Ποια ήταν η τελευταία συναυλία που πήγατε;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εχθές. Rockwave.

Placebo, Gogol Bordello και Μoby.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να φυγετε. Να πατε αλλου :mad:

(Παντως παραπονο δεν εχω, χθες μεσα σε μια ωρα ακουσα μεσω τηλεφωνου placebo aπο αθηνα και depeche απο γαλλια :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ούτε εγώ έχω παράπονο , στην αναμονή της υπηρεσίασ παροχής ίντερνετ , βάζει κάτι κομματάρες

π.σ. Νατάσσα Μποφίλιου πήγα - φοβερή φωνή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
^ Ειμαι ερωτευμενη με τη Μποφιλιου εδω και ενα χρονο...
απο τοτε που την πρωτοακουσα-ειδα! Ειναι εκπληκτικη!

Rockwave ηθελα κι εγω αλλα ας οψεται η εξεταστικη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peiraias city..

Νεοφερμένος

Ο peiraias city.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Χατζηγιαννης 18/6/09...Νικαια...
Πλουταρχος 19/6/09...Λαρισα...Και ερχεται συνεχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
θα παω slipknot μεθαυριο...γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
αν δεν παιξουν θα σε φωναζω γκαντεμη και γρουσουζη
φαε την γλωσσα σου...ξερεις ποσο καιρο το περιμενω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
15/6 Χάρις Αλεξίου στο Λυκαβηττό :D Ήταν υπέροχη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara6079

Νεοφερμένος

Η antara6079 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πριν δυο χρόνια Ιούλιος του 07 στη συναυλία του George Michael.
Εντάξει, δεν περίμενα πολύ για να'ρθει στην Ελλάδα, 20 χρονάκια.
Ήταν φανταστικός.
Τώρα, γιατί από τότε δεν έχω πάει σε καμιά άλλη...........:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Αλκίνοος Ιωαννίδης - Σωκράτης Μάλαμας στην Έδεσσα νομίζω πριν δύο χρόνια.
Δεν μπορώ να πω ότι τους ακούω αλλά δεν ήταν κακοί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Φοβεροι και τρομεροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Να το πω;

Θα το πω.

Σακης Ρουβας στο καλιμαρμαρο. :redface:

Φαση ειχε... :confused:

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katepap

Νεοφερμένος

Η katepap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πήγα εχθές στην συναυλία του Σάκη στοΚαλλιμάρμαρο. Ήταν υπέροχος! Απίστευτη ενεργεία -ξεσήκωσε τον κόσμο! Μου άρεσε που τραγούδησε αγαπημένα all time classic κομμάτια από Rolling Stones και Michael Jackson μέχρι Νταλάρα και Ξύλινα Σπαθιά. Το rock υφάκι του ταιριάζει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Loreena Mckennitt
Με μια λεξη...Σαγηνευτικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Παπαριζου....Πριν κανα χρονο,στην Καλλικρατεια Χαλκιδικης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
SLIPKNOT!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
James \m/
Ok, τα λογια ειναι φτωχα, αλλα θα προσπαθησω.

Πρωτα απ'ολα: Τim Booth. Τι πλασμα!
Ακουραστος, φωναρα, κουνιοταν σαν να χει καταπιει ελατηριο, παρ'ολ'αυτα η φωνη δεν ξεφυγε ουτε λιγο.
Η εμφανιση πανω στην κερκιδα σ'ενα θεατρο γης πηηηχτρα ηταν κατι που ειχαμε ακουσει απο την προηγουμενη συναυλια, αλλα δεν πιστευαμε οτι θα συμβει.

Νομιζω οτι ακουσα οσα ηθελα διακαως να ακουσω σε μια συναυλια τους.. LAID (πανζουρλισμος), getting away (πονεσαν τα χερια μου), tomorrow, sometimes (..και τα ποδια μου), waltzing along, upside, sit down, lose control (οφφφ!), say something, senorita, stutter (η εκπληξη.. ουτε το ξερα αυτο το τραγουδι :X), born of frustration, κι αλλα που ακομη ειμαι συγχισμενη και δε μου ρχονται :D


Αυτα, μην πολυλογω, απολαυση.

Σημειωση: Hταν η πρωτη συναυλια τους που πηγα, αρα ετσι κι αλλιως θα υπαρχει μια υπερβολη (φιλοι που τους ειχαν ξαναδει, ειπαν οτι τους ειχαν δει και καλυτερα, εγω απορω πως θα μπορουσαν να ειναι ακομα καλυτεροι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγς τελευταια πηγα στουσ Κοτσιρα Χρηστιδου και Στρατη..καλα ηταν μωρε
Ευελπιστω να παω μεθαυριο στους Puressence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top