Ποδόσφαιρο: ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη 2023 - 2024

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,409 μηνύματα.
Ομάδα δεν αλλάζεις, απλά δεν γίνεται, ακόμα και να σε δίνουν άπειρα λεφτά να το κάνεις.
Η μοναδική περίπτωση που γνωρίζω είναι ο κολλητός μου που έγινε Π.Α.Ο.Κ (ήταν Άρης) 12 χρονών, όταν πήραμε το κύπελλο από τον γαύρο το 2001. Αλλά ήταν 12 χρονών τότε, πιο μεγάλος δεν αλλάζεις.
Καλα ναι, η αλλαγη ομαδας ειναι δειγμα υψιστης ασταθειας χαρακτηρα
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 559 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Να τα μαθεις
Ε για αυτό το είπα, μπας και εκμαιεύσω καμιά πληροφορία αλλά τίποτα.

@Unboxholics θα το κοιτάξω πάντως αυτό που είπες, ευχαριστώ.
Γινε παοκ τοτε
Καλύτερα να με έβριζες παρά να έλεγες αυτό
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.
@Unboxholics θα το κοιτάξω πάντως αυτό που είπες, ευχαριστώ
Buffstreams. Βρισκεις τον αγωνα κ θα εχει μεσα διαφορα λινκ. Αν σε πεταει στην αρχη σε αλλες σελιδες απλα να τις κλεινεις μεχρι να ανοιξει φουλ σκριν ο αγωνας μετα ειναι κομπλε
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Η μοναδική περίπτωση που γνωρίζω είναι ο κολλητός μου που έγινε Π.Α.Ο.Κ (ήταν Άρης) 12 χρονών, όταν πήραμε το κύπελλο από τον γαύρο το 2001. Αλλά ήταν 12 χρονών τότε, πιο μεγάλος δεν αλλάζεις.
Πισωγλεντης ο κολλητος σου ηλια. Δεν περιμενα να κανεις παρεα με ομοφυλοφιλους. μπραβο σου!
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,250 μηνύματα.

το καινούριο σαιτ του neostreams, από τα καλύτερα πειρατικά που έχω πετύχει
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 559 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

το καινούριο σαιτ του neostreams, από τα καλύτερα πειρατικά που έχω πετύχει
Είστε τα καλύτερα παιδιά μιλάμε, σας χρωστάω χάρη έτσι και μπορέσω να δω σε ένα απ' αυτά τον αγώνα
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.
Είστε τα καλύτερα παιδιά μιλάμε, σας χρωστάω χάρη έτσι και μπορέσω να δω σε ένα απ' αυτά τον αγώνα
Ας παρουμε το κυπελλο και τους κερναμε μπουγατσες απο τον Μπαντη και φαι απο το devido απεναντι απο το γηπεδο 😂
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 559 μηνύματα.

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,250 μηνύματα.
Αν και δε μου αρέσει αυτό που θα πω, επειδή ως τιμωρία για τον Αλαφούζο θέλω να δω τον ΠΑΟ εκτός Ευρώπης:

ΑΡΗ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΣΑΛΟΝΙΑ
ΜΟΝΑΧΟ ΓΑΝΔΗ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΙΑ
ΟΙ ΟΠΑΔΟΊ ΣΟΥ ΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

(μπασκετικό σύνθημα κ εντελώς άσχετο απλά ήθελα να το πω)
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.
Αν και δε μου αρέσει αυτό που θα πω, επειδή ως τιμωρία για τον Αλαφούζο θέλω να δω τον ΠΑΟ εκτός Ευρώπης:

ΑΡΗ ΘΥΜΗΣΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΣΑΛΟΝΙΑ
ΜΟΝΑΧΟ ΓΑΝΔΗ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΙΑ
ΟΙ ΟΠΑΔΟΊ ΣΟΥ ΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

(μπασκετικό σύνθημα κ εντελώς άσχετο απλά ήθελα να το πω)
Εσυ καταφερες μεσα σε 6 μερες να πεις συνθημα του παοκ και του Άρη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εντωμεταξυ τι ταναπου που ειναι η διαιτητης
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.
Κανει 2 χρονια να σφυριξει και γενικα τα μισα που σφυραει ειναι οτι να ναι
Αα ναι, όντως. Ισχύει.
Εγώ ένα φάουλ που έδωσε ειδικά στον Μοντόγια νομίζω δεν μπορούσα να καταλάβω. Και έχει δώσει και εκατό κάρτες έως τώρα.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,168 μηνύματα.
Αα ναι, όντως. Ισχύει.
Εγώ ένα φάουλ που έδωσε ειδικά στον Μοντόγια νομίζω δεν μπορούσα να καταλάβω. Και έχει δώσει και εκατό κάρτες έως τώρα.
Ναι η τυπισσα ακαταλληλη, δεν αφηνει να παιχτει ποδοσφαιρο. Μακαρι να βαλουμε γκολ στο 2ο. (Στην μπυραρια του Αρη το βλεπω εντωμεταξυ)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top