• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Χαλαρό περπάτημα δεν βλάπτει.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
Καλημέρα , μετά από πόσο καιρό επιτρέπεται το περπάτημα το δυνατό και τρέξιμο ελαφριά ; Και ίσως λίγο βάρη;
Ούτε περπατάς ρε φίλε; Καλά όλη μέρα κάθεσαι; Πώς μπορείς;
Λοιπόν, φόρα στενό εσώρουχο, βάλε και λίγο μαλακό πράμα εκεί απ έξω, λίγο βαμβακι πχ (όχι σε επαφη με την πληγη) και ξεκινα περπάτημα και ελαφριά άσκηση. Θα σώσουμε το @@@λί μας και θα πάθουμε καρδιαγγειακά νοσηματα απ την ακινησία
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ούτε περπατάς ρε φίλε; Καλά όλη μέρα κάθεσαι; Πώς μπορείς;
Λοιπόν, φόρα στενό εσώρουχο, βάλε και λίγο μαλακό πράμα εκεί απ έξω, λίγο βαμβακι πχ (όχι σε επαφη με την πληγη) και ξεκινα περπάτημα και ελαφριά άσκηση. Θα σώσουμε το @@@λί μας και θα πάθουμε καρδιαγγειακά νοσηματα απ την ακινησία
Περπατάω εγώ χαλαρά. Δεν με ενοχλεί το.κεφαλι.στην αρχή ναι τώρα τίποτα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,836 μηνύματα.
Και τώρα καταλαβαίνετε γιατί λέω για από μικρά να την κάνουμε όλοι. Ευχαριστώ Τον Θεό που την έκανα σε ηλικία που δεν είχαν ξεκινήσει ακόμα τα instincts για έπαρση σημαίας (να μιλάμε και με την αργκό της παρέας). Δεν μπορώ να φανταστώ τι πόνο έχετε όσοι την κάνατε σε τέτοια ηλικία ειδικά με ορμόνες. Φρίκη.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Και τώρα καταλαβαίνετε γιατί λέω για από μικρά να την κάνουμε όλοι. Ευχαριστώ Τον Θεό που την έκανα σε ηλικία που δεν είχαν ξεκινήσει ακόμα τα instincts για έπαρση σημαίας (να μιλάμε και με την αργκό της παρέας). Δεν μπορώ να φανταστώ τι πόνο έχετε όσοι την κάνατε σε τέτοια ηλικία ειδικά με ορμόνες. Φρίκη.
Ναι εγώ έχω χαμηλά τα πάντα και σκέψου η σημαία όρθια .
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,054 μηνύματα.
ευτυχως μετα απο 2 βδομαδες ο πονος οταν υψωνεις την σημαια γινεται μια απλη ενόχληση, και οταν πέσουν τα ράμματα θα μπορείς να τον παίξεις (τον εθνικό ύμνο εννοείται)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,836 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Κάποτε ήταν πιο ευχάριστο, τώρα τον τελευταίο καιρό έχει πέσει ένα πέπλο μύρλας και αυτολύπησης.
Και υποθέτω το μάντεψες, το κοντάρι παίρνει τα πάνω του όταν το κλίμα είναι καλό μόνο :bleh:. Θετικό για τον @naturale βέβαια στην δεδομένη περίπτωση γιατί διαφορετικά θα έπρεπε να αιμοραγεί και να πονάει συνεχώς όλη μέρα :hehe:.
Όλο αυτό με τα κοντάρια, με θύμισε μια ευχή του προπάππου μου: «Υγεία, ευτυχία και το κοντάρι πάντα σηκωμένο» :laugh:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
να την κάνουμε όλοι
kι αν δεν έχετε πρόβλημα; Γιατί να υποβληθεί το παιδάκι σε επέμβαση; Μην τυχόν μετά από 40 χρόνια αποκτήσει κάποιο πρόβλημα; Αυτή δεν είναι η σωστή ιατρική αντιμετωπιση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και τώρα καταλαβαίνετε γιατί λέω για από μικρά να την κάνουμε όλοι. Ευχαριστώ Τον Θεό που την έκανα σε ηλικία που δεν είχαν ξεκινήσει ακόμα τα instincts για έπαρση σημαίας (να μιλάμε και με την αργκό της παρέας). Δεν μπορώ να φανταστώ τι πόνο έχετε όσοι την κάνατε σε τέτοια ηλικία ειδικά με ορμόνες. Φρίκη.
Πάντως και τα μωρά έχουν στύση, να ξέρεις. Θα έχεις ξεχάσει τη βρεφική σου ηλικία, φαντάζομαι, αλλά όταν αποκτήσεις γιο, θα εκπλαγείς όταν .....κατουράει το προσωπάκι του, όταν τον αφήνετε γυμνό:)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,836 μηνύματα.
kι αν δεν έχετε πρόβλημα; Γιατί να υποβληθεί το παιδάκι σε επέμβαση; Μην τυχόν μετά από 40 χρόνια αποκτήσει κάποιο πρόβλημα; Αυτή δεν είναι η σωστή ιατρική αντιμετωπιση
Ένα πρόβλημα μπορείς και να το προλαμβάνεις. Εκτός των άλλων έχει και ωφέλη στην καθαριότητα.


Πάντως και τα μωρά έχουν στύση, να ξέρεις. Θα έχεις ξεχάσει τη βρεφική σου ηλικία, φαντάζομαι, αλλά όταν αποκτήσεις γιο, θα εκπλαγείς όταν .....κατουράει το προσωπάκι του, όταν τον αφήνετε γυμνό:)
Δεν ήμουν και βρέφος. Κάπου Δ' Δημοτικού πρέπει να ήμουν όταν την έκανα. Τον πόνο τον θυμάμαι αλλά δεν θυμάμαι να προκαλούνταν από στήσεις (τώρα σαφώς και δεν θυμάμαι αν τότε είχα ή όχι γενικά χδ).
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.
Καλημέρα , μετά από πόσο καιρό επιτρέπεται το περπάτημα το δυνατό και τρέξιμο ελαφριά ; Και ίσως λίγο βάρη;
Αν σκεφτείς πως τα ράμματα ειναι απορρόφησιμα και πέφτουν στις δύο με τρεις εβδομάδες. (κάτι που ίσως ξέρεις αφού θα σου χει πει και ο γιατρός σου) περπάτημα ελαφρύ ναι
όχι βάρη όπως και αυνανισμός ή σεξουαλική δραστηριότητα μετά από ένα μήνα επίσης.

υγ. Για ακόμα μια φορά
να ενοχλείς τον ιατρό σου και μόνον αυτόν χωρίς να κάνεις βιαστικές κινήσεις ή να ρωτάς δεξιά και αριστερά. Αυτός και μόνον αυτός ξέρει το ιστορικό σου.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αν σκεφτείς πως τα ράμματα ειναι απορρόφησιμα και πέφτουν στις δύο με τρεις εβδομάδες. (κάτι που ίσως ξέρεις αφού θα σου χει πει και ο γιατρός σου) περπάτημα ελαφρύ ναι
όχι βάρη όπως και αυνανισμός ή σεξουαλική δραστηριότητα μετά από ένα μήνα επίσης.

υγ. Για ακόμα μια φορά
να ενοχλείς τον ιατρό σου και μόνον αυτόν χωρίς να κάνεις βιαστικές κινήσεις ή να ρωτάς δεξιά και αριστερά. Αυτός και μόνον αυτός ξέρει το ιστορικό σου.
σωστα και 8α τον δω την αλλη εβδομαδα.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 914 μηνύματα.
Ένα πρόβλημα μπορείς και να το προλαμβάνεις. Εκτός των άλλων έχει και ωφέλη στην καθαριότητα.
Μπορεί όμως και να μην αποκτήσει ποτέ αυτό το πρόβλημα ένας άντρας. Γιατί να υποβληθεί το παιδάκι σε τέτοια δοκιμασία; Με το ίδιο σκεπτικό, θα κάναμε επέμβαση στα μάτια, για να μην πάθουμε στα γεράματα καταρράκτη πχ. Δεν υπάρχει επέμβαση δίχως παρενέργειες ή πόνο. Κρίμα δεν είναι; Ήμουν και σε ένα γκρουπ κατά της περιτομής αγοριών δίχως ιατρική ανάγκη, γιατί τα λυπάμαι. Και μόνο η νάρκωση, είναι μεγάλη ταλαιπωρία για τον οργανισμό. Και πάντα υπάρχει πιθανότητα επιπλοκής. Σπανιότατα μεν, αλλά υπάρχει. Δηλ να δημιουργήσεις ένα πρόβλημα, εκεί που δεν υπάρχει; Κρίμα! Σαν το Χοτζα που έδερνε τη γυναίκα του, για να μην κάνει κάτι κακό, γιατί αν το κάνει, θα είναι αργά.
Όσο για την καθαριότητα, ναι στην εποχή του Μουάμεθ, που δεν έκαναν καθημερινό μπάνιο οι άνθρωποι, ήταν καλό. Τώρα πλέον, έχουμε όλοι ντουζιέρες ή μπανιέρες και κάνουμε σχεδόν κάθε μέρα μπάνιο. Το τραβούν λίγο τα αγόρια, τρέχει το νεράκι και μια χαρά!
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα είδα τον γιατρό σήμερα
18η μέρα είναι σήμερα.
Είπε ότι φαίνεται να πήγαινε καλά,πλενω κανονικά και Βάζω pulko.

Σεξ όχι ακόμα , εντάσεις όχι ακόμα.

Καλά πόσο καιρό θέλει ;
Περπάτημα , ποδήλατο , βαρη ναι
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.
Καλησπέρα είδα τον γιατρό σήμερα
18η μέρα είναι σήμερα.
Είπε ότι φαίνεται να πήγαινε καλά,πλενω κανονικά και Βάζω pulko.

Σεξ όχι ακόμα , εντάσεις όχι ακόμα.

Καλά πόσο καιρό θέλει ;
Περπάτημα , ποδήλατο , βαρη ναι
Μετά από ένα μήνα..το έχουμε ξαναπεί και εδώ.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.
Βαρέθηκα ρε μάν αλήθεια.

Πρέπει να τον πειράξω λίγο δεν αντέχω
Δεν είμαι μαν......αλλά και να ήμουν να εκφράζεσαι καλύτερα . Το τι θα κάνεις κρατα το για τον ευατό σου. Η ψυχαγωγία του δεν με απασχολεί . Ελεος .:mpinelik:
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Δεν είμαι μαν......αλλά και να ήμουν να εκφράζεσαι καλύτερα . Το τι θα κάνεις κρατα το για τον ευατό σου. Η ψυχαγωγία του δεν με απασχολεί . Ελεος .:mpinelik:
ΟΚ ΜΠΡΟ τσιλλ ενα λαθος εκανα και εγω.
ειμαι στης μερες μου τωρα της περιεργες.
ευχαριστω ομως για τον χρονο σου....

σιγα σιγα καταλαβα απαλα...οχι κομαντο
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα ,

Από εμπειρία σε όσους την έκαναν την περιτομή. Μετά από πόσες μέρες μπορούμε να παίξουμε μόνοι;
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Γεια σας.

Κλείσαμε ένα μήνα από το χειρουργείο, περιτομής.

Λοιπόν, βλέπω στο κεφάλι κάτω ακόμα ράμματα, είναι λιωμένα αλλά είναι εκεί. Θα φύγουν εντελώς ;
 
Top