Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
"Zombie Nightmare" ελεγε το τορρεντ, το κατεβάζω χαρούμενος πως θα δω επιτέλους μια ταινία με νόημα (είχα φρικάρει με το serendipity, και ήθελα κατι γλυκό, κάτι ρομαντικό να έρθω στα ίσα μου).

Ξεκινάει λοιπόν η ταινία, και ξαφνικά φαίνονται καθίσματα κινηματογράφου (!) στο κάτω μέρος. Όχι, δεν ήταν κανονικά στη ταινία, ήταν περασμένα από πάνω με επεξεργασία :confused: και εμφανίζονται τρεις τύποι, κάθονται, και αρχίζουν τα πιο γελοία σχόλια, έτσι που καταντησε κωμωδία στο τέλος...

Μystery Science Theater (:confused: ) λέγεται η εκπομπή τους, και δουλειά τους είναι να κάνουν ελεεινά σχόλια καθώς βλέπουν ελεεινές ταινίες, μια δουλειά που δε θα με χάλαγε καθόλου...

Ενδεικτικά... Ένας τύπος με τσίχλα αποφεύγει ένα ζόμπι με άνεση. Αυτός από κάτω: "Μentos... The Freshmaker". :D :D :D

Άει στην ευχή, ούτε ένα θρίλερ δε μπορούμε να χαρούμε με το γ@μωτορρεντ που μπλέξαμε... Λογοκρισία στο νετ ΤΩΡΑ!


:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μάλλον καθαρά για αγοράκια post. Άλλωστε νομίζω ότι υπήρχαν 2ή 3 γυναίκες στο μισο γεμάτο cinema χθες!
Είδα τι άλλο Fast and the furious 3. Tokyo Drift!
Η εισαγωγή μάρεσε πολύ αλλά με το που έσκασε μύτη στην Ιαπωνία!!!! Γιαπωνέζες άπειρες ντυμένες όπως να είναι και αν κάνουν ....! ΠΟλύ αμάξι ακίνητο αλλά και αρκετές σκοινές εν κίνηση! Αυτό που έδειξε άπειρα ήταν ζάντες!!!! και ευτυχώς δεν είχαν και αυτά τα περιστρεφώμενα πάνω από την ζάντα που δεν μαρέσουν!!!
Αλλά το έργο βαρετό καθώς το drift δεν μαρέσει και ορισμένες σκηνές ήταν χάλια και όλο τα ίδια έδειχνε! Και η φιλοσοφοκιές αναζητήσηεις τους!!:P :P Αφού ρε σκηνοθέτα για τα αμάξια τον ήχο και τις γυναίκες ήρθαμε να το δούμε και γιαυτό και τα Fast and the Furious έχουν γίνει θεσμός!

Σίγουρα όμως δεν το ευχαριστήθκα στο cinema γιατί για πρώτη φορά σκέφτηκα γιατί δεν μπορώ να κάνω pause!!! 'Ηταν σε ορισμένες φάσεις που οι γυναίκες, τα αμάξια ή και τα δυο μαζί (ΕΛΕΟΣ) υπήρχαν τόσο πολύ ταυτόχρονα που δεν προλάβαινες να γουστάρεις:D :D :D
Επαναπροβολή μόλις κυκλοφορήσει και στο καπάκι μετα την αναβάθμιση της υπολογιστικής ισχύος NFS Most Wanted!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Final Destination 3. Χάλια για μένα. Και πολύ σπλάττερ!! Γιατί δεν έμαθε κανείς από τον Καμερόν από τα Alien 1&2???

She is the man! Κλαασσική teen movie με ωραίες γυναίκες! Για άνδρες δεν ξέρω!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Fun with dick and jane ... Ισως η καλλιτερη κωμωδια που εχω δει!
Ειδα και το hardcore ... Ε ενταξει ... δεν ενθουσιαστηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1) Zathura, the space adventure: όπως το jumanji, αλλά στο διάστημα:P 5/10, για μεσημεράκι,λίγο πριν σε πάρει ο ύπνος:)
2) X-Men. ωραίο ήταν!! δεν είχα διαβάσει ποτέ, ούτε είχα δει σε παιδικά την εν λόγω σειρά και δεν ήξερα κανέναν ήρωα. 7/10, και πάω για το X-Men 2 σήμερα.
by the way, η storm δεν κάνει και πολλά πράγματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
THE FAMILY STONE ή στα Ελληνικά, Πέτρα του σκανδάλου
Με ένα επιτελείο πολύ γνωστών ηθοποιών (Νταιάν Κίτον, Σάρα Τζέσικα Πάρκερ και άλλοι), με ωραίες ερμηνίες και ΔΥΣΤΥΧΩΣ με ένα χυδαίου ήθους σενάριο κατά την ταπεινή μου άποψη....:mad:
Ξενέρωσα τη ζωή μου στο πως εξελίχθηκε το τέλος :mad:
Μόνο για το σενάριο -10/10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
1) Zathura, the space adventure: όπως το jumanji, αλλά στο διάστημα:P 5/10, για μεσημεράκι,λίγο πριν σε πάρει ο ύπνος:)
2) X-Men. ωραίο ήταν!! δεν είχα διαβάσει ποτέ, ούτε είχα δει σε παιδικά την εν λόγω σειρά και δεν ήξερα κανέναν ήρωα. 7/10, και πάω για το X-Men 2 σήμερα.
by the way, η storm δεν κάνει και πολλά πράγματα:P[
/QUOTE]
Γι αυτο Dooo μου.

Αυτην ειδα τελευταια.:/: Απογοητευση. Μπερδεμα μεγαλο. Ολα τα comic σε 2 ωρες ,πασαληματα, πολλα κενα, κακο σεναριο,ξεπαστρεμα βασικων ηρωων χωρις ουτε καν να το δειξουν( cyclop). 2 απο μενα. Καμια σχεση με τα X-men 1 και X-men 2. Ηταν πιστα " οσο μπορουσαν "στα Comic. Αυτο ηταν ενα χαλι. Ανουσια εφε( η γεφυρα). Δεν εδειξαν το βασικοτερο. Τι μπορει να κανει η Phoenix!!! Κανονικα την τυλιγαν φλογες. Και εφυγε στον ηλιο για να μην καταστρεψη τη Γη...Μπερδεψαν την Phoenix με την dark phoenix...Χαλι μαυρο...Αρπαχτη...
Phoenix
Dooο η storm ειναι απο τους πιο δυνατους μεταλλαγμενους :) Εχει τον ελεγχο του καιρου. Στα comic υπηρχαν τευχη ολοκληρα αφιερομενα στην ιστορια της και πως την βρηκε ο xavier. Ηταν η προστατευομενη του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Fun with dick and jane ... Ισως η καλλιτερη κωμωδια που εχω δει!
Ειδα και το hardcore ... Ε ενταξει ... δεν ενθουσιαστηκα!

Για το hardcore συμφωνώ, αλλά το Fun with dick and jane μου φάνηκε απαράδεκτο, με το ζόρι το είδα όλο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.


Εκεί που περίμενα ότι οι τρεις κάφροι του Mystery Theatre έβλεπαν μόνο ταινίες επιπέδου "Zombie Nightmare", βλέπω στο τόρρεντ "Άμλετ"!

Οι αθεόφοβοι, πήραν μια γερμανική απόδοση του '56, και πέρασαν από πάνω τους εαυτούς τους θεατές σε σινεμά, και τα σχόλια είναι επιεικώς γτπ...
Δε μπορώ να σταματήσω τα γέλια, θα καλέσουν την αστυνομία οι γείτονες στο τέλος...


Ενδεικτικά...

-Είναι οι τρεις ευγενείς σιωπηλοί, και περιμένουν με τα ξίφη στα χέρια, να αντιμετωπίσουν το φάντασμα... Τη νεκρική σιγή σπάει ο κάφρος.
Κάφρος 1: "Να ζει κανείς, ή να..."
Κάφρος 2: "Σκάσε ρε μ@λ@κ@, ακόμα δεν άρχισε το έργο" :laugh:


-Χορός στο παλάτι. Ιππότες και δεσποσύνες χορεύουν.
Ο κάφρος: "Saturday Night Fever! Yoy know how to do it!"

-Oι βασιλιάς κάθεται στο θρόνο μεγαλοπρεπώς, και ο Άμλετ τον κοιτάζει σκυθρωπός από μια γωνιά.
Ο κάφρος: "I totally rule man! Suck on it, Hamlet."

-O Άμλετ βλέπει τον Οράτιο και χαίρεται: "...Horacio??? Horacio!!!"
Ο κάφρος: "Υο Horacio! How's it hangin' you m@ther f@ckin' son of a..."

-O Οράτιος: "Διατελώ ευπειθώς στην υπηρεσία Σας, Πριγκηπά μου"
Ο κάφρος: "Great, go wash the car".

-O Άμλετ τρέχει να αντιμετωπίσει το φάντασμα, με το ξίφος στο χέρι.
Ο κάφρος: "Get him Ham! Kick his ectoplasmatic ass!!!" :laugh:

-Η βασίλισσα αυτοκτονεί πίνοντας το δηλητήριο.
Ο κάφρος: "Holy Shit, cherry flavour! " :laugh:

-O Άμλετ διαλέγει ξίφος, για να μονομαχήσει με τον Λαέρτη.
Ο κάφρος: "Οk Horacio. Now get me my pistol".

-O Άμλετ πεθαίνει, και όλοι κρέμονται από τα χείλη του.
Ο κάφρος: "Listen to my Will... Nah! I always tell that joke when I'm dying". :laugh:

Τίτλοι τέλους. Ο Κάφρος ετοιμάζει το σίκουελ: "Hamlet will be back in... HAMLET 2: THUNDERBALLS!"

Άλλος κάφρος, καθώς σηκώνεται: "Yeah, great play, you are a real shakespeare." :laugh:



Cut. Πως φαίνεται όμως ότι είχαν μεγαλύτερες προσδοκίες από τη ζωή τους. Με το που τελειώνει το επεισόδιο, πέφτει ο γνωστός μονόλογος.

To be, or not to be--that is the question:
Whether 'tis nobler in the mind to suffer
The slings and arrows of outrageous fortune
Or to take arms against a sea of troubles
And by opposing end them. To die, to sleep--
No more--and by a sleep to say we end
Τhe heartache, and the thousand natural shocks
That flesh is heir to. 'Tis a consummation
Devoutly to be wished. To die, to sleep--
To sleep--perchance to dream.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
στο αεροπλανο επιστροφης απο Κιεβο σημερα ( μεσω Σιγκαπουρης παρακαλω ) ειδα το Fast + Furious 3 - εψαχνα τροπο να πηδηξω απο το αεροπλανο!!! πολυ χαλι λεμε, και μετα απο αυτο εδειξαν και το Date Movie, αλλη μια λαλακια και μιση, το αποκορυφωμα ομως ηταν το pirates of the Caribean - Dead man's chest - εξαιρετικη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε Hunter προφανώς δεν σαρέσουν οι γιαπωνέζες τα αμάξια και οι ζάντες!!
Και εγώ συμφωνώ ότι ήταν βλακεία το έργο αλλά θα το ξαναδώ σε dvd ή κάτι παρόμοιο για να έχω την δυνατότητα του pause!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ είδα το "Click" με τον Adam Sandler..πολύ καλή,καθώς είχε πάρα πολύ γέλιο,αλλά και κλάμα..εγώ τουλάχιστον σε κάποια φάση,τα'βαλα τα κλάμματα για τα καλά και ας με κοίταζαν οι διπλανοί μου σαν άλιεν... :redface: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ειδα τον casanova! πολύ εξύπνοι διάλογοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Fun with dick and jane ... Ισως η καλλιτερη κωμωδια που εχω δει!
Ειδα και το hardcore ... Ε ενταξει ... δεν ενθουσιαστηκα!


:eek: :blink: :hmm: :worry: Γουστα ειναι αυτα, αλλα τι ακριβως σε ξετρελανε; Το σεναριο που ηταν ψιλο ο,τι να ναι; Η ταινια που δεν ηξερε αν ειναι κωμωδια, κλασικη ταινια Τζιμ Καρευ (μορφασμοι, κτλ) , κοινωνικη κριτικη, ή κατι αλλο; Το δε χιουμορ, αν και δεν μπορω να θυμηθω ακριβως ατακες, δεν ηταν και πολυ οξυ...:/: (Φυσικα μια ταινια δεν χρειαζεται να ειναι ενα απο αυτα, αλλα νομιζω οτι ειναι απαραιτητο να ειναι αποφασισμενο το βασικο στυλ της αφηγησης, και να ειναι αυτο ενιαιο)

EDIT: Ψιλοαστεια μου ειχε φανει η κατασταση με το παιδι τους που μιλουσε στα ισπανικα οπως και η μια ληστεια τους (αυτη που φορανε "ρομπτοικες" στολες) αλλα κατα τα αλλα πολυ μετρια η ταινια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
:eek: :blink: :hmm: :worry: Γουστα ειναι αυτα, αλλα τι ακριβως σε ξετρελανε; Το σεναριο που ηταν ψιλο ο,τι να ναι; Η ταινια που δεν ηξερε αν ειναι κωμωδια, κλασικη ταινια Τζιμ Καρευ (μορφασμοι, κτλ) , κοινωνικη κριτικη, ή κατι αλλο; Το δε χιουμορ, αν και δεν μπορω να θυμηθω ακριβως ατακες, δεν ηταν και πολυ οξυ...:/: (Φυσικα μια ταινια δεν χρειαζεται να ειναι ενα απο αυτα, αλλα νομιζω οτι ειναι απαραιτητο να ειναι αποφασισμενο το βασικο στυλ της αφηγησης, και να ειναι αυτο ενιαιο)
Το trumanshow δεν το συμμπαθησα για αυτο ακριβως το λογο που περιγραφεις! Το fun with dick μου αρεσε επειδη ηξερα οτι θα δω μια κωμωδια... δλδ δεν περιμενα τπτ απο το σεναριο... οι ατακες εμενα μου φανηκαν καλες επειδη δεν ηταν οι λεγομενες σχαλες τυπου scary movie ή american pie (σορρυ emu). Επισης δεν ειχε αυτο το νεανικο χιμουρ που προσωπικα με ξενερωνει. Σιγουρα δεν πιστευω οτι ειναι καλη σαν ταινια αλλα ειναι καλη για το Μ.Ο. των κωμωδιων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Είδα το la bestia nel cuore.Δεν ήταν κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
red dragon, καπως ετσι.
ηταν το πρωτο εργο απο τα τρια (εργα!) του χανιμπαλ... καλο, αν και σε ενα δυο σημεια τα κανα λιγο πανω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ηταν το πρωτο εργο απο τα τρια (εργα!) του χανιμπαλ... καλο, αν και σε ενα δυο σημεια τα κανα λιγο πανω μου.
Το τρίτο δεν είναι; Πρώτα δεν βγήκε η σιωπη των αμνών μέτα το χανιμπαλ και με αυτό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είδαμε το δώδεκα πίθηκοι πριν λίγο. Εκπληκτική ταινία, αν και όχι με το κλασσικό happy end (που εμένα προσωπικά μου αρέσει, σγκρούμφ :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Είδαμε το δώδεκα πίθηκοι πριν λίγο. Εκπληκτική ταινία, αν και όχι με το κλασσικό happy end (που εμένα προσωπικά μου αρέσει, σγκρούμφ :()
Καταπληκτικη ταινια! Ειδικα οταν στο τελος ξεκαθαριζει τι ηταν αυτη η αναμνηση που ειχε ο πρωταγωνιστης απο μικρος:/: Δεν θα πηγαινε καν το μυαλο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top