Περισσότερα Emoticons

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Όχι, εννοώ ότι πχ, τα emoticons :) - :( είναι του ίδιου στυλ, ενώ τα :) -
όχι. Συνεπώς το τελευταίο emoticon δε μπορώ να το βάλω μαζί με τα άλλα. :D



-petros

:ok:
Θα σου το στείλει ο Στέλιος και θα αποφασίσεις.:)
Πάντως νομίζω ότι δεν είναι του ίδιου στυλ, εκτός αν πάλι δεν έχω καταλάβει καλά.:hmm: Anyway, the decision is yours.:):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εντάξει νομίζω λύθυκε:lock::lock::lock::lock::lock::lock::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εντάξει νομίζω λύθυκε:lock::lock::lock::lock::lock::lock::D


α)Δεν νομίζω ότι έχει ειπωθεί κάτι περιττό ή ανούσιο. Σε εκείνη την περίπτωση το θέμα θα είχε κλειδωθεί ήδη.
β)Είναι προφανές ότι το τελευταίο μου post επί του θέματος ήταν καταληκτικό.
γ)Αυτό το post μου είναι περιττό so παρακαλώ τους υπεύθυνους να διαγραφεί ή να μετακινηθεί στα "Εκτός Θέματος". Ο λόγος που το έκανα είναι επειδή διέκρινα έναν τόνο ειρωνείας ο οποίος στην προκειμένη δεν είχε λόγο ύπαρξης ούτε βάση.

Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Petro, γιατί δεν φτιάχνεις μια κατηγορία με τίτλο "Διάφορα". Έτσι ούτε εσύ θα παλεύεις να ξεχωρίζεις τα emoticon αλλά και εμείς θα έχουμε πιο πολλές επιλογές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ναι, ίσως:iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Πέτρο, αυτό είναι του ίδιου στυλ;

Αν ναι, βαλ'το πλιζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
ok :)
(βρίσκεται στα Δευτερεύοντα)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!
Ά μα βρω και άλλα ίδιου στυλ, να τα γράψω σ' αυτό το τόπικ να τα περάσεις;

(Συμφωνώ με την ιδέα με μόνο μία κατηγορία "διάφορα", να μην παιδεύεσαι κι εσύ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
εγώ θα ήθελα 1 εμοτικον με μια :clover:μαργαρίτα Plz...:up::eyesup::eyesup::ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να δίνουμε εμείς τι emoticons θέλουμε. κάτι σα παραγγελία ένα πράμα.(αν συμφωνεί και ο Πέτρος βέβαια). π.χ. εγώ θα ήθελα να προστεθούν emoticons σε σχέση με τη μουσική. Άλλοι θα ήθελαν σχετικά με τα αθλήματα. Ας δώσει ο καθένας τις ιδέες του γιατί και ο Πέτρος δε μπορεί να φανταστεί μόνος του τι θέλει το κάθε μέλος τη στιγμή που είμαστε κάμποσες χιλιάδες εδώ μέσα!!!Συμφωνείτε; Και η ιδέα με την κατηγορία Διαφόρα δεν είναι καθόλου κακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top