Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ναι εγώ το είδα πριν 4 μέρες :)
και σήμερα είδα το spiderman3 απλά τέεεεεεεελειο :) :)

Το τέεεεεεεεελειο στο spiderman 3 πήγαινε ή στο alter ego? ή και στα 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Το τέεεεεεεεελειο στο spiderman 3 πήγαινε ή στο alter ego? ή και στα 2?


στο spiderman αλλά και το alter ego καλό ήτανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάποιος είδε το alter ego Κι είπε ότι κάποια στιγμή ξεχνάς ότι βλέπεις τον Σάκη.
Ότι παίζει καλά κι ότι γενικώς η ταινία είναι συμπαθητική

δε θυμάμαι μόνο αν το είπε κάποιος από εδώ ή αν το άκουσα κάπου αλλού :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
παίζει πολύ ωραία ο σάκης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "You got mail" με Tom Hunks και Meg Ryan και με κούρσαε. Περίμενα κάτι καλύτερο!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καμία ταινία που παίζει ο Norton δεν είναι αδιάφορη. Σε μένα τουλάχιστον:redface: . Και η Watts και ο Norton παίζουν αξιοπρεπώς και τα τοπία είναι μοναδικά.
Μάλλον θ'αρέσει περισσότερο στις γυναίκες. :yes:
Τα τοπία ήταν πολύ λίγα. Και πάντα ίδια. πιστεύω ότι τα πλάνα ήταν όλο ίδια και μάλιστα από την ίδια οπτική γωνιά λες και επαναλαμβάνονται. Αλλά κλασσικά αυτά για Hollywood.
Νόρτον και Watts παίζαν πολύ καλά αλλά δεν φτάνει αυτό για μένα. Έχω δει πολύ καλύτερες ιστορίες αγάπης.
Και πράγματι στις γυναίκες φαίνεται να αρέσει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Όλη την 9η σειρά των Simpsons :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οι ζωες των αλλων :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Πόρτα στο πάτωμα. Δεν ενθουσιάστηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οι simpsons ειναι all time RESPECT κι αναμενουμε την ταινια που θα βγει φετος το καλοκαιρι...;)
Simpsons the movie!!!!!YEAH BABY!!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ταμάρα, πάρα πολλύ καλό σε σχέση με τις βλακείες που έβλεπα τελευταία, το απρόσκλητός επισκέπτης επίσεις καλό άν και κάπου φρήκαρα άλλα δεν λέω πού δεν κάνει, νοικοκυρές σε απόγνωση έίμαι στην μέση του δέυτερου κίκλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγω βλεπω φανατικα Prison Break και ειμαι τρελλα ερωτευμενη με τον Michael Scofield.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "Χαμόγελο της Μόνα-Λίζα" με Julia Roberts, Kirsten Dunst, Julia Styles και Maggie Gylenhal. Μου άρεσε. Η ιστορία μιας προοδευτικής καθηγήτριας που πηγαίνει να διδάξει σε ένα κολλέγιο θηλέων, στο οποίο φαινομενικά φοιτούν έξυπνες και καλλιεργημένες κοπέλες, οι οποίες όμως έχουν σκοπό να βρουν έναν καλό γαμπρό να παντρευτούν (βρισκόμαστε στα 1950s). Η καθηγήτρια προσπαθεί να τις εισάγει στις φεμινιστικές τις απόψεις, αλλά ταυτόχρονα θα πάρει πράγματα από αυτές. Αν και η ταινία είχε μερικά στερεότυπα, μου άρεσε επειδή σε βάζει στο κλίμα της τότε εποχής και βλέπεις πώς πολλά πράγματα που τώρα θεωρείς δεδομένα ήταν τότε ταμπού. Και τα extras του dvd πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
volver.................αρκετά καλό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Inland Empire. Δε μου αρεσε, με απογοητευσε ο Lynch.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Είδα το Volver, του βάζω 10/10, ισάξιο με το "Όλα για τη μητέρα μου", ίσως και καλύτερο. (Έκλαιγα το τελευταίο εικοσάλεπτο, πείτε μου ότι δεν είμαι τρελή:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Πήγα κι είδα το "alter ego" με τον Σάάάκη... :P

Είχα ακούσει καλές κριτικές κι είχα σκάσει απ'την περιέργεια..:hmm:

..αλλά τελικά,την περιέργειά μου,την σκότωσε η γάτα..ή μάλλον,καλύτερα,ο Σάκης... :confused: (για να κάνουμε και μια παραλλαγή στο γνωστό ρητό..:P)

χάλιααααα
...ευτυχώς που είχαμε ξεραθεί στα γέλια,γιατί αλλιώς ή θα μ'έπιαναν τα κλάμματα απ΄την αθλιότητα ή θα ξεραινόμουν στον ύπνο μες στην αίθουσα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
εμενα μου αρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup: Siiiiiiimpsoooooons:clapup: :clapup: :clapup:

Οι simpsons ειναι all time RESPECT κι αναμενουμε την ταινια που θα βγει φετος το καλοκαιρι...;)
Simpsons the movie!!!!!YEAH BABY!!!!!:clapup: :clapup:
Έτσι έτσι! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Και Mario, συγχαρητήρια για το υπέροχο άβαταρ :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top