω αν συμφωνούν μαζί μου και άλλες κοπέλες

εμένα προσωπικά αν με πειράζουν στον δρόμο ή άλλες κοπέλες τις περισσότερες φορές θα πέσει πολύ στα ματια μου και θα μου φανεί γλοιωδες όταν βλέπω μερικούς να κάνουν λες και δεν εχουν ξαναδει γυναίκα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πληρης αδιαφορια ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top