Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλά το Armageddon συγκεκριμένα το είχα δει και πολύ παλιότερα...
Τώρα είδα μια ταινία με την Laetitia Casta με την οποία είμαι ερωτευμένος τα τρία τελευταία χρόνια, αλλά η ταινία είναι τραγική :P "Ο δρομός των αισθήσεων" λέγεται, μην την δείτε :P
Και ετοιμάζομαι να δω κι άλλη ταινία με την σις μου. Κάψιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
300 :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σου άρεσε; Θα το δω κι εγώ σύντομα.
Προς το παρόν είδα τη μέρα της μαρμότας :D
Καλή κωμωδία ήταν!
Δεν αντέχω άλλη ταινία σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι μου αρεσε πολυ! Απιθανη φωτογραφια, γενικως σκηνες απιστευτες! Σε μερικα σημεια ηταν τραβηγμενο, αλλα πολυ πιστο στο κομικ! Αρκει να ξερεις τι πας να δεις βεβαια, γιατι ακουγοταν διαφορα "ωχ" κτλ απο τριγυρω!

Είναι ένα άθλιο ριμέικ.Πρέπει να δεις την πάλια που έιναι 20 φορές ανώτερη (θα έβαζες 20 με άριστα το 10):thumbup:

Δεν ειχα ιδεα οτι βασιζεται σε παλιοτερη ταινια, σε κανεναν αντ1 στις 3 τα ξημερωματα τωρα..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πειρατές τις καραιβικής το σεντούκι του νεκρού:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τώρα είδα μια ταινία με την Laetitia Casta με την οποία είμαι ερωτευμένος τα τρία τελευταία χρόνια,
ΠΟυ την θυμήθηκες αυτή? Ρε είχα και εγώ κόλημα με αυτή αλλά πριν 8 χρόνια. Ζει ? δεν έχει κάνει τουλάχιστον 5-6 πλαστικές και έχει γίνει χάλια!!
Δικαιολογημένη πάντως η πόρωση σου και σε συγχαίρω για τα γούστα νέε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Silent Hill, χθές σε dvd. Πειράζει που δεν τρελάθηκα κιόλας ?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ΠΟυ την θυμήθηκες αυτή? Ρε είχα και εγώ κόλημα με αυτή αλλά πριν 8 χρόνια. Ζει ? δεν έχει κάνει τουλάχιστον 5-6 πλαστικές και έχει γίνει χάλια!!
Δικαιολογημένη πάντως η πόρωση σου και σε συγχαίρω για τα γούστα νέε
Λοιπόν, όταν με πετύχεις στο msn θύμισε μου να μοιραστώ μαζί σου εικόνες απ' την προσωπική μου συλλογή (γύρω στις 1000).

Γιάννη δε πειράζει, ούτε εμένα μου άρεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Eίδα χθες μια βλακεία ταινία με τον Robin Williams ( να κάτι που δεν περίμενα να πω :bounce: )
Λεγόταν '' One Hour Photo''
Τι να πω, δεν μου άρεσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Χθες είδα τους 300 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το "Ghost Rider" με τον Nicolas Cage και ήταν μπούρδα. Πολύ απλοϊκό σενάριο και σα σύνολο ότι να 'ναι.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Silent Hill, χθές σε dvd. Πειράζει που δεν τρελάθηκα κιόλας ?:/:
Ναι ρε πειράζει. Μην το ξανακάνεις όμως.

Λοιπόν, όταν με πετύχεις στο msn θύμισε μου να μοιραστώ μαζί σου εικόνες απ' την προσωπική μου συλλογή (γύρω στις 1000).
Προσπαθώ να ξεχάσω ρε.

Χθες είδα τους 300 :clapup:
Και εγώ μόλις πριν 30 λεπτά! Πόρωση και τρομερό μουσική σε πολλά σημεία μεταλ.

Έτσι πρέπει να είναι το σινεμά. Δύο πράγματα με χαλάσαν αλλά δεν έχω λύση και όταν λέω με χαλάσαν εννοώ με ξίνιζαν λίγο.
1)Τα αγγλικά.Πρώτη φορά σε ταινιά μετά το Das Boot τα άκουγα και δεν τα άντεχα
2)Η φωνή του Λεωνίδα. Δεν ξέρω πως θα ήθελα να ήταν αλλά σαν να της έλειπε κάτι σε σχέση με το υπόλοιπο υπερθέαμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το Babel. Συγκλονιστική ταινία αλλά έπαθα κατάθλιψη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μόλις τώρα τον Τιτανικό, για.. 1η φορά. (ναι, άργησα :redface:)


Τώρα πάω για νανάκια και κλείνω το πισί μου - τα 'παιξε το ανεμηστηράκι. :P




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Αν και βλέπω πολλές ταινίες γενικά (καμιά 5-6 τη βδομάδα) καιρό είχα ν' απολαύσω μία όσο τον "Πληροφοριδότη" (The departed), την πρόσφατα βραβευμένη με τα "μεγάλα" Όσκαρ. Αριστούργημα!! Ευφυές σενάριο, πλοκή που κόβει την ανάσα και ένας Τζακ Νίκολσον βγαλμένος από τα χρόνια της "Φωλιάς του κούκου"!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το δωμάτιο του παιδιού
Ισπανική μεν πολλύ καλή υπέθεση άλλα άν ειχε΄λιγάααακι καλύτερο τέλος τα 2 τελευτέα δεπτερόλεπτά θα ήταν υπεροχη και άν ήταν και αμερικάνικη.
Πολύυυυ καλή ταινία ειναι και οι 7 μέρες για να ζήσεις όλα τα λευτά παλία και πολυυυυυυυυυυυυυυ καλή:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
To King Kong και -παραδόξως- μου άρεσε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Johnny got his gun. Συγκλονίστηκα.
Πολύ απάνθρωπο γαμώτο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
closer (τελειο)
και το "τον αρτον υμων τον επιουσιον". το βαρεθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top