Πιστεύετε στα μάγια;

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Δεν πολυπιστεύω να μαι ειλικρινής αλλά που να ξέρω κιόλας δεν μπορω να μαι απόλυτη με τίποτα. Πάντως δεν μου πολυβγαινει πιο πολυ για απατεωνιά μου κάθεται όλο αυτό αλλά μπορεί να υπάρχουν κάποιοι ξέρω γω.. Που κάνουν μαγια🤣
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω την φυλή των μαγια ξέρω και το μαγια μαγια θα σου κάνω να ν'αγαπήσεις και τη μαγια μέλισσα 🤣
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,966 μηνύματα.
Ειναι συγκλονιστικό ποσα λαθη και παρανοήσεις εχει αυτη η παραγραφος.

1) Δεν "πιστευει" κανενας στη κβαντομηχανικη, η στην κβαντικη διεπλοκη. Ειναι αναποφευκτο αποτελσμα των μαθηματικων και του πειραματος.

2) Δεν πιστεύουν στις δυνάμεις εξ αποστάσεως? Ποια δυναμη (τεχνικα τις λεμε αλληλεπιδρασεις αλλα οκ) ΔΕΝ ειναι απο αποσταση?

3) Υπαρχουν πολλα πραγματα που δεν γνωριζουμε, κανενα που ΔΕΝ θελουμε να γνωρισουμε τα μαγικα, οι τηλεπαθειες και τα σχετικα δεν ειναι σε αυτα. Ξερουμε χωρις καμια αμφιβολια οτι ειναι μαλακιες. Αν δεν ειναι με χαρα να τα δουμε. Αλλα μεχρι τωρα τιποτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Τωρα εσυ διδασκεις παιδια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Συμφωνω με το γιαννη. έρχεται η συντέλεια του κοσμου ειναι σιγουρο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν παιζει να εισαι 40 χρονων.
Διαχρονική η συγκεκριμένη έρευνα.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Top