• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδιά. Αρχίζει και με.ποναενε τα ράμματα ειδικά από μια πλευρά.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,039 μηνύματα.
Ναι, τα ραμματα θα πονάνε μεχρι να επουλωθεί η πληγή. Δεν νομίζω να υποτίθεται οτι ειναι αβασταχτος ο πόνος, αλλα ενα μικρό τσιμπιμα είναι νορμάλ. Κατα τις 2.5-3 βδομαάδες αμα δεν εχουν πεσει ολα τα ραμματα, πιστεύω οτι μπορείς να τα βγάλεις και συ γιατι απο ενα σημειο και μετα χειροτερα θα κανουνε
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ναι, τα ραμματα θα πονάνε μεχρι να επουλωθεί η πληγή. Δεν νομίζω να υποτίθεται οτι ειναι αβασταχτος ο πόνος, αλλα ενα μικρό τσιμπιμα είναι νορμάλ. Κατα τις 2.5-3 βδομαάδες αμα δεν εχουν πεσει ολα τα ραμματα, πιστεύω οτι μπορείς να τα βγάλεις και συ γιατι απο ενα σημειο και μετα χειροτερα θα κανουνε
Είμαι στην 7 ημέρα τώρα . Ναι τσίμπημα αντέχεται όντος.

Θα πάω στον γιατρό σε καμία εβδομάδα θα το δει ξανά. Ευχαριστώ πολύ!
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,039 μηνύματα.
Πως είναι τα βράδια και τα πρωινά; Κοιμάσαι; Εχει ελαττωθει ο πονος απτα τεντωματα;
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πως είναι τα βράδια και τα πρωινά; Κοιμάσαι; Εχει ελαττωθει ο πονος απτα τεντωματα;
Κοιμόμουν από την πρώτη μέρα ναι , όταν είχαμε τέντα τότε πόνος και αίμα 3 ημέρα.

Μετά πέρασε, το πρωί με ξυπνάει ναι από φόβο πλέον χαχαχαχαχαα

Φόβο μην ανοίξει η τεντα φουλ
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,039 μηνύματα.
Aχ αυτά έχει η ζωή. Αφού πέρασες τις 7 μέρες θα κυλήσουν γρήγορα οι άλλες, στον μήνα θα είσαι λες και δεν εγινε τίποτα..

Πάντως ενα τιπάκι απο τις μέρες της αυπνίας, για να μη πονάς το βράδυ κοιμήσου αγκαλία με ενα μαξιλάρι αναμεσα στα πόδια σου και φέρτα οσο πιο πανω μπορεις (σαν να εισαι εμβρυο δηλαδη).. Ετσι δε θα τεντώνεται πολύ και θα γλυτώνεις καμια μιση - με μια ωρα υπνου χωρις φοβο εστω
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Aχ αυτά έχει η ζωή. Αφού πέρασες τις 7 μέρες θα κυλήσουν γρήγορα οι άλλες, στον μήνα θα είσαι λες και δεν εγινε τίποτα..

Πάντως ενα τιπάκι απο τις μέρες της αυπνίας, για να μη πονάς το βράδυ κοιμήσου αγκαλία με ενα μαξιλάρι αναμεσα στα πόδια σου και φέρτα οσο πιο πανω μπορεις (σαν να εισαι εμβρυο δηλαδη).. Ετσι δε θα τεντώνεται πολύ και θα γλυτώνεις καμια μιση - με μια ωρα υπνου χωρις φοβο εστω
Και πριν το χειρουργείο πάντα αγκαλιά με μαξιλάρι αλιως δεν μπορώ να κοιμηθώ.

Αλλά, έχω προσέξει το πρωί όταν βλέπω όνειρα κατάλαβες....και γίνεται τέντα είμαι ανάσκελα εκεί είναι το θέμα μας.

Ευχαριστώ πολύ Πάντος όντος έτσι είναι όπως τα λες , βοήθεια σίγουρα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,256 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πλέον έχουμε θέμα , κάθε πρωί η σημαία ψηλά δυνατά όμως. Κ ο πόνος αρκετός αποσπά
Στα 50 να θέλει να δουλέψει ημαρτον
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδιά τελικά είναι ταλαιπωρία μεγάλη για έναν νέο , σκέψου ότι εγώ στα 50+ η σημαία κάθε πρωί και μέσα στη ημέρα εάν δω κάτι δυνατό πετάγεται...

Μην το κάνετε 12-60 μετά ηρεμούν πιστεύω στα 60 η ορμόνες
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,256 μηνύματα.
Παιδιά τελικά είναι ταλαιπωρία μεγάλη για έναν νέο , σκέψου ότι εγώ στα 50+ η σημαία κάθε πρωί και μέσα στη ημέρα εάν δω κάτι δυνατό πετάγεται...

Μην το κάνετε 12-60 μετά ηρεμούν πιστεύω στα 60 η ορμόνες
Κάνεις μια γύρα στα μισά θέματα του φόρουμ και σου πέφτει με αυτά που διαβάζεις μην ανησυχείς :hehe:.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,256 μηνύματα.
Αντιαφροδισιακό είναι το φορουμ;
Κάποτε ήταν πιο ευχάριστο, τώρα τον τελευταίο καιρό έχει πέσει ένα πέπλο μύρλας και αυτολύπησης.
Και υποθέτω το μάντεψες, το κοντάρι παίρνει τα πάνω του όταν το κλίμα είναι καλό μόνο :bleh:. Θετικό για τον @naturale βέβαια στην δεδομένη περίπτωση γιατί διαφορετικά θα έπρεπε να αιμοραγεί και να πονάει συνεχώς όλη μέρα :hehe:.
 
Τελευταία επεξεργασία:

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ειναι νορμαλ καποιεσ μερες να νιωθω περιεργα; σαν αρρωστος και πονοκεφαλο
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,039 μηνύματα.
Mπορεί να είναι το οτιδήποτε, μπορεί ομως να ευθύνεται και απο το χειρουργείο. Σε κοψανε το εργαλείο και το γυρίσανε ανάποδα και το ράψανε, ο οργανισμός σου λεει "ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ", χωρια που ειναι μονίμως σε μια μαχη να προστατεψει και να κρατησει την περιοχη καθαρή.

Να ανησυχήσεις ΦΟΥΛ αμα μαζι με πυρετό εχεις και κόκκινιλα, ευαισθησία δυσοσμία (ισως και λιγο πράσινο). Τοτε κατευθείαν γιατρό.

Παντως, δε νομιζω να ειναι τιποτα αλλα ίσως νιώθεις αδυναμία απο το αίμα που έχασες ή ζαλάδα απο την φοβία που είχες αναφέρει του αίματος σου. Και εγώ με πιάνει τεράστια αναγούλα και νιώθω χαλια οταν βλεπω το δικό μου αίμα (εως λιποθυμικη ταση 3 φορες στη ζωη μου). Ξανα, καλή ανάρρωση. Κανα update για το progress εχουμε μεχρι τωρα; Σιγουρα πολυ καλύτερα απο τις πρωτες 2 μερες, ετσ;
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Mπορεί να είναι το οτιδήποτε, μπορεί ομως να ευθύνεται και απο το χειρουργείο. Σε κοψανε το εργαλείο και το γυρίσανε ανάποδα και το ράψανε, ο οργανισμός σου λεει "ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ", χωρια που ειναι μονίμως σε μια μαχη να προστατεψει και να κρατησει την περιοχη καθαρή.

Να ανησυχήσεις ΦΟΥΛ αμα μαζι με πυρετό εχεις και κόκκινιλα, ευαισθησία δυσοσμία (ισως και λιγο πράσινο). Τοτε κατευθείαν γιατρό.

Παντως, δε νομιζω να ειναι τιποτα αλλα ίσως νιώθεις αδυναμία απο το αίμα που έχασες ή ζαλάδα απο την φοβία που είχες αναφέρει του αίματος σου. Και εγώ με πιάνει τεράστια αναγούλα και νιώθω χαλια οταν βλεπω το δικό μου αίμα (εως λιποθυμικη ταση 3 φορες στη ζωη μου). Ξανα, καλή ανάρρωση. Κανα update για το progress εχουμε μεχρι τωρα; Σιγουρα πολυ καλύτερα απο τις πρωτες 2 μερες, ετσ;
Ευχαριστώ πολύ.

Όχι μυρίζει όμορφα σε σχέση με παλιότερα. Επίσης , αρχίζει και με τρώει λίγο. Κοκκινίλα είδα στα δεξιά κοντά στα ράμματα ναι το πρωί αλλά τώρα είναι οκ από τι είδα.. Πυρετό δεν έχω αλλά έχω πίεση στο σημείο τον φρωνημιητον μου. ( Όταν είχα) Λαιμό περίεργο, γλώσσα ευεσθητη και λίγο ξινιλα στον λαιμό αλλά αυτό μπορεί να έχει σχέση με τα φάρμακα που έπαιρνα. Έως 4-5 μέρες είχα αντιβίωση μετά στοπ. Κοκκινίλα θα ξαναδώ το πρωί όταν πάω για κρέμα μπετατην.

Ευχαριστώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά Πάντος μου βγήκε αδυναμία τωρα αυτό είναι σίγουρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδιά betatin creme

Πόσες φορές την ημέρα βάζουμε ; Ο γιατρός στην αρχή είπε αλλά μετά δεν κατάλαβα .

Επίσης πως το πλένουμε; Θυμάμαι είχε όχι νερό άμεσα στο μοριο
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Παιδιά betatin creme

Πόσες φορές την ημέρα βάζουμε ; Ο γιατρός στην αρχή είπε αλλά μετά δεν κατάλαβα .

Επίσης πως το πλένουμε; Θυμάμαι είχε όχι νερό άμεσα στο μοριο
Από την όγδοη μέρα και μετά, επιτρέπεται το μπάνιο κανονικά.
Τις πρώτες μέρες αποφεύγεις το έντονο πλύσιμο.
Την κρέμα μια με δύο φορές την μέρα
σε καθαρό και στεγνό δέρμα.

υγ. καλό είναι να ενοχλείς τον γιατρό σου οταν ξεχνάς .
 
Top