• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περίοδος: Συμβουλές για τις ιδιαίτερες ημέρες του μήνα

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Να πας! Και να τον πριξεις στις ερωτήσεις δεν κατάλαβα :P η δουλειά τους αυτη είναι.
Αν θες τη γνώμη μου που δουλεύω όλη μέρα κάθε μέρα με γυναικολογους, απέφυγε τους παλιούς με υπερβολική δουλειά.
ΟΚ! Ευχαριστώ :) Ξέρω που θα πάω ήδη γιατί εκεί πήγαινε και η μαμά μου.

Δυστυχώς είσαι Αθήνα γιατί της Θεσσαλονίκης τους γνωρίζω σχεδον όλους.
Δεν είμαι Αθήνα. Ούτε Θεσσαλονίκη αλλά ναι. Για διευκρίνιση το γράφω.

Επίσης αν όντως έχεις τελικά, πηγαίνεις χθες σε ενδοκρινολογο. Γνωρίζουν πολλά περισσότερα και θα σου βάλουν να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις που αφορούν την δική σου περίπτωση. Όπως πχ εξετάσεις για θρομβοφιλια καθώς είναι βασικός έλεγχος σε περίπτωση χρήσης αντισυλληπτικων
Εντάξει τέλεια! Will do. Σας ευχαριστώ πολύ όλες.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Update: Έχω ραντεβού την Τρίτη που μας έρχεται με γυναικολόγο και την Παρασκευή με ενδοκρινολόγο. Hope all goes well and fingers crossed.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Update: Έχω ραντεβού την Τρίτη που μας έρχεται με γυναικολόγο και την Παρασκευή με ενδοκρινολόγο. Hope all goes well and fingers crossed.
Μην ανησυχείς! Εύχομαι να μην έχεις καποιο θέμα
Αλλά όλα λύνονται, ειδικά σε ηλικίες όπως τις δικές μας :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top